🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1902.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674972 вiд 2023-10-13 12:52:14

Today @StateDeptPM’s Mira Resnick?? delivered a letter to @JorArguello approving the transfer of F-16 aircraft from Denmark?? to?? Argentina. The transfer reaffirms our close defense ties and steadfast support for Argentina’s air force modernization efforts.
-------
щось штати не туди ф-16 передають…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674971 вiд 2023-10-13 12:51:28

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1674963 вiд 2023-10-13 10:48:48

Думаю, що динамівці часів ВВЛа (принаймні ті, хто мешкав у Києві без родини) також не дуже були у курсі різних побутових речей - приготування їжі, прання тощо, бо все робилося на базі, а у Києві могли хіба що до ресторану сходити або на квартирі забухати, як Бес із Демʼяном ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674970 вiд 2023-10-13 12:47:07

m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]
№ 1674964 вiд 2023-10-13 12:21:38

Може хтось пішов у відпустку, а документ так поклав, що інші фуй знайдуть ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674969 вiд 2023-10-13 12:46:49

Ukraine buys 60% of the entire global production of #Mavic #drones. «This year, we allocated an additional ₴40B to purchase drones. These are drones of both Ukrainian and foreign production,» PM #DenysShmyhal said.
------
а решта 40% виробництва мавіків - то москалі видно купують…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674968 вiд 2023-10-13 12:45:54

А хамас же на сьогодні оголошував загальносвітовий джихад? Щось поки нічого не чутно; хоча у тій же Європі ще майже цілий день попереду.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674967 вiд 2023-10-13 12:39:06

The total number of vehicles identified is 58, with the distribution as follows:
High Confidence: 45
Medium Confidence: 6
Low Confidence: 7
----
рьопке проаналізував фотки з авдіївського напрямку
мінус 58 одиниць техніки правда з яких 13 штук він не дуже впевнений що то москальські…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674966 вiд 2023-10-13 12:31:42

Ранкові вибухи у Севастопольській бухті – справа рук СБУ та ВМС України.

Про це повідомляє УП з посиланням на власні джерела у спецслужбі.

Деталі операції не повідомляються, однак заявлено, що ракетоносій «Буян» був уражений «морським малюком» з експериментальним озброєнням.
-------
там же бухта понтонами загороджена і троси між понтонами… ну ок. ще один носій калібрів трохи «засумував» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674965 вiд 2023-10-13 12:24:40

рф більше трьох тижнів не завдає ракетних ударів з літаків дальньої авіації

Розвідка Британії вважає, що вони накопичують їх для атак по критично важливій інфраструктурі з настанням холодів.
-------
дійсно. вже й не згадаєш коли тривога в києві була останній раз… чого, правда, не скажеш по містам що близько до лінії фронту…

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674964 вiд 2023-10-13 12:21:38

2 Voxa
№ 1674962
Може й з політичних причин. А може, поки не гиркнули «де, блядь!» Клерки переважно однакові

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674963 вiд 2023-10-13 10:48:48

21 рік то не дуже ще і розумний-дорослий. Прихаїав в нову хату, понятно шо не знає де дать ладу. Світло-вода-лічильники, куди сміття виносить (там же напевно шо порядок). Та і з кухарем по суті правильно, сам він явно готувати не буде, а на макаронах довго не проживе.
Батько приїхав допомогти - це нормально.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674962 вiд 2023-10-13 10:39:59

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1674960
так от мені я цікаво як це працює. Якшо підписав і поїхав, то чому воно їхало на сусідню вулицю 4 чи ськіки там днів. Для кави і перекурів це забагато як не розтягуй.
Це така процедура державна, все робити не поспіхом «пусть вєсь мір подождьот», чи просто «так надо» з політичних причин. Якшо друге - питань нема, а якшо перше - тоді це викликає дуже великі питання ефективності управління і пр і тп.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674961 вiд 2023-10-13 10:11:54

Nevropatolog
№ 1674957
----

Ну щоб навчитися працювати з м'ясом і ковбасними виробами як ти Невропатолог, то треба окремий спортінтернат закінчувати. :)

А журналісти приписали мабуть зайвого, додумали. Якщо Коул Палмер все життя жив і вчився в манчестерському спортінтернаті (сиротинцю), то вважай сиротою зростав :). А що персонального кухаря найняв, то мабуть в них суворі вимоги до спортивної дієти. Хоча не вміти яєшню посмажити або макарони зварити - це треба бути конкретним бовдуром.
Англійський футбол, там як не будеш виконувати норми кмс з легкої атлетики, то випадатимеш з основи.

