Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675332 вiд 2023-10-17 22:18:16Мудрик пас назад
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675331 вiд 2023-10-17 22:16:40Мудрик не зміг розіграти кутовий, втрата м'яча
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675330 вiд 2023-10-17 22:15:50эта просто пиздец.. Розыгрыщ углового с потерей на ВТОРОМ пасе..
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675329 вiд 2023-10-17 22:15:11Тут ще й Англія пропустила (
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675328 вiд 2023-10-17 22:14:05пройти дар-дыром 10 защитников, собравшихся на половине своей половины поля невозможно. Надо либо бить издалека по воротам с добиваниями, либо индивидуально заходить с падениями и штрафными-пеналями..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675327 вiд 2023-10-17 22:13:59Orest Dniprovskiy № 1675324 Наразі не побачив жодної невдалої дії. Сидор наче ок поки що.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675326 вiд 2023-10-17 22:13:43Бущан воротар від Бога, Трубін розпіарений
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675325 вiд 2023-10-17 22:09:34Мені Трубін краще Бущана. Але пустив плюху через недоналаштованість на гру. Польові гравці в такому ж стані. Треба поважати суперника. Не вистачало ще, щоб і суддя поплив…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675324 вiд 2023-10-17 22:09:03Мене Сидорчук не дратує мене дратує Мудрик
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675323 вiд 2023-10-17 22:06:13Трубін значно слабший за Бущана. Бущан такий би витягнув
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675322 вiд 2023-10-17 22:05:27«Мальта» - надто слаба вивіска для наших зірок. Я боявся, що не зможуть налаштуватись. Треба пахати всю гру, бо Мальта - якісна команда.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675321 вiд 2023-10-17 22:05:16кстати, а када-то Мальта выигрывала у Украины..
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675320 вiд 2023-10-17 22:04:36Матвієнко ще до голу зробив з десяток помилок. А потім ще й зашкандибаа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675319 вiд 2023-10-17 22:03:53Valeriy № 1675311 вiд 2023-10-17 Покажіть мені людину, яку не дратує Сидорчук ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675318 вiд 2023-10-17 22:03:49круто почали. мда.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675317 вiд 2023-10-17 22:02:50воротар у нас слабенький
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675316 вiд 2023-10-17 22:02:09Я це відчував. Трубін помилився.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675315 вiд 2023-10-17 22:02:00Матвієнко шкандибає вже 5 хв. Щабарний мав нрати розумніше.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675314 вiд 2023-10-17 22:01:57с 20 метров между ног вратарю надо полпасть еще..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675313 вiд 2023-10-17 22:01:42Кротяра мишу пустив.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675312 вiд 2023-10-17 22:01:02ха. Ха. ха..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675311 вiд 2023-10-17 21:59:23Мене дратує Сидорчук. Діє як новачок-дебютант збірної.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675310 вiд 2023-10-17 21:45:38sk (Samsung Galaxy tab a) № 1675307 «Точка» - доволі точна зброя. І технологія наведення - така як у ATACMS M39, який Штати робили до 1997 і яким, схоже, ми йобнули по Бердянську. Цікаво, що якось тихо по Луганську. Нема нічого від русні, хоча детонація там була довша.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675309 вiд 2023-10-17 21:43:53Пепс, ты чо, начал очки носить?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675308 вiд 2023-10-17 21:37:07sk (Samsung Galaxy tab a) Я знаю фізику на рівні старших класів хорошої совіцької школи. Йух його зна як воно літає. Але якщо її так буцнули, що кінетична енергія дозволяє летіти до цілі, то може і не треба цей жпс чи якісь корекції наводки. Не буду стверджувати щось, бо профан тут.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675307 вiд 2023-10-17 21:29:08olma № 1675288 Я розумію що балістика то на 90% математика Але штатівські ракети ж висотокочні. Це не екс совкова болванка що летить +- пів кілометри… Ладно. Почекаємо аналітиків що розкажуть технічні деталі…)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675306 вiд 2023-10-17 21:22:31… 19. Попов, 20. Зубков
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675305 вiд 2023-10-17 21:21:32Україна: 12. Трубін – 21. Караваєв, 13. Забарний, 22. Матвієнко, 16. Миколенко – 5. Сидорчук, 17. Зінченко, 7. Судаков, 18. Ванат, 10. Мудрик – 11. Довбик Запасні: 1. Бущан, 23. Різник, 2. Конопля, 3. Михайличенко, 4. Сваток, 6. Назарина, 8. Пiхальонок, 9. Яремчук, 16. Русин, 19. По
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675304 вiд 2023-10-17 21:18:48да-да.. Кремль.. Чтоб КУчма книжку написал Украина- не россия..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675303 вiд 2023-10-17 21:17:37Jim Jordan fails to win House speakership on first ballot Гандона поки що прокатили. Там в Штатах теж відбувається епічний процес вмирання старої політичної системи. Як написав один чувак в Тредз (Ланцюжках). Республіканська партія в США переживає зараз повільну мучительну смерть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675302 вiд 2023-10-17 21:15:02Enot № 1675300 ---- Гетьман Іван Мазепа і цар Пьотр І теж були нівєбєнними корєшами. Так що не все так просто.
PEPSI(Мальта) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675301 вiд 2023-10-17 21:12:14Вітання з Мальти. Йде розминка. Сказав Каравєву що треба зновугол :-). Стадіон національний на мальті впердє, тобто дуже далеко від столиці і тусовочних місць. Пів години на міському автобусі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675300 вiд 2023-10-17 21:11:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675295 вiд 2023-10-17 20:19:14 Кучму обрав Кремль. Все інше - справа техніки. Ще раз. Україна жодного дня не було справді незалежною
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675299 вiд 2023-10-17 20:46:56Пише чувак американець в твіттері, який перебуває в Тель-Авіві, що атакують Тель-Авів якісь ракети і Iron Dom працює капітально.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675298 вiд 2023-10-17 20:41:49Starik (Україна, Київ) № 1675294 ---- Ну першим зятем Леоніда Кучми не Пінчук, а кримчанин Ігор Франчук (Чорноморнафтогаз), син Анатолія Франчука директора завода Фотон (телевізори Симферополя) і помітного кримського діяча кінця 1980-х. Так що тут можна цілу соціологічну теорію про номенклатуру, красних директорів, про промислову еліту висунути пост фактум.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675297 вiд 2023-10-17 20:36:45найсумніше, шо населення з того часу так і не порозумнішало
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675296 вiд 2023-10-17 20:26:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1675295 два рази.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675295 вiд 2023-10-17 20:19:14Імхо куЧМО було тим керівником, на якого тоді заслуговувало населення України - і воно його обрало.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675294 вiд 2023-10-17 20:08:00olma № 1675291 Ні, думаю він став батьком дуже свідомо, хоча б Пінчука згадати :) Але я про то, що він ще й думав, як все це зберегти і тому мабуть намагався захистити це від москалів, хоча й не так як хотілося б. Ну а з яником виступив просто як зрадник, хоча і передав формальну владу Ющенко.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675293 вiд 2023-10-17 20:05:01№ 1675290та за наших. За наших, не волнуйся..