Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675452 вiд 2023-10-18 14:17:57У Фуйла ніби не так багато МіГів, здатних нести Кинжали, так шта щодо постійного патрулювання воно може і с3.143діло.А щодо пірігаворів, то хз, що малося на увазі - чи не виступи люсі орєстовєчя?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675451 вiд 2023-10-18 14:11:31путін: поставки ATACMS просто продовжать агонію України, росія зможе відбивати ці атаки, це чергова помилка США Також він заявив: ▪️МІГ-31 починають постійне патрулювання над Чорним морем з ракетами «Кинжал». ▪️Якщо війну росією програно, то нехай президент США забирає ATACMS і приїжджає в росію на млинці. ▪️В Україні замислюються про переговорний процес, це трансформація у правильному напрямку, за це похвалю, але цього недостатньо. -------- в китаї пресуха. скоріш за все про це він розказував сі… ну і ок. значить від сі йому нічого не потрібно «справляться» самі…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675450 вiд 2023-10-18 13:57:07Batyj № 1675433 А ти напевно маєш портрет уйобища гітарвстського у себе над ліжком чи ще десь, «книгу» його напам'ять вивчив?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675449 вiд 2023-10-18 13:03:57СБУ здійснила атаку на військовий табір біля аеродрому «Халіно» у Курській області, — джерела в СБУ СБУ сьогодні вночі організувала «бавовну» в польовому таборі росіян біля села Постоялі двори. Неподалік від військового аеродрому «Халіно», розміщувались до 3 тисяч російських військових та близько 80 одиниць військової техніки. Наразі точна кількість ворожих втрат уточнюється, але ураження були потужними - зафіксовано щонайменше 18 влучань дронів СБУ по табору. ------- гарні новини продовжуються…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675448 вiд 2023-10-18 13:02:25toreo № 1675447 у східної європи був один великий козир. вони були в нато. тому західні компанії інвестували ярди. та ж словаччина вибрали спеціалізацію по зборці авто. і декілька західних заводів інвестували ярди у свої заводи там… звичайно зараз це все «теорія», що було зроблено так чи не так… контекст такий що була більша доля вірогідності якби не з'явились наші олігархи, на їх місці з'явились би хуйло-олігархи (дивись приклад біларусі) … в снд ми не вступали… але, видно, через скандал з плівками та кольчугами, хуйлостан «дожав» кучму до того що він передавав владу янику… хуйлостан колись забороняв коммі партію… і взагалі, з точки зору розвитку демократії був на 2 кроки попереду нас… тому те що було - то вже «все» … потрібно вивчити уроки і приймаючи нові рішення використовувати цей досвід…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675447 вiд 2023-10-18 12:54:39sk (здалеку…) № 1675446 ну, наприклад, не вбивати гонгадзе. нехай і руками інших. смерть гонгадзе - показова не з т. з. усунення людини, а системи, в якій ми жили. та десь ще і живемо. в таких умовах ринкова економіка якось не хоче сильно розвиватися. чомусь. приклад того, що можна було робити, можна подивитися в центр європі. було б бажання.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675446 вiд 2023-10-18 12:47:49toreo № 1675439 а що повинен був би зробити кучма чи б-хто на його місці? з урахуванням впливу хуйлостану, те що ми не в нато, і з парламентом на 80% коммі-соц-юля-риги? вони ж по економіці повинні були закони приймати
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675445 вiд 2023-10-18 12:35:24Факт-хвилинка. Зарплатня директора антикорупційного департаменту КМДА — 12000 грн/міс. Зараз проходить конкурс на посаду директора Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції КМДА. Тобто обирається людина, яка буде боротися з корупцію в Києві. -------- ревізори із штатів повинні «поставити собі галочку» в чек-листі. ми готуємо «мощні» ресурси на боротьбу з корупцією…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675444 вiд 2023-10-18 12:19:11toreo № 1675439 +100500. особливо «ага, блть» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675443 вiд 2023-10-18 12:17:14Enot [Останнi 20 месаг]№ 1675440 вiд 2023-10-18 12:09:28Як раз під час другого терміну ку_чма системи почали доволі сильно відрізнятися одна від одної - в Україні і далі розвивався та посилювався олігархічний капіталізм, тоді як у кацапії Фуйло поступово почало підминати під себе олігархів і створювати авторитарну державу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675442 вiд 2023-10-18 12:13:56toreo [Останнi 20 месаг]№ 1675439 вiд 2023-10-18 11:44:05Про цього разумкова (старшого) зазвичай розповідають як про освічену та тямущу людину - тоді як з того, що сказано, випливає, що це був совячий бовдур на кшталт якого-небудь кацапського бурбуліса. Прикро.
