Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676212 вiд 2023-10-30 21:50:39Ти ба як жабидли роздуплилися… початок зроблено, але там на всяких лазурних берегах ще чимало такої 3.143доти, і всіх можна брати за жоппо:-------------------------"Співзасновника Альфа-Груп, російського мільярдера Олексія Кузьмичова затримали в понеділок зранку, 30 жовтня, у Франції. Про це повідомила французька газета Le Monde.Російського олігарха підозрюють у справі про відмивання грошей. Крім того, на його віллі в Сен-Тропі пройшли обшуки. Обшуки також пройшли в паризькому домі мільярдера ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676211 вiд 2023-10-30 21:49:38toreo № 1676200 ---- Та отож. Накопали вже досьє на Саймона цього Шустрого.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676210 вiд 2023-10-30 21:44:20Вже за одне лише прізвище «шустєр» цього журналізда треба було посилати нафуй з президентського охвісу ;)Серйозно кажучи, ця стаття не сприятиме залученню додаткової військової допомоги в Україну, і навпаки може бути використана як аргумент на користь її зменшення. Відповідно, якщо навіть цей матеріал не інспірований кацапами, він є однозначно шкідливим.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676209 вiд 2023-10-30 21:41:33Поляки рахують… --------- Na 71 dostarczonych Leopardów 2 wszystkich wersji (od 2A4 do Strv.122) wizualnie potwierdzona jest strata* 22 sztuk i uszkodzenie kolejnej dziesiątki. Przy czym dopiero teraz wychodzą foty i filmy z intensywnych walk za wrzesień - październik pod Robotyno-Werbowe. Inaczej rzecz ujmując UA straciła około 30% dostarczonych pojazdów rodziny Leoparda 2. Już obiecane i procedowane dostawy wynoszą 14 sztuk Leopard 2A4. Zatem większość strat zostanie pokrytych ALE wozy rodziny leopard 2 dostępne dla UA się na tym w mojej opinii kończą. *licząc wozy które mają wypalone nisze i rozerwane stropy tak że wymagany jest ponad półroczny remont w Niemczech.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676208 вiд 2023-10-30 21:39:24Патрік працював в Академії кротів, то він напевно вміє (як наш Valeriy) поставити футболісту удар на обидві ноги та і навички думати головою? ----------------------------------------------- Я не поставив удар жодному гравцю, навіть собі, але навчити можу просто бити з двох ніг майже кожного, було б бажання і час.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676207 вiд 2023-10-30 21:39:22klirik № 1676203 вiд 2023-10-30 21:24:14 Так, Островський. Ти правий. Був дуже зважений.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676206 вiд 2023-10-30 21:34:56klirik № 1676199 досвід цієї війни, причому отриманий обома сторонами, полягає в тому, що форсування навіть невеличкої річки шириною з десяток-два метрів і глибиною по шию є дуже складним завданням. понтони наводяться вночі, але знаходяться противником швидко і живуть навіть не години. притому, і понтонів у нас хез скільки залишилося. а дніпро при всіх змінах руслах залишаєтся шириною не менше пари сотень метрів. ну нехай навіть сотні метрів, хоча не певен, що є такі ділянки. як це форсувати технікою, неясно. і йдеться ж не про взвод чи роту. переправити потрібно хоча б бригаду-дві. з достатнім запасом б/к. та, бтв плаває. і танки, і бмп. про арту не чув. припустимо, можна спробувати вночі переплисти на техніці. це треба, щоб погода була сприятлива, невітряна. і обидва береги мають бути пологими. але найголовніше: як приховано дотягнути техніку до берега? і так ховають кожну машину, бо обидві сторони полюють дронами, а у кацапів цього добра валом. ну, малими групами і на відстань дії нашої арти з правого берега для хоча б якогось прикриття ще якось працює, та і то неясно, скільки ми втрачаємо в таких операціях і яке враження дістає ворог. але щоб цими малими групами зламати оборону кацапів у їхньому тилу … ну, складно. тим більше, у кацапів там не тил, а фронт. щоправда, і інші варіанти поки не працюють. скільки довбалися у напрямку токмака, але ресурсів прорватися не вистачило. а кацапи поки будуть наступні лінії оборони. але хто-зна. може наші і дійсно планують операцію з дніпра. і може і вдастся
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676205 вiд 2023-10-30 21:26:12А ще є Саймон і Гарфункель!
