🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1915.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674452 вiд 2023-10-05 22:55:49

2 Valeriy
№ 1674433
На що слабкий? на 50 млн евро, чи пару бутербродів з пляшкою кока-коли?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674451 вiд 2023-10-05 22:52:03

Швейцарія платитиме українським біженцям до $4000 за повернення додому, — SwissInfo (https://www.swissinfo.ch/eng/government-releases-more-details-of-ukraine-refugee-departure-plans/48860764) з посиланням на звіт уряду країни

Влада має намір скасувати для українців статус тимчасового захисту «S» у 2024-2025 роках. У Швейцарії очікують, що до цього часу повернутися на батьківщину зможуть близько 70 тис. українців, 80% із яких – добровільно.

Розглядається можливість надання початкової фінансової допомоги, щоб заохотити людей не чекати закінчення терміну, щоб виїхати.

Розмір допомоги варіюється від 1000 до 4000 швейцарських франків ($1090 і $4355 відповідно) на особу залежно від етапу виїзду.  

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674450 вiд 2023-10-05 22:48:56

olma
№ 1674449 вiд 2023-10-05 22:37:08

Дженнаро Гатузо vs Роберто де Дзербі 2:2 Хтось дививсь?
-------------------------------------------------------
Дивуюсь, коли думають, що футбол це матч у шахи, де
шахісти мають рівноцінні фігури і ці інтелектуали мають тільки правильно їх переставляти по шаховій дошці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674449 вiд 2023-10-05 22:37:08

Дженнаро Гатузо vs Роберто де Дзербі 2:2 Хтось дививсь?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674448 вiд 2023-10-05 22:14:54

PEPSI (Merkury)
№ 1674447 вiд 2023-10-05 22:08:06

Valeriy
№ 1674446
І як результати в дербі Керамік Баранівка-Маккабі
Бердичів?
------------------------------
Прогрес Бердичів, Зірка Бердичів. Інших нема. Учі матчасть.
-----------------------------------------------
Вас всіх там дурять … на самому ділі це Маккабі та Хапоель.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674447 вiд 2023-10-05 22:08:06

Valeriy
№ 1674446
І як результати в дербі Керамік Баранівка-Маккабі
Бердичів?
------------------------------
Прогрес Бердичів, Зірка Бердичів. Інших нема. Учі матчасть.

Дербі - це інше.

Дербі - це наприклад Керамік Баранівка - Гермес Баранівка.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674446 вiд 2023-10-05 21:48:04

PEPSI (Merkury)
№ 1674442 вiд 2023-10-05 21:27:15

Valeriy
№ 1674437
я папрасіл би нє виражацца! :-)
«Керамік» Баранівка!
------------------------------
І як результати в дербі Керамік Баранівка-Маккабі
Бердичів?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674445 вiд 2023-10-05 21:44:42

Зоря дуже старалась не перемогти, але ісландський колгосп був ще гірший.
Евроочько росте як процент жирів у масле

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674444 вiд 2023-10-05 21:43:38

Блядь, що воно верзе. Шмат дебіла.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674443 вiд 2023-10-05 21:32:00

Арестовича скоро приберуть.
Він сьогодні опустив Данілова нижче плінтуса, такого не прощають.

Жалко, цікавий був персонаж. Небезталанний. Який спас свого часу мільйони українців, особливо похилого віку.
RIP.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674442 вiд 2023-10-05 21:27:15

Valeriy
№ 1674437
я папрасіл би нє виражацца! :-)
«Керамік» Баранівка!

Є три рівні прийнятного і адекватного суппорт тім, наприклад:

Районний: Керамік Б.
Обласний: Полісся Ж.
Загальнонаціональний: Динамо К.

