🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1871.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676212 вiд 2023-10-30 21:50:39

Ти ба як жабидли роздуплилися… початок зроблено, але там на всяких лазурних берегах ще чимало такої 3.143доти, і всіх можна брати за жоппо:
-------------------------
"Співзасновника Альфа-Груп, російського мільярдера Олексія Кузьмичова затримали в понеділок зранку, 30 жовтня, у Франції. Про це повідомила французька газета Le Monde.

Російського олігарха підозрюють у справі про відмивання грошей. Крім того, на його віллі в Сен-Тропі пройшли обшуки. Обшуки також пройшли в паризькому домі мільярдера ".

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676211 вiд 2023-10-30 21:49:38

toreo
№ 1676200
----
Та отож. Накопали вже досьє на Саймона цього Шустрого.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676210 вiд 2023-10-30 21:44:20

Вже за одне лише прізвище «шустєр» цього журналізда треба було посилати нафуй з президентського охвісу ;)

Серйозно кажучи, ця стаття не сприятиме залученню додаткової військової допомоги в Україну, і навпаки може бути використана як аргумент на користь її зменшення. Відповідно, якщо навіть цей матеріал не інспірований кацапами, він є однозначно шкідливим.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676209 вiд 2023-10-30 21:41:33

Поляки рахують…
---------

Na 71 dostarczonych Leopardów 2 wszystkich wersji (od 2A4 do Strv.122) wizualnie potwierdzona jest strata* 22 sztuk i uszkodzenie kolejnej dziesiątki. Przy czym dopiero teraz wychodzą foty i filmy z intensywnych walk za wrzesień - październik pod Robotyno-Werbowe.
Inaczej rzecz ujmując UA straciła około 30% dostarczonych pojazdów rodziny Leoparda 2.
Już obiecane i procedowane dostawy wynoszą 14 sztuk Leopard 2A4. Zatem większość strat zostanie pokrytych ALE wozy rodziny leopard 2 dostępne dla UA się na tym w mojej opinii kończą.

*licząc wozy które mają wypalone nisze i rozerwane stropy tak że wymagany jest ponad półroczny remont w Niemczech.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676208 вiд 2023-10-30 21:39:24

Патрік працював в Академії кротів, то він напевно вміє (як наш Valeriy) поставити футболісту удар на обидві ноги та і навички думати головою?
-----------------------------------------------
Я не поставив удар жодному гравцю, навіть собі, але навчити можу просто бити з двох ніг майже кожного, було б бажання і час.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676207 вiд 2023-10-30 21:39:22

klirik
№ 1676203 вiд 2023-10-30 21:24:14

Так, Островський. Ти правий. Був дуже зважений.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676206 вiд 2023-10-30 21:34:56

klirik
№ 1676199

досвід цієї війни, причому отриманий обома сторонами, полягає в тому, що форсування навіть невеличкої річки шириною з десяток-два метрів і глибиною по шию є дуже складним завданням. понтони наводяться вночі, але знаходяться противником швидко і живуть навіть не години. притому, і понтонів у нас хез скільки залишилося.

а дніпро при всіх змінах руслах залишаєтся шириною не менше пари сотень метрів. ну нехай навіть сотні метрів, хоча не певен, що є такі ділянки.
як це форсувати технікою, неясно. і йдеться ж не про взвод чи роту. переправити потрібно хоча б бригаду-дві. з достатнім запасом б/к.

та, бтв плаває. і танки, і бмп. про арту не чув. припустимо, можна спробувати вночі переплисти на техніці. це треба, щоб погода була сприятлива, невітряна. і обидва береги мають бути пологими. але найголовніше: як приховано дотягнути техніку до берега? і так ховають кожну машину, бо обидві сторони полюють дронами, а у кацапів цього добра валом.

ну, малими групами і на відстань дії нашої арти з правого берега для хоча б якогось прикриття ще якось працює, та і то неясно, скільки ми втрачаємо в таких операціях і яке враження дістає ворог. але щоб цими малими групами зламати оборону кацапів у їхньому тилу … ну, складно. тим більше, у кацапів там не тил, а фронт.