Може чувак забув телефон хаусмайстера-сантехніка, потім як сигналізацію в хаті включити? таксиста? Можна зрозуміти.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674960 вiд 2023-10-13 10:10:32

2 Voxa
№ 1674859
Що ж ти такий невгамовний з тим підписом?
Підписав, поїхав. А у канцелярії спершу каву пішли пити, потім робочий день скінчився. А, як додому збиралися, зверху ще іншими нерозібраними паперами приклади.
Чи ти думаєш, ТАМ працюють якісь особливі люди?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674959 вiд 2023-10-13 09:46:45

Nevropatolog [Останнi 20 месаг]
№ 1674957 вiд 2023-10-13 09:35:09

Ну хоча б не такий довбойоб, як кротьониш із попередньої месаги.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674958 вiд 2023-10-13 09:36:36

Nevropatolog
№ 1674956
как вариант может быть что он там просто транзитом, а на самом деле цель поехать кудато в Европу играть. Но действующий контракт с шахтой же… Сейчас это выглядит так что просто зачеркнул карьеру

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674957 вiд 2023-10-13 09:35:09

Коул Палмер зізнався, що не вміє займатися побутовими справами.

Півзахисник «Челсі» розповів, як облаштовувався в Лондоні після переходу з «Манчестер Сіті».

«Я кілька тижнів жив у готелі, а потім переїхав і винайняв власне житло. Це нове і складно. Я не знаю, як робити більшість справ самостійно, тому навчаюсь.

[Я не вмію] готувати, орієнтуватися в Лондоні і навіть користуватися пральною машиною. Удома мені стирала мама. Тато приїжджав у перші пару днів, щоб підготувати речі для квартири, але вони досі у Манчестері. «Челсі» найняв мені кухаря.

Лондон відрізняється від Манчестера тим, наскільки він великий, і поза поля робити щось самостійно – це складно», – сказав Палмер.

----------

Це пздць… Чуваку 21 рік! Вони всі такі?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674956 вiд 2023-10-13 09:25:30

Півзахисник «Шахтаря» U-19 Олександр Роспутько знаходиться на території РФ, повідомляє «Брутальний Футбол».

За інформацією джерела, саме на територію Росії 19-річний гравець перебрався після свого зникнення.

Нагадаємо, що Роспутько зник після виїзного матчу 2-го туру Юнацької ліги УЄФА проти «Антверпена» (2:1). Він не прибув до аеропорту, де були знайдена лише його форма.

Роспутько - вихованець «Шахтаря», у системі якого знаходився з команди U-9.

---------

Нагадало, як з сови втікали… Але щоб в сову…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674955 вiд 2023-10-12 23:50:32

Поляки з чехами практично вже проїбали перше місце в групі відбору албанцям, хіба що молдавани чи фарерці допоможуть на фініші. Рівномірність жеребкування вражаюча, в нашій групі обидва фіналіста та чвертьфіналіст попереднього Євро, а в інших групах ось такі дивні розклади.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674954 вiд 2023-10-12 22:39:09

Valeriy
№ 1674952
да, нічого. тіки сумбуру багато.
Бражко як капітан дорослішає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674953 вiд 2023-10-12 22:37:35

«Украина делает ставку на производство собственных ракет дальнего радиуса действия для поражения логистики агрессора и успешного продолжения контрнаступления. На сегодня уже созданы образцы дальнобойного оружия, но для расширения производственных мощностей необходимы инвестиции. Об этом сообщил советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк в интервью 24 Каналу.»

а-ну, хто дешефрує, це іпсо чи піздьож?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674952 вiд 2023-10-12 22:36:32

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674945 вiд 2023-10-12 21:23:57

ліве. тв є трансляція, хтось з мобіли зі стадіону знімає
------------------------------------
Дивився заради динамівців та Квасниці. Як тільки Квасниця вийшов, я подумав зараз буде гол. І він зразу його по суті створив для Вьюника, а в кінці гри і сам забив.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674951 вiд 2023-10-12 22:26:19

Пепсі, шо з куміром відбувається га

*******
Правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо заяви Олексія Арестовича після його скандального висловлення про жінок.

Зокрема, на своїх закритих «психологічних семінарах» він назвав жінок «істотами» і говорив, що їх «хочеться трах*ути і задушити».

