PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750256 вiд 2026-06-18 20:08:38вєлікА рассія, багато де можна вхуярити.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750255 вiд 2026-06-18 20:07:44а Пірло то не просто до кацапів з'їздив, як запрошена зірка, він там ще в рекламі до ЧС знявся :( гроші не пахнуть.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750254 вiд 2026-06-18 20:04:56sk (acer chromebook) № 1750252 напевно шо швидкість прильота бч має вагу. + додаткова енергія. Тому навіть маленька ракета краще за більший дрон.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750253 вiд 2026-06-18 19:58:11до речі штілерман анонсував чергові оновлення своїх «девайсів»каже що збільшили дальність… і на зараз заявляють 2700 кмтак от. отой омський нпз, в далекий йєбєнях на кордоні з казахстаном…то ахуйєно ключове підприємство…крім нпз №1, омськ, це ж, сука, «перехрестя» доріг. європейська частина хуйлостану з'єднана з «дальніми йєбєнями» через це місто. залізниці, асфальова дорога… все в одному місці…якби нам трамп видав з десяток томагавків - то омськ, з її мостами-залізницями-нпз - в записнику «мадьяра» скоріш за все на першій сторінці…
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750252 вiд 2026-06-18 19:47:39тут «дослідники» вивчили самий «мемний» відос сьогодняшнього ранку і прийшли до висновку:----А ту самую бочку, крышка которой стала символом атаки, подорвал скорее всего не украинский дрон, а российская зенитная ракета.----ве по «класиці», «а давайте скинемо бомбу на воронєж» (с)можливо я пропустив. раніше на б-який світовий зашквар у світі - хтось робив мемний відос з гітлєром в бункері, що починався з «майн фюрер», ну і далі прикольна озвучка…щось якось воно стало не популярним :) немає про хуйла і капоткінскій нпз…
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750251 вiд 2026-06-18 19:35:392 PEPSI№ 1750250єва зараз «слабенька». нехай відновлюється після травми. входить в «режим»подивимось на неї на хардовій серії в штатахвона не дуже «велика», компактна дівчинка… з такими ттх важко пінятись в топ-20паоліні 163 см. всі кажуть що «низенька». а єва - 165єві зараз 23 - «іграй гормон» на максималках. потрібно знайти бой-френда, «переграти гормони», і далі прокачувати біцуху, щоб стати схожою на паоліні. і тоіді можна на топ 10 замахнутись… :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750250 вiд 2026-06-18 16:04:076:3, 6:2. І митися.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750249 вiд 2026-06-18 16:02:25Тим часом Світоліна перемогла Лис 2:0. В одну калітку
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750248 вiд 2026-06-18 13:59:20Ггг, сммники Міноборони вже склепали відосик.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750247 вiд 2026-06-18 13:57:43 PEPSI (Merkury) № 1750244 вiд 2026-06-18 13:38:04 Ця назва дуже слабко пов'язана з Росією, бо цю назву отримали відкриті доки на острові ще в XIX сторіччі через те, що там було дуже холодно працювати, і назва прижилася. Порівняно з тим, що позалишалось в Східній Німеччині, то в Копенгагені Det Russiske Hus офіційно закрили, щоправда російськомовні там ще якісь заходи проводять особливо не рекламуючи.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750246 вiд 2026-06-18 13:54:17ironbelly№ 1750241До речі, якщо відкинути глузування, зроблено грамотно. Кришка не закріплена міцно і у випадку вибуху легко відривається, і вибухова хвиля йде вверх, а не в бік, мінімізуючи руйнування
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750245 вiд 2026-06-18 13:45:03Танок Конго на майдані в Лісабоні.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750244 вiд 2026-06-18 13:38:04Подивився чи можна пробити виїзд в Копенгаген на Полісся. Побачив що там і досі є парк і приморський розважальний центр «Сібірь» / Sibirien. Перехотілося. Нахер.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750243 вiд 2026-06-18 13:29:33PEPSI (Merkury) № 1750240 вiд 2026-06-18 13:09:08 Каннаваро побоювався тільки бразильця Роналдо. З Кріштіану Роналду йому здається так і не довелось зіграти в останні роки його кар'єри. Тепер зіграє як тренер, і в цій грі я вболіватиму за Узбекистан.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750242 вiд 2026-06-18 13:17:43Київ за три дні. Хуй вам, кацапи! :-))
