sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674972 вiд 2023-10-13 12:52:14Today @StateDeptPM’s Mira Resnick?? delivered a letter to @JorArguello approving the transfer of F-16 aircraft from Denmark?? to?? Argentina. The transfer reaffirms our close defense ties and steadfast support for Argentina’s air force modernization efforts. ------- щось штати не туди ф-16 передають…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674971 вiд 2023-10-13 12:51:28Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1674963 вiд 2023-10-13 10:48:48Думаю, що динамівці часів ВВЛа (принаймні ті, хто мешкав у Києві без родини) також не дуже були у курсі різних побутових речей - приготування їжі, прання тощо, бо все робилося на базі, а у Києві могли хіба що до ресторану сходити або на квартирі забухати, як Бес із Демʼяном ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674970 вiд 2023-10-13 12:47:07m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]№ 1674964 вiд 2023-10-13 12:21:38Може хтось пішов у відпустку, а документ так поклав, що інші фуй знайдуть ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674969 вiд 2023-10-13 12:46:49Ukraine buys 60% of the entire global production of #Mavic #drones. «This year, we allocated an additional ₴40B to purchase drones. These are drones of both Ukrainian and foreign production,» PM #DenysShmyhal said. ------ а решта 40% виробництва мавіків - то москалі видно купують…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674968 вiд 2023-10-13 12:45:54А хамас же на сьогодні оголошував загальносвітовий джихад? Щось поки нічого не чутно; хоча у тій же Європі ще майже цілий день попереду.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674967 вiд 2023-10-13 12:39:06The total number of vehicles identified is 58, with the distribution as follows: High Confidence: 45 Medium Confidence: 6 Low Confidence: 7 ---- рьопке проаналізував фотки з авдіївського напрямку мінус 58 одиниць техніки правда з яких 13 штук він не дуже впевнений що то москальські…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674966 вiд 2023-10-13 12:31:42Ранкові вибухи у Севастопольській бухті – справа рук СБУ та ВМС України. Про це повідомляє УП з посиланням на власні джерела у спецслужбі. Деталі операції не повідомляються, однак заявлено, що ракетоносій «Буян» був уражений «морським малюком» з експериментальним озброєнням. ------- там же бухта понтонами загороджена і троси між понтонами… ну ок. ще один носій калібрів трохи «засумував» …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674965 вiд 2023-10-13 12:24:40рф більше трьох тижнів не завдає ракетних ударів з літаків дальньої авіації Розвідка Британії вважає, що вони накопичують їх для атак по критично важливій інфраструктурі з настанням холодів. ------- дійсно. вже й не згадаєш коли тривога в києві була останній раз… чого, правда, не скажеш по містам що близько до лінії фронту…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674964 вiд 2023-10-13 12:21:382 Voxa№ 1674962Може й з політичних причин. А може, поки не гиркнули «де, блядь!» Клерки переважно однакові
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674963 вiд 2023-10-13 10:48:4821 рік то не дуже ще і розумний-дорослий. Прихаїав в нову хату, понятно шо не знає де дать ладу. Світло-вода-лічильники, куди сміття виносить (там же напевно шо порядок). Та і з кухарем по суті правильно, сам він явно готувати не буде, а на макаронах довго не проживе. Батько приїхав допомогти - це нормально.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674962 вiд 2023-10-13 10:39:59m1919(Київ - чемпіон!) № 1674960 так от мені я цікаво як це працює. Якшо підписав і поїхав, то чому воно їхало на сусідню вулицю 4 чи ськіки там днів. Для кави і перекурів це забагато як не розтягуй. Це така процедура державна, все робити не поспіхом «пусть вєсь мір подождьот», чи просто «так надо» з політичних причин. Якшо друге - питань нема, а якшо перше - тоді це викликає дуже великі питання ефективності управління і пр і тп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674961 вiд 2023-10-13 10:11:54Nevropatolog № 1674957 ---- Ну щоб навчитися працювати з м'ясом і ковбасними виробами як ти Невропатолог, то треба окремий спортінтернат закінчувати. :) А журналісти приписали мабуть зайвого, додумали. Якщо Коул Палмер все життя жив і вчився в манчестерському спортінтернаті (сиротинцю), то вважай сиротою зростав :). А що персонального кухаря найняв, то мабуть в них суворі вимоги до спортивної дієти. Хоча не вміти яєшню посмажити або макарони зварити - це треба бути конкретним бовдуром. Англійський футбол, там як не будеш виконувати норми кмс з легкої атлетики, то випадатимеш з основи. Може чувак забув телефон хаусмайстера-сантехніка, потім як сигналізацію в хаті включити? таксиста? Можна зрозуміти.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674960 вiд 2023-10-13 10:10:322 Voxa№ 1674859Що ж ти такий невгамовний з тим підписом?Підписав, поїхав. А у канцелярії спершу каву пішли пити, потім робочий день скінчився. А, як додому збиралися, зверху ще іншими нерозібраними паперами приклади.Чи ти думаєш, ТАМ працюють якісь особливі люди?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674959 вiд 2023-10-13 09:46:45Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1674957 вiд 2023-10-13 09:35:09Ну хоча б не такий довбойоб, як кротьониш із попередньої месаги.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674958 вiд 2023-10-13 09:36:36Nevropatolog № 1674956 как вариант может быть что он там просто транзитом, а на самом деле цель поехать кудато в Европу играть. Но действующий контракт с шахтой же… Сейчас это выглядит так что просто зачеркнул карьеру
