Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676052 вiд 2023-10-28 18:01:38Цікаво, до чого тут хрест у випадку Ізраїлю.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676051 вiд 2023-10-28 17:57:39Ви хочете війну між хрестом та півмісяцем? Ердоган лякає захід війною. «Гей Захід, я звертаюся до вас! Ви хочете війну між хрестом та півмісяцем? Тоді знайте! Цей народ живий, цей народ стійкий. Ким ми були в Лівії, ким ми були в Карабаху, ми будемо такими ж на Близькому Сході», - Ердоган на пропалестинському мітингу в Стамбулі. *** нормальна така хуйня у НАТО. просто заєбісь.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676050 вiд 2023-10-28 17:17:15Мік Джагер на трибуні топе за Барсу в класичному
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676049 вiд 2023-10-28 17:01:11klirik [Останнi 20 месаг]№ 1676045 вiд 2023-10-28 16:56:12Матчі проти Колоса взагалі важкі, бо відбраковані з ДК гравці намагаються стрибнути вище голови.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676048 вiд 2023-10-28 17:00:17klirik [Останнi 20 месаг]№ 1676039 вiд 2023-10-28 16:42:41Формально не має узгоджувати, але якщо будуть свідчення того, що цим старлінком користується хамас (а це майже напевно так буде), то у підарюги ймовірно будуть проблеми. Окрім того, з його йобнутою манерою вести бізнес у нього вірогідно виникатимуть потреби у фінансуванні. І тут не виключено, що йому покажуть фуй, бо у фінансовому секторі існує доволі потужна підтримка Ізраїлю.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676047 вiд 2023-10-28 17:00:10ну шо, після двох поразок, так шо нічія це вже крок вперед. Рукі нє опускаєм. цікаво тіки, чому лише одна заміна? це вже дно, чи ще постукають?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676046 вiд 2023-10-28 16:59:27 РїРёРѕРЅРСЂ № 1676043 вiд 2023-10-28 16:52:39 Valeriy № 1676015 Тепер у номінації кращій петрасян О. є переможець. Онук бля… ------------------------------------------- Іронія та сарказм тобі недоступні … Але ти можеш змагатися на звання найкращого дурня не тільки О., але взагалі… старайся далі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676045 вiд 2023-10-28 16:56:12Нормально, здобули очко вдесятьох. Свого часу Михайличенко влетів цьому Колосу 0-2. Прогрес є.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676044 вiд 2023-10-28 16:54:59Колос втратив два очки.
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676043 вiд 2023-10-28 16:52:39Valeriy № 1676015 Тепер у номінації кращій петрасян О. є переможець. Онук бля…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676042 вiд 2023-10-28 16:51:492 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1676033а шо там дивитися? Дурень відверто обидві ніжки піджав. І не вперший раз таке робе, судді це знають. Ну от і результат.У одному скандальному матчі прокотило, сьогодні - ні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676041 вiд 2023-10-28 16:45:38Будулай все «пачіму» та «пачіму». У такому віці час вже знати відповідь на це запитання.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676040 вiд 2023-10-28 16:43:35Valeriy № 1676037 вiд 2023-10-28 16:39:49 Бо Шепелєв надто м'який - власне, як це і притаманно гівну.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676039 вiд 2023-10-28 16:42:41Космопідар включив Старлінк у Газі нібито-то для організацій, що надають гуманітарну допомогу. Цікаво, чи узгодив він цей крок з Держдепом?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676038 вiд 2023-10-28 16:40:57olma № 1676034 я концептуально питаю. зараз дохуя гандонів які живуть у штатах і здійснюють антиамериканську діяльність. тож і питаю: якого хуя?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676037 вiд 2023-10-28 16:39:49Шепелєв зупинився, а треба були йти вперед і був би фол від голкіпера.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676036 вiд 2023-10-28 16:39:31VVV № 1676031 ну картинка на глобусі така собі інформація про бази, :) особливо в Афганістані :) до держзради тут далеко, як на мене. а насправді нехай Держдеп думає чи давати йому далі гроші, чи припинити взагалі. А може вже і припинили, тому він отаке і постить.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676035 вiд 2023-10-28 16:27:12klirik № 1676030 вiд 2023-10-28 16:11:54 Лучкевич попав, а Караваєв з кращої позиції в такій самій ситуації не попав -------------------------------- Не згідний, Лучкевичу було легше правильно попасти по м "ячу, бо той був никше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676034 вiд 2023-10-28 16:26:41VVV № 1676031 ---- Та цей твіт Маска це мем інтернетний. Подивись - він же підписав його Irany - типа Irony - іронія. Та його жарти нецікаві і несмішні. Незважаючи на те, що багато нових юзерів за цей рік появилися в твіттері, тим не менше цю платформу більше залишають, ніж приходять нових. Тобто ці типа шутки прибаутки дають можливо менший ефект, ніж Маск сподіваєцця.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676033 вiд 2023-10-28 16:25:31Ванат домальовував, але нога захисника була. Характерно, що підар навіть ВАР не захотів дивитися, хоча йшлося про вилучення.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676032 вiд 2023-10-28 16:24:26Ванат це позорисько, треба Мілю у штат вводити щоб навчів симулювати