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750241 вiд 2026-06-18 13:13:44Хтось тут питав про бочки і чому вони не вибухають. Вибухають, як процес розвивається відповідним чином.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750240 вiд 2026-06-18 13:09:08Croatia - England Класний матч. Практично махач. Хорвати порадували якісними і креативними діями, вправністю, майстерністю. Але Англія врубила свою машину ще на одну передачу вище. Ваууу і кайф. Може пусуппортити за Англію і Кейна. Фаворити? Узбекистан- Колумбія Каннаваро ГТ це несподівано і цікаво. Удар Карімова на 90+10 хвилині це маст сі. Цікаво з якою швидкістю полетів мяч, як із пращі, з гармати. Ледве ворота не зламав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750239 вiд 2026-06-18 12:38:58Пиздець Генту і данцям з Копенгагена
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750238 вiд 2026-06-18 12:35:26ЛНЗ - Гент.Полісся - ФК Копенгаген.Пиздець?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750237 вiд 2026-06-18 12:21:032 sk№ 1750235а коли хуйло казало «работайтє браття» (типу, салдати, матроси, старшині й інші підараси) …ще ж було десь тиждень назад? контекст промови який був (хто слухав? спитав і чомусь смішно стало)це воно там відповідало на запитання - шо па пєрєгаворам?а воно казало що в часи, коли «наші танки на подступах к запарожью» - хуйвам-а-не-перегавори.і наш атвєт - «работайтє братья-піараси»?---------бля… сподіваюсь поки наібуліна десь пропала з радарів, хуйло-насілєніє побіжить знімати вкдали в банках, їх пошлють. рубль зроблять по 500, і тоді повернуть…Якщо бути точним. то це Х-йло сказало на Петербурзькому міжнародному економічному форумі 06.06.26, себто, вже 2 тижні тому
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750236 вiд 2026-06-18 12:06:13sk (acer chromebook) № 1750234 ну да, тут же ще така річь, від епохи індустріалізації до цифрової епохи, прошло всього 100 років. Колись великі заводи це була данність і необхідність, а зараз … ну десь там можно.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750235 вiд 2026-06-18 12:04:59а коли хуйло казало «работайтє браття» (типу, салдати, матроси, старшині й інші підараси) …ще ж було десь тиждень назад? контекст промови який був (хто слухав? спитав і чомусь смішно стало)це воно там відповідало на запитання - шо па пєрєгаворам?а воно казало що в часи, коли «наші танки на подступах к запарожью» - хуйвам-а-не-перегавори.і наш атвєт - «работайтє братья-піараси»?---------бля… сподіваюсь поки наібуліна десь пропала з радарів, хуйло-насілєніє побіжить знімати вкдали в банках, їх пошлють. рубль зроблять по 500, і тоді повернуть…
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750234 вiд 2026-06-18 12:02:222 Voxa№ 1750233ну це якщо «брудне» виробництво дивитись. але ж, напркилад, київ що - сильно відрізняється?оті всі «Большевікі», «красні різінщики» і тп…колись писали що бувша московська площа - має саме бруне повітря. тому що вона внизині - і навколо купа заводів (тому що й там либіть, і залізна дорога) …зараз фурса колись казав, що якби управління міста в розумні руки - то на тих пром площадках, які вже не працюють, можна будувати правильні будинкі, з інфраструктурою, з правильним опаленням, без централізованих моснстрів, чи висоток в 30+ поверхів кожні 50 метрів, з садочками-школами за 10 км що від совка залишились…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750233 вiд 2026-06-18 11:50:30sk (acer chromebook) № 1750231 у нас в Зп схожа ситуація, коли будували заводи хтось розумний пропонував Орджонікідзе будувать трохи далі, в степу, але товаріщь Сталін сказав шо «рабочіє должни ходіть на завод пєшком» тому побудували прямо в місті :(
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750232 вiд 2026-06-18 11:35:56Voxa (Запоріжжя) № 1750217 вiд 2026-06-18 01:04:23 це був найцікавіший матч за перше коло --------- Абсолютлі райт. Кайф марожено.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750231 вiд 2026-06-18 11:30:572 klirik№ 1750228писали що в 1930х почали будувати. перші совєцькі пятілєткі… тому хто там що думавначе в туапсе майже така ситуація. збудували «на околицях». а потім місто розрослось…потрібно спостерігати за тою димовую двіжухою на болотах…хз чи багато з них взнає про ці пожежі в мскрозкажуть їм як хуйло злітало в казань. вийшло до масовки. пообнімало мальчіка в трусіках… і все. далі - прогноз погоди…ще дзвінок хуйла - трампу. про те що укро-дрони летіли на крємль! і хотіли його вбити. доблєсним ппо прийшлось все збивати. і обломки впали на нпз…атріцатєльная двіжуха!