Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675612 вiд 2023-10-21 20:38:44Мудрик зробив диво. Найцікавіше, це те, можливо він і цілив в дальній кут. Дикий гол.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675611 вiд 2023-10-21 20:37:14Sauron № 1675609 ну так, блін, я включив останні 15 хв. і рази 3-4 стерлінг його проходив і робив «небезпеку» мудрик найкращий гол туру він ще й до пенальті «руку захиника» приклав :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675610 вiд 2023-10-21 20:34:57Геть (Геть) № 1675605 вiд 2023-10-21 18:52:58 То мабуть ще на совяче бабло робилося, а може і з совячими інструкторами.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675609 вiд 2023-10-21 20:33:21Зіну зняли.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675608 вiд 2023-10-21 19:53:59Ні, зі зливою я перегнув, але дощ іде. Наразі Мудрик заробив пенальті, Палмер реалізував.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675607 вiд 2023-10-21 19:33:44Йде злива. На газоні вода. Це буде важко.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675606 вiд 2023-10-21 19:27:25Починається Арс-Челсі. Зіна і Мудрик - в основі.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675605 вiд 2023-10-21 18:52:58У ліверпулі багато людей ірландського походження, айріши арабам симпатизують ще з часів коли тренувалися у долині бекаа з хезбулохами. Аби потім з англійцями бодатися
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675604 вiд 2023-10-21 18:31:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675602 осрбливо ахуєнно розуміти, що більшість з них араби завалили б без 9айвих роздумів, коли робили свою терористичну вилазку. ще б і познущались. а так все заєбісь, фрі палєстіна.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675603 вiд 2023-10-21 18:16:24sk (Samsung Galaxy tab a) № 1675600 Хто казав, що Салах мертвий?? Навпаки, він в чудовій формі. Перший забив з пенальті (Кін відверто зіграв рукою). Другий - коли Миколенка замінили і Евертон пішов вперед масовано.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675602 вiд 2023-10-21 18:01:24Мабуть фанам Палестини на трибунах було приємно спостерігати, як Миколка фуярить Салаха так, як невдовзі ЦАХАЛ фуяритиме хамас.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675601 вiд 2023-10-21 18:00:16sk як забив єгипетський араб? з пенальті.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675600 вiд 2023-10-21 17:55:04Sauron № 1675596 А як «мертвий» салах 2 забив?) Правда один на останніх хвилинах коли замінили… Добре якщо справився з салахом, гарний «тест» на проф пригодність
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675599 вiд 2023-10-21 17:52:13В Британії повно мусульман, нічого дивного.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675598 вiд 2023-10-21 17:12:10https://www.dynamomania.com/news/701845-fany-liverpulya-rastyanuli-flagi-palestiny-vo-vremya-matcha-s-evertonom-i-skandirovali-free-palestine Фани «Ліверпуля» розтягнули прапори Палестини під час матчу з «Евертоном» та скандували «Free Palestine» схоже цей світ вирішив самовиїбатись.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675597 вiд 2023-10-21 17:04:26Фани Евертона назвали Миколенка та Анану найкращими в своєму складі. Фани Лівера ниють як так виходить, що Миколенко в кожній грі проти Салаха виглядає як найкращий захисник світу.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675596 вiд 2023-10-21 17:02:54Миколенко провів дуже якісну гру проти Лівера. Простоизнищив Салаха, який зараз в чудовій формі і наче відпочивав 2 тижні на відміну від Віталія, який грав 2 повні гри за ЗбУ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675595 вiд 2023-10-21 15:35:17Мальта 1. Футбол. Стадіон був вперде, тобто вглибині острова, в ахуєнному новому парку дозвілля, з широченними і монументальними спорудами і розмахом. На естадіо українців зібралось приблизно порівну з мальтійцями. Укр-фани були більш підготовлені, з атрибутикою, зарядами, речівками і організованим суппортом. Мальтійці були мляві і поодиноко огризались. Пів-мальтійського сектору займали туристи з пивом - англійці, ірландці і інші скотти. Всю розминку Каравай