🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1875.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676052 вiд 2023-10-28 18:01:38

Цікаво, до чого тут хрест у випадку Ізраїлю.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676051 вiд 2023-10-28 17:57:39

Ви хочете війну між хрестом та півмісяцем?

Ердоган лякає захід війною.

«Гей Захід, я звертаюся до вас! Ви хочете війну між хрестом та півмісяцем? Тоді знайте! Цей народ живий, цей народ стійкий. Ким ми були в Лівії, ким ми були в Карабаху, ми будемо такими ж на Близькому Сході», - Ердоган на пропалестинському мітингу в Стамбулі.

***
нормальна така хуйня у НАТО. просто заєбісь.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676050 вiд 2023-10-28 17:17:15

Мік Джагер на трибуні топе за Барсу в класичному

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676049 вiд 2023-10-28 17:01:11

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1676045 вiд 2023-10-28 16:56:12

Матчі проти Колоса взагалі важкі, бо відбраковані з ДК гравці намагаються стрибнути вище голови.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676048 вiд 2023-10-28 17:00:17

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1676039 вiд 2023-10-28 16:42:41

Формально не має узгоджувати, але якщо будуть свідчення того, що цим старлінком користується хамас (а це майже напевно так буде), то у підарюги ймовірно будуть проблеми.

Окрім того, з його йобнутою манерою вести бізнес у нього вірогідно виникатимуть потреби у фінансуванні. І тут не виключено, що йому покажуть фуй, бо у фінансовому секторі існує доволі потужна підтримка Ізраїлю.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676047 вiд 2023-10-28 17:00:10

ну шо, після двох поразок, так шо нічія це вже крок вперед.
Рукі нє опускаєм.
цікаво тіки, чому лише одна заміна?

це вже дно, чи ще постукають?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676046 вiд 2023-10-28 16:59:27

РїРёРѕРЅР­СЂ
№ 1676043 вiд 2023-10-28 16:52:39

Valeriy
№ 1676015
Тепер у номінації кращій петрасян О. є переможець.
Онук бля…
-------------------------------------------
Іронія та сарказм тобі недоступні …
Але ти можеш змагатися на звання найкращого дурня не тільки О., але взагалі… старайся далі.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676045 вiд 2023-10-28 16:56:12

Нормально, здобули очко вдесятьох. Свого часу Михайличенко влетів цьому Колосу 0-2. Прогрес є.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676044 вiд 2023-10-28 16:54:59

Колос втратив два очки.

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676043 вiд 2023-10-28 16:52:39

Valeriy
№ 1676015
Тепер у номінації кращій петрасян О. є переможець.
Онук бля…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676042 вiд 2023-10-28 16:51:49

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676033
а шо там дивитися? Дурень відверто обидві ніжки піджав. І не вперший раз таке робе, судді це знають. Ну от і результат.
У одному скандальному матчі прокотило, сьогодні - ні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676041 вiд 2023-10-28 16:45:38

Будулай все «пачіму» та «пачіму». У такому віці час вже знати відповідь на це запитання.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676040 вiд 2023-10-28 16:43:35

Valeriy
№ 1676037 вiд 2023-10-28 16:39:49

Бо Шепелєв надто м'який - власне, як це і притаманно гівну.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676039 вiд 2023-10-28 16:42:41

Космопідар включив Старлінк у Газі нібито-то для організацій, що надають гуманітарну допомогу. Цікаво, чи узгодив він цей крок з Держдепом?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676038 вiд 2023-10-28 16:40:57

olma
№ 1676034
я концептуально питаю. зараз дохуя гандонів які живуть у штатах і здійснюють антиамериканську діяльність.
тож і питаю: якого хуя?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676037 вiд 2023-10-28 16:39:49

Шепелєв зупинився, а треба були йти вперед і був би фол від голкіпера.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676036 вiд 2023-10-28 16:39:31

VVV
№ 1676031
ну картинка на глобусі така собі інформація про бази, :) особливо в Афганістані :)
до держзради тут далеко, як на мене.

а насправді нехай Держдеп думає чи давати йому далі гроші, чи припинити взагалі.
А може вже і припинили, тому він отаке і постить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676035 вiд 2023-10-28 16:27:12

klirik
№ 1676030 вiд 2023-10-28 16:11:54

Лучкевич попав, а Караваєв з кращої позиції в такій самій ситуації не попав
--------------------------------
Не згідний, Лучкевичу було легше правильно попасти по м "ячу, бо той був никше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676034 вiд 2023-10-28 16:26:41

VVV
№ 1676031
----
Та цей твіт Маска це мем інтернетний. Подивись - він же підписав його Irany - типа Irony - іронія.
Та його жарти нецікаві і несмішні. Незважаючи на те, що багато нових юзерів за цей рік появилися в твіттері, тим не менше цю платформу більше залишають, ніж приходять нових.
Тобто ці типа шутки прибаутки дають можливо менший ефект, ніж Маск сподіваєцця.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676033 вiд 2023-10-28 16:25:31

