🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1913.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674532 вiд 2023-10-06 20:15:20

Оболонь загнала Динамо у глибоку моральну яму. І навіть від такого Динамо Полісся пропустило 2 мʼячі.
У житомирян можуть бути проблеми зі збереженням місця у Вишці.
-------------------------------------------------
Абсолютно протилежне …
Динамо як Динамо, а житомир буде в п "ятірці.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674531 вiд 2023-10-06 19:56:45

Оболонь загнала Динамо у глибоку моральну яму. І навіть від такого Динамо Полісся пропустило 2 мʼячі.
У житомирян можуть бути проблеми зі збереженням місця у Вишці.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674530 вiд 2023-10-06 19:54:29

Enot
№ 1674525

Ну челюсть там, майте снісхаждєніє.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674529 вiд 2023-10-06 19:52:36

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1674520 вiд 2023-10-06 17:46:01

Якщо і дякувати, то не дуже, бо якихось вражаючих результатів дєдушко у ДК не досяг - і вже зрозуміло, що не досягне.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674528 вiд 2023-10-06 19:50:40

«Битва титанів» - згодний, якщо під «титаном» мається на увазі здорова, важка та неоковирна фуйня, яка у сові використовувалася для кипʼятіння води.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674527 вiд 2023-10-06 19:26:43

Тіпічеський договорняк!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674526 вiд 2023-10-06 18:14:35

Enot
№ 1674525 вiд 2023-10-06 18:10:51

А Євген Кисельов живе в Києві років 15 і стидається говорити в ефірі українською, каже «азірівка» буде.
-------------------------------------------------
Просто знає що не має музикального слуху.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674525 вiд 2023-10-06 18:10:51

А Євген Кисельов живе в Києві років 15 і стидається говорити в ефірі українською, каже «азірівка» буде.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674524 вiд 2023-10-06 18:06:54

Enot
№ 1674521 вiд 2023-10-06 18:00:09

Valeriy
№ 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55
Акцент дуже складно змінити, особливо дорослій людині.
----------------------------------------------------
Ага … Новіков та Пономарьов шпарили українською через 25 днів, а не 25 років. А у Новікова немає акценту.
Може треба просто мати слух (у музикальному сенсі) ?
Коли я приїхав в Москву на НТВ за тюнерами, то вони не повірили що яз України, бо я не мав українського акценту, а вони до цього моменту цього ще не бачили і не чули.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674523 вiд 2023-10-06 18:00:29

Дуже схоже, що Палкін був правий тоді: Мірча вичерпав себе.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674522 вiд 2023-10-06 18:00:28

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674519 вiд 2023-10-06 17:43:07

до пристойного рівня з Ванатом і Бражко ще працювать і працювать, але так, потенціал є.

любий тренер, хто зможе навести лад в обороні, одразу стане краще Луческу, просто візуально.
Згадується як сумний кацап Сьомін, при жопі с захисниками, зробив пристойну пару ЦЗ з двох опорників.
-------------------------------------------------------
Що заважало ДК купити цього Макуана? В Поліссі більш немає кого вирізнити крім нього.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674521 вiд 2023-10-06 18:00:09

Valeriy
№ 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55
Акцент дуже складно змінити, особливо дорослій людині.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674520 вiд 2023-10-06 17:46:01

Пора діду подякувати і на заслужений відпочинок.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674519 вiд 2023-10-06 17:43:07

до пристойного рівня з Ванатом і Бражко ще працювать і працювать, але так, потенціал є.

любий тренер, хто зможе навести лад в обороні, одразу стане краще Луческу, просто візуально.
Згадується як сумний кацап Сьомін, при жопі с захисниками, зробив пристойну пару ЦЗ з двох опорників.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674518 вiд 2023-10-06 17:40:20

Yorik
№ 1674516 вiд 2023-10-06 17:36:31

«Битва титанів» -не надто вдала алегорія як для цього матчу. «Лайновозилово» - саме те. В складі ДК всього 3 гравці більш-менш пристойного рівня: Ванат, Бражко, Бущан. Ну ще Бую на заміну. Всі інші - «сіра шушера». Але це не відміняє того, що діду давно пора
-----------------------------------------------
Але всім заважав Сидорчук. Я б не робив ротацію Сидорчук -Бражко, а ставив їх обох, де б Бражко міг частіше ситуативно грати попереду.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674517 вiд 2023-10-06 17:37:08

пілот живий, вроде Су-30

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674516 вiд 2023-10-06 17:36:31

«Битва титанів» -не надто вдала алегорія як для цього матчу. «Лайновозилово» - саме те. В складі ДК всього 3 гравці більш-менш пристойного рівня: Ванат, Бражко, Бущан. Ну ще Бую на заміну. Всі інші - «сіра шушера». Але це не відміняє того, що діду давно пора

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55

Калитка дав флеш-вью українсько-азірівською, просто респектище. Тричі плутався і словах, але не здався.

