🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1894.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675292 вiд 2023-10-17 20:01:01

Да, боядь, давненько не было..
Выезжаю на вьезд на мост, сами знаете чьего имени и хуяк, перекрывают и заворачивают направо. А там, блядь, на другом мосту смертоубийство от ленинградки, две КПМ и одна рабочая в жилетке наполняет водой вот те пластиковые хуйнушки, которые служат разделительной полосой.. Повбывав бы..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675291 вiд 2023-10-17 19:58:59

Starik (Україна, Київ)
№ 1675289 вiд 2023-10-17 19:38:47

Vichny
№ 1675266
-----
Вічний може і правий, що Кучма батя олігархізму, але він став цим батьком несвідомо, просто так вийшло і він не мав зеленого поняття що це таке і з чим його їдять. Свого роду органічний розвиток ситуації получився.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675290 вiд 2023-10-17 19:43:05

Якoсь у всiй цiй хуйнi Бaтий зник. I тут Iзрaeль … Бaтий пoвeрнувся як Bond, James Bond… Бaтий ти зa кoгo?)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675289 вiд 2023-10-17 19:38:47

Vichny
№ 1675266

Я згоден щодо «батьку олігархату» та багато в чому іншому.
Тузлу до речі він лише «благословив», а по факту може й віддавав по темному. Але на паперах та в розмовах так не було, звідкіля знаю звісно не скажу.
На захист Данилича скажу лише, що він справді серйозно ставився до саме війскової протидії росії, знову ж без пруфів.
Наприклад план Ющенко по блокуванню Севастопольскої бухти Градами був звісно розроблений не при Ющенко. Це вже просто виходячи з термінів операції та логіки.

До речі перебіг подій як наша Альфа блокувала спробу захвату Криму на початку 90х теж дуже в тумані, хто кому що наказував реально (а не на паперах) думаю вже занесли піски історії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675288 вiд 2023-10-17 19:30:08

sk. Тобі ж фізики кажуть - «гіроскопи» (така дзиґа-юла в ракеті). Воно як розкрутиться так і дає напрям, і пох ті реби.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675287 вiд 2023-10-17 19:28:44

toreo
№ 1675264

так і буде.
і вони це розуміють.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675286 вiд 2023-10-17 19:27:05

Enot
№ 1675275
Реб же глушить радіосигнали разом з сигналом жпс…
Інже питання по чому тоді ракета наводилась)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675285 вiд 2023-10-17 19:25:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1675278
-----
Мабуть Олаф Шольц приїхав не з візитом солідарності, але сказати Беньяміну Нетаньягу, слухай, зроби так, щоб ці всі палестинці з Гази не поперли сука в Європу, в Євросоюз. У нас і так проблем дохуя з оцим всім.

PS. Вчора якесь ісламіське хуйло з Тунісу вбило в Брюселі шведів. Може його хтось спецом запустив як трігера, але менше з тим.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675284 вiд 2023-10-17 19:20:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1675278 вiд 2023-10-17 19:01:30

Видатні дипломатичні здібності були у всіх попередніх керівників України. Ми ніколи ні в чому Ізраїль не підтримували з 1991 року.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675283 вiд 2023-10-17 19:19:08

Судячи з маркування двигуна «бердянської ракети», це касетна ATACMS з дальністю до 165 км, вироблена 1996 року.

Від модифікації з дальністю до 300 км її також відрізняє втричі більша кількість суббоєприпасів - 950 замість 300.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675282 вiд 2023-10-17 19:18:42

Геть (Геть)
№ 1675280

Але схоже нам дали тільки на 160км :(

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675281 вiд 2023-10-17 19:12:32

А Вітя Орбан прибув до Пекіна, сраку лизати Сі і Хуйлу.

Але це йому не допоможе. Ні дешевий хуйловський газ, ні китайські кредити.

Євростат опублікував показник ВВП на душу населення (якийсь PPP), де Румунія (!) випередила Угорщину!

https://www.intellinews.com/eurostat-data-confirms-romania-surpasses-hungary-in-gdp-per-capita-on-a-ppp-basis-296794/?