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676204 вiд 2023-10-30 21:24:33? ⚽️ Перша ракетка світу Новак Джокович приїхав на церемонію вручення «Золотого м'яча-2023», яка сьогодні відбувається в Парижі … І трохи новин футболу) Таке відчуття що мерсі на пенсію будуть проводжати
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676203 вiд 2023-10-30 21:24:14Геть (Геть) № 1676202 Здається то ти маєш на увазі Саймона Островського. То інший
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676202 вiд 2023-10-30 21:21:20klirik № 1676201 вiд 2023-10-30 21:08:43 Це той сьома, який раніше на vice news батрачив?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676201 вiд 2023-10-30 21:08:43Треба дивитись хто автор, а це Саймон Шустер Саймон Шустер — кореспондент американського журналу Time, він також співпрацює з агентством Associated Press. Раніше працював кореспондентом агентства Reuters та співпрацював з газетою The Moscow Times. Випускник Стенфордського університету. Понад 15 років працював на росію та Україну і робив репортажі з обох країн. Водночас у російських ЗМІ під іменем автора можна знайти статті «Батальон “Азов”. Расистские формирования на Украине – взгляд изнутри» та публікації на російському медіа Meduza (передрук з Time), інтерв’ю з російськомовним берлінським телеканалом OstWest тощо. https://chytomo.com/korespondent-time-vydast-knyzhku-pro-zelenskoho-pid-chas-povnomasshtabnoi-vijny/
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676200 вiд 2023-10-30 21:03:57olma № 1676186 ця стаття в тайм схожа на кацапську іпсо. але з дорогими блядями на виконанні. кацапи, на жаль, вміють грати в ці речі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676199 вiд 2023-10-30 20:55:51Feodorit № 1676197 Так форсування Дніпра (особливо після підриву дамби, коли його русло стало значно вужче) в контексті контрнаступу виглядає більш логічним і доцільнишим, ніж бої в агломерації Горловки. Але я диванний спостерігач, не володію повною інформацію і даними розвідки, це моя думка. Пам'ятаю ще з 2014 року військові акцентували увагу про важкість боїв саме в агломераціях Донбассу саме через насиченість їх містечками з шахтами Глобально для України цінність звільнення земель півдня з проукраїнським населенням набагато більша ніж ватна залупа накшталт Горловки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676198 вiд 2023-10-30 20:33:27Когось мені це нагадує))) Ну ок, тут з Франції пару людей є, хай може вони напишуть як у Франції принижують арабів
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676197 вiд 2023-10-30 20:31:25klirik № 1676191 Про вимогу звільнити Горловку взагалі якийсь бред Наступальні дії на Півдні через Дніпро які зараз відбуваються виглядають меншим «бредом» ніж наступ на Горлівку?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676196 вiд 2023-10-30 20:31:01Vichny № 1676194 вiд 2023-10-30 20:29:25 Якщо треба пояснювати то не треба пояснювати
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676195 вiд 2023-10-30 20:30:07klirik № 1676191 ну чому, неможна виключати такого плану. Там фронт стоїть і до межі Горловки всього нічого, формально увійти в місто можно. Інша справа ціна, наслідки, результат.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676194 вiд 2023-10-30 20:29:25І як же їх принижують, арабів тих, у Франції? Пиздять боляче, коран заставляють жерти, чи що? Що новини кажуть?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676193 вiд 2023-10-30 20:28:07Vichny № 1676192 вiд 2023-10-30 20:27:33 Не фейсбуків. Новин.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676192 вiд 2023-10-30 20:27:33Бідні, бідні, приниженв Францією араби… Єнот, ти там був хоч раз, у тій Франції, чи фейсбуків начитався?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676191 вiд 2023-10-30 20:08:20olma № 1676186 Про вимогу звільнити Горловку взагалі якийсь бред