щоправда, і інші варіанти поки не працюють. скільки довбалися у напрямку токмака, але ресурсів прорватися не вистачило. а кацапи поки будуть наступні лінії оборони.

але хто-зна. може наші і дійсно планують операцію з дніпра. і може і вдастся

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676205 вiд 2023-10-30 21:26:12

А ще є Саймон і Гарфункель!

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676204 вiд 2023-10-30 21:24:33

? ⚽️ Перша ракетка світу Новак Джокович приїхав на церемонію вручення «Золотого м'яча-2023», яка сьогодні відбувається в Парижі

І трохи новин футболу)
Таке відчуття що мерсі на пенсію будуть проводжати

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676203 вiд 2023-10-30 21:24:14

Геть (Геть)
№ 1676202

Здається то ти маєш на увазі Саймона Островського. То інший

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676202 вiд 2023-10-30 21:21:20

klirik
№ 1676201 вiд 2023-10-30 21:08:43

Це той сьома, який раніше на vice news батрачив?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676201 вiд 2023-10-30 21:08:43

Треба дивитись хто автор, а це Саймон Шустер

Саймон Шустер — кореспондент американського журналу Time, він також співпрацює з агентством Associated Press. Раніше працював кореспондентом агентства Reuters та співпрацював з газетою The Moscow Times. Випускник Стенфордського університету.
Понад 15 років працював на росію та Україну і робив репортажі з обох країн.
Водночас у російських ЗМІ під іменем автора можна знайти статті «Батальон “Азов”. Расистские формирования на Украине – взгляд изнутри» та публікації на російському медіа Meduza (передрук з Time), інтерв’ю з російськомовним берлінським телеканалом OstWest тощо.

https://chytomo.com/korespondent-time-vydast-knyzhku-pro-zelenskoho-pid-chas-povnomasshtabnoi-vijny/

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676200 вiд 2023-10-30 21:03:57

olma
№ 1676186

ця стаття в тайм схожа на кацапську іпсо. але з дорогими блядями на виконанні.

кацапи, на жаль, вміють грати в ці речі

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676199 вiд 2023-10-30 20:55:51

Feodorit
№ 1676197

Так форсування Дніпра (особливо після підриву дамби, коли його русло стало значно вужче) в контексті контрнаступу виглядає більш логічним і доцільнишим, ніж бої в агломерації Горловки. Але я диванний спостерігач, не володію повною інформацію і даними розвідки, це моя думка. Пам'ятаю ще з 2014 року військові акцентували увагу про важкість боїв саме в агломераціях Донбассу саме через насиченість їх містечками з шахтами

Глобально для України цінність звільнення земель півдня з проукраїнським населенням набагато більша ніж ватна залупа накшталт Горловки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676198 вiд 2023-10-30 20:33:27

Когось мені це нагадує)))
Ну ок, тут з Франції пару людей є, хай може вони напишуть як у Франції принижують арабів

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676197 вiд 2023-10-30 20:31:25

klirik № 1676191
Про вимогу звільнити Горловку взагалі якийсь бред

Наступальні дії на Півдні через Дніпро які зараз відбуваються виглядають меншим «бредом» ніж наступ на Горлівку?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676196 вiд 2023-10-30 20:31:01

Vichny
№ 1676194 вiд 2023-10-30 20:29:25
Якщо треба пояснювати то не треба пояснювати

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676195 вiд 2023-10-30 20:30:07

klirik
№ 1676191
ну чому, неможна виключати такого плану. Там фронт стоїть і до межі Горловки всього нічого, формально увійти в місто можно.
Інша справа ціна, наслідки, результат.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676194 вiд 2023-10-30 20:29:25

І як же їх принижують, арабів тих, у Франції? Пиздять боляче, коран заставляють жерти, чи що? Що новини кажуть?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676193 вiд 2023-10-30 20:28:07