Eurostat data confirms Romania surpasses Hungary in GDP per capita on a PPP basis

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675280 вiд 2023-10-17 19:07:48

Ця ракета до мах 3 розганяється. Пизда русні, її ППО та літако-гелікоптерам із дислокацією на території України, включно Крим. ГУР буде операції робити. Сподіваюся на це все, принаймні.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675279 вiд 2023-10-17 19:07:21

А горіло в результаті прильоту епічно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675278 вiд 2023-10-17 19:01:30

«Канцлер Німеччини Олаф Шольц у вівторок, 17 жовтня, прибув до Ізраїлю з візитом солідарності.»

«Прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку здійснив візит до Ізраїлю»

ну інших приймать но-стоп, а нашого Найвеличнішого не схотіли. Значить таки шось особисте.
Видатні дипломатичні здібності у людини …

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675277 вiд 2023-10-17 18:32:36

Можливо тому касети й дали, бо для них влучність на самих гіроскопах мабуть достатня.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675276 вiд 2023-10-17 18:18:46

2 Enot
№ 1675275
Може на самих гіроскопах летіло

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675275 вiд 2023-10-17 18:14:01

Щось не допоміг їм РЕБ. Може хтось піздить?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675274 вiд 2023-10-17 17:37:07

Julian Röpcke??
@JulianRoepcke
Interesting: The US provided Ukraine with the original old version of the missile (MGM-140A) with classic INS, but without GPS. Reason, of course: Successful Russian jamming attacks on most GPS-guided weapons in the area
https://x.com/JulianRoepcke/status/1714288439141814332?s=20
рьопке пише що атакмс нам поставили без модулів жсм. хуйлостан ефективно реб використовує

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675273 вiд 2023-10-17 17:30:48

https://www.wsj.com/world/europe/ukraine-fires-atacms-missile-at-russian-forces-for-the-first-time-3bebcdb1
------
хто в газети зливає інфу? :)
в штатах тільки день розпочався, а вони вже пишуть про атакмс. хто їм інфу поставляє? :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675272 вiд 2023-10-17 17:29:58

Та звідки ж там візьмуться голови? До 290 мільйонів кацапських жоп - це більш реальне завдання.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675271 вiд 2023-10-17 17:22:44

«Мы должны по призыву президента увеличить население вдвое. До 290 миллионов голов». Насколько нужно увеличить надои с населения депутат Слуцкий не сообщил
https://x.com/ian_matveev/status/1714284811576283455?s=20
----------
я от хз чи є зараз в хуйлостані квн чи можна дивитись виступи хуйів з парлментської трибуни?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675270 вiд 2023-10-17 17:20:00

Sauron
№ 1675269
просто цікаво. дочекались поки хуйло з'їбе в китай? :)
і йобнули атакмс-ами?
а хуйло там по-моєму тільки завтра з сі зустрічається
може бути й хуйєвато. під цим соусом хуйло може у сі щось виклянчити…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675269 вiд 2023-10-17 17:16:10

CNN Breaking News
@cnnbrk
·
27s
Two US officials confirm long-range missiles were sent to Ukraine in secret supply meant to take Russians by surprise

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675268 вiд 2023-10-17 17:11:38

Наші вже фактично офіційно підтверджують!
В інстаграм-каналі оперативного командування “Захід” (лінк не дам, не просіть). :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675267 вiд 2023-10-17 16:50:49

В окупованому Скадовську на Херсонщині пролунали вибухи Джерело: https://censor.net/ua/n3450016

Може наші там теж касетниками напєрдаляють оркам?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675266 вiд 2023-10-17 16:27:12

Enot
№ 1675245

Я скажу так, що мені відомо не тільки те, що відбувалося в Україні після 2004, але і про більш ранні події і рухи я якимсь боком чув :)
Але десь я з тобою згоден - Захід в 90-х неформально віддав Україну (ну вони ж рускіє теж) у сферу впливу кацапської педерації.
Але ж це ніяк не відміняє того факту, до директор заводу - сраний укурок-гітараст-підар і ушльопок кучма є ворогом українського народу. І ніякі тузли і книги про «Україна - не Росія» того не виправлять. Хрещений батько олігархату, блять.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675265 вiд 2023-10-17 16:21:31

olma
№ 1675259

З усіх версій MGM-140 ATACMS тільки MGM-140 M39 летить не далі 165км.
Можливо, правда, що дали саме її.
Бо інакше ми напевне вдарили б по Кримським цілям також.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675264 вiд 2023-10-17 16:20:08

з атакмс цікаво вийшло. кацапи, мабуть, не чекали. і розвідка у них не спрацювала. сьогодні когось в кацапському генштабі, а коггсь в кремлі гвалтують зі збоченнями. ну і добре

а може раптом з ф16 так само буде? раптом кацапи прокинуться, а у них на оперативну глибину випалено все ппо, а літаки, які позлітали на бд, спіймали ракети повітря-повітря.