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676190 вiд 2023-10-30 20:04:26PEPSI (Merkury) № 1676188 вiд 2023-10-30 19:48:08 За різними оцінками у Франції від 5,5 до 7 мільйонів арабів. Це переважно маргіналізована частина населення, яку полюбляє принижувати французька влада. Рано чи пізно це все вибухне. https://en.wikipedia.org/wiki/Arabs
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676189 вiд 2023-10-30 19:56:25Трохи про Італію: 24% населення Італії старше 65 років ▪️ З 2015 року населення Італії скоротилося майже на 2 мільйони до 58 850 000. (і це незважаючи на міграцію)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676188 вiд 2023-10-30 19:48:08Enot № 1676156 у Франції 5 млн арабів? У німеччині 10 млн турко-арабів, і 2,5 млн російських німців, що ще гірше, бо у них рус-тб 24/7. При цьому «Інтергація не удалась» (с) Меркель. Коли спалахне - питання часу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676187 вiд 2023-10-30 19:46:06Читати 'На два, три місяці пізніше, ніж потрібно для результату і максимальної шкоди обороноздатності противника.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676186 вiд 2023-10-30 19:43:28https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cd1ldep8eq7o? На БіБіСі уа переказ статті в TIME. От в принципі там нічого нового, і так крізь новини - між рядками це просвічується. То для чого ці джерела і 'помічники' Зе озвучують ці проблеми? What is the purpose of such journalism? Крім того не сказано в статті про керування ексалацією і хуйловськими червоними лініями від Салівана і Пентагона. Всі ніштяки від Заходу надаються на місяць, два, три пізніше, ніж це було потрібно для прориву чи захисту?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676185 вiд 2023-10-30 19:28:09sk (здалеку) № 1676179 вiд 2023-10-30 14:38:00 Ны Сі, ні Ху не будуть ні про що домовлятись з Байденом. Всі чекають виборів в США.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676184 вiд 2023-10-30 19:22:50«Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі» Циганик Live «висловився про можливі зміни на посаді головного тренера» Динамо ".- «Динамо» має проблеми, які я не знаю, як вирішити ".---------------------Ну коли навіть циганєг не знає, то справді вже пєсда.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676183 вiд 2023-10-30 19:00:43 Time нaписaлo дoсить пeсимiстичнo прo нaшi пeрспeктиви… https://time.com/6329188/ukraine-volodymyr-zelensky-interview/
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676182 вiд 2023-10-30 18:41:18В ісламістських пабліках у соцмережах заявляють про нібито захоплення в полон високопоставленого «ізраїльського офіцера», публікуючи фото Віктора Медведчука. :))))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676181 вiд 2023-10-30 18:26:54Може дійсно Вітя Вацко підказує Суркісу цікаву ідею? Патрік працював в Академії кротів, то він напевно вміє (як наш Valeriy) поставити футболісту удар на обидві ноги та і навички думати головою?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676180 вiд 2023-10-30 18:22:43Журналіст Віктор Вацко висловився про майбутнє Патріка ван Леувена після відходу з «Шахтаря». - Я вважаю Патріка добрим тренером. У «Зорі» він зліпив команду з нуля, без інфраструктури, без нормального клубного функціонування, без суддів. У «Шахтарі» у нього не вийшло. Головна причина – не спрацювався з колективом. Але досвіда він набув серйозного. Я вважаю, що цьому «Динамо» Патрік як тренер підійшов би. Я не бачу причин, чому ні. Під стиль Ван Леувена у «Динамо» грає достатньо гравців. У «Шахтарі» були неготові до його вертикального футболу. У минулому сезоні Патрік випередив «Динамо» із «Зорею», що складалася з гравців, які не підійшли киянам. Але вони двічі обігрували Луческу. На мою думку, з 4-3-3 Патріка, швидкими флангами та швидкою групою атаки, у нинішньому «Динамо» можна створити команду як мінімум цікавіше, ніж «Зоря» минулого сезону. Я думаю, що Патрік зараз ображений на «Шахтар» і мотивований довести всім, що донецький клуб поспішив зі своїм рішенням.