Vichny
№ 1676192 вiд 2023-10-30 20:27:33
Не фейсбуків. Новин.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676192 вiд 2023-10-30 20:27:33

Бідні, бідні, приниженв Францією араби… Єнот, ти там був хоч раз, у тій Франції, чи фейсбуків начитався?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676191 вiд 2023-10-30 20:08:20

olma
№ 1676186

Про вимогу звільнити Горловку взагалі якийсь бред

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676190 вiд 2023-10-30 20:04:26

PEPSI (Merkury)
№ 1676188 вiд 2023-10-30 19:48:08
За різними оцінками у Франції від 5,5 до 7 мільйонів арабів. Це переважно маргіналізована частина населення, яку полюбляє принижувати французька влада. Рано чи пізно це все вибухне.
https://en.wikipedia.org/wiki/Arabs

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676189 вiд 2023-10-30 19:56:25

Трохи про Італію:

24% населення Італії старше 65 років
▪️ З 2015 року населення Італії скоротилося майже на 2 мільйони до 58 850 000. (і це незважаючи на міграцію)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676188 вiд 2023-10-30 19:48:08

Enot
№ 1676156
у Франції 5 млн арабів?

У німеччині 10 млн турко-арабів, і 2,5 млн російських німців, що ще гірше, бо у них рус-тб 24/7.
При цьому «Інтергація не удалась» (с) Меркель.

Коли спалахне - питання часу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676187 вiд 2023-10-30 19:46:06

Читати 'На два, три місяці пізніше, ніж потрібно для результату і максимальної шкоди обороноздатності противника.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676186 вiд 2023-10-30 19:43:28

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cd1ldep8eq7o?

На БіБіСі уа переказ статті в TIME.

От в принципі там нічого нового, і так крізь новини - між рядками це просвічується. То для чого ці джерела і 'помічники' Зе озвучують ці проблеми? What is the purpose of such journalism?

Крім того не сказано в статті про керування ексалацією і хуйловськими червоними лініями від Салівана і Пентагона.

Всі ніштяки від Заходу надаються на місяць, два, три пізніше, ніж це було потрібно для прориву чи захисту?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676185 вiд 2023-10-30 19:28:09

sk (здалеку)
№ 1676179 вiд 2023-10-30 14:38:00

Ны Сі, ні Ху не будуть ні про що домовлятись з Байденом.
Всі чекають виборів в США.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676184 вiд 2023-10-30 19:22:50

«Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі» Циганик Live «висловився про можливі зміни на посаді головного тренера» Динамо ".

- «Динамо» має проблеми, які я не знаю, як вирішити ".
---------------------
Ну коли навіть циганєг не знає, то справді вже пєсда.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676183 вiд 2023-10-30 19:00:43

Time нaписaлo дoсить пeсимiстичнo прo нaшi пeрспeктиви…

https://time.com/6329188/ukraine-volodymyr-zelensky-interview/

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676182 вiд 2023-10-30 18:41:18

В ісламістських пабліках у соцмережах заявляють про нібито захоплення в полон високопоставленого «ізраїльського офіцера», публікуючи фото Віктора Медведчука.

:))))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676181 вiд 2023-10-30 18:26:54

Може дійсно Вітя Вацко підказує Суркісу цікаву ідею?

Патрік працював в Академії кротів, то він напевно вміє (як наш Valeriy) поставити футболісту удар на обидві ноги та і навички думати головою?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676180 вiд 2023-10-30 18:22:43

Журналіст Віктор Вацко висловився про майбутнє Патріка ван Леувена після відходу з «Шахтаря».

- Я вважаю Патріка добрим тренером. У «Зорі» він зліпив команду з нуля, без інфраструктури, без нормального клубного функціонування, без суддів. У «Шахтарі» у нього не вийшло. Головна причина – не спрацювався з колективом. Але досвіда він набув серйозного.