Ванат домальовував, але нога захисника була. Характерно, що підар навіть ВАР не захотів дивитися, хоча йшлося про вилучення.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676032 вiд 2023-10-28 16:24:26

Ванат це позорисько, треба Мілю у штат вводити щоб навчів симулювати

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676031 вiд 2023-10-28 16:14:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676026

а, так це демократія. а якщо штати дійсно планують їбашити іран, і підар про це дізнався і злив в інет, то це все ще демократія, чи держзрада?
а якщо не планують і через таку інфу, припустимо, іран йобне по штатівських військових базах і в'є це кілька громадян США, то це все ще демократія? а інформаційнп підтримка терористичних організацій це теж демократія?
свобода преси.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676030 вiд 2023-10-28 16:11:54

Лучкевич попав, а Караваєв з кращої позиції в такій самій ситуації не попав

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676029 вiд 2023-10-28 16:11:01

Використання X (Твіттера) різко впало в перший рік роботи Маска

X usage plummets in Musk's first year

https://www.axios.com/2023/10/26/x-twitter-usage-statistics-elon-musk-owner

А у 'Вашінгтон Пості' на річницю купівлі Твіттера Ілоном дуже капітальна стаття про Твіттер при Маскові

https://www.washingtonpost.com/technology/2023/10/27/elon-musk-twitter-x-anniversary/

A year later, Musk’s X is tilting right. And sinking.
The billionaire bought Twitter to revive its business and make it less “woke. ” He has succeeded at only one of those goals.

'Рік потому X Маска схиляється вправо. І тоне.

Мільярдер купив Twitter, щоб оживити його бізнес і зробити його менш «woke». Він досяг лише однієї з цих цілей. '

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676028 вiд 2023-10-28 16:05:12

Ледь четвертий не забили.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676027 вiд 2023-10-28 16:03:48

Кривбас -Дніпро 1 вже 3=0 , але ще грають.
Страшно уявити, що той Криввас зробить з ДК.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676026 вiд 2023-10-28 16:02:28

VVV
№ 1676020
це демократія.
Свобода слова. Маєш право казати шо завгодно.
На відміну від.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676025 вiд 2023-10-28 15:58:18

+№ 1676023

Інша справа, що будь-яка «гуманітарна» фуйня, що потрапить до Гази, одразу опиниться під контролем Хамасу (якщо на той момент там не буде військ Ізраїлю, звичайно).

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676024 вiд 2023-10-28 15:57:10

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676022 вiд 2023-10-28 15:50:27

Valeriy
№ 1676015
а чого соромно? це про сина Суркіса усі скрізь пишуть, а про Сало якось пропустив-не знав.
----------------------------------------
Ти точно українець? Сало тру українці ніколи не пропустять.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676023 вiд 2023-10-28 15:55:49

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1676008 вiд 2023-10-28 15:09:49

Якщо той «міністр» із Фатху, це одне, а якщо з Хамасу - інше. Хамасу навіть такий підар, як Маск, навряд чи дозволить використовувати свою технологію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676022 вiд 2023-10-28 15:50:27

Valeriy
№ 1676015
а чого соромно? це про сина Суркіса усі скрізь пишуть, а про Сало якось пропустив-не знав.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676021 вiд 2023-10-28 15:48:02

Чую погрємухи яки кличуть гравці один одному в ДК
«Кара, Дуба, Брага» і продовжуючи цей ряд від філологів ДК очікую почути «Попа».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676020 вiд 2023-10-28 15:46:05

klirik
№ 1676004

так а це хиба не підривна, антидержавна діяльність? якого хуя Штати дозволяють таку хуйню?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676019 вiд 2023-10-28 15:38:59

А у Ковалівці й справді сонячно. Можливо Засуха є відьмою і начарувала у підвідомчій громаді гарну погоду.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676018 вiд 2023-10-28 15:36:03

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676013 вiд 2023-10-28 15:27:33

Дубінчак точно був, але в пассивном. А Тимчик на грані…
-------------------------------
Форварди завжди грають на грані офсайду.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676017 вiд 2023-10-28 15:33:28

Лінію намалювали як я і казав.
… дивитись і бачити, це різні речі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676016 вiд 2023-10-28 15:32:44

Комент постійно за щось виправдовує Шепелєва, але як вже гівно, то гівно, і центральна зона з ним гівно.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676015 вiд 2023-10-28 15:31:39

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676014 вiд 2023-10-28 15:29:03

33. Саленко в запасі
родич?
---------------------
Шейм он ю… Так, родич, … онук.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676014 вiд 2023-10-28 15:29:03

33. Саленко в запасі
родич?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676013 вiд 2023-10-28 15:27:33

Дубінчак точно був, але в пассивном. А Тимчик на грані, і там за ним хтось ще з суперників був, напевно лінії намалювали.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.