Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675532 вiд 2023-10-19 17:11:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675502 вiд 2023-10-19 10:25:55 Про форму ахуєнну парадну кацапську - то, сподіваюсь, сарказм був? Бо, безвідносно, кацапи то чи нє, але оця от хуйня під шию, з якоюсь золотою їбаниною по краях - буеееее. До, речі, наші теж перегнули палку із жахливими «золотими» парадними погонами. Виглядає як повна пшонка
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675531 вiд 2023-10-19 17:07:36Batyj № 1675497 Це шоб генерала-ваєваку всратого, вороги не побачили в кущах! Бо в кущах без фуражки генералу киргизському не можна ніяк, пацани не зрозуміють!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675530 вiд 2023-10-19 17:03:46olma № 1675489 вiд 2023-10-19 09:10:25 Угу, а кучмо, блядь, все таке в білому і на коні. Ну, сцуко, ну скільки ж можна малювати з цього утирка-упослідженного хуя-недомірка якусь там особистість проукраїнську. Сраний червоний директор сов'ячого заводу, уєбень, зрадник і підор.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675529 вiд 2023-10-19 16:18:35???? США послабили нафтові санкції проти Венесуели. Це сталося після того, як 17 жовтня уряд президента Ніколаса Мадуро домовився з опозицією про відкриті вибори лідера країни у 2024 році. Американський Мінфін видав на шість місяців загальні ліцензії для компаній на торгівлю з нафтогазовим сектором, а також золотою промисловістю у Венесуелі. Ліцензії продовжать, якщо влада Венесуели дотримуватиметься умов. The Washington Post пише, що угода між урядом Мадуро та опозицією може стати проривом і витягнути країну з найбільшим у світі запасом нафти з багаторічної політичної та економічної ізоляції.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675528 вiд 2023-10-19 15:31:07sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1675526 вiд 2023-10-19 15:27:21Причому пишуть, що серед інших проти заборони виступають дубінскій і бужанскій - ті ще православні ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675527 вiд 2023-10-19 15:29:11«Бабай» - колишня російська телезірка часів Гіві і Мотороли - всьо.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675526 вiд 2023-10-19 15:27:21на 2му році війни вр дійшла до заборони упц мп…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675525 вiд 2023-10-19 14:38:30olma № 1675524 до речі і посол сша в україні постійно в Х рапортує про те скільки кораблів з зерном вийшли з наших портів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675524 вiд 2023-10-19 14:07:19Між Україною і Румунією, на новому пункті пропуску Біла Церква - Сігету Мармацієй, зведуть 261-метровий міст через річку Тиса. Про це повідомив заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирослав Білецький. За його словами, уряди України та Румунії вже підписали відповідну угоду щодо будівництва. 261-метровий міст через річку Тису побудують між населеними пунктами Біла Церква (Закарпатська обл.) та Сігету Мармацієй (Румунія). Він зʼєднає дві країни в межах нового пункту пропуску. На суміжній стороні будівельні роботи вже стартували, а зведення мосту планують завершити до кінця 2024 року. ---- Якось з Румунами добре співпраця пішла! Супер. Не знаю чому, може тому що наші МЗС сказало, що нема молдавської мови, а є румунська?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675523 вiд 2023-10-19 14:02:16Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1675482 вiд 2023-10-19 06:04:26 С зерновым контрактом России и Китая не все так просто. --------- хз як буде насправді я ще розумію нафта-газ - під державними конторами і їм можна ставити рознарядки і встановлювати ціну а зерно-виробники - приватні бізнеси якщо деражава готова викупити зерно у тебе за 100, а «заграніца» за 200, то хз як воно буде вони ж зараз з бензином щось маніпулюють. забороняють експорт. і дивним чином того бензу-дизелю перестає вистачати всередині країни… «мутний» аналіз якийсь :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675522 вiд 2023-10-19 13:56:41ракетний завод в кацапії побудовано --- https://censor.net/ua/video_news/3450417/u_moskvi_vidkryly_raketnyyi_zavod_poblyzu_jytlovyh_budynkiv_video
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675521 вiд 2023-10-19 13:27:08Фуйло ніби ще живе, але його вже прикрасили квіточками ;)https://scotch.glavcom.ua/img/article/9632/65_main-v1697709324.jpg