Я не винний, що Полісся Ж. вийшло у вищу лігу на загальнонаціональний, я б навіть сказав державний рівень. :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674441 вiд 2023-10-05 21:23:14

а, не, не тіки він, там багато таких

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674440 вiд 2023-10-05 21:21:41

Яцик постійно разганяє по центру, найчастіше пас на Герреро, а той зажовує м "яч і іде втрата.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674439 вiд 2023-10-05 21:17:36

Герреро якесь ебанько

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674438 вiд 2023-10-05 21:03:38

Герреро просто нікого крім себе не бачить …якийсь мудак.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674437 вiд 2023-10-05 20:51:23

PEPSI (Merkury)
№ 1674435 вiд 2023-10-05 20:49:05

Akela
№ 1674429
ай вилл саппорт локал тім :-).
Динамо К - це глобально.
---------------------------------
Твій локал тім, то є Суднобудівник Баранівка.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674436 вiд 2023-10-05 20:49:56

Зоря зовсім нікому нецікава?
Але може тут є вболівальники Брейдабліка з якими можна поспілкуватися?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674435 вiд 2023-10-05 20:49:05

Akela
№ 1674429
ай вилл саппорт локал тім :-).
Динамо К - це глобально.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674434 вiд 2023-10-05 20:42:31

PEPSI (Merkury)
№ 1674427

UEFA has changed its decision regarding the appointment of Serbian Milorad Mazic as referee observer for the Champions League match between Antwerp and Shakhtar.

Instead of Majic, the Dutchman Jan Wegeref has been appointed…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674433 вiд 2023-10-05 20:17:25

Не є професійним оглядачем футбольних трансляцій, тому дивлюсь Зорю перший раз в сезоні і бачу, що їхній Герреро на диво дуже і дуже слабкий.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674432 вiд 2023-10-05 18:51:53

2 Valeriy
№ 1674431
та яку там колу? пиво)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674431 вiд 2023-10-05 18:38:24

Akela
№ 1674429 вiд 2023-10-05 18:00:33

2 PEPSI
№ 1674428
«ваша молодь» чи гравці, яких набирали з усієї Украіни останній рік?) Назвеш там хоч пару місцевих вихованців? :)
ЗІ Увесь цей час він прикидався вболівальником Динамо Київ, але ми йому не вірили, еге ж?)
-------------------------------------------
Увесь цей час він прикидався цінувальником Пепсі, а сам споживав виключно Кока Колу?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674430 вiд 2023-10-05 18:27:14

Ягорій каже: «Бєхітє!»
--------------------------
Бігти з Росії якомога швидше. З таким закликом звернувся до молодих російських футболістів легендарний у минулому гравець московського Спартака Єгор Тітов.

… «Треба тікати, якщо є можливість! Бігти якнайшвидше. Тому що у нас немає прогресу. Ми всі бачимо, як сильно впав рівень нашого чемпіонату з відʼїздом іноземців. Навіть у нинішніх реаліях, якщо є варіанти, треба їхати і пробувати», - сказав Тітов в коментарі порталу Sport24.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674429 вiд 2023-10-05 18:00:33

2 PEPSI
№ 1674428
«ваша молодь» чи гравці, яких набирали з усієї Украіни останній рік?) Назвеш там хоч пару місцевих вихованців? :)
ЗІ Увесь цей час він прикидався вболівальником Динамо Київ, але ми йому не вірили, еге ж?)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674428 вiд 2023-10-05 17:34:47

Чемпіонат юнацьких команд.
«Полісся U-19» — «Динамо U-19» — 2:1.
-------------------
наша молодь краща, основі приготуватись :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674427 вiд 2023-10-05 17:32:50

Издевательство от УЕФА: на матч «Антверпен» — «Шахтер» назначен глава российского судейского корпуса
-------------------
це блядське ХУЕФА зовсім там їбанулось, чи шо?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674426 вiд 2023-10-05 16:54:38