Я вважаю, що цьому «Динамо» Патрік як тренер підійшов би. Я не бачу причин, чому ні. Під стиль Ван Леувена у «Динамо» грає достатньо гравців. У «Шахтарі» були неготові до його вертикального футболу.

У минулому сезоні Патрік випередив «Динамо» із «Зорею», що складалася з гравців, які не підійшли киянам. Але вони двічі обігрували Луческу. На мою думку, з 4-3-3 Патріка, швидкими флангами та швидкою групою атаки, у нинішньому «Динамо» можна створити команду як мінімум цікавіше, ніж «Зоря» минулого сезону.

Я думаю, що Патрік зараз ображений на «Шахтар» і мотивований довести всім, що донецький клуб поспішив зі своїм рішенням.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676179 вiд 2023-10-30 14:38:00

Москва готова до переговорів про «постконфліктне врегулювання кризи в Україні» та про подальше «співіснування» із Заходом — Шойгу

▪️Водночас міністр оборони рф наголосив, що задля цього західні держави повинні зупинитися у своєму прагненні стратегічної поразки росії. Але умови для переговорів ще не створені.
-------
щось давно тему «переговорів» ніхто не піднімав…
і, до речі, була зустріч на мальті (вже третя: копенгаген-десь у арабів-мальта)
якось у нас про ці зустрічі мало пишуть…
портніков інколи згадує. таке враження що підкилимно йдуть перемовини…
хоча хз чи є зараз сенс про щось домовлятись поки сі з байденом не зустрінеться…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676178 вiд 2023-10-30 13:20:55

МХП, Кернел, Порошенко-молодший: кому належить найприбутковіші агрокомпанії України

Ще одна компанія з топ-10 у сфері агро отримала менший дохід у 2022 році та перемістилася з 2 позиції на 3-ю у 2022. Це Лебединський насіннєвий завод, що належить до групи компаній LNZ Group, заснованої Дмитром Кравченком. Частка підприємства в сукупному доході агротопу зменшилася з 18% у 2021 до 14% у 2022.

https://www.epravda.com.ua/news/2023/10/30/706008/

-----
Це той самий ЛНЗ??

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676177 вiд 2023-10-30 12:51:45

klirik
№ 1676176
начеб-то були повідомлення про знищення с400 в криму на західному узбережжі…
хз… такі новини інколи прилітають, не факт що то є правда
але якщо знищили с400, то «логічно» що у сєвасі пішли «пропущені» зранку…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676176 вiд 2023-10-30 12:37:20

Там в Севасі гарні прильоти

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676175 вiд 2023-10-30 11:47:38

Щодо 1С - Про заборону продажу на території України програмного забезпечення (електронних поставок) для податкового та бухгалтерського обліку, при створенні якого використано програмний код, написаний мовою країни-агресора» №10186 від 24.10.2023;

Але про використання та супроводження нічого

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676174 вiд 2023-10-30 11:09:58

Україна утрималася, як і більшість європейських країн. І це правильно. Україна не має безоглядно підтримувати Ізраїль, хоча може йому симпатизувати, робити якісь заяви президента чи ще когось. Війна на Близькому Сході тільки починається і ми не знаємо як далеко там все зайде. Поки що все виглядає погано. Уряд в Ізраїлі складається з релігійних неадекватів, вони можуть зробити речі, під якими Україні підписуватися не можна.

Якщо Ізраїль перетворить Газу на другий Мариуполь/Грозний/Алеппо, тільки з ще більшою кількістю жертв - у Газі населення біля 2 мільйонів, і вони оточені з усіх сторін, то як Україна зможе вимагати притягти російських військових злочинців до відповідальності, якщо сама підтримує подібні дії?
Взагалі подібний розвиток подій буде катастрофою для світу, та й для самого Ізраїлю. Тому що це нормалізація військових злочинів демократичним світом, після цього так буде всюди. Двері до пекла відчинені.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676173 вiд 2023-10-30 10:44:58

№ 1676170
против - строго те, кто не имеет много имигрантов мусульман и кому начхать на отношения с мусульманским миром..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.