Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674412 вiд 2023-10-05 14:29:26Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1674408 вiд 2023-10-05 13:48:47Довідково, у Другій світовій війні серед віськовослужбовців співвідношення вбитих до зниклих безвісти було:СРСР: 6239600 до 500000, тобто 12:1Німеччина: 2001399 до 1902704 (включно з військовополоненими), тобто 1,05:1США: 405399 до 72491, тобто 5,59:1Інакше кажучи, єдину закономірність прослідкувати важко.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674411 вiд 2023-10-05 13:59:43The Kazakh Senate ratified on October 5 an agreement with China on the exchange of personal data of their citizens. But rights activists say China might use the data in its crackdown on indigenous ethnic groups in the northwestern region of Xinjiang.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674410 вiд 2023-10-05 13:59:18Туреччина проведе третій «мирний саміт» щодо України, пише Bloomberg. Перша зустріч щодо «формули миру» пройшла в Копенгагені, друга - в Джидді. https://p.dw.com/p/4X8mE?maca=uk-Twitter-sharing
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674409 вiд 2023-10-05 13:51:28перші офіційне повідомлення про втрати
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674408 вiд 2023-10-05 13:48:47На сьогодні вважаються безвісти зниклими за особливих обставин 11 тис. цивільних і 15 тис. військовослужбовців українців, інформують у Міністерстві внутрішніх справ України.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674407 вiд 2023-10-05 13:00:31Sauron [Останнi 20 месаг]№ 1674390 вiд 2023-10-05 10:22:01Мабуть хоче мати роль позапартійного арбітра у політичному процесі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674406 вiд 2023-10-05 12:51:08sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1674405 Вже спростували. То не він
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674405 вiд 2023-10-05 12:45:27Пару днів назад вилазка в Крим була, це підготовка? До речі москалі писали що нашого полковника в полон взяли. Хз чи правда
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674404 вiд 2023-10-05 12:44:18До речі. Це ж рік назад, напередодні др хуйла ми йобнули по мосту. І через день хуйлотна Київ відправив 100 ракет? Оце затишшя що ми маємо останні пару тижнів, це підготовка до др хуйла?
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674403 вiд 2023-10-05 12:42:39Шойгу: «Многие из них, завершив полугодовой контракт, возвращаются во второй и даже в третий раз» Вот и раскрыл секрет якобы огромного числа «добровольцев». У тех кто воюет заканчиваются контракты, их переподписывают как «новых». Не все 300+ тысяч получаются именно так, но их должно быть существенное количество. Вот только больше солдат у Путина от этого не становится.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674402 вiд 2023-10-05 12:38:50У Росії солдати-возвращенци убили вже сумарно 27 людей. Мало.: -/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674401 вiд 2023-10-05 12:31:01Там у більшості тих дєрєвєнь мабуть мешкає пара-трійко алкашів, ну може ще 1-2 старі баби.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674400 вiд 2023-10-05 11:22:4967 знеструмлених населених пунктів - це вже щось! Чудова робота. Є відчуття, що русня в цьому плані більш вразлива ніж ми, бо в них густина населення значно менша, а значить і обʼєктів енергетики менше.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674399 вiд 2023-10-05 11:21:18sk (здалеку) № 1674394 ШтормШедоу у нас - дефіцитна зброя, тому й не літає. Коридор запрацював, бо ЧФ РФ фактично втратив можливість на це впливати. Вони можуть тільки запускати калібри, але мабуть накопичують їх для суттєвого удару. Але шахеди запускають чи не щоночі. І частина з них летить саме в наші порти, тому які тут домовленості?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674398 вiд 2023-10-05 11:03:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674395 так. молодий бу вийшов на заміну «діду» колись давно якийсь поважний дядько писав що як з'явилось ІТ - то вони всі 2 чи 3-буквенні (от хз як українською!) скорочення позабирали собі. і тепер неможливо бізнесові тексти писати використовуючи скорочення… «все життя» в бізнес новинах рс - було пепсі кола, а зараз всі читають і розуміють що це персональний компьютер… так і з будановим… «прийшли молоді іт-шніки» і привласнили собі старі скорочення :)