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676179 вiд 2023-10-30 14:38:00Москва готова до переговорів про «постконфліктне врегулювання кризи в Україні» та про подальше «співіснування» із Заходом — Шойгу ▪️Водночас міністр оборони рф наголосив, що задля цього західні держави повинні зупинитися у своєму прагненні стратегічної поразки росії. Але умови для переговорів ще не створені. ------- щось давно тему «переговорів» ніхто не піднімав… і, до речі, була зустріч на мальті (вже третя: копенгаген-десь у арабів-мальта) якось у нас про ці зустрічі мало пишуть… портніков інколи згадує. таке враження що підкилимно йдуть перемовини… хоча хз чи є зараз сенс про щось домовлятись поки сі з байденом не зустрінеться…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676178 вiд 2023-10-30 13:20:55МХП, Кернел, Порошенко-молодший: кому належить найприбутковіші агрокомпанії України Ще одна компанія з топ-10 у сфері агро отримала менший дохід у 2022 році та перемістилася з 2 позиції на 3-ю у 2022. Це Лебединський насіннєвий завод, що належить до групи компаній LNZ Group, заснованої Дмитром Кравченком. Частка підприємства в сукупному доході агротопу зменшилася з 18% у 2021 до 14% у 2022. https://www.epravda.com.ua/news/2023/10/30/706008/ ----- Це той самий ЛНЗ??
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676177 вiд 2023-10-30 12:51:45klirik № 1676176 начеб-то були повідомлення про знищення с400 в криму на західному узбережжі… хз… такі новини інколи прилітають, не факт що то є правда але якщо знищили с400, то «логічно» що у сєвасі пішли «пропущені» зранку…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676176 вiд 2023-10-30 12:37:20Там в Севасі гарні прильоти
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676175 вiд 2023-10-30 11:47:38Щодо 1С - Про заборону продажу на території України програмного забезпечення (електронних поставок) для податкового та бухгалтерського обліку, при створенні якого використано програмний код, написаний мовою країни-агресора» №10186 від 24.10.2023; Але про використання та супроводження нічого
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676174 вiд 2023-10-30 11:09:58Україна утрималася, як і більшість європейських країн. І це правильно. Україна не має безоглядно підтримувати Ізраїль, хоча може йому симпатизувати, робити якісь заяви президента чи ще когось. Війна на Близькому Сході тільки починається і ми не знаємо як далеко там все зайде. Поки що все виглядає погано. Уряд в Ізраїлі складається з релігійних неадекватів, вони можуть зробити речі, під якими Україні підписуватися не можна. Якщо Ізраїль перетворить Газу на другий Мариуполь/Грозний/Алеппо, тільки з ще більшою кількістю жертв - у Газі населення біля 2 мільйонів, і вони оточені з усіх сторін, то як Україна зможе вимагати притягти російських військових злочинців до відповідальності, якщо сама підтримує подібні дії? Взагалі подібний розвиток подій буде катастрофою для світу, та й для самого Ізраїлю. Тому що це нормалізація військових злочинів демократичним світом, після цього так буде всюди. Двері до пекла відчинені.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676173 вiд 2023-10-30 10:44:58№ 1676170против - строго те, кто не имеет много имигрантов мусульман и кому начхать на отношения с мусульманским миром..