Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674612 вiд 2023-10-07 19:45:51+№ 1674611Тобто у Газі. Власне, Аль Джазіра те, що відбувається, називає «війною між Газою та Ізраїлем».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674611 вiд 2023-10-07 19:44:43Вже показують - журналістка-арабка з Аль-Джазіри вела репортаж, і тут позади неї - фуяк, прилетіло у якесь там Palestine Tower:
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674610 вiд 2023-10-07 19:35:52Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1674592 В цей день почалась арабо—іззраїльська війна в якомусь там році (Мацарський з радіо нв розповідав)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674609 вiд 2023-10-07 19:23:55Інфу про виділення Байденом 8 млрд Ізраїлю вже спростовують. Схоже на фейкньюс.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674608 вiд 2023-10-07 19:08:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1674604 вiд 2023-10-07 18:51:25 Ті хто більше за все бояться порушити власний спокій - приречені на поразку. Це деградація, не розвиток.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674607 вiд 2023-10-07 18:57:46Щодо Фуйла та його гебявих, то хз, які важелі впливу у них залишаються у відносинах із Хамасом. Мабуть щось і досі є, хоча з совячими часами, коли ця підарасня тут (навіть у Києві) жирувала та навчалася виконувати свої теракти, це навіть смішно порівнювати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674606 вiд 2023-10-07 18:54:45Оце дивлюся в твіттері постять як якісь дрони чи самоскид и палять танки типа ізраїльські. І все спірно, і відео старе і танк не меркава, а інший. Потім показали відео з оцими маленькими хамасівськими «градами-катюшами» млрсіками. і хамасівці заряджають, стріляють. Короче, так звані осінтери розповсюджують, розшарюють всю хурму, не аналізуючи таймінг, хто опублікував тощо. А вигляда так, що ХТОСЬ помагає хамасівцям в інформаційній підтримці атаки на Ізраїль. Все робиться за підручником.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674605 вiд 2023-10-07 18:53:23А от якщо справді були пройоби з боку Цахалу, Моссаду та інших, то це рано чи пізно пригадають Нетаньягу та його кадрам. І це для України було б непогано, бо з Нетаньягу відносини не склалися і навряд чи вже складуться.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674604 вiд 2023-10-07 18:51:25Enot № 1674600 ну тут ти трохи перекручуєш. Або під виразом «Глобальний південь» розумієш шось своє. мені здається шо все значно простіше. Те шо ми називаєм «десмократичним світом» - розвинуті суспільства живуть і думають трохи іншими категоріями ніж решта. Одні думають як розважитись (в нормальному сенсі) і придумать шось нове-цікаве, а інші все ще заробляють гроші «на прожить». Різне світосприйняття. Тому демократія, маючи усі можливості йобнуть підарів, не хоче (боїться порушити власний спокій) і не може (власні правила) це зробити. Розвинене суспільство безсиле проти орди варварів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674603 вiд 2023-10-07 18:50:18Будапештський меморандум - це була дурілка картонна для постсовячих лохів, а ті домовленості, які існують із Ізраїлем, реально працюють вже багато десятиліть. Ну і, звичайно, вплив України на американський політичний клас є неспівмірним із тим впливом, який має Ізраїль.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674602 вiд 2023-10-07 18:48:04Республиканцы спокойно выделят Израилю любую сумму. Теперь пусть демократы за нас с ними торгуются…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674601 вiд 2023-10-07 18:42:45Пишуть Байден вже 8 млрд Ізраїлю виділив. Ще сонце не зайшло. Я не знаю є ще питання чому це вихудно кацапії і як це вплине на Україну? Меморандум #506 швидше працює, аніж Будапештський. А кажуть меморандуми то хуйня.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674600 вiд 2023-10-07 18:36:33Геть (Геть) № 1674598 вiд 2023-10-07 18:28:37 ВLM це Глобальний Південь в США, Рамасвамі це Глобальний Південь. Навіть Трамп це значною мірою глобальний Південь, точніше перероржений Захід. Захід поступово прийме правила гри глобального Півдня, вже приймає.