olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675012 вiд 2023-10-14 07:40:34Коли Андрій Воронін переїхав було з Німеччини до Лівера, то взяли інтерв'ю у нього про побут. Так він казав, що в Англії складно. В Німеччині типа порядок орднунг, замовив щось або когось, і воно вчасно приїхало, а в Англії типа бардак
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675011 вiд 2023-10-14 02:37:56А чому такий час матчу на завтра - на 16-00? Нахуя таке робити? У чому сенс?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675010 вiд 2023-10-14 02:36:10Кого взагалі має їбати, хтось собі сам їжу готує або замовляє на Глово/ресторанах? Йобаний совок. В свои каструлі дивіться та не смердіть. Ще блядь можна попердіти, що сучасна молодь жигуля власноруч перебрати не може, або там блядь зпаяти якусь хуйню. А ще руками прати не хочуть, підараси та прастітуткі, пральні машини їм подавай! В ізмаїльских групах чи форумах коли хтось запитує - «порекомендуйте, пліз, де їжу замовити» - то стопудово вилізе кодло дебілов та почнуть чмиріти людину - «а самім дома прігатовіть што, западло? пазоріщє, куда катітся єтот мір! вот ми в наше врємя! …» та таке інше. Я хоч і не молодь, але я їбав ці ваші жигулі, паяльники та молотки із цвяхами. Мені насрати на «зроблену своїми руками полку для книг». Єбать щастя. Нехай то все профі роблять. Якщо дрочиш на DIY - то й дрочи собі, а не ярлики на інших людей вішай.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675009 вiд 2023-10-14 00:48:57Voxa (м. Запоріжжя) № 1674999 вiд 2023-10-13 20:17:05 Valeriy № 1674994 Bobb № 1674993 пішов погуглив, так він був ведучим 2 місяця 1967 році. ну і да, в 67 я його не дивився --------------------------------- Про Бєлявського (Фокса) я читав як про першого ведучого кабачка, а Міронову морду лиця бачив в рекомендаціях на трансляцію кабачка, що мені підкинув ю-туб.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675008 вiд 2023-10-14 00:06:33не до-йобуйтесь до 21-річного пацана що, всі в 21 вміли собі страви з 3х блюд готувати? чувак чесно сказав. зараз, в 21 рік, якщо заробляєш, то всі користують глово-убер… особливо коли живеш за розкладом команди і ніколи особливо «куховарити» чи речі прати :)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675007 вiд 2023-10-14 00:03:05Nikolai Kobrinets, a Director General of the Russian Foreign Ministry, was found dead in his hotel room in Taksim, Istanbul, where he had come to attend a meeting of ambassadors. According to preliminary investigations, it is believed that the diplomat died of a heart attack. ---- пріслонішись к берьозе, дал дуба (с) турецька земля вітає хуйло-дипломатів…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675006 вiд 2023-10-13 23:53:292 Nevropatolog№ 1674957Ну чому довбойоб? Може навпаки, саме не довбойоб, а розумно поступив? Гроші є, а часу не дуже. Щоб була збалансована правильно підібрана їжа треба або добре возитися, або найняти кухаря. А не замовляти всякі піци доставки чи жарити яєшню. не став жлобитися, а найняв кухаря. А те, що нічого не вміє… ну дуже може бути, що в кійсь час батькам сказали, що з дитини може бути професійний футболіст, але треба весь час посвятити цьому. Ось йоо від усього звільнили - лише грай. Таке буває нерідко.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675005 вiд 2023-10-13 23:50:06The new David Beckham documentary on Netflix is fantastic. It covers every part of his career — the good, bad, and ugly — and is worth a watch even if you don't follow soccer. Highly recommend! ----- десь там у паралельному світі… про барсу вже 2й сезон… про мессі. про бекхема…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675004 вiд 2023-10-13 23:11:35OlegSh № 1675002 Чувак заходить до бані. У всіх одна шайка, а один сидить в шайці а з іншої себе поливає. Чувак до нього звертається - добридень, можна у вас шайку попросити? Його послали і йде в ін шукати собі шайку, не знайшов і повернувся Та й каже, що то несправедливо митися з двома шайками, коли у всіх одна. Ну його знову послали. 50 років потому, радянська школа. До класу заходить літній чоловік. Вчителька анонсує - познайомтесь зі старим більшовиком, який два рази спілкувался з леніним
