🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1901.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675012 вiд 2023-10-14 07:40:34

Коли Андрій Воронін переїхав було з Німеччини до Лівера, то взяли інтерв'ю у нього про побут. Так він казав, що в Англії складно. В Німеччині типа порядок орднунг, замовив щось або когось, і воно вчасно приїхало, а в Англії типа бардак

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675011 вiд 2023-10-14 02:37:56

А чому такий час матчу на завтра - на 16-00? Нахуя таке робити? У чому сенс?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675010 вiд 2023-10-14 02:36:10

Кого взагалі має їбати, хтось собі сам їжу готує або замовляє на Глово/ресторанах? Йобаний совок. В свои каструлі дивіться та не смердіть. Ще блядь можна попердіти, що сучасна молодь жигуля власноруч перебрати не може, або там блядь зпаяти якусь хуйню.
А ще руками прати не хочуть, підараси та прастітуткі, пральні машини їм подавай!
В ізмаїльских групах чи форумах коли хтось запитує - «порекомендуйте, пліз, де їжу замовити» - то стопудово вилізе кодло дебілов та почнуть чмиріти людину - «а самім дома прігатовіть што, западло? пазоріщє, куда катітся єтот мір! вот ми в наше врємя! …» та таке інше.
Я хоч і не молодь, але я їбав ці ваші жигулі, паяльники та молотки із цвяхами. Мені насрати на «зроблену своїми руками полку для книг». Єбать щастя. Нехай то все профі роблять.
Якщо дрочиш на DIY - то й дрочи собі, а не ярлики на інших людей вішай.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675009 вiд 2023-10-14 00:48:57

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674999 вiд 2023-10-13 20:17:05

Valeriy
№ 1674994
Bobb
№ 1674993
пішов погуглив, так він був ведучим 2 місяця 1967 році.
ну і да, в 67 я його не дивився
---------------------------------
Про Бєлявського (Фокса) я читав як про першого ведучого кабачка, а Міронову морду лиця бачив в рекомендаціях на трансляцію кабачка, що мені підкинув ю-туб.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675008 вiд 2023-10-14 00:06:33

не до-йобуйтесь до 21-річного пацана
що, всі в 21 вміли собі страви з 3х блюд готувати?
чувак чесно сказав. зараз, в 21 рік, якщо заробляєш, то всі користують глово-убер… особливо коли живеш за розкладом команди і ніколи особливо «куховарити» чи речі прати :)

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675007 вiд 2023-10-14 00:03:05

Nikolai Kobrinets, a Director General of the Russian Foreign Ministry, was found dead in his hotel room in Taksim, Istanbul, where he had come to attend a meeting of ambassadors.

According to preliminary investigations, it is believed that the diplomat died of a heart attack.
----
пріслонішись к берьозе, дал дуба (с)
турецька земля вітає хуйло-дипломатів…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675006 вiд 2023-10-13 23:53:29

2 Nevropatolog
№ 1674957
Ну чому довбойоб? Може навпаки, саме не довбойоб, а розумно поступив?
Гроші є, а часу не дуже. Щоб була збалансована правильно підібрана їжа треба або добре возитися, або найняти кухаря. А не замовляти всякі піци доставки чи жарити яєшню. не став жлобитися, а найняв кухаря. А те, що нічого не вміє… ну дуже може бути, що в кійсь час батькам сказали, що з дитини може бути професійний футболіст, але треба весь час посвятити цьому. Ось йоо від усього звільнили - лише грай. Таке буває нерідко.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675005 вiд 2023-10-13 23:50:06

The new David Beckham documentary on Netflix is fantastic. It covers every part of his career — the good, bad, and ugly — and is worth a watch even if you don't follow soccer. Highly recommend!
-----
десь там у паралельному світі…
про барсу вже 2й сезон… про мессі. про бекхема…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675004 вiд 2023-10-13 23:11:35

OlegSh
№ 1675002

Чувак заходить до бані. У всіх одна шайка, а один сидить в шайці а з іншої себе поливає.
Чувак до нього звертається - добридень, можна у вас шайку попросити? Його послали і йде в ін шукати собі шайку, не знайшов і повернувся
Та й каже, що то несправедливо митися з двома шайками, коли у всіх одна. Ну його знову послали.
50 років потому, радянська школа.
До класу заходить літній чоловік.
Вчителька анонсує - познайомтесь зі старим більшовиком, який два рази спілкувался з леніним