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675441 вiд 2023-10-18 12:10:11Scooter № 1675426 вiд 2023-10-18 00:27:14 Дякую Але там нічого не вказано як саме квитки будуть продаватись, чи будуть квоти і який пруфф потрібен…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675440 вiд 2023-10-18 12:09:28Питання не в тому хто Кучма. Питання в тому що його для цього всього поставили. Іншого б не поставили. Він - креатура Москви, сформував тут систему, аналогічну московської.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675439 вiд 2023-10-18 11:44:05Vichny № 167543 +100 риже падло не випадково, а саме навмисно, з наміром сприяло або і фактично створювало олігархічну систему в україні. геник глібовицький якось казав мені, що олександр разумков, який на той час був першим помічником кучми, на зауваження глібовицького, що, власне, кучма і створює олігархів (або створює умови для цього), відповів прямо, що в цьому і задум, і він це підтримує. за його словами, вони виходили з того, що в перспективі україна зіткнеться з загрозою війни з росією, і олігархи як факттичні власники держави стануть тією групою, яка об "єднає свої зусилля для захисту держави, і яка має можливості для швидкої акумуляції сил і засобів, від фінансових до інформаційних. а потім з часом олігархат тіпа якось цивілізується. ага, блть. як олігархат «спрацював» з 2019 року, бачимо самі. це пояснює багато речей насправді. кучмидло і сам сприймав україну як годівничку, сам створював сім "ю, забезпечену на десятиліття і т. і. схожу роботу провів президент філіпін. там зараз також олігархат із кількох сімей, створений, фактично, штучно. і неясно, що з цим робити.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675438 вiд 2023-10-18 10:52:51Sauron № 1675417 подивимося на ставки букмекерів :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675437 вiд 2023-10-18 10:50:40Террикон клевещет что-то: Главным тренером «Динамо» в ближайшее время станет Александр Шовковский. На это намекнул инсайдерский телеграм-канал.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675436 вiд 2023-10-18 10:31:34Ізраїль веде переговори з Старлінком, хоче розгорнути в територіальних громадах, ті що поряд зі смугой Газа. Israel is in discussions with SpaceX to roll out Starlink internet services, especially for communities near the conflict zone, an Israeli official said Tuesday. Starlink currently isn’t available in Israel, so this would be the first time the service is introduced in any capacity. As it seeks to bolster its own communications during wartime, it is also looking into halting cell and internet communications in Gaza, that same official sa
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675435 вiд 2023-10-18 10:13:54Вокса, ану напиши ськіки!
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675434 вiд 2023-10-18 09:07:58тут про атакмс трохи розгорнули «неточна» ракета. на 250м може відхилятись… але для касет - пофіг. накривають площу 1 кв. км+ -------- ATACMS или MGM-140 Army Tactical Missile System — американская тактическая ракета. Если угодно, аналог «Точки-У» или «Искандера». Одноступенчатая, с твердотопливным двигателем и скоростью выше трех Махов ракета летит по квазибаллистической траектории. Поэтому ее довольно сложно сбить. Судя по обломкам, ВСУ передали самую старую версию ракеты MGM-140A ATACMS Block 1 (M39) выпуска 1996 года. Но и она имеет впечатляющие характеристики. Среди которых дальность в 165 км и боевая часть. Там она кассетная, содержащая 950 суббоеприпасов M74. Каждый из которых это небольшая граната с металлической оболочкой и осколками. Из плюсов — огромная площадь поражения (точных данных я не нашел, но площадь поражения одним суббоеприпасом 15 метров), которая частично перекрывает главный недостаток – слабую точность. Круговое вероятное отклонение аж 250 метров. Система наведения, конечно, устаревшая — только инерциальная.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675433 вiд 2023-10-18 07:36:422 Vichny№ 1675431Ну ты смешной..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675432 вiд 2023-10-18 06:00:51Затримані напередодні у Литві іноземці, які осквернили український прапор, приїхали з Угорщини – у місті Каунас вони хотіли відвідати відбірковий матч чемпіонату Європи з футболу. Литовські ЗМІ напередодні повідомили про затримання чотирьох людей, які ввечері в неділю несли український прапор, після чого поклали у сміттєвий бак деревьяним держаком догори і, плюнувши на нього, пішли геть. i oця гниль зaрaз мaє всi шaнси вийти нa Єврo…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675431 вiд 2023-10-18 02:04:42Batyj є 1675304 Та хай засуне в сраку оту свою книжку цей укурок-кучмо блядське. Письменник, блядь. Гітараст всратий.