🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 20.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750256 вiд 2026-06-18 20:08:38

вєлікА рассія, багато де можна вхуярити.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750255 вiд 2026-06-18 20:07:44

а Пірло то не просто до кацапів з'їздив, як запрошена зірка, він там ще в рекламі до ЧС знявся :(
гроші не пахнуть.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750254 вiд 2026-06-18 20:04:56

sk (acer chromebook)
№ 1750252
напевно шо швидкість прильота бч має вагу. + додаткова енергія.
Тому навіть маленька ракета краще за більший дрон.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750253 вiд 2026-06-18 19:58:11

до речі штілерман анонсував чергові оновлення своїх «девайсів»
каже що збільшили дальність… і на зараз заявляють 2700 км
так от. отой омський нпз, в далекий йєбєнях на кордоні з казахстаном…
то ахуйєно ключове підприємство…
крім нпз №1, омськ, це ж, сука, «перехрестя» доріг.
європейська частина хуйлостану з'єднана з «дальніми йєбєнями» через це місто. залізниці, асфальова дорога… все в одному місці…
якби нам трамп видав з десяток томагавків - то омськ, з її мостами-залізницями-нпз - в записнику «мадьяра» скоріш за все на першій сторінці…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750252 вiд 2026-06-18 19:47:39

тут «дослідники» вивчили самий «мемний» відос сьогодняшнього ранку і прийшли до висновку:
----
А ту самую бочку, крышка которой стала символом атаки, подорвал скорее всего не украинский дрон, а российская зенитная ракета.
----
ве по «класиці», «а давайте скинемо бомбу на воронєж» (с)

можливо я пропустив. раніше на б-який світовий зашквар у світі - хтось робив мемний відос з гітлєром в бункері, що починався з «майн фюрер», ну і далі прикольна озвучка…
щось якось воно стало не популярним :) немає про хуйла і капоткінскій нпз…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750251 вiд 2026-06-18 19:35:39

2 PEPSI
№ 1750250
єва зараз «слабенька». нехай відновлюється після травми. входить в «режим»
подивимось на неї на хардовій серії в штатах
вона не дуже «велика», компактна дівчинка… з такими ттх важко пінятись в топ-20
паоліні 163 см. всі кажуть що «низенька». а єва - 165
єві зараз 23 - «іграй гормон» на максималках. потрібно знайти бой-френда, «переграти гормони», і далі прокачувати біцуху, щоб стати схожою на паоліні. і тоіді можна на топ 10 замахнутись… :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750250 вiд 2026-06-18 16:04:07

6:3, 6:2.
І митися.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750249 вiд 2026-06-18 16:02:25

Тим часом Світоліна перемогла Лис 2:0.
В одну калітку

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750248 вiд 2026-06-18 13:59:20

Ггг, сммники Міноборони вже склепали відосик.



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750247 вiд 2026-06-18 13:57:43

PEPSI (Merkury)
№ 1750244 вiд 2026-06-18 13:38:04

Ця назва дуже слабко пов'язана з Росією, бо цю назву отримали відкриті доки на острові ще в XIX сторіччі через те, що там було дуже холодно працювати, і назва прижилася. Порівняно з тим, що позалишалось в Східній Німеччині, то в Копенгагені Det Russiske Hus офіційно закрили, щоправда російськомовні там ще якісь заходи проводять особливо не рекламуючи.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750246 вiд 2026-06-18 13:54:17

ironbelly
№ 1750241

До речі, якщо відкинути глузування, зроблено грамотно. Кришка не закріплена міцно і у випадку вибуху легко відривається, і вибухова хвиля йде вверх, а не в бік, мінімізуючи руйнування

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750245 вiд 2026-06-18 13:45:03

Танок Конго на майдані в Лісабоні.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750244 вiд 2026-06-18 13:38:04

Подивився чи можна пробити виїзд в Копенгаген на Полісся. Побачив що там і досі є парк і приморський розважальний центр «Сібірь» / Sibirien.
Перехотілося.
Нахер.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750243 вiд 2026-06-18 13:29:33

PEPSI (Merkury)
№ 1750240 вiд 2026-06-18 13:09:08

Каннаваро побоювався тільки бразильця Роналдо. З Кріштіану Роналду йому здається так і не довелось зіграти в останні роки його кар'єри. Тепер зіграє як тренер, і в цій грі я вболіватиму за Узбекистан.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750242 вiд 2026-06-18 13:17:43

Київ за три дні.
Хуй вам, кацапи! :-))

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750241 вiд 2026-06-18 13:13:44

Хтось тут питав про бочки і чому вони не вибухають. Вибухають, як процес розвивається відповідним чином.


PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750240 вiд 2026-06-18 13:09:08

Croatia - England

Класний матч. Практично махач. Хорвати порадували якісними і креативними діями, вправністю, майстерністю. Але Англія врубила свою машину ще на одну передачу вище.
Ваууу і кайф. Може пусуппортити за Англію і Кейна. Фаворити?

Узбекистан- Колумбія

Каннаваро ГТ це несподівано і цікаво. Удар Карімова на 90+10 хвилині це маст сі. Цікаво з якою швидкістю полетів мяч, як із пращі, з гармати. Ледве ворота не зламав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750239 вiд 2026-06-18 12:38:58

Пиздець Генту і данцям з Копенгагена

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750238 вiд 2026-06-18 12:35:26

ЛНЗ - Гент.
Полісся - ФК Копенгаген.

Пиздець?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750237 вiд 2026-06-18 12:21:03

2 sk
№ 1750235
а коли хуйло казало «работайтє браття» (типу, салдати, матроси, старшині й інші підараси) …
ще ж було десь тиждень назад? контекст промови який був (хто слухав? спитав і чомусь смішно стало)
це воно там відповідало на запитання - шо па пєрєгаворам?
а воно казало що в часи, коли «наші танки на подступах к запарожью» - хуйвам-а-не-перегавори.
і наш атвєт - «работайтє братья-піараси»?
---------
бля… сподіваюсь поки наібуліна десь пропала з радарів, хуйло-насілєніє побіжить знімати вкдали в банках, їх пошлють. рубль зроблять по 500, і тоді повернуть…


Якщо бути точним. то це Х-йло сказало на Петербурзькому міжнародному економічному форумі 06.06.26, себто, вже 2 тижні тому

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750236 вiд 2026-06-18 12:06:13

sk (acer chromebook)
№ 1750234
ну да, тут же ще така річь, від епохи індустріалізації до цифрової епохи, прошло всього 100 років.
Колись великі заводи це була данність і необхідність, а зараз … ну десь там можно.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750235 вiд 2026-06-18 12:04:59

а коли хуйло казало «работайтє браття» (типу, салдати, матроси, старшині й інші підараси) …
ще ж було десь тиждень назад? контекст промови який був (хто слухав? спитав і чомусь смішно стало)
це воно там відповідало на запитання - шо па пєрєгаворам?
а воно казало що в часи, коли «наші танки на подступах к запарожью» - хуйвам-а-не-перегавори.
і наш атвєт - «работайтє братья-піараси»?
---------
бля… сподіваюсь поки наібуліна десь пропала з радарів, хуйло-насілєніє побіжить знімати вкдали в банках, їх пошлють. рубль зроблять по 500, і тоді повернуть…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750234 вiд 2026-06-18 12:02:22

2 Voxa
№ 1750233
ну це якщо «брудне» виробництво дивитись. але ж, напркилад, київ що - сильно відрізняється?
оті всі «Большевікі», «красні різінщики» і тп…
колись писали що бувша московська площа - має саме бруне повітря. тому що вона внизині - і навколо купа заводів (тому що й там либіть, і залізна дорога) …
зараз фурса колись казав, що якби управління міста в розумні руки - то на тих пром площадках, які вже не працюють, можна будувати правильні будинкі, з інфраструктурою, з правильним опаленням, без централізованих моснстрів, чи висоток в 30+ поверхів кожні 50 метрів, з садочками-школами за 10 км що від совка залишились…

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750233 вiд 2026-06-18 11:50:30

sk (acer chromebook)
№ 1750231
у нас в Зп схожа ситуація, коли будували заводи хтось розумний пропонував Орджонікідзе будувать трохи далі, в степу, але товаріщь Сталін сказав шо «рабочіє должни ходіть на завод пєшком» тому побудували прямо в місті :(

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750232 вiд 2026-06-18 11:35:56

Voxa (Запоріжжя)
№ 1750217 вiд 2026-06-18 01:04:23

це був найцікавіший матч за перше коло
---------
Абсолютлі райт. Кайф марожено.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750231 вiд 2026-06-18 11:30:57

2 klirik
№ 1750228
писали що в 1930х почали будувати. перші совєцькі пятілєткі… тому хто там що думав
наче в туапсе майже така ситуація. збудували «на околицях». а потім місто розрослось…
потрібно спостерігати за тою димовую двіжухою на болотах…
хз чи багато з них взнає про ці пожежі в мск
розкажуть їм як хуйло злітало в казань. вийшло до масовки. пообнімало мальчіка в трусіках… і все. далі - прогноз погоди…
ще дзвінок хуйла - трампу. про те що укро-дрони летіли на крємль! і хотіли його вбити. доблєсним ппо прийшлось все збивати. і обломки впали на нпз…
атріцатєльная двіжуха!