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674957 вiд 2023-10-13 09:35:09Коул Палмер зізнався, що не вміє займатися побутовими справами.Півзахисник «Челсі» розповів, як облаштовувався в Лондоні після переходу з «Манчестер Сіті».«Я кілька тижнів жив у готелі, а потім переїхав і винайняв власне житло. Це нове і складно. Я не знаю, як робити більшість справ самостійно, тому навчаюсь.[Я не вмію] готувати, орієнтуватися в Лондоні і навіть користуватися пральною машиною. Удома мені стирала мама. Тато приїжджав у перші пару днів, щоб підготувати речі для квартири, але вони досі у Манчестері. «Челсі» найняв мені кухаря.Лондон відрізняється від Манчестера тим, наскільки він великий, і поза поля робити щось самостійно – це складно», – сказав Палмер.----------Це пздць… Чуваку 21 рік! Вони всі такі?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674956 вiд 2023-10-13 09:25:30Півзахисник «Шахтаря» U-19 Олександр Роспутько знаходиться на території РФ, повідомляє «Брутальний Футбол».За інформацією джерела, саме на територію Росії 19-річний гравець перебрався після свого зникнення.Нагадаємо, що Роспутько зник після виїзного матчу 2-го туру Юнацької ліги УЄФА проти «Антверпена» (2:1). Він не прибув до аеропорту, де були знайдена лише його форма.Роспутько - вихованець «Шахтаря», у системі якого знаходився з команди U-9.---------Нагадало, як з сови втікали… Але щоб в сову…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674955 вiд 2023-10-12 23:50:32Поляки з чехами практично вже проїбали перше місце в групі відбору албанцям, хіба що молдавани чи фарерці допоможуть на фініші. Рівномірність жеребкування вражаюча, в нашій групі обидва фіналіста та чвертьфіналіст попереднього Євро, а в інших групах ось такі дивні розклади.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674954 вiд 2023-10-12 22:39:09Valeriy № 1674952 да, нічого. тіки сумбуру багато. Бражко як капітан дорослішає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674953 вiд 2023-10-12 22:37:35«Украина делает ставку на производство собственных ракет дальнего радиуса действия для поражения логистики агрессора и успешного продолжения контрнаступления. На сегодня уже созданы образцы дальнобойного оружия, но для расширения производственных мощностей необходимы инвестиции. Об этом сообщил советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк в интервью 24 Каналу.» а-ну, хто дешефрує, це іпсо чи піздьож?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674952 вiд 2023-10-12 22:36:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1674945 вiд 2023-10-12 21:23:57 ліве. тв є трансляція, хтось з мобіли зі стадіону знімає ------------------------------------ Дивився заради динамівців та Квасниці. Як тільки Квасниця вийшов, я подумав зараз буде гол. І він зразу його по суті створив для Вьюника, а в кінці гри і сам забив.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674951 вiд 2023-10-12 22:26:19Пепсі, шо з куміром відбувається га ******* Правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо заяви Олексія Арестовича після його скандального висловлення про жінок. Зокрема, на своїх закритих «психологічних семінарах» він назвав жінок «істотами» і говорив, що їх «хочеться трах*ути і задушити». Почекаємо 2-3 тижні. https://t.me/operativnoZSU
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674950 вiд 2023-10-12 22:11:302 Voxa№ 1674945ага, ось тут:https://sport.ua/uk/news/646503-lyuksemburg-u-21-ukraina-u-21-divitisya-onlayn-live-translyatsiyaЧемпіонат Європи U-21. Кваліфікація. Груповий етап. Група F. 2-й тур.Люксембург U-21 – Україна U-21 – 0:2Краснопір (45), Вʼюнник (69)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674949 вiд 2023-10-12 21:51:40почитав процедуру оформленя гуманітарних вантажів з 1.12. ну шо, судячи з всього з гуманітаркой покончили.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674948 вiд 2023-10-12 21:51:28Официальный твиттер Премьер-министра Израиля опубликовал фото убитых и сожженных детей.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674947 вiд 2023-10-12 21:46:51? Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) визнала Голодомор геноцидом українського народу ? Про це написав на своїй сторінці в Twitter президент України Володимир Зеленський ? «Я вдячний ПАРЄ за визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу. Відновлення історичної справедливості та вшанування пам’яті жертв Голодомору надсилає чіткий сигнал: справедливе покарання за всі минулі та нинішні злочини Москви неминуче.» — зазначено в дописі. ? Рішення ухвалили 73 голосами «за» і одним «проти».
