🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1907.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674772 вiд 2023-10-09 17:33:35

Inside the Armed Forces of Ukraine
@Inside_the_AFU
⚡️Третя штурмова взяла в полон командира добробату армії рф!

Внаслідок унікальної операції на Бахмутському напрямку бійці Третьої штурмової бригади захопили ворожого майора, командира добровольчого батальйону «Алга» 72 омсбр рф.

Тепер він — один з представників обмінного фонду серед старшого офіцерського складу окупантів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674771 вiд 2023-10-09 17:28:16

Тим часом, баксьор роздуплився і змінив рішення про загальний допуск до укриттів у дитсадках:
--------------------
«Укриття в закладах дошкільної освіти Києва будуть доступні лише для дітей та персоналу. Сторонніх осіб туди не допускатимуть. Про це повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації».
--------------------
І дуже правильно, бо інакше в тих укриттях би срали та харкали бомжі - і як після того туди дітей запускати?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674770 вiд 2023-10-09 17:25:19

Геть (Геть)
№ 1674758
-----
Щепан Твардох відомий письменник і активний колумніст, шльонзак (сілезець). Недавно читав його на Україну наїхав було в справі зерна, Зеленського теж (заслужено) згадав що той занадто давить на мораль у своїх виступах.

В цілому слушно.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674769 вiд 2023-10-09 17:25:14

Enot
№ 1674765
з договором саудити-ізраїль, не розкрита тема можливої ядерної зброї в ірані…
що штати запропонують?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674768 вiд 2023-10-09 17:24:47

che7
№ 1674767 вiд 2023-10-09 17:21:15
дякую

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674767 вiд 2023-10-09 17:21:15

VVV
№ 1674764 вiд 2023-10-09 17:15:10

у Бабченка є ютюб канал, тг. https://t.me/babchenko77

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674766 вiд 2023-10-09 17:19:27

Enot
№ 1674765 вiд 2023-10-09 17:16:02

коли будуть знищені терористи - нових понабирають? Газа втратять, можливо ще щось.
ну теоретично можливо. але це виглядає їбануто в усіх сенсах.
хоча у випадку. кацапії аналогічна історія.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674765 вiд 2023-10-09 17:16:02

VVV
№ 1674762 вiд 2023-10-09 17:09:17
Бойовики смерті не бояться, так вони виховані. Політичне керівництво живе далеко від Гази, принаймні частина його.
Гроші вони отримують за свою діяльність.
А причин може бути багато. Можливо дійсно отой договір між США, саудами та ізраїльтянами про транспортний коридор.
Цей коридор порушує інтереси багатьох, як і зближення між Ізраїлем з нафтовими монархіями.
Тут ще писали що з таким же успіхом можна через Марс це його влаштовувати. І дійсно, про транспортний коридор тепер можна забути надовго.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674764 вiд 2023-10-09 17:15:10

останнє
che7
№ 1674761 вiд 2023-10-09 17:03:09

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674763 вiд 2023-10-09 17:14:30

є посилання на нього? не можу знайти.
дякую.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674762 вiд 2023-10-09 17:09:17

Enot
№ 1674743

я одного не рохумію. ці тварини понабирали заручників, пповбивали дітей, але ж вони не можуть не розуміти, що їм тепер пиздець. яка мета, окрім політичної типу дестаблізізація і т. д. нахуя мертвим хуйлобабло чи аятольські преференції? в чому гра керівних виблядків. вони відверто не про релігійну фанатичність.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674761 вiд 2023-10-09 17:03:09

sk (здалеку…)
№ 1674755 вiд 2023-10-09 15:45:34

так, так. вірно. навіть не треба знати історії Ізраїлю відносно Гази. паралелі із іншими подібними випадками- очевидні. знову ж таки, Бабченко краще узагальнює. ніякий Єгіпет не хоче брати цю клоаку.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674760 вiд 2023-10-09 16:58:55

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674752 вiд 2023-10-09 15:12:16

Левант.. територія десь Ізраїлю, Лівану, древньої Фінікії, наче і Греції. у нас так пихаті ашкенази))) (євреї з Європи) називають паттерн поведінки людей походженням з цієї території, якщо коротко- протидежність 'німецькому' паттерну. орднунг зовсім не мусс зейн.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674759 вiд 2023-10-09 16:49:55

olma
№ 1674757

Не спеціаліст, але синоним левантійності для мене це похуїзм

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674758 вiд 2023-10-09 16:23:35

Польський письменник Твардовський палить вогнем і мечем хамас/палестину у хуїтері. Навіть немає, що додати:

https://twitter.com/sz_twardoch/status/1711318633845014791?t=897Cz-de-QXjEVaTjRcEOQ&s=19