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750230 вiд 2026-06-18 11:20:56

klirik
№ 1750228
напевно колись і він був на околицях, в степу, а зараз це вже станція метро.
Коли я в останне був в москві, а це здається 88 чи 89 рік навіть тієї гілки метро не було :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750229 вiд 2026-06-18 10:59:44


А Ось і глядацький рейтинг першого сезону серіалу ЧМ 2026, поки що в цілому добре, один провальний епізод компенсовано відразу наступним шедевральним. Не з усіма оцінками я погоджуюсь, як на мене, то епізод 13 теж був слабенький. Сподіваємось, що серіал виходитиме на кращий рівень з кожним сезоном, тим більше що концепція передбачає після 3 сезону скорочення акторського складу, виганятимуть тих, чиї епізоди не вразили глядачів.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750228 вiд 2026-06-18 10:55:37

Досі дивує що у кацапів вистачило смєкалочкі побудувати такий великий нпз в межах містах.
Я подивився по мапі-наш Кременчузький десь в полях, як і Лісічанський, а у них це станція метро Котельнікі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750227 вiд 2026-06-18 10:39:18

sk
№ 1750225

Ця сучара таки впливова. По їх доносах у формі блогів трампидло багато людей позвільняло.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750226 вiд 2026-06-18 10:21:10

https://x.com/Rezerv8/status/2067458192343257404?s=20
ооооо… болотні від дронів ховаються на закритих авто-парковках…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750225 вiд 2026-06-18 10:19:14

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
·
1h
Одна з найвпливовіших MAGA-блогерок Лора Лумер заявила, що роками була під впливом російської пропаганди, і лише щойно зрозуміла, як Росія вміло маніпулювала нею та іншими консерваторами у США. Ось фрагмент з її подкасту:
https://x.com/OstapYarysh/status/2067484446157131829?s=20
-------------
я хз хто вона, але… як тільки бухий ведмідь хоч трохи починає отримувати в рило, «группа паддєржкі» різко зменшується. вболівальники на трибунах, замість «расія впірдє» починають співати «путін хуйло» …

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750224 вiд 2026-06-18 10:14:19

а сейчас, для нашего дорогого гостя из солнечного телави из темной мск, звучіт пєсня са славами «нікто не вижил, все сгарели»
ги-ги-ги-ги…
аналітєги писали що той завод «уникальний» … там все дуже компактно збудовано
ну тобто коли воно все почне горіти і взривацця - більше шансів що вогонь розповсюдиться на сусідні об'єкти…
--------
житєлі бєлгородщини повинні підставити плече, так сказать, рєбята, давай до нес. у нас нпз немає
а всі житєлі болотной імперії, якщо бояться виходити на мітинги, можуть всі разом побігти в банги знімати всі вклади що у них є, а також опустошати супермаркети та бензо-заправки…
лучше уже нє будєт. нікада!!! (с)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750223 вiд 2026-06-18 08:43:32

Perfect Stranger
№ 1750198

Так стара жопа мабуть же не каже «ми маємо зайняти більш жорстку позицію». Вона каже «ви (тобто Європа) маєте зайняти більш жорстку позицію».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750222 вiд 2026-06-18 07:05:59

Узбeкiстaн прoгрaм 1:3 aлe зaстaвив кoлумбiйцiв хвилювaтися…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750221 вiд 2026-06-18 05:39:58

ironbelly (LMW28IF)
№ 1750219

нi нe пeрeплутaв. Iрaн трéмaтe Дoнaльдa зa яиця, a Укрaїнa - нi.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750220 вiд 2026-06-18 05:39:05

OG
№ 1750210

пiсля 30-и стaрiння в спoртi пeрeвaжнo йдe прискoрeними тeмпaми..

ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750219 вiд 2026-06-18 01:37:13

sk (acer chromebook) № 1750214
Тобто 300 млрд для аятолл - велика і прекрасна перемога. А якась кількість млрд військової допомоги для України - то страшна зрада. Я нічого не переплутав?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750218 вiд 2026-06-18 01:18:18

2 VVV
№ 1750216
Дуже хотілося б щоб через 60 років вони взяли! І Харрі, неймовірний гравець, під кінець кар'єри став би чемпіоном світу! Футбольні боги, будь ласка!

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750217 вiд 2026-06-18 01:04:23

це був найцікавіший матч за перше коло


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.