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675003 вiд 2023-10-13 22:29:45

? Україна вперше з початку повномасштабної війни робить більше артилерійських пострілів на день, ніж росія.
---
кацапам пізда

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675002 вiд 2023-10-13 21:19:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674999

Пиздець який я молодий. Тут дехто мабуть Лєніна пам`ятає :-)

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675001 вiд 2023-10-13 21:06:04

⚡️The?? Boeing/?? Saab team is ready to deliver the first small-diameter ground bomb GLSDB and a new launcher to the?? Ukrainian military, the company representative said
-----
хтось би з журналістів розкопав коли про них вперше почали говорити… мабуть рік назад…

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1675000 вiд 2023-10-13 20:46:18

sk (здалеку)
№ 1674965
Здається чекають поки теплові станції котли будуть під тиском тримати в опалювальний сезон

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674999 вiд 2023-10-13 20:17:05

Valeriy
№ 1674994
Bobb
№ 1674993
пішов погуглив, так він був ведучим 2 місяця 1967 році.
ну і да, в 67 я його не дивився :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674998 вiд 2023-10-13 20:04:52

Буян-хуян.
Їбануті назви у тих кацапів, пиздець.
Алєнєгорскій гарняк, блядь!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674997 вiд 2023-10-13 17:57:46

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukrajina-pidbila-rosiyskiy-nosiy-krilatih-raket-buyan-i-korabel-pavlo-derzhavin-novini-ukrajini-50360398.html

До чого докотилися, Державні це малий ракетний типа Буян-М

Українські медіа розганяють інфу що наші вразили аж два кораблі: 'Зорян' і 'Шкіряк'

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674996 вiд 2023-10-13 17:47:50

sk (здалеку)
№ 1674995

я в 2019 теж ржав. бо думав, що то такий тупий стьоб. а он як воно вийшло

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674995 вiд 2023-10-13 17:40:43

арєстович - президент… ну…
хз хто розкручує цю тему… можливо чисто щоб поржать
до нас які претензії від тих хто «перевіряє» нашу «готовність» до вступу в єс?
ми - олігархічна країна. чому? тому що в тому числі і медіа під олігархами. і б-який «новий» політик хуй прийде до влади, тому що по дорозі його макнуть в гівно 1500 раз і «кандидат» не дійде…
згадайте ляшка перед виборами 2015. він та його партія ледь не під 30% мала після крутих відосів як ляшко ловив «сєпарів» …
але підключився 1+1… і його партія ледь 5% перейшла… це не дивлячись на підтримку медіа ахметова
уявіть де був би зе якби 1+1 його не підтримувало?
ітак… арєстович йде в президенти…
пара відосів від 95го кварталу - і чувак назавжи у головах 73% буде «підарасом» в поганому сенсі цього слова…
спитайте з чим у 73% асоціюється прізвище порошенка, яценюка, гонтарєвої… можна продовжувати ряд…
хз які вибори від нас зараз вимагає захід…
з телемарафоном і 1+1 непотрібен…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674994 вiд 2023-10-13 17:34:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674991 вiд 2023-10-13 16:55:47

а хіба Міронов в Кабачке знімався?
-----------------------------------------
Ти «маладой ишшо» (с).

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674993 вiд 2023-10-13 17:33:55

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674991

Миронов был пан ведущий. Флагман. Надо бить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674992 вiд 2023-10-13 16:58:31

«ХАМАС запустив свої найпотужніші і далекобійніші ракети Аяш-250 з дальністю близько 250 км по цілям в Ізраїлі.»

судя по фото влучання, ППО на усіх не вистачає і там

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674991 вiд 2023-10-13 16:55:47

а хіба Міронов в Кабачке знімався?
Сапартак Мішулін, пан Спортсмен і Гімалайський

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674990 вiд 2023-10-13 16:43:18

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674988 вiд 2023-10-13 16:20:07

Якщо дєржавін вже у жопі, то хто там у них ще був у кабачкє трінадцать стульєфф - ширвіндт? Також треба заїбашить.
--------------------------------------------
Бєлявський ти Міронов …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674989 вiд 2023-10-13 16:33:13

