Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676492 вiд 2023-11-03 19:06:26Фуйово буде, якщо Шапаренко знову вилетить - тільки трохи почав набирати.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676491 вiд 2023-11-03 19:04:01Єдиний світлий момент з погляду на якість футболу - гол Зубкова у наші ворота :( Все інше від обох команд повний мрак. Цій країні потрібен новий чемпіон :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676490 вiд 2023-11-03 18:59:57якшо в захисті грає Дубінчак, а Караваєв двічи з гарної позиції навіть не попадає у ворота, то тут хоч Гвардіолу постав, буде те саме. Хоча якшоб трохи пощастило могли б і на нічеку спетлять. Але з щастям-кармою у цієї команди геть погано.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676489 вiд 2023-11-03 18:59:09Караваєв міг покласти свої два. Навіть за такої колгоспного рівня гри. Але ніяк не його день.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676488 вiд 2023-11-03 18:55:11Рівний матч, але циган своє щастя вичерпав - а тому має їхати додому до Бухареста, де у нього інвестиції у виробництво батарей.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676487 вiд 2023-11-03 18:54:09пройоб румуна. і хуя він піде.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676486 вiд 2023-11-03 18:53:15ну як бл такі не забивати???
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676485 вiд 2023-11-03 18:19:05судячі по постійних і незмінних вже досить довгий час помилках в захисті, в мене склладається враження шо з захистом тренерський штаб ніяк не працює. Може якось розставити по полю, показать хто кого старує, куди зміщується … чи це все є, а гравці тупі і нездатні нічого запомнить вже який місяць посполь?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676484 вiд 2023-11-03 18:14:42в першому таймі Динамо пристойно виглядало. але відчувається якась невпевненість, хаотичність. Кроти ніякі, але захист Динамо ще гірший.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676483 вiд 2023-11-03 18:11:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676481 а мені здається шо у Буяльского італійський страйк після літнього зменшення з/п
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676482 вiд 2023-11-03 18:07:28Бражко-капітан - це мабуть якийсь виховний хід від Бу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676481 вiд 2023-11-03 18:01:42Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1676479 вiд 2023-11-03 17:54:45Здається, вже висловлював думку, що нинішній Буяльський своїми академічно-елегантними діями засирає більшість атак, у яких бере участь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676480 вiд 2023-11-03 17:54:50циганик: першою ногою Сікан ледве не травмував Бущана. … ПЕршою ногою. Ще один підарас у мікрофона.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676479 вiд 2023-11-03 17:54:45я не знаю чим це все закінчиться, по закону жанра можуть і програть, але шо цікаво, крім несподіванного капітанства Бражка (?), це те, шо моментів сьогодні за тайм без Буяльского попереду створили більше ніж з ним за усі останні кілька матчів. Да, завершати нікому, бо в нападі сумно, але моменти створюються і досить просто.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676478 вiд 2023-11-03 17:53:22вічний, хоча б відбілив? :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676477 вiд 2023-11-03 17:52:38посмотрел видео с места ДТП. Никакой зебры, так как метров 100 до надземного перехода, мостика над трассой…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676476 вiд 2023-11-03 17:52:24чому як копни поцреота україни глибше, то там вилазить анал і боління за оболонь :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676475 вiд 2023-11-03 17:44:42Vichny № 1676433 вiд 2023-11-02 22:54:17 Слухайте Anal Cunt і не вийобуйтесь … Anal. Ну, якби про сабжа все ясно. І пачіму я не удівльон :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676474 вiд 2023-11-03 17:41:37Замість грузіна, бля, грузіна вилізла стара срака - поперек себе ширше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676473 вiд 2023-11-03 17:36:56кроти - це… Іраклая АЗАРОВА міняє ярослав Ракицький. Блеать :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676472 вiд 2023-11-03 17:35:30Каравай мог забить..