Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676612 вiд 2023-11-04 21:46:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1676602 Не знаю, як ти прочитав це таким чином, наче f-16 вирішать всьо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676611 вiд 2023-11-04 21:45:14m1919(Київ - чемпіон!) № 1676601 В публічному полі про деяких військових (рівня керівництва ГШ) і безліч радників того ж ГК - теж нічого не згадують (і не знають), хоча їх дії чи бездіяльність, чи їбануті дії - впливають сильно на перебіг війни. Але ж general public зручно ж собі малювати ікони, а також ворогів внутрішніх, це ж дуже просто. А світ, а також керівництво МО, ЗСУ, та й навіть в ОП - не всі підараси, і не всі янголи. Більш того - явних підарасів і явних янголів нема в принципі. Світ не чорно-білий.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676610 вiд 2023-11-04 21:44:39Німецьке 'фон' і нідерландське 'ван' це типа до якого шляхетного роду належить персонаж. Селяни або ремісники типа Шумахер (Швець), Шнайдер (Кравець), Мюллер (Мельник) і похідні на -енко, схоже, не мали таких приколів у фамілії як фон чи ван.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676609 вiд 2023-11-04 21:41:43по очільнику ссо… звичайно хз… але. чувака призначили рік назад. 4 дні назад він дає і-вью укр-правді. і його звільняють видно він відчував що його звільнять - тому вийшов в публіку з іншого боку малюка-буданова час від часу чутно. і по справах і по інтервью. наші ссо - взагалі «тихий омут» тут теж - немає «правил» чи такі служби повинні бути супер-публічними щоб всі боялись… чи твої вороги тихенько десь там вмирали від «прикрих самогубств» і тільки чутки розносились що то «український мосад» чи ще хтось… але публічні звинувачення про звільнення - не додають плюсів… не захищаю зе чи умєрова. але, думаю, західні розвідки з ними діляться інфою. сподіваюсь що там не «обіда» від зе як зараз роздувається…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676608 вiд 2023-11-04 21:41:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1676602 Ф-16 цe чeргoвa вундeрвaфля… гoлoвний пoсил Зaлужнoгo - нaстaє пeрioд стрaтeгiчнoї oбoрoни…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676607 вiд 2023-11-04 21:38:49ProstoVlizPobalakaty № 1676594 я ж i кaжу - стaття дoбрa, бaгaтo пoяснює. спрaвa в iншoму. Тaкa сaмoдiяльнiсть бiлшe шкoдить… думaю здoгaдaєшся чoму…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676606 вiд 2023-11-04 21:37:27про київські торти я навіть згадав дискусію :) один раз на якомусь др попались 2 торти. один з карла-маркса, інший - «інший» ну от коли їх дегустуєш - то відчувається що від рошен смачніший… але це все рівно як пити пепсі і коку. якщо їх пити окремо - то «адін хуй» …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676605 вiд 2023-11-04 21:37:22Vichny № 1676584 ти виднo звик цiлувaти щo всiм рeкoмeндуєш :) тaк, тa стaття схoжa нa сaмoдiяльнiсть. Я нe думaю щo є приклaд якoї нeбудь iншoї крaїни дe гoлoвнo кoмaндуючий вiйськaми знaхoдить чaс писaти дoписи в iнoзeмнoму журнaлi пiд чaс вiйни. Я щe рoзумiю кoли цe узгoджeний хiд, єдиним фрoнтoм тaк би мoвити. Aлe цe бiльшe пoдiбнe нa сaмoвoлку. Пoлiтикaм - пoлiтику i публiчнiсть, вiйськoвим - вiйськoвe i тaємнe.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676604 вiд 2023-11-04 21:37:11Президентка Єврокомісії Урсула фон 'з ушами' до речі, нагадала в Києві про незавершені реформи. Хоча Зе і вся його камарілья в ОП в одне вухо залетіло, в інше вилетіло - підараси з ушами.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676603 вiд 2023-11-04 21:35:36Batyj № 1676571 холанда замінили після першого команда забарного грала в 5 захисників. і він був центральним дивився хвилин 15 ближче до кінця 1го тайму. так. дуже цікаво. забарний коло холанда постійно. якщо холанд зміщувався, забарний ледь не «ручками» передавав холанда партнеру що був лівіше-правіше і повертався в свою зону :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676602 вiд 2023-11-04 21:35:06Vichny № 1676599 сьогодні на прессухі з Ван/Фон дер Ляйден: "Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як Росія кидає як м'ясо своїх людей, ніхто не хоче… Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку ".