був би сильний крок

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675263 вiд 2023-10-17 16:15:07

Давненько не було ПТ в Києві.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675262 вiд 2023-10-17 16:10:56

Batyj
№ 1675260
ну хз. в історії ж немає «чистих» правил
до україни приєднали досить великі шматки, з досить розвиненими містами. львів, франківськ, рівне, луцьк, чернівці… по-моєму 5 млн проживало на тих територіях…
хз що там у біларусів було і чому вони молились на лукашеску 20+ років…
у нас же й своя історія була із спробами сформувати незалежність у 2018…
у біларусів такого не було…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675261 вiд 2023-10-17 15:58:11

Не дивився перші хвилини вчора і може Столярчук сказав, що ю21 Англії не програвали на виїзді 12 років поспіль.
Якщо не сказав, то шейм он хім, бо треба готуватися до
комментування гри.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675260 вiд 2023-10-17 15:57:52

2 sk
№ 1675253
Здрасте вам..
К Белоруси так же присоединили часть восточных кресов Польщи.. И что? А нихуя..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675259 вiд 2023-10-17 15:57:14

Американці дали нам ATACMS, який стріляє не далі ніж на 150 км. А то можна було б в Криму пошарпати майже всі воєнні аеродроми.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675258 вiд 2023-10-17 15:56:58

olma
№ 1675256
якось слабо віриться…
штати дають пару атакмс-ів, мовляв, нехай тут на складі полежать, йобните «по сигналу» …
в те що хочеться вірити - наступає зима. до ф-16 ще пів-року
щоб не витрачати ресурс в позиційних боях, пробуючи пролізти через бетон лінії суровікіна, нам дають ресурс на те щоб працювати над логістикою хуйлостанців взимку…
від херсону вони відійшли не під тиском зсу… а тому що хаймарси «дороги» прорідили…
----------
до речі хуйлостан же пафосно відкрив міст через кальміус. мовляв запасний шлях для логістики по суходолу на південний фронт…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675257 вiд 2023-10-17 15:45:52

https://missilery.info/missile/atacms/m74

Суббоеприпас M74

специальный технологический паз, позволяющий при разрыве получить большое количество осколков;
вольфрамовая внутренняя стенка имеющее сотовое строение, позволяющее получать определенное количество осколков;
заряд;
стальная оболочка;
инициирующий пороховой заряд;
пиропатрон;
взрыватель M219A2 ;
Связанные материалы:
Оперативно-тактический ракетный комплекс ATACMS

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675256 вiд 2023-10-17 15:43:12

Один поляк-осінтер пише, що удар Атакамсами - це сигнал від американців до лаптєногих, щоб вони не лізли в Ізраїльский конфлікт.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675255 вiд 2023-10-17 15:40:41

Степан Срака, главний інженер
Півдоби пройшло, а у нас ще жодної пісні про ATACMS. Сумно і соромно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675254 вiд 2023-10-17 15:38:29

по атакмс…
що скаже хуйлостан про перехід чергової червоної лінії
чи буде прильот атакмс по криму
і чи буде прильот через «порєбрік»

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675253 вiд 2023-10-17 15:35:08

olma
№ 1675247
звичайно що настільки далеко лізти в історію - то «перегиб» :)
наша «українізація» теж розвивалась від тих частин україни що були під совєтами від 39-40го року
колись портніков, по-моєму сказав, якби сталін не приєднав ті райони, то, можливо, ми б стали «біларуссю» з яником… захід і в парламент давав голосів за про-західні партії…
про польщу згадалось моменти коли король був «безправний» і без ок від «олігархів» не міг прийняти рішення…
також там по-моєму був момент коли польський парламент повинен був закони приймати тільки консенсусом. і за 10ти-річчя (можливо 100 років?) - не могли прийняти жодного нового закону…
гарні уроки для відбудови демократичних інституцій з балансами влади…
у нас такого не було. але можна польський досвід використовувати…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.