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675003 вiд 2023-10-13 22:29:45? Україна вперше з початку повномасштабної війни робить більше артилерійських пострілів на день, ніж росія. --- кацапам пізда
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675002 вiд 2023-10-13 21:19:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1674999 Пиздець який я молодий. Тут дехто мабуть Лєніна пам`ятає :-)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675001 вiд 2023-10-13 21:06:04⚡️The?? Boeing/?? Saab team is ready to deliver the first small-diameter ground bomb GLSDB and a new launcher to the?? Ukrainian military, the company representative said ----- хтось би з журналістів розкопав коли про них вперше почали говорити… мабуть рік назад…
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1675000 вiд 2023-10-13 20:46:18sk (здалеку) № 1674965 Здається чекають поки теплові станції котли будуть під тиском тримати в опалювальний сезон
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674999 вiд 2023-10-13 20:17:05Valeriy № 1674994 Bobb № 1674993 пішов погуглив, так він був ведучим 2 місяця 1967 році. ну і да, в 67 я його не дивився :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674998 вiд 2023-10-13 20:04:52Буян-хуян. Їбануті назви у тих кацапів, пиздець. Алєнєгорскій гарняк, блядь!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674997 вiд 2023-10-13 17:57:46https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukrajina-pidbila-rosiyskiy-nosiy-krilatih-raket-buyan-i-korabel-pavlo-derzhavin-novini-ukrajini-50360398.html До чого докотилися, Державні це малий ракетний типа Буян-М Українські медіа розганяють інфу що наші вразили аж два кораблі: 'Зорян' і 'Шкіряк'
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674996 вiд 2023-10-13 17:47:50 sk (здалеку) № 1674995 я в 2019 теж ржав. бо думав, що то такий тупий стьоб. а он як воно вийшло
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674995 вiд 2023-10-13 17:40:43арєстович - президент… ну… хз хто розкручує цю тему… можливо чисто щоб поржать до нас які претензії від тих хто «перевіряє» нашу «готовність» до вступу в єс? ми - олігархічна країна. чому? тому що в тому числі і медіа під олігархами. і б-який «новий» політик хуй прийде до влади, тому що по дорозі його макнуть в гівно 1500 раз і «кандидат» не дійде… згадайте ляшка перед виборами 2015. він та його партія ледь не під 30% мала після крутих відосів як ляшко ловив «сєпарів» … але підключився 1+1… і його партія ледь 5% перейшла… це не дивлячись на підтримку медіа ахметова уявіть де був би зе якби 1+1 його не підтримувало? ітак… арєстович йде в президенти… пара відосів від 95го кварталу - і чувак назавжи у головах 73% буде «підарасом» в поганому сенсі цього слова… спитайте з чим у 73% асоціюється прізвище порошенка, яценюка, гонтарєвої… можна продовжувати ряд… хз які вибори від нас зараз вимагає захід… з телемарафоном і 1+1 непотрібен…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674994 вiд 2023-10-13 17:34:15Voxa (м. Запоріжжя) № 1674991 вiд 2023-10-13 16:55:47 а хіба Міронов в Кабачке знімався? ----------------------------------------- Ти «маладой ишшо» (с).
