Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674532 вiд 2023-10-06 20:15:20Оболонь загнала Динамо у глибоку моральну яму. І навіть від такого Динамо Полісся пропустило 2 мʼячі. У житомирян можуть бути проблеми зі збереженням місця у Вишці. ------------------------------------------------- Абсолютно протилежне … Динамо як Динамо, а житомир буде в п "ятірці.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674531 вiд 2023-10-06 19:56:45Оболонь загнала Динамо у глибоку моральну яму. І навіть від такого Динамо Полісся пропустило 2 мʼячі.У житомирян можуть бути проблеми зі збереженням місця у Вишці.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674530 вiд 2023-10-06 19:54:29Enot № 1674525 Ну челюсть там, майте снісхаждєніє.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674529 вiд 2023-10-06 19:52:36olma [Останнi 20 месаг]№ 1674520 вiд 2023-10-06 17:46:01Якщо і дякувати, то не дуже, бо якихось вражаючих результатів дєдушко у ДК не досяг - і вже зрозуміло, що не досягне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674528 вiд 2023-10-06 19:50:40«Битва титанів» - згодний, якщо під «титаном» мається на увазі здорова, важка та неоковирна фуйня, яка у сові використовувалася для кипʼятіння води.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674527 вiд 2023-10-06 19:26:43Тіпічеський договорняк!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674526 вiд 2023-10-06 18:14:35Enot № 1674525 вiд 2023-10-06 18:10:51 А Євген Кисельов живе в Києві років 15 і стидається говорити в ефірі українською, каже «азірівка» буде. ------------------------------------------------- Просто знає що не має музикального слуху.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674525 вiд 2023-10-06 18:10:51А Євген Кисельов живе в Києві років 15 і стидається говорити в ефірі українською, каже «азірівка» буде.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674524 вiд 2023-10-06 18:06:54Enot № 1674521 вiд 2023-10-06 18:00:09 Valeriy № 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55 Акцент дуже складно змінити, особливо дорослій людині. ---------------------------------------------------- Ага … Новіков та Пономарьов шпарили українською через 25 днів, а не 25 років. А у Новікова немає акценту. Може треба просто мати слух (у музикальному сенсі) ? Коли я приїхав в Москву на НТВ за тюнерами, то вони не повірили що яз України, бо я не мав українського акценту, а вони до цього моменту цього ще не бачили і не чули.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674523 вiд 2023-10-06 18:00:29Дуже схоже, що Палкін був правий тоді: Мірча вичерпав себе.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674522 вiд 2023-10-06 18:00:28Voxa (м. Запоріжжя) № 1674519 вiд 2023-10-06 17:43:07 до пристойного рівня з Ванатом і Бражко ще працювать і працювать, але так, потенціал є. любий тренер, хто зможе навести лад в обороні, одразу стане краще Луческу, просто візуально. Згадується як сумний кацап Сьомін, при жопі с захисниками, зробив пристойну пару ЦЗ з двох опорників. ------------------------------------------------------- Що заважало ДК купити цього Макуана? В Поліссі більш немає кого вирізнити крім нього.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674521 вiд 2023-10-06 18:00:09 Valeriy № 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55 Акцент дуже складно змінити, особливо дорослій людині.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674520 вiд 2023-10-06 17:46:01Пора діду подякувати і на заслужений відпочинок.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674519 вiд 2023-10-06 17:43:07до пристойного рівня з Ванатом і Бражко ще працювать і працювать, але так, потенціал є. любий тренер, хто зможе навести лад в обороні, одразу стане краще Луческу, просто візуально. Згадується як сумний кацап Сьомін, при жопі с захисниками, зробив пристойну пару ЦЗ з двох опорників.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674518 вiд 2023-10-06 17:40:20Yorik № 1674516 вiд 2023-10-06 17:36:31 «Битва титанів» -не надто вдала алегорія як для цього матчу. «Лайновозилово» - саме те. В складі ДК всього 3 гравці більш-менш пристойного рівня: Ванат, Бражко, Бущан. Ну ще Бую на заміну. Всі інші - «сіра шушера». Але це не відміняє того, що діду давно пора ----------------------------------------------- Але всім заважав Сидорчук. Я б не робив ротацію Сидорчук -Бражко, а ставив їх обох, де б Бражко міг частіше ситуативно грати попереду.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674517 вiд 2023-10-06 17:37:08пілот живий, вроде Су-30
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674516 вiд 2023-10-06 17:36:31«Битва титанів» -не надто вдала алегорія як для цього матчу. «Лайновозилово» - саме те. В складі ДК всього 3 гравці більш-менш пристойного рівня: Ванат, Бражко, Бущан. Ну ще Бую на заміну. Всі інші - «сіра шушера». Але це не відміняє того, що діду давно пора