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676031 вiд 2023-10-28 16:14:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1676026 а, так це демократія. а якщо штати дійсно планують їбашити іран, і підар про це дізнався і злив в інет, то це все ще демократія, чи держзрада? а якщо не планують і через таку інфу, припустимо, іран йобне по штатівських військових базах і в'є це кілька громадян США, то це все ще демократія? а інформаційнп підтримка терористичних організацій це теж демократія? свобода преси.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676030 вiд 2023-10-28 16:11:54Лучкевич попав, а Караваєв з кращої позиції в такій самій ситуації не попав
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676029 вiд 2023-10-28 16:11:01Використання X (Твіттера) різко впало в перший рік роботи Маска X usage plummets in Musk's first year https://www.axios.com/2023/10/26/x-twitter-usage-statistics-elon-musk-owner А у 'Вашінгтон Пості' на річницю купівлі Твіттера Ілоном дуже капітальна стаття про Твіттер при Маскові https://www.washingtonpost.com/technology/2023/10/27/elon-musk-twitter-x-anniversary/ A year later, Musk’s X is tilting right. And sinking. The billionaire bought Twitter to revive its business and make it less “woke. ” He has succeeded at only one of those goals. 'Рік потому X Маска схиляється вправо. І тоне. Мільярдер купив Twitter, щоб оживити його бізнес і зробити його менш «woke». Він досяг лише однієї з цих цілей. '
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676028 вiд 2023-10-28 16:05:12Ледь четвертий не забили.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676027 вiд 2023-10-28 16:03:48Кривбас -Дніпро 1 вже 3=0 , але ще грають. Страшно уявити, що той Криввас зробить з ДК.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676026 вiд 2023-10-28 16:02:28VVV № 1676020 це демократія. Свобода слова. Маєш право казати шо завгодно. На відміну від.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676025 вiд 2023-10-28 15:58:18+№ 1676023Інша справа, що будь-яка «гуманітарна» фуйня, що потрапить до Гази, одразу опиниться під контролем Хамасу (якщо на той момент там не буде військ Ізраїлю, звичайно).
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676024 вiд 2023-10-28 15:57:10 Voxa (м. Запоріжжя) № 1676022 вiд 2023-10-28 15:50:27 Valeriy № 1676015 а чого соромно? це про сина Суркіса усі скрізь пишуть, а про Сало якось пропустив-не знав. ---------------------------------------- Ти точно українець? Сало тру українці ніколи не пропустять.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676023 вiд 2023-10-28 15:55:49Enot [Останнi 20 месаг]№ 1676008 вiд 2023-10-28 15:09:49Якщо той «міністр» із Фатху, це одне, а якщо з Хамасу - інше. Хамасу навіть такий підар, як Маск, навряд чи дозволить використовувати свою технологію.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676022 вiд 2023-10-28 15:50:27Valeriy № 1676015 а чого соромно? це про сина Суркіса усі скрізь пишуть, а про Сало якось пропустив-не знав.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676021 вiд 2023-10-28 15:48:02Чую погрємухи яки кличуть гравці один одному в ДК «Кара, Дуба, Брага» і продовжуючи цей ряд від філологів ДК очікую почути «Попа».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676020 вiд 2023-10-28 15:46:05klirik № 1676004 так а це хиба не підривна, антидержавна діяльність? якого хуя Штати дозволяють таку хуйню?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676019 вiд 2023-10-28 15:38:59А у Ковалівці й справді сонячно. Можливо Засуха є відьмою і начарувала у підвідомчій громаді гарну погоду.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676018 вiд 2023-10-28 15:36:03Voxa (м. Запоріжжя) № 1676013 вiд 2023-10-28 15:27:33 Дубінчак точно був, але в пассивном. А Тимчик на грані… ------------------------------- Форварди завжди грають на грані офсайду.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676017 вiд 2023-10-28 15:33:28Лінію намалювали як я і казав. … дивитись і бачити, це різні речі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676016 вiд 2023-10-28 15:32:44Комент постійно за щось виправдовує Шепелєва, але як вже гівно, то гівно, і центральна зона з ним гівно.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676015 вiд 2023-10-28 15:31:39Voxa (м. Запоріжжя) № 1676014 вiд 2023-10-28 15:29:03 33. Саленко в запасі родич? --------------------- Шейм он ю… Так, родич, … онук.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676014 вiд 2023-10-28 15:29:0333. Саленко в запасі родич?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676013 вiд 2023-10-28 15:27:33Дубінчак точно був, але в пассивном. А Тимчик на грані, і там за ним хтось ще з суперників був, напевно лінії намалювали.