🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1888.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675532 вiд 2023-10-19 17:11:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1675502 вiд 2023-10-19 10:25:55

Про форму ахуєнну парадну кацапську - то, сподіваюсь, сарказм був? Бо, безвідносно, кацапи то чи нє, але оця от хуйня під шию, з якоюсь золотою їбаниною по краях - буеееее. До, речі, наші теж перегнули палку із жахливими «золотими» парадними погонами. Виглядає як повна пшонка

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675531 вiд 2023-10-19 17:07:36

Batyj
№ 1675497

Це шоб генерала-ваєваку всратого, вороги не побачили в кущах! Бо в кущах без фуражки генералу киргизському не можна ніяк, пацани не зрозуміють!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675530 вiд 2023-10-19 17:03:46

olma
№ 1675489 вiд 2023-10-19 09:10:25

Угу, а кучмо, блядь, все таке в білому і на коні. Ну, сцуко, ну скільки ж можна малювати з цього утирка-упослідженного хуя-недомірка якусь там особистість проукраїнську.
Сраний червоний директор сов'ячого заводу, уєбень, зрадник і підор.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675529 вiд 2023-10-19 16:18:35

???? США послабили нафтові санкції проти Венесуели. Це сталося після того, як 17 жовтня уряд президента Ніколаса Мадуро домовився з опозицією про відкриті вибори лідера країни у 2024 році.

Американський Мінфін видав на шість місяців загальні ліцензії для компаній на торгівлю з нафтогазовим сектором, а також золотою промисловістю у Венесуелі. Ліцензії продовжать, якщо влада Венесуели дотримуватиметься умов.

The Washington Post пише, що угода між урядом Мадуро та опозицією може стати проривом і витягнути країну з найбільшим у світі запасом нафти з багаторічної політичної та економічної ізоляції.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675528 вiд 2023-10-19 15:31:07

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1675526 вiд 2023-10-19 15:27:21

Причому пишуть, що серед інших проти заборони виступають дубінскій і бужанскій - ті ще православні ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675527 вiд 2023-10-19 15:29:11

«Бабай» - колишня російська телезірка часів Гіві і Мотороли - всьо.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675526 вiд 2023-10-19 15:27:21

на 2му році війни вр дійшла до заборони упц мп…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675525 вiд 2023-10-19 14:38:30

olma
№ 1675524
до речі і посол сша в україні постійно в Х рапортує про те скільки кораблів з зерном вийшли з наших портів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675524 вiд 2023-10-19 14:07:19

Між Україною і Румунією, на новому пункті пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй, зведуть 261-метровий міст через річку Тиса.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирослав Білецький.

За його словами, уряди України та Румунії вже підписали відповідну угоду щодо будівництва.

261-метровий міст через річку Тису побудують між населеними пунктами Біла Церква (Закарпатська обл.) та Сігету Мармацієй (Румунія). Він зʼєднає дві країни в межах нового пункту пропуску.

На суміжній стороні будівельні роботи вже стартували, а зведення мосту планують завершити до кінця 2024 року.
----
Якось з Румунами добре співпраця пішла! Супер. Не знаю чому, може тому що наші МЗС сказало, що нема молдавської мови, а є румунська?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675523 вiд 2023-10-19 14:02:16

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1675482 вiд 2023-10-19 06:04:26
С зерновым контрактом России и Китая не все так просто.
---------
хз як буде насправді
я ще розумію нафта-газ - під державними конторами і їм можна ставити рознарядки і встановлювати ціну
а зерно-виробники - приватні бізнеси
якщо деражава готова викупити зерно у тебе за 100, а «заграніца» за 200, то хз як воно буде
вони ж зараз з бензином щось маніпулюють. забороняють експорт. і дивним чином того бензу-дизелю перестає вистачати всередині країни…
«мутний» аналіз якийсь :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675522 вiд 2023-10-19 13:56:41

ракетний завод в кацапії побудовано
---
https://censor.net/ua/video_news/3450417/u_moskvi_vidkryly_raketnyyi_zavod_poblyzu_jytlovyh_budynkiv_video

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675521 вiд 2023-10-19 13:27:08

Фуйло ніби ще живе, але його вже прикрасили квіточками ;)

https://scotch.glavcom.ua/img/article/9632/65_main-v1697709324.jpg

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675520 вiд 2023-10-19 12:40:16

«Федеральний міністр праці Хубертус Хайль хоче якнайшвидше працевлаштувати сотні тисяч біженців, які мають перспективи залишитися в Німеччині. Хайль оголосив у Берліні, що основну увагу буде приділено швидшому працевлаштуванню українців, що втікали, а також вихідців з інших країн».
---------------------
Який малаччіна цей Хайль. Ми йому скажемо: «Хайль Хайль!»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675519 вiд 2023-10-19 12:39:48

Чекаємо на удар по Джанкою!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675518 вiд 2023-10-19 12:39:02

Ітогі по аеродромам.