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675430 вiд 2023-10-18 02:00:33OlegSh № 1675428 Та ясно, що Англія і Італія - це монстри, але ми в цьому відборі виглядаємо сміливо. Можливо, через те, що більша частина команди в топ-чемпіонатах… Але гравці справді вірять, що вони не гірші. Ну і останній тур для нас зручний. Шанси є!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675429 вiд 2023-10-18 01:43:11OlegSh № 1675428 Якщо не зможе, то на 95% попадає в плей-офф з 2 матчів (аналогічно кувейтському). Для цього Сербії достатньо взіти хоча б 1 пункт у Болгарії 19 листопада. От так все заплутано.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675428 вiд 2023-10-18 00:42:53Sauron № 1675425 Наша збірна безумовно заслуговує на участь у ЧЕ. Але з цієї блядської групи не вийти значно легше ніж вийти. Вийти це перемогти Італію, яка на зараз є чемпіоном Європи й яку ми ніколи не перемагали. Зможе збірна - респект й уважуха. Не зможе - респект й вболіватимемо у наступному циклі.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675427 вiд 2023-10-18 00:27:22LAZY № 1675424 Ну я там раніше поперечину назвав перекладина :) Але в саме цій фразі я навмисне спотворив для ефекту. Тому традиційно, йди куди хочеш :)
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675426 вiд 2023-10-18 00:27:14stradi № 1675416 Продаж квиткiв з 25.10 на сайтi https://www.bayer04.de/de-de/shop/tickets
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675425 вiд 2023-10-18 00:24:11OlegSh № 1675418 Наша збірна росте потроху. Плюс подивимось в якому стані будуть італійці перед останнім туром.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675424 вiд 2023-10-18 00:23:39Starik (Україна, Київ) № 1675423 не в щось, а в якесь
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675423 вiд 2023-10-18 00:17:18Перший матч за збірну в якому Мудрик грав на команду і працював в обороні. Працював і відпрацьовував - є різниця. Але прогрес в цьому матчі був дуже непоганий. Може й виросте в щось важливе цабе :)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675422 вiд 2023-10-18 00:14:352 Sauron№ 1675250навіщо стільки пафосу? його що, не можна купити в якомусь воєнторзі? чи в шахті знайти?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675421 вiд 2023-10-18 00:05:062 Orest Dniprovskiy№ 1675419Наши выиграли 3-1. Мудрик сделал после сольного прохода третий. Очень красиво, дальним ударом с правой ноги..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675420 вiд 2023-10-18 00:02:31Рідкісний день, коли і Мальта і Сан-Маріно забили, причому це були не голу престижу після кількох пропущених, а реальна боротьба за результат. Сьогодні класу Україні та Данії вистачило, вчора вистачило класу словакам у рівній грі з Люксембургом. Немає вже в Європі збірних, які можна обіграти граючи всі 90 хвилин в півсили.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675419 вiд 2023-10-17 23:57:09Прохання до всіх хто тут пише за можливості коментувати матчі і вказувати кінцевий результат матчу і хто забивав голи. Не у всіх зараз є Інтернет. О. Легко завантажується і можна дізнатися хоча б результат. Але інколи тут одні емоції без фактів
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675418 вiд 2023-10-17 23:54:30Перемогти Італію вперше в історії не є високими шансами на друге місце.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675417 вiд 2023-10-17 23:49:50З перемогою! Англія виграла 3:1. Перед грою з нами на Італію чекає гра проти Македонії. В нас не такі вже й низькі шанси на друге місце.
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675416 вiд 2023-10-17 23:47:46Питання до абатства хто в курсі коли і як можна буде придбати квитки на гру з Італією у Леверкузені?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675415 вiд 2023-10-17 23:45:29Мальта - Україна 1:3 З перемогою!!!
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675414 вiд 2023-10-17 23:44:50Всіх з перемогою!!!!
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675413 вiд 2023-10-17 23:44:43Orest Dniprovskiy № 1675411 Порахуй виграну боротьбу за два матчі З урахуванням габаритів і першою гри на важкому вологому полі. Після першого матчу Циганков би здох на другий, що ми вже раз мали в парі Англія -Італяія