🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1864.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676492 вiд 2023-11-03 19:06:26

Фуйово буде, якщо Шапаренко знову вилетить - тільки трохи почав набирати.

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676491 вiд 2023-11-03 19:04:01

Єдиний світлий момент з погляду на якість футболу - гол Зубкова у наші ворота :(
Все інше від обох команд повний мрак.
Цій країні потрібен новий чемпіон :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676490 вiд 2023-11-03 18:59:57

якшо в захисті грає Дубінчак, а Караваєв двічи з гарної позиції навіть не попадає у ворота, то тут хоч Гвардіолу постав, буде те саме.
Хоча якшоб трохи пощастило могли б і на нічеку спетлять. Але з щастям-кармою у цієї команди геть погано.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676489 вiд 2023-11-03 18:59:09

Караваєв міг покласти свої два. Навіть за такої колгоспного рівня гри.
Але ніяк не його день.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676488 вiд 2023-11-03 18:55:11

Рівний матч, але циган своє щастя вичерпав - а тому має їхати додому до Бухареста, де у нього інвестиції у виробництво батарей.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676487 вiд 2023-11-03 18:54:09

пройоб румуна.
і хуя він піде.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676486 вiд 2023-11-03 18:53:15

ну як бл такі не забивати???

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676485 вiд 2023-11-03 18:19:05

судячі по постійних і незмінних вже досить довгий час помилках в захисті, в мене склладається враження шо з захистом тренерський штаб ніяк не працює.
Може якось розставити по полю, показать хто кого старує, куди зміщується … чи це все є, а гравці тупі і нездатні нічого запомнить вже який місяць посполь?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676484 вiд 2023-11-03 18:14:42

в першому таймі Динамо пристойно виглядало. але відчувається якась невпевненість, хаотичність.
Кроти ніякі, але захист Динамо ще гірший.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676483 вiд 2023-11-03 18:11:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676481
а мені здається шо у Буяльского італійський страйк після літнього зменшення з/п

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676482 вiд 2023-11-03 18:07:28

Бражко-капітан - це мабуть якийсь виховний хід від Бу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676481 вiд 2023-11-03 18:01:42

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1676479 вiд 2023-11-03 17:54:45

Здається, вже висловлював думку, що нинішній Буяльський своїми академічно-елегантними діями засирає більшість атак, у яких бере участь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676480 вiд 2023-11-03 17:54:50

циганик: першою ногою Сікан ледве не травмував Бущана.

ПЕршою ногою. Ще один підарас у мікрофона.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676479 вiд 2023-11-03 17:54:45

я не знаю чим це все закінчиться, по закону жанра можуть і програть, але шо цікаво, крім несподіванного капітанства Бражка (?), це те, шо моментів сьогодні за тайм без Буяльского попереду створили більше ніж з ним за усі останні кілька матчів. Да, завершати нікому, бо в нападі сумно, але моменти створюються і досить просто.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676478 вiд 2023-11-03 17:53:22

вічний, хоча б відбілив? :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676477 вiд 2023-11-03 17:52:38

посмотрел видео с места ДТП. Никакой зебры, так как метров 100 до надземного перехода, мостика над трассой…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676476 вiд 2023-11-03 17:52:24

чому як копни поцреота україни глибше, то там вилазить анал і боління за оболонь :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676475 вiд 2023-11-03 17:44:42

Vichny
№ 1676433 вiд 2023-11-02 22:54:17

Слухайте Anal Cunt і не вийобуйтесь


Anal. Ну, якби про сабжа все ясно. І пачіму я не удівльон :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676474 вiд 2023-11-03 17:41:37

Замість грузіна, бля, грузіна вилізла стара срака - поперек себе ширше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676473 вiд 2023-11-03 17:36:56

кроти - це…
Іраклая АЗАРОВА міняє ярослав Ракицький.