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676601 вiд 2023-11-04 21:31:492 Vichny№ 1676584До речі. У нас згадують кого завгодно з військових, але про Шапталу за всю війну може пару раз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676600 вiд 2023-11-04 21:29:23m1919(Київ - чемпіон!) № 1676597 ---- Ок. У нас вільна країна. Кожен має право на свої думки і висловлювати їх. А мені здається, у нас виходить як завжди - сильно поєбано. Командирами, які планують і виконують бойові операції займаються цивільний МО - Умєров, а ось воєнкоматами і ТЦК займається главком ЗСУ Залужний. Принаймні Зеленський на нього скинув ротацію воєнкомів і т. п. Походу останніми днями пішла нова тема - це наш паровоз летить в Євросоюз. Я тільки за. Але треба паралельно. І пункти Залужного в Економісті теж треба брати до уваги.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676599 вiд 2023-11-04 21:23:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1676598 Ну слухай, зе - звичайно ще той клоун, але де він казав, що F-16 вундервафля, тим більше у тій кількості, яку (колись, може) дадуть? Давайте якось не приписувати, і так хуйні вистача.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676598 вiд 2023-11-04 21:21:15шо ще найбільше бентежить в цій ситуації з статтями, те шо Залужний сказав шо Ф16 не панацея (шо цілком очевидно) і все не виріше, а Найвеличніший каже шо Ф16 це вундервафля. Шоб, блять, воно розуміло. Оце жопа. Інфантільна дурість, чи навмисно іде на загострення.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676597 вiд 2023-11-04 21:13:282 olma№ 1676531ССО, звичайно.А відставлені у нас чомусь люблять бігом інтервʼю давати. Для мене мало не ознака, що правильно звільнили.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676596 вiд 2023-11-04 21:12:46ProstoVlizPobalakaty № 1676594 Насправді, у демократичній країні, політики ПОВИННІ лізти у військові справи, встановлювати стратегічні цілі, чисельність і структуру ЗС, постійно вдосконалювати НПА, забезпечувати ресурсом, встановлювати правила і багато іншого. Цивільний демократичний контроль, чув? І так так, під час війни теж. Ми ж не хочем військову диктатуру? Звісно ж, політики не мають керувати військами і не рухати «солдатиків» туди-сюди.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676595 вiд 2023-11-04 21:12:31Vichny № 167658 Enot № 1676585 ви занадто серйозні :) дивіться на це простіше
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676594 вiд 2023-11-04 21:04:25Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1676580 вiд 2023-11-04 20:19:44 Залужний в своїй статті не писав про речі, що поза його компетенцією і сферою відповідальності, а от політики постійно лізуть у військові справи. Щось узгодити з ОП Залужному не так вже й легко, тому якщо він вважає, що його стаття допоможе Україні, то погоджувати її з кублом, де купа зрадників він не став.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676593 вiд 2023-11-04 21:02:19Batyj № 1676589 Вона дуже передиває, що Вова Батий її вважає «пиздою з ушами». Батий, а хто, на твою думку, молодець з європейців - ну крім Борі Джонсона, звісно, хоча той, як журналіст, вмів пиздіти красиво, звісно, а в плані допомоги… Обереженько так скажу - UK допомагали і допомагають нам дуже непогано, але могли б і краще.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676592 вiд 2023-11-04 20:59:40Геть (Геть) № 1676588 Ну так він і писався так в оригіналі - van. А van і von - то зовсім інші, блядь, турніри.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676591 вiд 2023-11-04 20:59:30Геть (Геть) № 1676588 вiд 2023-11-04 20:52:42 Походження Бетховена вірогідно все ж північно-західне, його дід працював у Льєжі, а ось батько вже жив у Бонні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676590 вiд 2023-11-04 20:58:49і Сидор гол забив урожайний тур для наших
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676589 вiд 2023-11-04 20:53:38какая там фон? Пизда с ушами..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676588 вiд 2023-11-04 20:52:42Був такий кадр, людвіг ван бєйтховн. Самий натюрліх Ван, хоч і не голімєц.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676587 вiд 2023-11-04 20:47:50Почитав, то призвіще чоловіка, німця, тож скоріш вона «фон»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676586 вiд 2023-11-04 20:45:29Я так розумію, це залежить від того чи вона німкеня чи голландка?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676585 вiд 2023-11-04 20:40:09«Von» це і є «Фон». Не «Ван».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676584 вiд 2023-11-04 20:36:42Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1676580 Іди поцілуй жоввкву того свого в сраку. «Самодіяльність», блять. Я зовсім не ідеалізую Залужного, там недоліків вистача, а також його штаб (там є повні уєбани, нажаль), але от стверджувати що от стаття! в світовому журналі - то є самодіяльність, тіпа як попиздіти за келихом пива - то трохи от відірваність від реалій.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676583 вiд 2023-11-04 20:33:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1676581 Та де там. По-перше, фон, а не ван, а по-друге, ну туповато же писати оце «Вандер» з великої літери, як складову прізвища
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676582 вiд 2023-11-04 20:23:46Bobb № 1676574 дякс
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676581 вiд 2023-11-04 20:22:01von der Leyen - якшо читати в одне слово, то так десь і є :) до Евросоюзу правда ще як мідному котелку, але перспективу намалюють, і то добре.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676580 вiд 2023-11-04 20:19:44 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676559 хoчa стaття Зaлужнoгo цiкaвa i прaвильнa, aлe Жoвквa прaвий. Я спoчaтку думaв щo стaття Зaлужнoгo узгoджeнa з пoлiтичним кeрiвництвoм i в пeвнoму сeнсi вiдпoвiдь нa стaттю Тaйм, aлe виднo цe сaмoдiяльнiсть.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676579 вiд 2023-11-04 20:17:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1676578 Хуязм. Просто von der Leyen написати як Вандерляен може тільки… промовчу, з поваги до старості ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676578 вiд 2023-11-04 20:13:09Vichny № 1676576 вiд чoгo в тeбe тaкий oргaзм? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676577 вiд 2023-11-04 20:11:55PEPSI (Merkury) № 1676561 Дoвбик i Цигaнкoв дoбрe oбiгруються…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676576 вiд 2023-11-04 20:10:53Вандерляен О_о Це пиздець %)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676575 вiд 2023-11-04 19:59:12Shubin № 1676562 гoл Микoлeнкa
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676574 вiд 2023-11-04 19:56:18fofonov № 1676569 Тут поменялась кодировка и київський торт надо искать как РєРёС—РІСЃСЊРєРёР№ торт тогда найдешь.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676573 вiд 2023-11-04 19:55:13Початок перемовин може бути в цьому році