«Під час нашої першої зустрічі з премʼєр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном ми обговорили безпекову ситуацію на Південному Кавказі. Україна зацікавлена у стабільності регіону та дружніх відносинах з його країнами», – написав Зеленський ".
-------------------
Ти ба як різко Пашинян почав дрейфувати подалі від Фуйла.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674425 вiд 2023-10-05 16:31:43

Треба термінову заборону масових зібрань ближче 200км до лінії фронту.
Русня вже просто вбиває максимальну кількість людей.
Аби в них було вдосталь БК, просто хуячили б по всім кварталам, де можуть дострелити.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674424 вiд 2023-10-05 16:23:57

А ось і причина:

Чергове масове вбивство цивільних російськими виродками, схоже, було спланованим

За інформацією місцевих джерел, під час ракетної атаки по селу Гроза в кафе проходив поминальний обід. Саме тому в одному місці зібралась така велика кількість людей.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674423 вiд 2023-10-05 16:08:09

Коли ти думаєш, що русню неможливо ненавидіти сильніше, вони завжди покажуть, що можливо.

Гроза Купʼянський район. :((((((

Що всі ті люди робили в одному місці?
Чи там був великий ринок? Пишуть про кафе та магазин.
50 людей в одному місці - це дуже багато для села…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674422 вiд 2023-10-05 16:01:11

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1674416 вiд 2023-10-05 14:48:51

Також нюанс у тому, що це дані МВС, а не Міноборони. Якщо вони базуються на заявах громадян (родичів тощо), а не на статистиці з військових підрозділів, то ця цифра є неповною.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674421 вiд 2023-10-05 15:57:49

❗️росіські нелюди вдарили по продуктовому магазину в селі Гроза на Харківщині.

Величезна кількість загиблих.

Попередньо кажуть про 48 жертв. Серед них є дитина, 6-річний хлопчик, повідомили в ОП.

Також відомо про 6 поранених – також одна дитина, дівчинка.

Розбір завалів триває.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674420 вiд 2023-10-05 15:52:35

Стефанчук - сука православна (tm)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674419 вiд 2023-10-05 15:35:18

«у парламенті зібрали 226 підписів нардепів за звернення до голови Ради Руслана Стефанчука про внесення до зали на голосування заборони УПЦ МП»

хе, а казав шо нема голосів у ВР.
Добре обізнаний голова діями і настроями підлеглих.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674418 вiд 2023-10-05 15:33:06

«СБУ лишила без світла військові обʼєкти у Курській області» - саме так це і треба описувати, а те, що якась цивільна кацапня сидить у темряві - це побічні втрати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674417 вiд 2023-10-05 15:08:38

Також дуже залежить від того, як ми воюємо - якщо обороняємося та залишаємо території, то частка зниклих безвісти у загальній кількості втрат буде більшою, а якщо наступаємо і звільняємо території - то навпаки меншою.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674416 вiд 2023-10-05 14:48:51

ні, робити апроксімацію на вбитих через зниклих безвісті нема сенсу. Все одно не вгадаєш.
Зниклі безвісті самі по собі втрати:
це вбиті тіл яких не найдено або полонені.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674415 вiд 2023-10-05 14:42:56

№ 1674412

По СРСР, якщо взяти загальну цифру зниклих безвісти (4559000, що включає військовополонених, а також «прізванних повторно» - унікальний совячий показник), то співвідношення виглядатиме зовсім інакше: 1,38:1.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674414 вiд 2023-10-05 14:40:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674413
ссср вбитих так толком і не порахував
спочатку казали 12 млн. потім - 20. після перестройки рахували що 50…
там же перед війною перепис був, за результатами голову рахувальної комісії розстріляли
тому толком ніхто не знав скільки людей в ссср напередодні війни було…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674413 вiд 2023-10-05 14:32:37

+№ 1674412

Слід додати, що амер. показник включає небойові втрати (загиблі внаслідок нещасних випадків, побутових вбивств, самогубства тощо), а совячі цифри викликають великі сумніви.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.