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674599 вiд 2023-10-07 18:32:30Газа - тупо приклад, як лишити проблему аби на ній вибори вигравати із «правою аджендою», але взагалі ніфіга з нею не робити.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674598 вiд 2023-10-07 18:28:37Enot Ти у штатах був чи жив? Що ти верзеш про глобальний південь у США?.. «when I get to the US I will never live in those Beverly Hills!» (Lord of War)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674597 вiд 2023-10-07 18:23:56sk (chromebook acer 14) № 1674594 Штати йобнуть? Як з Афганом? Чи Трамп когось йобне?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674596 вiд 2023-10-07 18:18:48В самих США представники глобального півдня мають все більшу вагу. Тому що традиційна західна еліта вироджується.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674595 вiд 2023-10-07 18:16:21sk (chromebook acer 14) № 1674594 вiд 2023-10-07 18:13:56 Ну от оберуть Трампа, той виведе США з НАТО, наприклад. І толку з того флоту? Так то США найсильніші за військовим потенціалом, але з головою біда.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674594 вiд 2023-10-07 18:13:56Enot № 1674556 світ проходить «хвилі» «дрочу» спочатку на японію що економічно задушить сша. потім «азійські тигри». потім китай потім брікс тепер глобальний південь… думаю що глобальний південь - то дуже перебільшено… як вони можуть виступати однією рушійною силою маючи «на борту» китай-індію-саудитів-бразильців… хто там ще? пакістан взяли до себе? поки флоти штатів контролють шляхи світової торгівлі - можна «погавкати» на «караван» … і питання тільки у тому чи штати захочуть йобнути швидко, як ірак. чи будуть тягнути довгу геополітичну гру
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674593 вiд 2023-10-07 18:13:32Захват маленькой военной базы, на которой все пошли в укрытие, дал возможность террористам получить форму и одежду израильской армии. Они переоделись и заменили калаши на M-16, и теперь их тяжело отличить от военных. Неизвестно точное количество террористов на территории Израиля.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674592 вiд 2023-10-07 18:10:53 Як пeрeбити кaртинку зврiств в Бучi - ствoрити aнaлoгiчну кaртинку. Гeбня мoжe рoзглядaє цe як вiдкриття 2-oгo фрoнту прoти Зaхoду. Ну i як дaрунoк дo дня нaрoджeння путлeрa.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674591 вiд 2023-10-07 18:07:39ну і ще зруйнований один сталий міф про велич Моссада і військової розвідки Ізраїля, Залізного купола, та і їх армії в цілому. Перша скоординована і потужна атака якшо не розвалила, але завдала дошкульнуго удару.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674590 вiд 2023-10-07 18:07:32Але бити буде дозволено тільки по своїй території, правда ж?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674589 вiд 2023-10-07 17:48:55США готові забезпечити Ізраїль усім необхідним для самозахисту, — Пентагон
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674588 вiд 2023-10-07 17:48:29che7 писав, що на це очікували. Згідно з диспозицією, очікували із західного берега та з півночі. Оголили південь. Кадри пиздець, масакра ((
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674587 вiд 2023-10-07 17:29:53sk (chromebook acer 14) № 1674552 «палестинці знімають все на відео. весь світ бачить наскільки то дикі люди» ——— насправді, в достатньо значній частині світу, зокрема, мусульманського, ефект може бути протилежним
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674586 вiд 2023-10-07 16:57:12Enot № 1674584 Там пустыня--там нечего захватывать кроме мелких поселений. И прятаться там негде.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674585 вiд 2023-10-07 16:52:20Enot № 1674582 мда. якщо це правда, то мабуть домовляються про повернення заручників з господарем псів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674584 вiд 2023-10-07 16:43:29В ТГ пишут, что в данный момент Хамас захватил больше территории Израиля чем сам сектор Газа.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674583 вiд 2023-10-07 16:34:05Я сейчас в Израиле нахожусь: по ТВ крутят утренние видосы. Актуальной информации очень мало. Официально объявлено о захвате 11 населённых пунктов из кот. только 2, вроде как, сейчас освобождены. Захвачено огромное количество заложников-израильтян, поэтому освобождать город Сдерот и поселения будет спецназ. Ну и в общем: эпичнейший проёб всех израильских спецслужб и армии…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674582 вiд 2023-10-07 16:31:19«Израиль находится в контакте с Россией по ситуации с ХАМАС и надеется на понимание», - посол Израиля в рф. Чтоооооо????? @ PN UA