Корвет типу 'Буян-М' - носій, до речі, Калібра. Хтось написав в твіттері під картинкою де чорний чад за цим корветом йде, що він не підбитий, це вихлопи, як у адмірала Кузнєцова чаділо))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674988 вiд 2023-10-13 16:20:07

Якщо дєржавін вже у жопі, то хто там у них ще був у кабачкє трінадцать стульєфф - ширвіндт? Також треба заїбашить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674987 вiд 2023-10-13 15:29:57

Я вірю в мудрість Єрмака) Тому Арестовича нейтралізують))

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674986 вiд 2023-10-13 15:22:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674984
Чому не віриш у мудрість простого народу? Вибрали Зеленського, виберуть і Арестовича Президентом. То невідворотньо, як перемога комунізму.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674985 вiд 2023-10-13 14:53:34

ССО відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку

▪️Сьогодні, 13 жовтня, підрозділ Руху опору ССО здійснив вдалу операцію в тимчасово окупованому Мелітополі.

▪️Завдяки диверсійним діям наших воїнів о 07:30 ранку було підірвано залізничну колію.

▪️У результаті вибуху пошкоджене залізничне полотно та потяг, який доставляв боєприпаси та паливо для армії рф.

▪️Наразі встановлюється додаткова інформація щодо втрат ворога.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674984 вiд 2023-10-13 14:49:31

Загалом той сценарій, який він собі планує, є доволі зрозумілим і цілком ймовірним: війна призупиняється на невигідних умовах для України - оголошуються вибори - паралельно (чи до того) оприлюднюються цифри втрат - і тут люся виїздить на білому коні: «А я вам гаваріл» (причому що саме гаваріл, абсолютно неважливо).

Але до такого сценарію ще треба дожити.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674983 вiд 2023-10-13 14:38:01

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674977 вiд 2023-10-13 14:06:20
Гагарін - долітався, Арестович - допіздився.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674982 вiд 2023-10-13 14:31:58

Ета гєнацит

Російський корабель «Павел Державин» 13 жовтня був удруге пошкоджений.
Про це повідомив речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674981 вiд 2023-10-13 14:27:01

olma
№ 1674978

Це точно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674980 вiд 2023-10-13 14:18:42

olma
№ 1674979 вiд 2023-10-13 14:11:58

знаєш хто такі ідіоти? ну або довбойоби?
я щавно не дивуюсь подібним речам. звик мабуть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674979 вiд 2023-10-13 14:11:58

sk (здалеку…)
№ 1674969
---

Не бачив твого. Просто премьєр-міністра України читає посол Китая в Україні. І читають в Пекіні. Якщо китайським комунякам така пропорція продажу Мавіків не сподобаєцця, то вони вжиють заходів з обмеження продажу цієї продукції в Україну або до посередників.

Короче ця статистика тільки з грифом «ДСП», а не вєщать на весь світ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674978 вiд 2023-10-13 14:08:24

Україна викуповує 60% усього світового виробництва дронів Mavic, - Шмигаль Джерело: https://censor.net/ua/n3449322

От питання, а нафіга це озвучувати? Ну довбойобізм чистої проби.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674977 вiд 2023-10-13 14:06:20

пізда Арестовічу. Можна казать все шо завгодно, на кого завгодно (крім єрмака) але особистих образ найвеличніший не пробачає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674976 вiд 2023-10-13 14:03:37

sk (здалеку)
№ 1674965
останній раз тривога:
12.40 - 13.27
всього лише четвертий раз

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674975 вiд 2023-10-13 13:46:13

Тим часом, люся почала президентську кампанію, вже відверто піднімаючи хвіст на колишнього шефа:

https://glavcom.ua/country/politics/arestovich-zajaviv-shcho-jde-v-prezidenti-ta-zavdav-udar-po-zelenskomu-962176.html

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674974 вiд 2023-10-13 12:54:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674968
Jordanians broke through the army cordon and are heading towards the border with Israel.
https://x.com/clashreport/status/1712748647039791484?s=20
-------
біжать з голими руками на танки стрибати
блінкін наче сьогодні з абасом зустрічається… пробують арабський світ заспокоїти
єгипед начеб-то теж заявив що нах їм не потрібні біженці з гази…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674973 вiд 2023-10-13 12:52:16

+№ 1674971

Хоча ні - форму прали самі, як майже всі згадують.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.