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675520 вiд 2023-10-19 12:40:16«Федеральний міністр праці Хубертус Хайль хоче якнайшвидше працевлаштувати сотні тисяч біженців, які мають перспективи залишитися в Німеччині. Хайль оголосив у Берліні, що основну увагу буде приділено швидшому працевлаштуванню українців, що втікали, а також вихідців з інших країн». ---------------------Який малаччіна цей Хайль. Ми йому скажемо: «Хайль Хайль!»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675519 вiд 2023-10-19 12:39:48Чекаємо на удар по Джанкою!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675518 вiд 2023-10-19 12:39:02Ітогі по аеродромам. Луганськ: - 6 шт невідомих вертольотів Бердянськ: - 5 шт Ка-52 - 4 шт Мі-8 - 3 шт невідомих вертольотів (ймовірно Мі-8) Автомобільну техніку та персонал не рахуємо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675517 вiд 2023-10-19 12:06:11https://x.com/Tatarigami_UA/status/1714797845457350817?s=20 татарігамі проаналізував супутникові знімки з луганського аеропорту є прильоти. все ок раніше публікували супутникові знімки де «нічого не було видно» …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675516 вiд 2023-10-19 12:00:50The world’s most-sanctioned countries: ?? Russia: 17,937 ?? Iran: 4,672 ?? Syria: 2,803 ?? North Korea: 2,152 ?? Belarus: 1,417 ?? Myanmar: 908 ?? Venezuela: 747 *number of currently active sanctions by target country
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675515 вiд 2023-10-19 11:49:23Batyj № 1675513 вiд 2023-10-19 11:34:31 Британию поддерживали некоторые индейские племена. Причем ещё когда с Францией воевали. Одни за англичан, другие за французов. Так что это все было, только индейцам нифига не помогло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675514 вiд 2023-10-19 11:45:33Наші воїни збили ще один ворожий штурмовик Су-25. Це вже п’ятий літак, що збито на Донеччині за останні 10 діб, — ОСУВ «Таврія»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675513 вiд 2023-10-19 11:34:31В юар были такие же колонисты как и в Родезии, Австралии и Соединенных штатах. После проеба в войне с коонистами в Штатах Британия сделала ставку на местное население в тех колониях, где белые колонисты начинали проводитб собственную политику и посвлали королей нахер. А прикинте, если бы в войне в Штатах Британия начала поддерживать всяческих ирокезов..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675512 вiд 2023-10-19 11:29:11sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1675509 вiд 2023-10-19 11:25:32Про підводний човен «Алроса» (здається так), було сказано, що йому вдалося уникнути удару.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675511 вiд 2023-10-19 11:28:45Владик подключили, када тянули трубу с Сахалина в Японию..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675510 вiд 2023-10-19 11:27:22Газ, папаша, перенаправить Ахуеть проблемы.. А все в курсе, что в таких немаленьких городах как Хабаровск, Чита, Иркутск Томск и др.. нет трубопроводного газа? Балонный в луччем случае и керогазы/керосинки в своей массе..
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675509 вiд 2023-10-19 11:25:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675507 до речі. а чому тільки адмірала згадують? а де екіпаж підлодки чи бдк яких наче до кобзона відправляли?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675508 вiд 2023-10-19 10:59:48Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675507 це вже трохи як виправдання звучить того адмірала декілька разів показували по тв якийсь «парад» в сєвасі був чи що, він там теж був присутнім… в принципі пох здох чи «отримав напрямок туди» … час пройшов. ще деякі кораблі в сєвасі залишились. можна повторіть…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675507 вiд 2023-10-19 10:44:00Тим часом, з кацапським одмєралом і досі ніфуя не ясно:https://gordonua.com/ukr/news/war/z-nim-tochno-ne-vse-harazd-u-hur-mo-ne-pidtverdili-smerti-komanduvacha-chornomorskoho-flotu-1685039.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675506 вiд 2023-10-19 10:38:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675504 ---- Десь так і є. ПАР - як держава це катастрофа. 30 років тому всі оті літаки літали і все працювало. Потім державні структури слабшали, освіта чиновників падала, римського права там не чули :)). ото якісь корисні копалини та вінішко шенен-блани та пінотажі з мису єдине багатство Південної Африки.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675505 вiд 2023-10-19 10:27:57sk (здалеку…) № 1675503 хуйло виявляється з собою в китай притягнуло всих «камандірів» газпромів і своїх нафтогазів… ще один показник того що б-яка заява про «успіх» - повний пі-ар…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675504 вiд 2023-10-19 10:27:12olma [Останнi 20 месаг]№ 1675496 вiд 2023-10-19 09:50:21Довели мандели до цугундера ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675503 вiд 2023-10-19 10:26:51«Никаких документов по “Силе Сибири-2” подписано не будет», - сообщил Песков. Во время своего визита в Москву Си Цзиньпин, президент России говорил, что проект нового газопровода мощностью 50 млрд кубометров в год находится в “высокой степени готовности”. Он также обещал Китаю до 100 млрд кубометров российского газа ежегодно - в 5 раз больше, чем “Газпром” качает сейчас. https://t.me/stemanalytics/320