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674581 вiд 2023-10-07 16:21:44«В ХАМАС заявили, что Израиль готовил нападение на сектор Газа после праздников в следующем месяце»--------І скажіть, що не кацапи писали методички…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674580 вiд 2023-10-07 16:07:46Хоча дещо є. https://twitter.com/clashreport/status/1710631327135825946 Босяки типа захопили 4 танка Меркава (на стоянці стоять). Схоже відео ранкове на світанку знято
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674579 вiд 2023-10-07 16:02:33Цікаво, що після показу нападу Хамаса на Ізраїль, відео на вулиці селища, танк, біля Плоту з дроту, і відео страйку ізраїльської авіації по Газі не має інших відео з подій в Ізраїлі. Хоча за усними свідоцтвами ізраельтян, вже кажуть резервісти пішли на пункти збору, і Воєнний стан на повну кочегарить. А от картинок нових нема.
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674578 вiд 2023-10-07 14:52:43Als № 1674570 От завжди заздрю де Аls бере такий якісний товар
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674577 вiд 2023-10-07 14:30:28Підтримаю Єнота. Сучасна європейська демократія деградувала і розкладається з середини і не здатна протистояти ні іншим ідеологіям, ні сучасним викликам. Занадто розжирівша, політично корумпована вона не бажає боротися на зовнішній арені, а на внутрішній займається заграванням з агресивними ідеологічними проявами екпансій з різних напрямків.В те, що Європа схаменеться не вірю. Спокій під парасолькою НАТО розхолоджує. А вся ця хня про мультикультурність, толерантність вже майже вбила їх з середини і породила альтернативу у виді орбанів і фіців. До влади все частіше будуть приходити ліваки з відповідною політикою, або ультраправі по типу орбана - і ті, і ті на підсосі у кацапів.І в той же час послаблення США трампоподібними, вливання кацапами в прямий підкуп політиків і непрямий через бізнес розїсть демократії як іржа.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674576 вiд 2023-10-07 14:04:46ProstoVlizPobalakaty № 1674573 вiд 2023-10-07 13:58:55 Які такі особливі ресурси потрібні Ізраїлю щоб боротися з терористами у футболках і капцях? У військовому відношенні сектор Газа - ніщо, його можуть окупувати в будь-який момент. Але знов-таки багатошарові договорняки та відсутність політичної волі забезпечує продовження вбивств десятиліттями. І всіх це влаштовує.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674575 вiд 2023-10-07 14:03:47Als № 1674570 вiд 2023-10-07 13:54:58 не дуже віриться, що Ізраїль приніс у жертву власних військових, цивільних, щоб мати привід потім дати пизди терористам? це більше схоже на кацапську тему.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674574 вiд 2023-10-07 14:00:38 VVV № 1674571 вiд 2023-10-07 13:55:40 Будь-яка війна, будь-яка нестабільність це вода на млин прокацапських сил на Заході. Але що сталося з Заходом, якщо загроза викликає бажання здатися? Я спробую відповісти - у Заходу немає мотивації до боротьби, тому що він не розуміє за що і навіщо йому боротися. Коли демократії змінять авторитарні режими, там можливо, щось зрозуміють, але далі будуть боятися вже і свої режими, а не тільки московський.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674573 вiд 2023-10-07 13:58:55Enot № 1674569 вiд 2023-10-07 13:47:07 Ресурси не безкінечні, якщо навмисно зробити пожежі в багатьох місцях, то може не вистачити пожежників, навіть якщо вони з надлишком укомплектовані. Точно так само в глобальних конфліктах, вже прийняті рішення, звичайно, мають виконуватись, але якщо конфліктів багато, то наступні рішення будуть критично затримуватись у часі, і можуть бути недостатньо ефективними.