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674397 вiд 2023-10-05 10:56:36У Курській області РФ дрони знеструмили десятки міст За даними російських ЗМІ, вибуховий пристрій скинули на електропідстанції, без світла залишились 67 населених пунктів. Влада Курської області РФ звинуватила Україну в атаці. … dw укр 67 населених пунктів, не пара сіл на кордоні
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674396 вiд 2023-10-05 10:52:46Enot [Останнi 20 месаг]№ 1674391 вiд 2023-10-05 10:29:24Наскільки розумію, коаліції ще нема.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674395 вiд 2023-10-05 10:52:17sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1674394 вiд 2023-10-05 10:47:32Довго думав, до чого тут Луческу, але потім зрозумів, що йдеться про господаря таємничих жаб.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674394 вiд 2023-10-05 10:47:32Sauron № 1674388 публічно зе і бу сказали що «не залишимо без відповіді» також публічно зе перед візитом в штати сказав що якщо ми будемо бити по цивільних об'єктах - коаліція що нас підтримує, може сильно зменшитись… якщо прикинути далі, то чим більше ми «старждали» без світла, тим більше донатили на зсу і т. п… чому думаєте що страждання москалів у щось інше виллються? думаєте вони побіжать революцію робити? якщо їбашити по військовим базам, тоді можливо, москалі, що десь там в душі не дуже війну підтримують, будуть «спокійно» спостерігати за подіями. черги у воєнкомати зменшаться (можливо) і т. п… про блек-аут крім стерненко ніхто не написав. ну і ок… подивимось далі як воно буде… до речі чомусь шторм-шедов давно не літали в крим… і зерновий коридор запрацював і всі забили на санкції на продаж хуйло-нафти… не покидає відчуття «домовленостей» якихось…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674393 вiд 2023-10-05 10:33:46Sauron № 1674390 ---- У твоєму повідомленні є якась алогічна хуйня. Схоже текст цього ньюса склепали в Ольгіно чи десь в дєрєвнє тролів в нечерноземній зоні Московського ханства.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674392 вiд 2023-10-05 10:29:43Словацький народ обрав Путіна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674391 вiд 2023-10-05 10:29:24Там Фіцо ще помірний. Його партнери по коаліції взагалі під Кремлем лежать.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674390 вiд 2023-10-05 10:22:01А ось це якийсь несамовитий пиздець, який не лізе в голову. За єбанутого Фіцо проголосувало лише 23% населення. Зрозуміти таке зможу, тільки якщо Зузана хоче отримати місце в новому уряді. Сподіваюсь на неправильний переклад. — Президент Словаччини Зузана Чапутова виступила проти передачі Україні нового пакету військової допомоги через перемогу на парламентських виборах партії Smer-SD. Чапутова активно підтримувала Україну від початку війни. Президент пояснила свою позицію необхідністю поважати результати виборів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674389 вiд 2023-10-05 10:21:29Також зайобує, коли українські новинкарі пишуть: Російськтй якийсь там губернатор каже, що працює ППО десь там в Курську, російський псевдогубернатор Севастополя каже що росіяни збили всі ракети, дрони, і вбили всіх диверсантів. І це все ретранслюють українські медіа без жодного сенсу. Мені не треба знати про хлопки на Болотах і факти українських атак. Мені знати про РЕЗУЛЬТАТИВНІ атаки. треба БАЧИТИ відео з палаючими заводами і фабриками, нафтобазами, мені треба бачити паніку і ужас в очах і словах хуйлостанців — ось що мені треба знати. А активність, що україна щось випустила, ну випустила, так іде війна. Ну нахуя мені знати що Хуйлостанці ЗБИЛИ партію українських безпілотників.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674388 вiд 2023-10-05 10:19:50sk (здалеку) № 1674373 Та хуйня це. Наша влада публічно попереджала про такі удари, якщо русня почне схоже робити. Русня почала. Плюс всі памʼятають який жах вони нам зробили минулої зими.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674387 вiд 2023-10-05 10:10:04Згоден з sk. Українські ньюсруми та інформагенції дещо розгубилися і розхристано подають інфу. Подавати інформацію треба обєктивно, але упаковувати її так, щоб ні в одного німця, словака чи француза не виникло сумнівів що Україна б'є по законних воєнних цілях в рамках визвольної війни українського народу проти російського агресора.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674386 вiд 2023-10-05 10:09:00Вони не «зроблять» вони вже зробили щоб наші міста були у темряві і зроблять ще раз коли зима почнеться. Незалежно від дій України. «Не провокувати» це дуже погана стратегія під час тотальної війни.