Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675292 вiд 2023-10-17 20:01:01Да, боядь, давненько не было..Выезжаю на вьезд на мост, сами знаете чьего имени и хуяк, перекрывают и заворачивают направо. А там, блядь, на другом мосту смертоубийство от ленинградки, две КПМ и одна рабочая в жилетке наполняет водой вот те пластиковые хуйнушки, которые служат разделительной полосой.. Повбывав бы..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675291 вiд 2023-10-17 19:58:59Starik (Україна, Київ) № 1675289 вiд 2023-10-17 19:38:47 Vichny № 1675266 ----- Вічний може і правий, що Кучма батя олігархізму, але він став цим батьком несвідомо, просто так вийшло і він не мав зеленого поняття що це таке і з чим його їдять. Свого роду органічний розвиток ситуації получився.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675290 вiд 2023-10-17 19:43:05Якoсь у всiй цiй хуйнi Бaтий зник. I тут Iзрaeль … Бaтий пoвeрнувся як Bond, James Bond… Бaтий ти зa кoгo?)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675289 вiд 2023-10-17 19:38:47Vichny № 1675266 Я згоден щодо «батьку олігархату» та багато в чому іншому. Тузлу до речі він лише «благословив», а по факту може й віддавав по темному. Але на паперах та в розмовах так не було, звідкіля знаю звісно не скажу. На захист Данилича скажу лише, що він справді серйозно ставився до саме війскової протидії росії, знову ж без пруфів. Наприклад план Ющенко по блокуванню Севастопольскої бухти Градами був звісно розроблений не при Ющенко. Це вже просто виходячи з термінів операції та логіки. До речі перебіг подій як наша Альфа блокувала спробу захвату Криму на початку 90х теж дуже в тумані, хто кому що наказував реально (а не на паперах) думаю вже занесли піски історії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675288 вiд 2023-10-17 19:30:08sk. Тобі ж фізики кажуть - «гіроскопи» (така дзиґа-юла в ракеті). Воно як розкрутиться так і дає напрям, і пох ті реби.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675287 вiд 2023-10-17 19:28:44toreo № 1675264 так і буде. і вони це розуміють.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675286 вiд 2023-10-17 19:27:05Enot № 1675275 Реб же глушить радіосигнали разом з сигналом жпс… Інже питання по чому тоді ракета наводилась)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675285 вiд 2023-10-17 19:25:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1675278 ----- Мабуть Олаф Шольц приїхав не з візитом солідарності, але сказати Беньяміну Нетаньягу, слухай, зроби так, щоб ці всі палестинці з Гази не поперли сука в Європу, в Євросоюз. У нас і так проблем дохуя з оцим всім. PS. Вчора якесь ісламіське хуйло з Тунісу вбило в Брюселі шведів. Може його хтось спецом запустив як трігера, але менше з тим.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675284 вiд 2023-10-17 19:20:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1675278 вiд 2023-10-17 19:01:30 Видатні дипломатичні здібності були у всіх попередніх керівників України. Ми ніколи ні в чому Ізраїль не підтримували з 1991 року.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675283 вiд 2023-10-17 19:19:08Судячи з маркування двигуна «бердянської ракети», це касетна ATACMS з дальністю до 165 км, вироблена 1996 року. Від модифікації з дальністю до 300 км її також відрізняє втричі більша кількість суббоєприпасів - 950 замість 300.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675282 вiд 2023-10-17 19:18:42Геть (Геть) № 1675280 Але схоже нам дали тільки на 160км :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675281 вiд 2023-10-17 19:12:32А Вітя Орбан прибув до Пекіна, сраку лизати Сі і Хуйлу. Але це йому не допоможе. Ні дешевий хуйловський газ, ні китайські кредити. Євростат опублікував показник ВВП на душу населення (якийсь PPP), де Румунія (!) випередила Угорщину! https://www.intellinews.com/eurostat-data-confirms-romania-surpasses-hungary-in-gdp-per-capita-on-a-ppp-basis-296794/? Eurostat data confirms Romania surpasses Hungary in GDP per capita on a PPP basis