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674515 вiд 2023-10-06 17:33:55 Калитка дав флеш-вью українсько-азірівською, просто респектище. Тричі плутався і словах, але не здався. Полісся вийшло на перше чисте місце у таблиці. -------------------------------------------------- Який респект? Тебе вовк вкусив скажений? Хіба що за намагання. Людина мін. 25 років живе в Україні і хоче-нехоче чує українську і тим не менше має такий жахливий акцент, ніби не має слуху (вух) взагалі. Але Луческу обіграв і без вух.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674514 вiд 2023-10-06 17:29:38Русня в районі Маріуполя збила свого літака. Інформація який тип літака і чи живий пілот уточнюється.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674513 вiд 2023-10-06 17:14:4813 пропущених за 7 матчів якось забагато
Danser [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674512 вiд 2023-10-06 17:09:14Ну відправте вже діда на відпочинок, скільки можна? :(
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674511 вiд 2023-10-06 17:09:04А якщо «Полісся» гратиме в Лізі Чемпіонів, хто сидітиме в тюрмах?)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674510 вiд 2023-10-06 17:06:10Калитка дав флеш-вью українсько-азірівською, просто респектище. Тричі плутався і словах, але не здався. Полісся вийшло на перше чисте місце у таблиці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674509 вiд 2023-10-06 17:03:08чучуркєс мабуть вже настільки спідарасився, що нікого не здатен і купити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674508 вiд 2023-10-06 17:02:07Дубінчак, як апофеоз нашего апогєя
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674507 вiд 2023-10-06 16:59:45Епічна битва титанів закінчилась феєричною перемогою поліських вовків 3:2, які двічі забивали у меншості (!). Історична перемога. Глядачі задоволені, 5 голів, 2 видалення - свято у Житомирі вдалося. Усик рже. Нехай це стане ель-класіко, без кротів та іншого лайна.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674506 вiд 2023-10-06 16:44:46 PEPSI (Merkury) № 1674505 вiд 2023-10-06 16:39:39 калітка пообіцяв буткевичу, ----------------------------------------------------- Треба писати «калітка пообіцяв бутке»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674505 вiд 2023-10-06 16:39:39калітка пообіцяв буткевичу, що команда буде грати у сучасний футбол, а не лайно. Слово тримає. Грають цікаво. Так, є кілька слабких гравців персонально, але то таке. Селекція працює дуже якісно, виправлять.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674504 вiд 2023-10-06 16:33:29Куди побіг Дубінчак? Ти ж лівий захисник. Тримай гравця зліва. Поліз в боротьбу лівіше лівого центрального і кинув свого гравця. Який тренер їм треба - хороший чи поганий?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674503 вiд 2023-10-06 16:31:13гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллллллллллллллллллллллллллл 3:2 Полісся у меншості, вдруге
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674502 вiд 2023-10-06 16:30:04Полісся радує тим, шо грає саме у футбол, навіть у меншості, без автобусів і колгоспу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674501 вiд 2023-10-06 16:28:30Коментатор дурень … Питає «А чого Будківський абсолютно вільно би в майже з воротарського майданчика» . А тому що гравці ДК знали, що маленький дотик і ця шафа падає - пенальті!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674500 вiд 2023-10-06 16:25:242:2 у меншості. Вовки кусючі :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674499 вiд 2023-10-06 16:24:35Романов може поставити пенальті у ворота ДК… абсолютно не здивуюсь.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674498 вiд 2023-10-06 16:22:09 1:2 і червона у Полісся. У ДК всі шанси виграти сьогодні :-). ------------------------------------ Суддя не оцінив укуси вовків.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674497 вiд 2023-10-06 16:20:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1674495 вiд 2023-10-06 16:15:24 Valeriy № 1674493 цифри це статистика - наука точна а гарний тренер чи поганий, категорія емпірична, обраховується важко. ---------------------------------------------- Неважно как голосуют, важно кто считает (с). Подсчеты ударов от разных операторов подсчета различаются порой на треть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674496 вiд 2023-10-06 16:19:461:2 і червона у Полісся. У ДК всі шанси виграти сьогодні :-).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674495 вiд 2023-10-06 16:15:24Valeriy № 1674493 цифри це статистика - наука точна а гарний тренер чи поганий, категорія емпірична, обраховується важко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674494 вiд 2023-10-06 16:13:59Су і Бу фсьо ку?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674493 вiд 2023-10-06 16:05:17 Voxa (м. Запоріжжя) № 1674490 вiд 2023-10-06 15:51:14 удари 10:3 мнда ------------------------------- Калитвенцев хороший тренер, а Луческу плохой?