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676471 вiд 2023-11-03 17:26:02села на львовской трассе, с назеиными переходами-зебрами, без светофоров - это ужас. Я сам боюсь по ней ездить.. А если учеть, что там еще полно самопальных «переходов», без зебры, но с чурбачками у металлического ограждения, чтобы перелазить удобнее было и дырами в звукоотбойных панелях - «калитки», так сказать.. И велосипедисты без катафотов и светоотражающих жилетов.. Так вааще не понятно, как там всех жителей еще не передавили..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676470 вiд 2023-11-03 17:09:30Бражко капітан. Хм.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676469 вiд 2023-11-03 17:04:46Супряго нещодавно показували з тренажерки на відео. Підкачався і підсушився. Гарно виглядає, алу хуй його зна шо там з ігрою в ногомʼяч. :))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676468 вiд 2023-11-03 16:57:57Супряга на замене, хм
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676467 вiд 2023-11-03 16:02:07«за 40 хвилин до смертельної ДТП»? На суді це буде сильним аргументом :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676466 вiд 2023-11-03 15:52:53Братєльніка вже взяли за жопу (хоча і, бля, заочно), а сам стрибун ще десь стрибає:-------------------------«Служба безпеки України заочно повідомила про підозру Василю Бубці, брату Сергія Бубки, щодо колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України) та сприяння діяльності терористичній організації (ч.1 ст. 258-3 КК України). Про це йдеться у повідомленні на сайті Офіса Генпрокурора України».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676465 вiд 2023-11-03 15:50:07Пишуть, що буде більше уваги до налагодження спільного виробництва зброї разом з Україною (типу того, що вже починає робити Рейнметал та інші):https://www.defense.gov/News/News-Stories/Article/Article/3577723/national-armaments-directors-focus-on-long-term-support-for-ukraine/(про спільне виробництво - останні кілька абзаців, але і весь матеріал цікавий).
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676464 вiд 2023-11-03 15:42:52Нардеп «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко за 40 хвилин до смертельної ДТП, внаслідок якого загинула 18-річна дівчина, перевищив швидкість на 52 км/год. Йому виписали штраф у розмірі 340 гривень. Авто нардепа належить його цивільній дружині Катерині Вайдич, який вона набула у власність у вересні 2023 року --- а швидкість була 162 км/год
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676463 вiд 2023-11-03 14:35:00Щоб воювати проти Хамасу у Газі - у Ізраїля більш ніж достатньо сил та засобів. Єдина проблема Ізраїля - світова реакція на масову загибель цивільного населення, неуникну, зважаючи на обмеженість простору і велику кількість населення. Ізраїль може програти Хамасу політично, на полі бою - ні. А от в разі розширення географії війни, можуть бути проблеми. Ізраїль не воював останні десятиліття. А от Іран, Хесболла, сирійська армія пройшли через сирійську війну, це може датися взнаки. І ракети у Ірана є, не з водогінних труб. Можливо і ядерна бомба вже є. Це може бути найбільша загроза з якою стикався Ізраїль за всю свою історію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676462 вiд 2023-11-03 14:30:41che7 № 1676458 --- Таки бюрократичні бар'єри завжди будуть у кожній армії, особливо в мирний час. Розбалувалися. Така ловушка трохи психологічна мала місце. А як виявилося, рОботи самі не будуть воювати, захищати, літати. Треба людей, які слідкують, дають команди, приймають рішення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676461 вiд 2023-11-03 14:22:49Меркави, до речі, там де є загроза FPV, почали ставити решітки від гриля на Меркави. Не на всі, але там де є необхідність.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676460 вiд 2023-11-03 14:20:00klirik № 1676459 --- Технологічна відсталість пропалестинських формувань дається взнаки. Але ці формування таки заскочили зненацька цю супертехнологічну армію - асиметрична атака, стімпанківські мотоплани як в Шаленому Максі. Ти правий по факту, але філософія така дуже хибна. Ізраїль та його армія це не боги, а живі люди і суспільство з його перевагами, і недоліками. Вважаю навіть Ізраїль може взяти багато корисного в нашій війні при чому на всіх рівнях і у всіх областях.