Почекаємо 2-3 тижні.

https://t.me/operativnoZSU

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674950 вiд 2023-10-12 22:11:30

2 Voxa
№ 1674945

ага, ось тут:
https://sport.ua/uk/news/646503-lyuksemburg-u-21-ukraina-u-21-divitisya-onlayn-live-translyatsiya

Чемпіонат Європи U-21. Кваліфікація. Груповий етап. Група F. 2-й тур.
Люксембург U-21 – Україна U-21 – 0:2
Краснопір (45), Вʼюнник (69)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674949 вiд 2023-10-12 21:51:40

почитав процедуру оформленя гуманітарних вантажів з 1.12.
ну шо, судячи з всього з гуманітаркой покончили.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674948 вiд 2023-10-12 21:51:28

Официальный твиттер Премьер-министра Израиля опубликовал фото убитых и сожженных детей.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674947 вiд 2023-10-12 21:46:51

? Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) визнала Голодомор геноцидом українського народу

? Про це написав на своїй сторінці в Twitter президент України Володимир Зеленський

? «Я вдячний ПАРЄ за визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу. Відновлення історичної справедливості та вшанування пам’яті жертв Голодомору надсилає чіткий сигнал: справедливе покарання за всі минулі та нинішні злочини Москви неминуче.» — зазначено в дописі.

? Рішення ухвалили 73 голосами «за» і одним «проти».

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674946 вiд 2023-10-12 21:39:50

A record 608,000 Poles have registered to vote abroad in Sunday’s elections – a figure almost equal to the population of Poland’s fourth-largest city, Łódź.

It is by far the highest-ever number in any Polish election and almost double the 2019 total

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674945 вiд 2023-10-12 21:23:57

ліве. тв є трансляція, хтось з мобіли зі стадіону знімає

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674944 вiд 2023-10-12 20:09:33

Euro U21
20:00 Люксембург U21 vs. Україна U21

Хтось знає - десь трансляцiя є чи нi?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674943 вiд 2023-10-12 18:51:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674940 вiд 2023-10-12 17:44:32

Suspended - членство призупинине

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674942 вiд 2023-10-12 18:24:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674938
буданов чисте іпсо
я б дуже розстроївся якби взнав що він 100% правду розказує :)
звичайно що б-яке іпсо робить суміш правди й вигадок (чи напів-правди), ну і його так багато, тому що ти не можеш в медія кинути один меседж і пропасти на рік… якщо хочеш щось «донести» до «поціновувачів», то повинен довбити своїми «новинами» часто…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674941 вiд 2023-10-12 18:13:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674940

тaм зaлишили мoжливiсть oкрeмих спoрZмeнiв виступaти пiд нeйтрaльним прaпoрoм… aлe скoрo мoскaлi oчoлять oлiмпiйський рух всяких хaмaZiв

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674940 вiд 2023-10-12 17:44:32

Пишуть, кацапському алімпійскому камітєту пєсда - хоча можливо і тимчасова:

https://glavcom.ua/sport/news/olimpijskij-komitet-rf-vkljuchiv-do-skladu-orhanizatsiji-z-okupovanikh-teritorij-ukrajini-mok-vidreahuvav-962031.html

PEPSI(Меркурій ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674939 вiд 2023-10-12 17:43:42

Іпсо всім сторонам під час війни вистачить до 24 року, далі - піздьож.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674938 вiд 2023-10-12 17:43:10

sk (здалеку)
№ 1674933
ну так я їх і не розрізняю :)
але тут так часто Буданова цитують як шось путне чи правдиве, думаю може хто знає.
і от тепер би ще з'ясувати їх іпсо проти кого, чи вірніше для кого. Хто цільова аудиторія. Зовнішня чи внутрішня.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674937 вiд 2023-10-12 16:42:15

Sauron
№ 1674935
піздьож це коли на вулиці…
а в телевізорі чи фб - це вже іпсо :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674936 вiд 2023-10-12 16:41:28

President ⁦@sandumaiamd⁩ told ⁦@FT⁩’s ⁦@HenryJFoy⁩: “For the first time we make it very clear and open that Russia is the biggest threat to our national security. ” https://on.ft.com/48R38pu

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674935 вiд 2023-10-12 15:40:26

Ну драсьтє.
ІПСО - це піздьож для підштовхування ворога до якихось дій, або бездіяльності.
Або для отримання інших вигод. :)

Не дякуйте.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674934 вiд 2023-10-12 15:40:21

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1674931
по нашому наступу в напрямку токмака осінтери робили аналіз
наша спроба прорвати лінію суровікіна - втрати техніки 1 до 1го. по живій силі скоріш так само (хіба що можна робити на поправку що західний танк чи бтр краще рятує тих то знаходиться всередині) …
знайти б старі заяви буданова де він казав що грошей на війну хуйлостану залишиться чи до кінця 2023 чи до весни 2024…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674933 вiд 2023-10-12 15:37:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674932
а хіба піздьож і іпсо це не одне й те саме? :)
просто іпсо - більш гламурна назва і більш «завуалірована» :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.