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674946 вiд 2023-10-12 21:39:50A record 608,000 Poles have registered to vote abroad in Sunday’s elections – a figure almost equal to the population of Poland’s fourth-largest city, Łódź. It is by far the highest-ever number in any Polish election and almost double the 2019 total
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674945 вiд 2023-10-12 21:23:57ліве. тв є трансляція, хтось з мобіли зі стадіону знімає
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674944 вiд 2023-10-12 20:09:33Euro U21 20:00 Люксембург U21 vs. Україна U21Хтось знає - десь трансляцiя є чи нi?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674943 вiд 2023-10-12 18:51:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674940 вiд 2023-10-12 17:44:32 Suspended - членство призупинине
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674942 вiд 2023-10-12 18:24:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1674938 буданов чисте іпсо я б дуже розстроївся якби взнав що він 100% правду розказує :) звичайно що б-яке іпсо робить суміш правди й вигадок (чи напів-правди), ну і його так багато, тому що ти не можеш в медія кинути один меседж і пропасти на рік… якщо хочеш щось «донести» до «поціновувачів», то повинен довбити своїми «новинами» часто…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674941 вiд 2023-10-12 18:13:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674940 тaм зaлишили мoжливiсть oкрeмих спoрZмeнiв виступaти пiд нeйтрaльним прaпoрoм… aлe скoрo мoскaлi oчoлять oлiмпiйський рух всяких хaмaZiв
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674940 вiд 2023-10-12 17:44:32Пишуть, кацапському алімпійскому камітєту пєсда - хоча можливо і тимчасова:https://glavcom.ua/sport/news/olimpijskij-komitet-rf-vkljuchiv-do-skladu-orhanizatsiji-z-okupovanikh-teritorij-ukrajini-mok-vidreahuvav-962031.html
PEPSI(Меркурій ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674939 вiд 2023-10-12 17:43:42Іпсо всім сторонам під час війни вистачить до 24 року, далі - піздьож.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674938 вiд 2023-10-12 17:43:10sk (здалеку) № 1674933 ну так я їх і не розрізняю :) але тут так часто Буданова цитують як шось путне чи правдиве, думаю може хто знає. і от тепер би ще з'ясувати їх іпсо проти кого, чи вірніше для кого. Хто цільова аудиторія. Зовнішня чи внутрішня.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674937 вiд 2023-10-12 16:42:15Sauron № 1674935 піздьож це коли на вулиці… а в телевізорі чи фб - це вже іпсо :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674936 вiд 2023-10-12 16:41:28President @sandumaiamd told @FT’s @HenryJFoy: “For the first time we make it very clear and open that Russia is the biggest threat to our national security. ” https://on.ft.com/48R38pu
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674935 вiд 2023-10-12 15:40:26Ну драсьтє. ІПСО - це піздьож для підштовхування ворога до якихось дій, або бездіяльності. Або для отримання інших вигод. :) Не дякуйте.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674934 вiд 2023-10-12 15:40:21m1919(Київ - чемпіон!) № 1674931 по нашому наступу в напрямку токмака осінтери робили аналіз наша спроба прорвати лінію суровікіна - втрати техніки 1 до 1го. по живій силі скоріш так само (хіба що можна робити на поправку що західний танк чи бтр краще рятує тих то знаходиться всередині) … знайти б старі заяви буданова де він казав що грошей на війну хуйлостану залишиться чи до кінця 2023 чи до весни 2024…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674933 вiд 2023-10-12 15:37:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1674932 а хіба піздьож і іпсо це не одне й те саме? :) просто іпсо - більш гламурна назва і більш «завуалірована» :)