Блеать :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676472 вiд 2023-11-03 17:35:30

Каравай мог забить..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676471 вiд 2023-11-03 17:26:02

села на львовской трассе, с назеиными переходами-зебрами, без светофоров - это ужас. Я сам боюсь по ней ездить.. А если учеть, что там еще полно самопальных «переходов», без зебры, но с чурбачками у металлического ограждения, чтобы перелазить удобнее было и дырами в звукоотбойных панелях - «калитки», так сказать.. И велосипедисты без катафотов и светоотражающих жилетов.. Так вааще не понятно, как там всех жителей еще не передавили..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676470 вiд 2023-11-03 17:09:30

Бражко капітан.
Хм.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676469 вiд 2023-11-03 17:04:46

Супряго нещодавно показували з тренажерки на відео.
Підкачався і підсушився.
Гарно виглядає, алу хуй його зна шо там з ігрою в ногомʼяч. :))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676468 вiд 2023-11-03 16:57:57

Супряга на замене, хм

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676467 вiд 2023-11-03 16:02:07

«за 40 хвилин до смертельної ДТП»? На суді це буде сильним аргументом :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676466 вiд 2023-11-03 15:52:53

Братєльніка вже взяли за жопу (хоча і, бля, заочно), а сам стрибун ще десь стрибає:
-------------------------
«Служба безпеки України заочно повідомила про підозру Василю Бубці, брату Сергія Бубки, щодо колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України) та сприяння діяльності терористичній організації (ч.1 ст. 258-3 КК України). Про це йдеться у повідомленні на сайті Офіса Генпрокурора України».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676465 вiд 2023-11-03 15:50:07

Пишуть, що буде більше уваги до налагодження спільного виробництва зброї разом з Україною (типу того, що вже починає робити Рейнметал та інші):

https://www.defense.gov/News/News-Stories/Article/Article/3577723/national-armaments-directors-focus-on-long-term-support-for-ukraine/

(про спільне виробництво - останні кілька абзаців, але і весь матеріал цікавий).

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676464 вiд 2023-11-03 15:42:52

Нардеп «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко за 40 хвилин до смертельної ДТП, внаслідок якого загинула 18-річна дівчина, перевищив швидкість на 52 км/год. Йому виписали штраф у розмірі 340 гривень. Авто нардепа належить його цивільній дружині Катерині Вайдич, який вона набула у власність у вересні 2023 року
---
а швидкість була 162 км/год

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676463 вiд 2023-11-03 14:35:00

Щоб воювати проти Хамасу у Газі - у Ізраїля більш ніж достатньо сил та засобів. Єдина проблема Ізраїля - світова реакція на масову загибель цивільного населення, неуникну, зважаючи на обмеженість простору і велику кількість населення. Ізраїль може програти Хамасу політично, на полі бою - ні.
А от в разі розширення географії війни, можуть бути проблеми. Ізраїль не воював останні десятиліття. А от Іран, Хесболла, сирійська армія пройшли через сирійську війну, це може датися взнаки.
І ракети у Ірана є, не з водогінних труб. Можливо і ядерна бомба вже є. Це може бути найбільша загроза з якою стикався Ізраїль за всю свою історію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676462 вiд 2023-11-03 14:30:41

che7
№ 1676458
---
Таки бюрократичні бар'єри завжди будуть у кожній армії, особливо в мирний час. Розбалувалися. Така ловушка трохи психологічна мала місце. А як виявилося, рОботи самі не будуть воювати, захищати, літати. Треба людей, які слідкують, дають команди, приймають рішення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676461 вiд 2023-11-03 14:22:49

Меркави, до речі, там де є загроза FPV, почали ставити решітки від гриля на Меркави. Не на всі, але там де є необхідність.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676460 вiд 2023-11-03 14:20:00

klirik
№ 1676459
---
Технологічна відсталість пропалестинських формувань дається взнаки. Але ці формування таки заскочили зненацька цю супертехнологічну армію - асиметрична атака, стімпанківські мотоплани як в Шаленому Максі.

Ти правий по факту, але філософія така дуже хибна. Ізраїль та його армія це не боги, а живі люди
і суспільство з його перевагами, і недоліками.