бігав поряд з трибунами, отримав залп «Кара - гол!». Гол Мальти завів трибуни. Мальта сама була в шоці, що змогла забити. Гравці у них мілкі, швидкі, мотивовані. Намагались щось протиставити до 1:2, потім помітно здулись. Україні грала солідніше, якісніше, було ясно що на 0:1 все не закінчиться. У мальтійців підсилених парою негрів було швах на лавці і на полі - по ходу матчу троє гравців основи на полі травмувалося. Тиск України призвів до швидких 2:1, всі активні дії попереду просто з часом трансформувалися в два голи. А далі був шедевр Мудрика. Мудрик - це щось поряд з Мессі і Рональду. Йому сумно на полі. Він вичікує ситуацію, де він проти пяти суперників - і починає спурт. Оце йому цікаво. Увесь унший час він просто буцає мяч всередину поля, або назад, - і відверто скучає. У відборі мяча Мудрик ризикований, з ризиком попередження. Він занадто швидкий і активний у відборі, коли включається - це призводить до непотрібних частих фолів. У атаці все інакше - там швидкі активні рухи грають на руку і заставляють помилятись візаві. Мудрик це унікум і інша ліга. Ліга самих великих і відомих. Більше відзначити нікого. Всі зіграли на добротному середньому евро-рівні. Хіба що захист викликає побоювання: програвати подекуди цвайкампфи другосортним мальтійцям - це зашкварно і некомільфо. Італія на носі і такого не простить. Ще відзначу Зіну, за майстерність і 100% впвненість у тому що робить. Аж іскрить. Квитки на футбол - 10 євро. Стадіон був заповнений на 50%. 2. Острів Мальта. Валлетта. Мдіна. Це найбільш римське імперське місце на землі яке я бачив. Навіть у Італії такого і близько немає. Валлетта - місто фортеця, місто музей. Актуальна столиця. Монументально, захмарно, помпезно, дорого, височенні будівлі, споруди, площі, подести, широченні сходи-парапети. Мдіна - бувша столиця. Все те саме, але вимираюче і забуте. (Мдіна як столиця була заснована в центрі острова, подалі від ризику атаки з моря, але часи змінились, атак нема, столицю перенесли у Валлетту). Пляжи чисті, вода прозора, бірюзова. На вулиці в жовтні +30, море + 26 С, до Африки 200 км.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675594 вiд 2023-10-21 15:03:19Фуясє… це мабуть якийсь рекорд.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675593 вiд 2023-10-21 13:58:46И о погоде.. Кишинев: +32C сейчас
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675592 вiд 2023-10-21 11:31:02«Щось робить» - це мабуть на кшталт оцього, описаного ще у давні роки:«…Город наш украсился, благодаря попечению гражданского правителя, садом, состоящим из тенистых, широковетвистых дерев, дающих прохладу в знойный день. …Было очень умилительно глядеть, как сердца граждан трепетали в избытке благодарности и струили потоки слез в знак признательности к господину градоначальнику».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675591 вiд 2023-10-21 11:18:21Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1675587 вiд 2023-10-21 10:26:21До речі, це цікаве розслідування надасть додатковий фактаж тим в Америці, хто вважає, що Україні допомагати не треба - бо все одно все розкрадуть.З іншого боку, якби IRS влаштувало глибинне ректальне дослідження обох молодят, це було б цікаво.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675590 вiд 2023-10-21 10:46:08Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1675587 «Краде, але щось робить»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675589 вiд 2023-10-21 10:45:27Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1675588 вiд 2023-10-21 10:39:11Мадяри - то така підарасня, що можуть нам назло і просрати чорнгорцям ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675588 вiд 2023-10-21 10:39:11от Шурика:У тому випадку, якщо 19 листопада серби вдома не програють болгарам, або чорногорці в гостях не здолають Угорщину, то Україна гарантовано отримає достроково місце у плей-оф і шанс вийти на ЧЄ навіть у разі поразки від Італії.