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675280 вiд 2023-10-17 19:07:48Ця ракета до мах 3 розганяється. Пизда русні, її ППО та літако-гелікоптерам із дислокацією на території України, включно Крим. ГУР буде операції робити. Сподіваюся на це все, принаймні.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675279 вiд 2023-10-17 19:07:21А горіло в результаті прильоту епічно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675278 вiд 2023-10-17 19:01:30«Канцлер Німеччини Олаф Шольц у вівторок, 17 жовтня, прибув до Ізраїлю з візитом солідарності.» «Прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку здійснив візит до Ізраїлю» ну інших приймать но-стоп, а нашого Найвеличнішого не схотіли. Значить таки шось особисте. Видатні дипломатичні здібності у людини …
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675277 вiд 2023-10-17 18:32:36Можливо тому касети й дали, бо для них влучність на самих гіроскопах мабуть достатня.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675276 вiд 2023-10-17 18:18:462 Enot № 1675275Може на самих гіроскопах летіло
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675275 вiд 2023-10-17 18:14:01Щось не допоміг їм РЕБ. Може хтось піздить?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675274 вiд 2023-10-17 17:37:07Julian Röpcke?? @JulianRoepcke Interesting: The US provided Ukraine with the original old version of the missile (MGM-140A) with classic INS, but without GPS. Reason, of course: Successful Russian jamming attacks on most GPS-guided weapons in the area https://x.com/JulianRoepcke/status/1714288439141814332?s=20 рьопке пише що атакмс нам поставили без модулів жсм. хуйлостан ефективно реб використовує
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675273 вiд 2023-10-17 17:30:48https://www.wsj.com/world/europe/ukraine-fires-atacms-missile-at-russian-forces-for-the-first-time-3bebcdb1 ------ хто в газети зливає інфу? :) в штатах тільки день розпочався, а вони вже пишуть про атакмс. хто їм інфу поставляє? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675272 вiд 2023-10-17 17:29:58Та звідки ж там візьмуться голови? До 290 мільйонів кацапських жоп - це більш реальне завдання.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675271 вiд 2023-10-17 17:22:44«Мы должны по призыву президента увеличить население вдвое. До 290 миллионов голов». Насколько нужно увеличить надои с населения депутат Слуцкий не сообщил https://x.com/ian_matveev/status/1714284811576283455?s=20 ---------- я от хз чи є зараз в хуйлостані квн чи можна дивитись виступи хуйів з парлментської трибуни?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675270 вiд 2023-10-17 17:20:00Sauron № 1675269 просто цікаво. дочекались поки хуйло з'їбе в китай? :) і йобнули атакмс-ами? а хуйло там по-моєму тільки завтра з сі зустрічається може бути й хуйєвато. під цим соусом хуйло може у сі щось виклянчити…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675269 вiд 2023-10-17 17:16:10CNN Breaking News @cnnbrk · 27s Two US officials confirm long-range missiles were sent to Ukraine in secret supply meant to take Russians by surprise
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675268 вiд 2023-10-17 17:11:38Наші вже фактично офіційно підтверджують! В інстаграм-каналі оперативного командування “Захід” (лінк не дам, не просіть). :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675267 вiд 2023-10-17 16:50:49В окупованому Скадовську на Херсонщині пролунали вибухи Джерело: https://censor.net/ua/n3450016 Може наші там теж касетниками напєрдаляють оркам?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675266 вiд 2023-10-17 16:27:12Enot № 1675245 Я скажу так, що мені відомо не тільки те, що відбувалося в Україні після 2004, але і про більш ранні події і рухи я якимсь боком чув :) Але десь я з тобою згоден - Захід в 90-х неформально віддав Україну (ну вони ж рускіє теж) у сферу впливу кацапської педерації. Але ж це ніяк не відміняє того факту, до директор заводу - сраний укурок-гітараст-підар і ушльопок кучма є ворогом українського народу. І ніякі тузли і книги про «Україна - не Росія» того не виправлять. Хрещений батько олігархату, блять.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675265 вiд 2023-10-17 16:21:31olma № 1675259 З усіх версій MGM-140 ATACMS тільки MGM-140 M39 летить не далі 165км. Можливо, правда, що дали саме її. Бо інакше ми напевне вдарили б по Кримським цілям також.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675264 вiд 2023-10-17 16:20:08з атакмс цікаво вийшло. кацапи, мабуть, не чекали. і розвідка у них не спрацювала. сьогодні когось в кацапському генштабі, а коггсь в кремлі гвалтують зі збоченнями. ну і добре а може раптом з ф16 так само буде? раптом кацапи прокинуться, а у них на оперативну глибину випалено все ппо, а літаки, які позлітали на бд, спіймали ракети повітря-повітря. був би сильний крок