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674385 вiд 2023-10-05 10:04:35klirik № 1674384 у москалів колись була розгорнута «військова частина» на зміїному. і якось вони там без підстанції жили. рлс працювали і т. п… сподіватись на те що боєздатність військової частини сильно постраждає без електрики - таке собі. тим більше що військових дій в тому районі немає… ще розумію якщо «партизани» вилазку готують, і це частина плану… Enot № 1674383 «страждання» 1к москалів в селах на кордоні - таке собі. на хід війни не впливає. і, якщо ми розмінюємось, на удари по інфраструктурі - то страждання москалів в прикордонних селах - це максимум чого ми можемо добитись… а москалі легко зроблять так щоб страждали наші люди у містах мільйонниках чи районних центрах. якщо київ +- захищений - то у нас купа усього беззахисного. з урахуванням того що хуйлостан має «далеких» ракет на порядки більше ніж ми «далеких» дронів… думаю що «дрони стерненка» можна більш ефективно використовувати. хоча дійсно. навряд чи рішення приймає стерненко
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674384 вiд 2023-10-05 09:39:13sk (здалеку) № 1674379 Це прикордонні села з кацапської сторони. Там війська розселені вздовж усього кордону, не обов'язково по в/ч. Звісно відсутність е/е створить їм незручності, але наскільки суттєво то вже діскусійне питання
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674383 вiд 2023-10-05 09:35:31При чому тут військова частина? Кацапня має страждати
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674382 вiд 2023-10-05 09:30:04sk (здалеку) № 1674379 вiд 2023-10-05 09:26:14 Enot № 1674378 з іншого боку - йобати по підстанції і сподіватись на те що військова частина перестане функціонувати - таке собі…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674381 вiд 2023-10-05 09:28:48sk (здалеку) № 1674379 вiд 2023-10-05 09:26:14 До чого тут Стерненко? Люди що приймають рішення не знають хто це взагалі. Це взагалі не має жодного значення.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674380 вiд 2023-10-05 09:26:35Росія хоче замінувати шлях цивільних суден у Чорному морі, яким вивозять на експорт українське зерно, - британська розвідка
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674379 вiд 2023-10-05 09:26:14Enot № 1674378 наш гур чи сбу - правильний меседж подавав. мовляв, йобнули по підстанції, тому що поруч військова частина яка від неї живиться… а подавати меседж про те що йобнули по підстанції і навколішні села в блек-ауті - таке собі це ми тут так можемо написати, чувак що збирає мільйони на дрони не повинен такого писати… тому що цим меседжем він показує що ми такі ж дикуни як і хуйлостан… а ми просимось в нато…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674378 вiд 2023-10-05 09:20:12sk (здалеку) № 1674373 вiд 2023-10-05 08:58:28 Той і то хоче щось робити той знаходить засоби, той хто не хоче нічого робити, знаходить причини. Якщо не хочуть поставляти, щоб не сваритися з Росією, то й не поставлятимуть. А удари по російській інфраструктурі будуть наноситися тими засобами які є. Це політичне рішення, яке ніхто не приховує.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674377 вiд 2023-10-05 09:16:15olma [Останнi 20 месаг]№ 1674371 вiд 2023-10-05 08:43:02Китайці - древня нація мореплавців чи просто жовто-красножопі довбойоби?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674376 вiд 2023-10-05 09:14:40sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1674370 вiд 2023-10-05 08:42:48Шольц, што у мєня с етім ящіком? Да ви просто підарас, Шольц!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674375 вiд 2023-10-05 09:08:21PEPSI: aлaрмiст чи нi? http://www.kasparov.ru/material.php?id=651DDEDCD3A4C
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674374 вiд 2023-10-05 09:00:21olma № 1674371 при чому що про подію ніхто не знав 2 місяці. і до сих пір офіційно нічого не відомо… все що потрібно знати про китай. аварія на атомній підлодці. мінус 55 моряків… пох…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674373 вiд 2023-10-05 08:58:28sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1674370 тут ще стерненко радісно повідомляє що у курській обл блек-аут. «невідомі» дрони інфраструктуру атакували з такими заявами нам атакмс ніхто не поставить (разом з таурусами)