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674757 вiд 2023-10-09 16:22:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674752
----
che7 мабуть натятає на якісь спільні риси менталітету мешканців Леванту, попри їхню національну або релігійну приналежність.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674756 вiд 2023-10-09 16:20:54

Enot
№ 1674746

Писали ж десь, що разом з ракетами полетіли через стіну дельтоплани з `спецназом`, прорубали в паркані проходи, а потім вже через ті `вікна` байструки в шльопанцях побігли.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674755 вiд 2023-10-09 15:45:34

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674751
хуйло не визнає україну
багато хто з мусульманського світу ізраїль теж не визнає
але коли ти починаєш війну - повинні бути якісь вимоги
навіть дибільні, а-ля «денацифікація» …
-----------
до речі. а хто історію ізраїлю добре знає
той же сектор газа ізраїль колись контролював
але залишив під «самоконтроль». дає електрику… мовляв, нехай спокійно живуть. діти «хароших» руських стануть «дуже харошими руськімі» …
але щось пішло не так…
сподівання на те що «дикуни» швидко стануть «людьми» якщо їх не «йібашити палкою щодня» - не виправдовують сподівань. особливо якщо поруч ще якісь підараси їх підгодовують

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674754 вiд 2023-10-09 15:31:03

4 жовтня американська космічна компанія Axiom Space оголосила про спільне з домом високої моди Prada виробництво скафандрів для майбутніх пілотованих місій на Місяць, починаючи з Artemis 3 у 2025 році.

Як зазначив генеральний директор Axiom Space Майкл Суффредині, технологічні причини такої співпраці можуть здатися неочевидними, але Prada робить багато високотехнологічних речей.
---------
новини з паралельного життя…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674753 вiд 2023-10-09 15:25:59

Владимир Зеленский уволил Игоря Танцюру с должности командующего Сил территориальной обороны Вооруженных Сил Украины

На должность командующего Силами ТрО указом №679/2023 назначен генерал-майор Анатолий Баргилевич.

--------

Що би це значило?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674752 вiд 2023-10-09 15:12:16

che7 [Останнi 20 месаг]
№ 1674745 вiд 2023-10-09 15:01:23

А що таке «левантійськість»?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674751 вiд 2023-10-09 15:10:02

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1674749 вiд 2023-10-09 15:07:52

Наскільки розумію, Хамас взагалі не визнає право Ізраїлю на існування.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674750 вiд 2023-10-09 15:09:11

che7 [Останнi 20 месаг]
№ 1674723 вiд 2023-10-09 11:23:50

Ну так, власне про це і запитував, тільки можливо не тими словами. Але щоб правильно сформулювати запитання, треба знати чималу частину відповіді ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674749 вiд 2023-10-09 15:07:52

olma
№ 1674744
так хуйло-пропагандони щось там розказували що ми зброю хамасу передали (можливо я не точно написав, просто в потоці новин було, пролистав як маячню) …
----------
до речі. а хамас якісь вимоги висував? чого прийшли, на кого хочуть заручників міняти?
на ввс їх речник (по-моєму), щось таке сказав що ізраїл ь живе на їх території. нехай прибираються. вони «прийшли на свою територію» …
десь ми таке вже чули…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674748 вiд 2023-10-09 15:07:28

хуйло може нікому сам по собі не цікавий, а от його гроші так напевно шо.
все це коштує не просто дорого, а дуже дорого.
Хтось же це все профінансував.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674747 вiд 2023-10-09 15:07:02

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1674744 вiд 2023-10-09 14:41:56

Лошадь вже щось почала 3.13діти про це.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674746 вiд 2023-10-09 15:02:57

Відео бойовиків. Штурм ізраїльської військової бази. Бойовики, що ідуть на штурм вдягнені як солдати, не так як на інших відео.
https://t.me/sabreenSSS/85271

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674745 вiд 2023-10-09 15:01:23

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1674741 вiд 2023-10-09 14:28:42

ніде не бачив, що пов'язують із днем народження хуйла. хуйло мало кого серьозно цікавить. останні місяці-важкі політичні баталії. і я теж, імхо звісно, не пов'язую із цим. сукот, вихід свята (закінчення), всі не зосереджені (є особлива увага до арабських свят/особливих дат), а тут поосто сукот. може, чекали на фестіваль, - це я можу уявити як версію. але це все другорядне. розвідка прогавила ВЕЛИКУ лперацію, не важливо, ким і коли вона планувалась. не розвідка, а розвідки, -багато незалежних підсистем, які можуть незалежно доповідати досить високо, із високоякісними кадрами. зазвіздєлісь, от шо. як у футболі, тільки інші наслідки. зараз- перемогти, а потім будн епічне відривання голів. у нас частково інфантільне суспільство, і помилка казати, що тут у нас всі такі мускулінні, блять мачо. авіація та кібер війська- так, але там ботани. ссо, окремі. а 'піхота' -складніше. мами дзвонять командирам, бо синуля літом без картуза. так от, інфантілізм Х на левантійскість - то вийде недобре. але ще багато людей пам'ятають Холокост, та розуміння, що іноді треба важкі жертви заради майбутнього.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674744 вiд 2023-10-09 14:41:56

https://www.pravda.com.ua/news/2023/10/9/7423273/

Цікавий хід русні. Якраз під роздрай в США

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674743 вiд 2023-10-09 14:35:01

Цитата:
"Сама операція була розділена на чотири частини, повідомило джерело з ХАМАСу.