Полісся вийшло на перше чисте місце у таблиці.
--------------------------------------------------
Який респект? Тебе вовк вкусив скажений? Хіба що за намагання.
Людина мін. 25 років живе в Україні і хоче-нехоче чує українську і тим не менше має такий жахливий акцент, ніби не має слуху (вух) взагалі.
Але Луческу обіграв і без вух.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674514 вiд 2023-10-06 17:29:38

Русня в районі Маріуполя збила свого літака. Інформація який тип літака і чи живий пілот уточнюється.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674513 вiд 2023-10-06 17:14:48

13 пропущених за 7 матчів
якось забагато

Danser [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674512 вiд 2023-10-06 17:09:14

Ну відправте вже діда на відпочинок, скільки можна? :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674511 вiд 2023-10-06 17:09:04

А якщо «Полісся» гратиме в Лізі Чемпіонів, хто сидітиме в тюрмах?)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674510 вiд 2023-10-06 17:06:10

Калитка дав флеш-вью українсько-азірівською, просто респектище. Тричі плутався і словах, але не здався.

Полісся вийшло на перше чисте місце у таблиці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674509 вiд 2023-10-06 17:03:08

чучуркєс мабуть вже настільки спідарасився, що нікого не здатен і купити.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674508 вiд 2023-10-06 17:02:07

Дубінчак, як апофеоз нашего апогєя

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674507 вiд 2023-10-06 16:59:45

Епічна битва титанів закінчилась феєричною перемогою поліських вовків 3:2, які двічі забивали у меншості (!). Історична перемога.
Глядачі задоволені, 5 голів, 2 видалення - свято у Житомирі вдалося. Усик рже.

Нехай це стане ель-класіко, без кротів та іншого лайна.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674506 вiд 2023-10-06 16:44:46

PEPSI (Merkury)
№ 1674505 вiд 2023-10-06 16:39:39

калітка пообіцяв буткевичу,
-----------------------------------------------------
Треба писати «калітка пообіцяв бутке»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674505 вiд 2023-10-06 16:39:39

калітка пообіцяв буткевичу, що команда буде грати у сучасний футбол, а не лайно. Слово тримає. Грають цікаво.
Так, є кілька слабких гравців персонально, але то таке.
Селекція працює дуже якісно, виправлять.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674504 вiд 2023-10-06 16:33:29

Куди побіг Дубінчак? Ти ж лівий захисник. Тримай гравця зліва. Поліз в боротьбу лівіше лівого центрального і кинув свого гравця.
Який тренер їм треба - хороший чи поганий?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674503 вiд 2023-10-06 16:31:13

гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллллллллллллллллллллллллллл

3:2 Полісся у меншості, вдруге

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674502 вiд 2023-10-06 16:30:04

Полісся радує тим, шо грає саме у футбол, навіть у меншості, без автобусів і колгоспу.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674501 вiд 2023-10-06 16:28:30

Коментатор дурень … Питає «А чого Будківський абсолютно вільно би в майже з воротарського майданчика» .
А тому що гравці ДК знали, що маленький дотик і ця шафа падає - пенальті!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674500 вiд 2023-10-06 16:25:24

2:2 у меншості.
Вовки кусючі :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674499 вiд 2023-10-06 16:24:35

Романов може поставити пенальті у ворота ДК… абсолютно не здивуюсь.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674498 вiд 2023-10-06 16:22:09

1:2 і червона у Полісся.
У ДК всі шанси виграти сьогодні :-).
------------------------------------
Суддя не оцінив укуси вовків.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674497 вiд 2023-10-06 16:20:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674495 вiд 2023-10-06 16:15:24

Valeriy
№ 1674493
цифри це статистика - наука точна
а гарний тренер чи поганий, категорія емпірична, обраховується важко.
----------------------------------------------
Неважно как голосуют, важно кто считает (с).
Подсчеты ударов от разных операторов подсчета различаются порой на треть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674496 вiд 2023-10-06 16:19:46

1:2 і червона у Полісся.
У ДК всі шанси виграти сьогодні :-).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674495 вiд 2023-10-06 16:15:24

Valeriy
№ 1674493
цифри це статистика - наука точна
а гарний тренер чи поганий, категорія емпірична, обраховується важко.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674494 вiд 2023-10-06 16:13:59

Су і Бу фсьо ку?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674493 вiд 2023-10-06 16:05:17

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674490 вiд 2023-10-06 15:51:14

удари 10:3
мнда
-------------------------------
Калитвенцев хороший тренер, а Луческу плохой?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.