Луганськ:
- 6 шт невідомих вертольотів

Бердянськ:
- 5 шт Ка-52
- 4 шт Мі-8
- 3 шт невідомих вертольотів (ймовірно Мі-8)

Автомобільну техніку та персонал не рахуємо.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675517 вiд 2023-10-19 12:06:11

https://x.com/Tatarigami_UA/status/1714797845457350817?s=20
татарігамі проаналізував супутникові знімки з луганського аеропорту
є прильоти. все ок
раніше публікували супутникові знімки де «нічого не було видно» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675516 вiд 2023-10-19 12:00:50

The world’s most-sanctioned countries:

?? Russia: 17,937
?? Iran: 4,672
?? Syria: 2,803
?? North Korea: 2,152
?? Belarus: 1,417
?? Myanmar: 908
?? Venezuela: 747

*number of currently active sanctions by target country

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675515 вiд 2023-10-19 11:49:23

Batyj
№ 1675513 вiд 2023-10-19 11:34:31
Британию поддерживали некоторые индейские племена. Причем ещё когда с Францией воевали. Одни за англичан, другие за французов. Так что это все было, только индейцам нифига не помогло.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675514 вiд 2023-10-19 11:45:33

Наші воїни збили ще один ворожий штурмовик Су-25. Це вже п’ятий літак, що збито на Донеччині за останні 10 діб, — ОСУВ «Таврія»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675513 вiд 2023-10-19 11:34:31

В юар были такие же колонисты как и в Родезии, Австралии и Соединенных штатах. После проеба в войне с коонистами в Штатах Британия сделала ставку на местное население в тех колониях, где белые колонисты начинали проводитб собственную политику и посвлали королей нахер. А прикинте, если бы в войне в Штатах Британия начала поддерживать всяческих ирокезов..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675512 вiд 2023-10-19 11:29:11

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1675509 вiд 2023-10-19 11:25:32

Про підводний човен «Алроса» (здається так), було сказано, що йому вдалося уникнути удару.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675511 вiд 2023-10-19 11:28:45

Владик подключили, када тянули трубу с Сахалина в Японию..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675510 вiд 2023-10-19 11:27:22

Газ, папаша, перенаправить
Ахуеть проблемы.. А все в курсе, что в таких немаленьких городах как Хабаровск, Чита, Иркутск Томск и др.. нет трубопроводного газа? Балонный в луччем случае и керогазы/керосинки в своей массе..

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675509 вiд 2023-10-19 11:25:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1675507
до речі. а чому тільки адмірала згадують?
а де екіпаж підлодки чи бдк яких наче до кобзона відправляли?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675508 вiд 2023-10-19 10:59:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1675507
це вже трохи як виправдання звучить
того адмірала декілька разів показували по тв
якийсь «парад» в сєвасі був чи що, він там теж був присутнім…
в принципі пох здох чи «отримав напрямок туди» …
час пройшов. ще деякі кораблі в сєвасі залишились. можна повторіть…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675507 вiд 2023-10-19 10:44:00

Тим часом, з кацапським одмєралом і досі ніфуя не ясно:

https://gordonua.com/ukr/news/war/z-nim-tochno-ne-vse-harazd-u-hur-mo-ne-pidtverdili-smerti-komanduvacha-chornomorskoho-flotu-1685039.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675506 вiд 2023-10-19 10:38:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1675504
----
Десь так і є. ПАР - як держава це катастрофа. 30 років тому всі оті літаки літали і все працювало. Потім державні структури слабшали, освіта чиновників падала, римського права там не чули :)). ото якісь корисні копалини та вінішко шенен-блани та пінотажі з мису єдине багатство Південної Африки.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675505 вiд 2023-10-19 10:27:57

sk (здалеку…)
№ 1675503
хуйло виявляється з собою в китай притягнуло всих «камандірів» газпромів і своїх нафтогазів…
ще один показник того що б-яка заява про «успіх» - повний пі-ар…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675504 вiд 2023-10-19 10:27:12

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1675496 вiд 2023-10-19 09:50:21

Довели мандели до цугундера ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675503 вiд 2023-10-19 10:26:51

«Никаких документов по “Силе Сибири-2” подписано не будет», - сообщил Песков.