Вважаю навіть Ізраїль може взяти багато корисного в нашій війні при чому на всіх рівнях і у всіх областях.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676459 вiд 2023-11-03 14:10:26

olma
№ 1676457

Нічого вони не втратили. Не розгоняйте зраду на порожньому місці. У них чудово літає ф16 і стирає Газу під нуль, Залізний Купол перехоплює ракети, а сотні Меркав катаются по Газі без страху що прилетить птур, джавелін чи щось подібне. А те що там десь комусь впало з дрона то це на фоні їх військової операції виглядає ніочом.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676458 вiд 2023-11-03 14:05:12

olma
№ 1676457 вiд 2023-11-03 13:55:26

ні, не так. помилковий військово-політичний нейтралітет не впливає на можливості систематичного (sic) вивчання вашого військового досвіду. а не те, шо волонтери під чашку кави можуть розповісти своім колегам з цахалу у відпустці.
імхо, якщо був би запит з Ізраїлю на дозвіл приїзду представників впс/розвідки на вивчання на ліні фронту- Залужний/Зеленський не відмовили б.
може, я не знаю, та вивчали сисьематично ваш досвід, але у генералів не було часу втілити висновки, чи департамент закупівель мін. оборони сказав, що не придбаємо нічого, поки тут, тут, і отут у 150 місцях не поставите кому у specifications, а взагалі у нас обідня перерва. блять, ти не уявляєш, як ми заснули на посту, як держава. и винні не політики, - винні військові

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676457 вiд 2023-11-03 13:55:26

che7
№ 1676455
-----
Ізраїль через помилкову стратегію воєнного нейтралітету у війні Росії проти України, втратив багато. Зокрема інформація з поля бою, з лінії фронту про те, як це працює зараз.

Чув одного польського офіцера-електронщика, який не знаю чи сам, чи його Войско Польске послали пройшов в асоціації 'Українській аерозвідці' навчання пілотування дронів, бпла і відбув на лінію фронту де сидів 2 місяці.
детально вивчав ситуацію, як русня працює глушить джпс, як намагається перхопити і посадити сам дрон,
а також вичвся як можна цьому завадити, перепрошити плату дрона, як обійти ці проблеми, з який РЕБ треба протиставити до російських дронів, і що робити.

У підсумку там море інформації, тільки встигай записувати аналізувати, діяти, вносити зміни і знову записувати.

І наскільки я зрозумів, на фронті воюють добровольці з Ізраїля, але не там, де збирається така цінна актуальна інформація.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676456 вiд 2023-11-03 12:36:53

С днем инженерных войск Украины!

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676455 вiд 2023-11-03 12:17:26

ЦАХАЛ подтверждает ранения двух солдат на севере в результате атаки БПЛА-камикадзе, нанесены ответные удары по «Хизбалле»

то діла розвідки та департаменту стратегічного планування, але, блять, війна в Україні вже майже 2 р, а загалом 9 р. і я не чув про впровадження вундервафель у нас, на основі досвіду України. якщо я у цьому не помиляюсь, то це дуже великий пройоб та сором. скільки голов повинно злетіти…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676454 вiд 2023-11-03 12:08:45

Starik (Україна, Київ) № 1676439
Та нічого такого страшного там не було. Поки що.

Взяли стару касету, записану аби як. Піаніно і голос Джона з купою шуму. Він записував вдома різні ідеї на касетник Соні десь в кінці 70х. Прогнали запис через відпрацьований алгоритм (привіт від Пітера Джексона). Прототип алгоритму (чи щось схоже) використовували ще в 2016 для чистки залового альбому The Beatles at the Hollywood Bowl. Потім Пітер Джексон по повній бавився для документалики Get Back у 2022 і Джил Мартін для реміксу Revolver. Там роботи було значно більше, бо треба було виділити-розділити з моно чи стерео всі інструменти. Для документалки взагалі звук був чи не з одного мікрофону з відео, для Револьвера були втрачені оригінальні багатоканальні плівки.

Тут все простіше. Розділили шум, піано і голос, кожне у свою звукову доріжку. Далі - стара техніка звукозапису з накладанням новиїх партій басу, ударних, струнних, гітари + стара доріжка з гітарою Джорджа з 1996 року (вони з цією пісенькою бавились, коли готували Антологію 3) і подальшим мікшуванням.

Так що ШІ працював тут тільки на розділення запису касети Джона.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676453 вiд 2023-11-03 10:53:34

З Днем ракетних військ та артилерії!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.