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675263 вiд 2023-10-17 16:15:07Давненько не було ПТ в Києві.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675262 вiд 2023-10-17 16:10:56Batyj № 1675260 ну хз. в історії ж немає «чистих» правил до україни приєднали досить великі шматки, з досить розвиненими містами. львів, франківськ, рівне, луцьк, чернівці… по-моєму 5 млн проживало на тих територіях… хз що там у біларусів було і чому вони молились на лукашеску 20+ років… у нас же й своя історія була із спробами сформувати незалежність у 2018… у біларусів такого не було…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675261 вiд 2023-10-17 15:58:11Не дивився перші хвилини вчора і може Столярчук сказав, що ю21 Англії не програвали на виїзді 12 років поспіль. Якщо не сказав, то шейм он хім, бо треба готуватися до комментування гри.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675260 вiд 2023-10-17 15:57:522 sk№ 1675253Здрасте вам..К Белоруси так же присоединили часть восточных кресов Польщи.. И что? А нихуя..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675259 вiд 2023-10-17 15:57:14Американці дали нам ATACMS, який стріляє не далі ніж на 150 км. А то можна було б в Криму пошарпати майже всі воєнні аеродроми.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675258 вiд 2023-10-17 15:56:58olma № 1675256 якось слабо віриться… штати дають пару атакмс-ів, мовляв, нехай тут на складі полежать, йобните «по сигналу» … в те що хочеться вірити - наступає зима. до ф-16 ще пів-року щоб не витрачати ресурс в позиційних боях, пробуючи пролізти через бетон лінії суровікіна, нам дають ресурс на те щоб працювати над логістикою хуйлостанців взимку… від херсону вони відійшли не під тиском зсу… а тому що хаймарси «дороги» прорідили… ---------- до речі хуйлостан же пафосно відкрив міст через кальміус. мовляв запасний шлях для логістики по суходолу на південний фронт…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675257 вiд 2023-10-17 15:45:52https://missilery.info/missile/atacms/m74 Суббоеприпас M74 специальный технологический паз, позволяющий при разрыве получить большое количество осколков; вольфрамовая внутренняя стенка имеющее сотовое строение, позволяющее получать определенное количество осколков; заряд; стальная оболочка; инициирующий пороховой заряд; пиропатрон; взрыватель M219A2 ; Связанные материалы: Оперативно-тактический ракетный комплекс ATACMS
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675256 вiд 2023-10-17 15:43:12Один поляк-осінтер пише, що удар Атакамсами - це сигнал від американців до лаптєногих, щоб вони не лізли в Ізраїльский конфлікт.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675255 вiд 2023-10-17 15:40:41Степан Срака, главний інженер Півдоби пройшло, а у нас ще жодної пісні про ATACMS. Сумно і соромно.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675254 вiд 2023-10-17 15:38:29по атакмс… що скаже хуйлостан про перехід чергової червоної лінії чи буде прильот атакмс по криму і чи буде прильот через «порєбрік»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675253 вiд 2023-10-17 15:35:08olma № 1675247 звичайно що настільки далеко лізти в історію - то «перегиб» :) наша «українізація» теж розвивалась від тих частин україни що були під совєтами від 39-40го року колись портніков, по-моєму сказав, якби сталін не приєднав ті райони, то, можливо, ми б стали «біларуссю» з яником… захід і в парламент давав голосів за про-західні партії… про польщу згадалось моменти коли король був «безправний» і без ок від «олігархів» не міг прийняти рішення… також там по-моєму був момент коли польський парламент повинен був закони приймати тільки консенсусом. і за 10ти-річчя (можливо 100 років?) - не могли прийняти жодного нового закону… гарні уроки для відбудови демократичних інституцій з балансами влади… у нас такого не було. але можна польський досвід використовувати…