Во время своего визита в Москву Си Цзиньпин, президент России говорил, что проект нового газопровода мощностью 50 млрд кубометров в год находится в “высокой степени готовности”. Он также обещал Китаю до 100 млрд кубометров российского газа ежегодно - в 5 раз больше, чем “Газпром” качает сейчас.
https://t.me/stemanalytics/320

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675502 вiд 2023-10-19 10:25:55

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1675497 вiд 2023-10-19 10:06:36

Наскільки розумію, у ЗСУ фуражка не входить до комплекту польової форми (Повітряні сили та ВМС не беремо - там своя специфіка). У американців, наскільки знаю, також ні. Щодо кацапів та інших армій світу - хз.

А от скажу непатріотичну річ - парадна форма у кацапів виглядає дуже ніфуйово.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675501 вiд 2023-10-19 10:20:18

olma
№ 1675490
десант - то взагалі дуже небезпечна штука
буданов наче казав що декілька разів висаджувались, але які результати - хз
одна справа зайти, знищити якусь рлс чи ще щось, щоб ш-шедов чи хаймарс точніше прилітали…
хуйлостан підтягне арту - і все може швидко закінчитись…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675500 вiд 2023-10-19 10:18:50

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1675493 вiд 2023-10-19 09:31:54

нєвзоров доволі цікаву думку висловив із цього приводу (цитую в оригіналі):

«…Причина трясущего мир катаклизма – только в израильской дикой жадности. Именно она оставила Израиль беззащитным и позволила проф. террористам почти мгновенно одолеть» землю обетованную "в информационной войне.

У израильтян не было и нет ни единого проф. подразделения, которое умело бы отражать медийные атаки и наносить удары. У них нет механизмов, которые способны ломать хребтину даже самой абсурдной клевете и лжи. Нет подготовленных сил ни «быстрого», ни даже медленного реагирования.

Нанимать кондотьеров не хотят, они «выше этого». Вот и огребают антиизраильский шквал по всему миру ".
----------------------
Не виключаю, що старий кацап сам хотів долучитися до інформаційної війни за ніфуйове бабло, але його послали нафуй ;)

"

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675499 вiд 2023-10-19 10:18:27

olma
№ 1675496
у нас багато розказують про те що відібрали ядерну зброю… цікаво у якому стані вона була б у нас до 2014 року? або якби була в гарному старі, є велика вірогідність що нею керували чуваки з мск…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675498 вiд 2023-10-19 10:16:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1675487
про газ - хз
у хуйлостану немає інших варіантів. потрібно газ на китай перенаправляти.
але основний видуботок йде на півночі. і трубу через весь сибір прокладати - таке собі. історія на 20 років…
ще ж була історія що найкоротший шлях газопроводу - через монголію. я китай не хоче щоб треті сторони були по дорозі. ризики… хоча хз. китай ту монголію може легко «приєднати» як свою бувшу територію. зробити біларусь китайську…
позитив для нас, думаю, офіціоза з приводу нових нафто-газових контрактів немає. а це ж «фішка» хуйла… ну ще атомні станції
домовились про зерно. ну і ок. нафта-газ-метал - тиша…
ще цікаво що лавров поїхав в пн-корею. можливо хуйло хоче з візитом туди прилетіти? китай не дав «снарядів» - потрібно ще трошки попросити у пн кореї?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675497 вiд 2023-10-19 10:06:36

вот чего из военной формы я никогда не видел - так это КАМУФЛЯЖНОЙ фуражки. Щас показали какогото генерала толи киргизского, толи таджикского, в полевом камуфляже и такой же фуражке-аэродроме..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675496 вiд 2023-10-19 09:50:21

Іще цікаві мілітарні новини з інших країн:

Міністр оборони ПівденноАфриканської Республіки розкрив жахливий стан військово-повітряних сил. SAAF не може використовувати 85% флоту: з 338 повітряних апаратів 284 не літають: 188 стоять на стоянках, 60 знаходяться на капітальному ремонті, 33 знаходяться на ремонті і 3 виведені з штату.
Лише два з 26 винищувачів JAS 39C/D і три з 24 навчально-тренувальних літаків Hawk знаходяться в льотному стані.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675495 вiд 2023-10-19 09:40:32

https://www.navalnews.com/naval-news/2023/10/here-are-some-of-the-future-naval-systems-japan-is-working-on/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675494 вiд 2023-10-19 09:40:14

Японія розкриває плани для переоснащення і модернізації військово-морського флоту, які фінансуються в найближчі роки: безпілотні кораблі та амфібії, протиторпеди, установки проти гіперзвукових ракет, радари, системи управління на полі бою, ракети, літаки SIGINT/COMINT/ELINT.

Here Are Some Of The Future Naval Systems Japan Is Working On

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675493 вiд 2023-10-19 09:31:54

по больнице в газе - израильтяне явно поторопились оправдываться:

https://www.bbc.com/russian/news-67147235


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.