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750230 вiд 2026-06-18 11:20:56klirik № 1750228 напевно колись і він був на околицях, в степу, а зараз це вже станція метро. Коли я в останне був в москві, а це здається 88 чи 89 рік навіть тієї гілки метро не було :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750229 вiд 2026-06-18 10:59:44А Ось і глядацький рейтинг першого сезону серіалу ЧМ 2026, поки що в цілому добре, один провальний епізод компенсовано відразу наступним шедевральним. Не з усіма оцінками я погоджуюсь, як на мене, то епізод 13 теж був слабенький. Сподіваємось, що серіал виходитиме на кращий рівень з кожним сезоном, тим більше що концепція передбачає після 3 сезону скорочення акторського складу, виганятимуть тих, чиї епізоди не вразили глядачів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750228 вiд 2026-06-18 10:55:37Досі дивує що у кацапів вистачило смєкалочкі побудувати такий великий нпз в межах містах. Я подивився по мапі-наш Кременчузький десь в полях, як і Лісічанський, а у них це станція метро Котельнікі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750227 вiд 2026-06-18 10:39:18sk№ 1750225Ця сучара таки впливова. По їх доносах у формі блогів трампидло багато людей позвільняло.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750226 вiд 2026-06-18 10:21:10https://x.com/Rezerv8/status/2067458192343257404?s=20ооооо… болотні від дронів ховаються на закритих авто-парковках…
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750225 вiд 2026-06-18 10:19:14Ostap Yarysh@OstapYarysh·1hОдна з найвпливовіших MAGA-блогерок Лора Лумер заявила, що роками була під впливом російської пропаганди, і лише щойно зрозуміла, як Росія вміло маніпулювала нею та іншими консерваторами у США. Ось фрагмент з її подкасту:https://x.com/OstapYarysh/status/2067484446157131829?s=20-------------я хз хто вона, але… як тільки бухий ведмідь хоч трохи починає отримувати в рило, «группа паддєржкі» різко зменшується. вболівальники на трибунах, замість «расія впірдє» починають співати «путін хуйло» …
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750224 вiд 2026-06-18 10:14:19а сейчас, для нашего дорогого гостя из солнечного телави из темной мск, звучіт пєсня са славами «нікто не вижил, все сгарели»ги-ги-ги-ги…аналітєги писали що той завод «уникальний» … там все дуже компактно збудованону тобто коли воно все почне горіти і взривацця - більше шансів що вогонь розповсюдиться на сусідні об'єкти…--------житєлі бєлгородщини повинні підставити плече, так сказать, рєбята, давай до нес. у нас нпз немаєа всі житєлі болотной імперії, якщо бояться виходити на мітинги, можуть всі разом побігти в банги знімати всі вклади що у них є, а також опустошати супермаркети та бензо-заправки…лучше уже нє будєт. нікада!!! (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750223 вiд 2026-06-18 08:43:32Perfect Stranger№ 1750198Так стара жопа мабуть же не каже «ми маємо зайняти більш жорстку позицію». Вона каже «ви (тобто Європа) маєте зайняти більш жорстку позицію».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750222 вiд 2026-06-18 07:05:59 Узбeкiстaн прoгрaм 1:3 aлe зaстaвив кoлумбiйцiв хвилювaтися…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750221 вiд 2026-06-18 05:39:58ironbelly (LMW28IF) № 1750219 нi нe пeрeплутaв. Iрaн трéмaтe Дoнaльдa зa яиця, a Укрaїнa - нi.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750220 вiд 2026-06-18 05:39:05OG № 1750210 пiсля 30-и стaрiння в спoртi пeрeвaжнo йдe прискoрeними тeмпaми..
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750219 вiд 2026-06-18 01:37:13sk (acer chromebook) № 1750214 Тобто 300 млрд для аятолл - велика і прекрасна перемога. А якась кількість млрд військової допомоги для України - то страшна зрада. Я нічого не переплутав?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750218 вiд 2026-06-18 01:18:182 VVV№ 1750216Дуже хотілося б щоб через 60 років вони взяли! І Харрі, неймовірний гравець, під кінець кар'єри став би чемпіоном світу! Футбольні боги, будь ласка!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750217 вiд 2026-06-18 01:04:23це був найцікавіший матч за перше коло