Першим кроком був шквал з 3000 ракет, випущених із Гази, який збігся з вторгненням бойовиків, що пролетіли на дельтапланах над кордоном, повідомило джерело.

Щойно бійці на дельтапланах опинилися на землі, вони забезпечили безпеку місцевості, щоб елітний підрозділ спецпризначенців міг штурмувати укріплену електронно-цементну стіну, яка відокремлює Газу від поселень. Бійці використовували вибухівку, щоб прорвати бар'єри, а потім прорвалися на мотоциклах. Бульдозери розширили проміжки – і ще більше бойовиків в'їхали на повнопривідних автомобілях.

Підрозділ спецпризначення атакував штаб-квартиру ізраїльської армії в південній частині Гази і заглушив її зв'язок, не даючи можливості особовому складу телефонувати командирам або один одному, повідомило джерело.

За словами джерела, близького до ХАМАСу, фінальна частина включала переміщення заручників до Гази, в основному на початку атаки. "

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674742 вiд 2023-10-09 14:32:41

Це залежить від того, як це все організовано. Можна, наприклад, зламати не камеру, а комп'ютер до якого вся ця інформація збирається.
Отут цікава стаття, нарізка з різних джерел.
Виявляється Хамас 2 роки присипляв увагу ізраїльтян, паралельно тренуючи бойовиків, які не знали до якої саме операції їх готують.
https://www.pravda.com.ua/news/2023/10/9/7423264/

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674741 вiд 2023-10-09 14:28:42

2 che7
№ 1674738
Че, а розуміння, що дата обрана ні під який ні Сукот, а чисто як привітання до дня народження є? Чи воліють цього не бачити?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674740 вiд 2023-10-09 14:20:11

Enot
№ 1674739
дуже сумніваюсь… це ж не одна камера
плюс, сподіваюсь, є пости візуального спостереження, агентура…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674739 вiд 2023-10-09 14:15:25

Цікаво, чи можна зламати систему охорони кібератакою і, наприклад, підмінити дані з відеокамер, що транслюються на монітори? Якщо вона має доступ з Інтернету, то, очевидно, можна.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674738 вiд 2023-10-09 14:11:24

на сьогодні немає ніяких! даних про зрадників з середини командного складу, чи інфільтрації хамасівців у фестиваль. ніхто у зраду не вірить+таке майже не можливе. майже-бо я у що завгодно зараз можу повірити. шабат, свято Сукот, пан командир, відпустіть додому, у мене у п'ятиюродної кузини день народження, тьотя простдиа прийти. а я сижу на в'їзді на базу, шабат, нудно, пташки співають, сонечко світить, у смартфоні у тіктоці дівчата/хлопці файні…тут я обережно, бо зараз нема розслідувань про провину простих солдат/молодших офіцерів на якихось ділянках. ясно, шо провал системний. а смартфони на варті- реальна проблема

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674737 вiд 2023-10-09 13:25:05

2 sk
№ 1674732
Тобто більшість бойовиків була всередині, можливо навіть серед участників феста. Залишилось лише закинути зброю.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674736 вiд 2023-10-09 13:18:26

2 Sauron
№ 1674711
То все хуйня. Головне - подарунок на нень народження хуйлу.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674735 вiд 2023-10-09 12:37:42

Voxa (Tel)
№ 1674727

Не всього Київстара, а співвласників Фрідмана і ко.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674734 вiд 2023-10-09 12:25:51

до речі по ізраїлю, вчора хтось казав що є плани по зачищеню сектору гази…
буде досвід по звільненю міст і для нас…
до речі буданов в і-вью нв сказав що були три спроби звільнити запоріжську аес. але невдалі…
ну хз. питання по звільненню, це ж тільки менша частина «роботи». як утримувати, організовувати життєдіяльність станції і т. п…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674733 вiд 2023-10-09 12:15:43

The #NationalBank of #Ukraine is preparing measures for exporters who have not returned funds to Ukraine. Exporting companies have not returned to Ukraine about $8B in foreign currency revenue, said the head of the NBU, #AndriyPishnyy.
-------
зерновий коридор - круто. але щось гроші за експорт не дуже в країну повертаються…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.