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675587 вiд 2023-10-21 10:26:21Bobb № 1675582 https://politerno.com.ua/2022/09/12/osobnyak-za-2-mln-naperedodni-vijny-zvidky-u-donky-sergiya-nadala-koshty-na-shykarne-zhyttya-v-mayami/ тут рoзписaнo бiльшe (хoчa є бaгaтo пoмилoк). звичaйнo ймoвiрнiсть кoрупцiйнoї склaдoвoї пiсля тaких дeтaлeй є дужe висoкa. aлe з другoї стoрoни, oпeрaцiї з гoтiвкoю в 1.8млн нe є тaкi прoстi…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675586 вiд 2023-10-21 10:26:03А навіщо ставати мером щоб не наколядувати на хатинку дочці?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675585 вiд 2023-10-21 09:50:48Український мєр без скромної хатинки - це не мєр. Але є думка, що на мєра від Свободи таку інфу копають активніше, аніж на пересічного мєра.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675584 вiд 2023-10-21 09:22:092 ironbelly№ 1675536Вічного пожалів би! :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675583 вiд 2023-10-21 07:00:43Таунхаус и вилла - это немного разное..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675582 вiд 2023-10-21 03:35:08Perfect Stranger № 1675581 Молодий чоловік, в якого під час роботи в готелі The St. Regis Bal Harbour Resort закохалася Анастасія Надал, не мав ресурсів для придбання такої нерухомості. У той час старший син латиноамериканських емігрантів Рубен Джеймс Родрігес жив у дуже скромному будинку своїх батьків, навчався у бюджетному виші та підробляв на рецепції згаданого готелю. Мати Рубена роками працювала продавчинею в кафетерії Latin American Grill у своєму районі. Після реєстрації шлюбу у грудні 2019 року та весілля у січні 2020-го Рубен Родрігес робить свою дружину Анастасію Родрігес співвласницею зазначеного таунхаузу.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675581 вiд 2023-10-21 01:21:12sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1675580 якщo її чoлoвiк є aмeрикaнський грoмaдянин з пoмiрним зaрoбiткoм, тo булo цiлкoм рeaлiстичнo придбaти скрoмну вiллу дo Кoвiду зa 1 млн, i вдaлo рeфiнaнсувaти мaйжe чeрeз рiк, мoжнa зaрaз лeгкo сидiти нa 2 млн влaснoстi… i всe бeз жoднoї кoрупцiї…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675580 вiд 2023-10-21 00:47:42❗️НАБУ та САП відкрили провадження після того, як журналісти знайшли у дочки мера Тернополя віллу в Майамі за $1,8 млн, — ЗМІ Донька мера Тернополя Анастасія Родрігес та її чоловік впродовж 2019-2023 років придбали у власність нерухомість у США на понад $2 млн. … Беня такий пише камент: і єті люді запрєщают мнє кавиряцца в насу (с)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675579 вiд 2023-10-20 23:49:38UEFA has just fined Lithuania’s football federation because fans chanted “putin - khuilo” at a recent game. ------ якась прибалтійська федерація повинна це гасло зробити гаслом своєї федерації. як ми зробили із «слава україні» і тобі б-хто може вільно скандувати…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675578 вiд 2023-10-20 22:18:51Russian AF Il-76 crashed at Gissar Air Base in Tajikistan. ---- пишуть що екіпіж вижив…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675577 вiд 2023-10-20 22:12:19Footage by @bradyafr , @COUPSURE and @Tatarigami_UA confirms at least 21 (!) destroyed/damaged?? helicopters after the first use of ATACMS delivered by US. This is the probably the biggest blow to the Russian Air Force since the beginning of the war. ------ мабуть перший раз коли осінтери більш «оптимістичні» ніж наш генштаб :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675576 вiд 2023-10-20 20:12:26Wallon № 167557 ----- Дякую, Валлоне. Дуже круті відоси і виконання на найвищому рівні!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675575 вiд 2023-10-20 19:46:29Особисто не розумію і не слухаю ролінг стоунз --- Не моє)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675574 вiд 2023-10-20 19:37:24Йобана папсня, тіпа «рочок»
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675573 вiд 2023-10-20 19:34:36olma № 1675568 Цей Hackney Diamonds у Стоунз вийшов трохи нетрадиційним. Всякої тварі по парі. Навіть є пісеньки, що сподобалися би Пепсі ;). Як на мене - занадто приглажений, сильний вплив молодого продьюсера і завеликий внесок Міка. Кіт десь трохи загубився. Як то кажуть рок-н-ролл має складитися з року і роллу. Тут трохи не так. По духу вийшло ближче до Steel Wheels, ніж до Some Girls (не кажучи вже про Exile).