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675502 вiд 2023-10-19 10:25:55Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1675497 вiд 2023-10-19 10:06:36Наскільки розумію, у ЗСУ фуражка не входить до комплекту польової форми (Повітряні сили та ВМС не беремо - там своя специфіка). У американців, наскільки знаю, також ні. Щодо кацапів та інших армій світу - хз.А от скажу непатріотичну річ - парадна форма у кацапів виглядає дуже ніфуйово.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675501 вiд 2023-10-19 10:20:18olma № 1675490 десант - то взагалі дуже небезпечна штука буданов наче казав що декілька разів висаджувались, але які результати - хз одна справа зайти, знищити якусь рлс чи ще щось, щоб ш-шедов чи хаймарс точніше прилітали… хуйлостан підтягне арту - і все може швидко закінчитись…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675500 вiд 2023-10-19 10:18:50Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1675493 вiд 2023-10-19 09:31:54нєвзоров доволі цікаву думку висловив із цього приводу (цитую в оригіналі):«…Причина трясущего мир катаклизма – только в израильской дикой жадности. Именно она оставила Израиль беззащитным и позволила проф. террористам почти мгновенно одолеть» землю обетованную "в информационной войне.У израильтян не было и нет ни единого проф. подразделения, которое умело бы отражать медийные атаки и наносить удары. У них нет механизмов, которые способны ломать хребтину даже самой абсурдной клевете и лжи. Нет подготовленных сил ни «быстрого», ни даже медленного реагирования.Нанимать кондотьеров не хотят, они «выше этого». Вот и огребают антиизраильский шквал по всему миру ".----------------------Не виключаю, що старий кацап сам хотів долучитися до інформаційної війни за ніфуйове бабло, але його послали нафуй ;)"
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675499 вiд 2023-10-19 10:18:27olma № 1675496 у нас багато розказують про те що відібрали ядерну зброю… цікаво у якому стані вона була б у нас до 2014 року? або якби була в гарному старі, є велика вірогідність що нею керували чуваки з мск…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675498 вiд 2023-10-19 10:16:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675487 про газ - хз у хуйлостану немає інших варіантів. потрібно газ на китай перенаправляти. але основний видуботок йде на півночі. і трубу через весь сибір прокладати - таке собі. історія на 20 років… ще ж була історія що найкоротший шлях газопроводу - через монголію. я китай не хоче щоб треті сторони були по дорозі. ризики… хоча хз. китай ту монголію може легко «приєднати» як свою бувшу територію. зробити біларусь китайську… позитив для нас, думаю, офіціоза з приводу нових нафто-газових контрактів немає. а це ж «фішка» хуйла… ну ще атомні станції домовились про зерно. ну і ок. нафта-газ-метал - тиша… ще цікаво що лавров поїхав в пн-корею. можливо хуйло хоче з візитом туди прилетіти? китай не дав «снарядів» - потрібно ще трошки попросити у пн кореї?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675497 вiд 2023-10-19 10:06:36вот чего из военной формы я никогда не видел - так это КАМУФЛЯЖНОЙ фуражки. Щас показали какогото генерала толи киргизского, толи таджикского, в полевом камуфляже и такой же фуражке-аэродроме..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675496 вiд 2023-10-19 09:50:21Іще цікаві мілітарні новини з інших країн: Міністр оборони ПівденноАфриканської Республіки розкрив жахливий стан військово-повітряних сил. SAAF не може використовувати 85% флоту: з 338 повітряних апаратів 284 не літають: 188 стоять на стоянках, 60 знаходяться на капітальному ремонті, 33 знаходяться на ремонті і 3 виведені з штату. Лише два з 26 винищувачів JAS 39C/D і три з 24 навчально-тренувальних літаків Hawk знаходяться в льотному стані.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675495 вiд 2023-10-19 09:40:32https://www.navalnews.com/naval-news/2023/10/here-are-some-of-the-future-naval-systems-japan-is-working-on/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675494 вiд 2023-10-19 09:40:14Японія розкриває плани для переоснащення і модернізації військово-морського флоту, які фінансуються в найближчі роки: безпілотні кораблі та амфібії, протиторпеди, установки проти гіперзвукових ракет, радари, системи управління на полі бою, ракети, літаки SIGINT/COMINT/ELINT. Here Are Some Of The Future Naval Systems Japan Is Working On
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675493 вiд 2023-10-19 09:31:54по больнице в газе - израильтяне явно поторопились оправдываться:https://www.bbc.com/russian/news-67147235