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674993 вiд 2023-10-13 17:33:55Voxa (м. Запоріжжя) № 1674991 Миронов был пан ведущий. Флагман. Надо бить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674992 вiд 2023-10-13 16:58:31«ХАМАС запустив свої найпотужніші і далекобійніші ракети Аяш-250 з дальністю близько 250 км по цілям в Ізраїлі.» судя по фото влучання, ППО на усіх не вистачає і там
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674991 вiд 2023-10-13 16:55:47а хіба Міронов в Кабачке знімався? Сапартак Мішулін, пан Спортсмен і Гімалайський
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674990 вiд 2023-10-13 16:43:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674988 вiд 2023-10-13 16:20:07 Якщо дєржавін вже у жопі, то хто там у них ще був у кабачкє трінадцать стульєфф - ширвіндт? Також треба заїбашить. -------------------------------------------- Бєлявський ти Міронов …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674989 вiд 2023-10-13 16:33:13Корвет типу 'Буян-М' - носій, до речі, Калібра. Хтось написав в твіттері під картинкою де чорний чад за цим корветом йде, що він не підбитий, це вихлопи, як у адмірала Кузнєцова чаділо))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674988 вiд 2023-10-13 16:20:07Якщо дєржавін вже у жопі, то хто там у них ще був у кабачкє трінадцать стульєфф - ширвіндт? Також треба заїбашить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674987 вiд 2023-10-13 15:29:57Я вірю в мудрість Єрмака) Тому Арестовича нейтралізують))
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674986 вiд 2023-10-13 15:22:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674984 Чому не віриш у мудрість простого народу? Вибрали Зеленського, виберуть і Арестовича Президентом. То невідворотньо, як перемога комунізму.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674985 вiд 2023-10-13 14:53:34ССО відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку ▪️Сьогодні, 13 жовтня, підрозділ Руху опору ССО здійснив вдалу операцію в тимчасово окупованому Мелітополі. ▪️Завдяки диверсійним діям наших воїнів о 07:30 ранку було підірвано залізничну колію. ▪️У результаті вибуху пошкоджене залізничне полотно та потяг, який доставляв боєприпаси та паливо для армії рф. ▪️Наразі встановлюється додаткова інформація щодо втрат ворога.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674984 вiд 2023-10-13 14:49:31Загалом той сценарій, який він собі планує, є доволі зрозумілим і цілком ймовірним: війна призупиняється на невигідних умовах для України - оголошуються вибори - паралельно (чи до того) оприлюднюються цифри втрат - і тут люся виїздить на білому коні: «А я вам гаваріл» (причому що саме гаваріл, абсолютно неважливо).Але до такого сценарію ще треба дожити.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674983 вiд 2023-10-13 14:38:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1674977 вiд 2023-10-13 14:06:20 Гагарін - долітався, Арестович - допіздився.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674982 вiд 2023-10-13 14:31:58Ета гєнацит Російський корабель «Павел Державин» 13 жовтня був удруге пошкоджений. Про це повідомив речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674981 вiд 2023-10-13 14:27:01olma № 1674978 Це точно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674980 вiд 2023-10-13 14:18:42olma № 1674979 вiд 2023-10-13 14:11:58 знаєш хто такі ідіоти? ну або довбойоби? я щавно не дивуюсь подібним речам. звик мабуть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674979 вiд 2023-10-13 14:11:58sk (здалеку…) № 1674969 --- Не бачив твого. Просто премьєр-міністра України читає посол Китая в Україні. І читають в Пекіні. Якщо китайським комунякам така пропорція продажу Мавіків не сподобаєцця, то вони вжиють заходів з обмеження продажу цієї продукції в Україну або до посередників. Короче ця статистика тільки з грифом «ДСП», а не вєщать на весь світ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674978 вiд 2023-10-13 14:08:24Україна викуповує 60% усього світового виробництва дронів Mavic, - Шмигаль Джерело: https://censor.net/ua/n3449322 От питання, а нафіга це озвучувати? Ну довбойобізм чистої проби.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674977 вiд 2023-10-13 14:06:20пізда Арестовічу. Можна казать все шо завгодно, на кого завгодно (крім єрмака) але особистих образ найвеличніший не пробачає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674976 вiд 2023-10-13 14:03:37sk (здалеку) № 1674965 останній раз тривога: 12.40 - 13.27 всього лише четвертий раз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674975 вiд 2023-10-13 13:46:13Тим часом, люся почала президентську кампанію, вже відверто піднімаючи хвіст на колишнього шефа:https://glavcom.ua/country/politics/arestovich-zajaviv-shcho-jde-v-prezidenti-ta-zavdav-udar-po-zelenskomu-962176.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674974 вiд 2023-10-13 12:54:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674968 Jordanians broke through the army cordon and are heading towards the border with Israel. https://x.com/clashreport/status/1712748647039791484?s=20 ------- біжать з голими руками на танки стрибати блінкін наче сьогодні з абасом зустрічається… пробують арабський світ заспокоїти єгипед начеб-то теж заявив що нах їм не потрібні біженці з гази…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674973 вiд 2023-10-13 12:52:16+№ 1674971 Хоча ні - форму прали самі, як майже всі згадують.