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676459 вiд 2023-11-03 14:10:26olma № 1676457 Нічого вони не втратили. Не розгоняйте зраду на порожньому місці. У них чудово літає ф16 і стирає Газу під нуль, Залізний Купол перехоплює ракети, а сотні Меркав катаются по Газі без страху що прилетить птур, джавелін чи щось подібне. А те що там десь комусь впало з дрона то це на фоні їх військової операції виглядає ніочом.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676458 вiд 2023-11-03 14:05:12olma № 1676457 вiд 2023-11-03 13:55:26 ні, не так. помилковий військово-політичний нейтралітет не впливає на можливості систематичного (sic) вивчання вашого військового досвіду. а не те, шо волонтери під чашку кави можуть розповісти своім колегам з цахалу у відпустці. імхо, якщо був би запит з Ізраїлю на дозвіл приїзду представників впс/розвідки на вивчання на ліні фронту- Залужний/Зеленський не відмовили б. може, я не знаю, та вивчали сисьематично ваш досвід, але у генералів не було часу втілити висновки, чи департамент закупівель мін. оборони сказав, що не придбаємо нічого, поки тут, тут, і отут у 150 місцях не поставите кому у specifications, а взагалі у нас обідня перерва. блять, ти не уявляєш, як ми заснули на посту, як держава. и винні не політики, - винні військові
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676457 вiд 2023-11-03 13:55:26che7 № 1676455 ----- Ізраїль через помилкову стратегію воєнного нейтралітету у війні Росії проти України, втратив багато. Зокрема інформація з поля бою, з лінії фронту про те, як це працює зараз. Чув одного польського офіцера-електронщика, який не знаю чи сам, чи його Войско Польске послали пройшов в асоціації 'Українській аерозвідці' навчання пілотування дронів, бпла і відбув на лінію фронту де сидів 2 місяці. детально вивчав ситуацію, як русня працює глушить джпс, як намагається перхопити і посадити сам дрон, а також вичвся як можна цьому завадити, перепрошити плату дрона, як обійти ці проблеми, з який РЕБ треба протиставити до російських дронів, і що робити. У підсумку там море інформації, тільки встигай записувати аналізувати, діяти, вносити зміни і знову записувати. І наскільки я зрозумів, на фронті воюють добровольці з Ізраїля, але не там, де збирається така цінна актуальна інформація.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676456 вiд 2023-11-03 12:36:53С днем инженерных войск Украины!
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676455 вiд 2023-11-03 12:17:26ЦАХАЛ подтверждает ранения двух солдат на севере в результате атаки БПЛА-камикадзе, нанесены ответные удары по «Хизбалле» то діла розвідки та департаменту стратегічного планування, але, блять, війна в Україні вже майже 2 р, а загалом 9 р. і я не чув про впровадження вундервафель у нас, на основі досвіду України. якщо я у цьому не помиляюсь, то це дуже великий пройоб та сором. скільки голов повинно злетіти…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676454 вiд 2023-11-03 12:08:45Starik (Україна, Київ) № 1676439 Та нічого такого страшного там не було. Поки що. Взяли стару касету, записану аби як. Піаніно і голос Джона з купою шуму. Він записував вдома різні ідеї на касетник Соні десь в кінці 70х. Прогнали запис через відпрацьований алгоритм (привіт від Пітера Джексона). Прототип алгоритму (чи щось схоже) використовували ще в 2016 для чистки залового альбому The Beatles at the Hollywood Bowl. Потім Пітер Джексон по повній бавився для документалики Get Back у 2022 і Джил Мартін для реміксу Revolver. Там роботи було значно більше, бо треба було виділити-розділити з моно чи стерео всі інструменти. Для документалки взагалі звук був чи не з одного мікрофону з відео, для Револьвера були втрачені оригінальні багатоканальні плівки. Тут все простіше. Розділили шум, піано і голос, кожне у свою звукову доріжку. Далі - стара техніка звукозапису з накладанням новиїх партій басу, ударних, струнних, гітари + стара доріжка з гітарою Джорджа з 1996 року (вони з цією пісенькою бавились, коли готували Антологію 3) і подальшим мікшуванням. Так що ШІ працював тут тільки на розділення запису касети Джона.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676453 вiд 2023-11-03 10:53:34З Днем ракетних військ та артилерії!