🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1920.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674252 вiд 2023-10-03 03:30:56

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау пояснив свою відсутність на зустрічі голів МЗС держав Європейського Союзу станом здоров’я, а також «спадом» у польсько-українських відносинах.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674251 вiд 2023-10-03 01:59:11

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1674250
на Маска, він вумний.
А Лейзік довбограй.
Довбограї завжди сосуть. :-)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674250 вiд 2023-10-03 00:14:03

2 PEPSI
№ 1674249

“Лейзік у відносинах з Маском”

довго ржав :-)

Ти не ржи! Ти на кого ставиш?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674249 вiд 2023-10-02 23:36:01

«Лейзік у відносинах з Маском»

довго ржав :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674248 вiд 2023-10-02 23:28:48

цікаво, а у кацапів хтось подумки, понятно шо не в голос, проводе аналогію ситуації, і як наслідок майбутнього розвитку, Карабах - Крим/Донбас.
Нехай вони там усі і упороті, але ж не повні ідіоти. Думки повинні приходити

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674247 вiд 2023-10-02 23:28:41

Хотів купити квиток на збірну у Празі проти Македонії на 14 жовтня, а сайт каже квитків нема, що справді? Не вірю.
Солд аут? Не може такого бути.

https://uaf.enigoo.cz/app/tickets/events/2

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674246 вiд 2023-10-02 23:11:37

2 sk
№ 1674240
Вірмени свій шанс упустили в 90-х. коли разом з кацапами окупували райони навколо Карабаху і нічого не зробили, щоб отримати мир в обмін на захоплені території. ні, сподівалися на вічну кацапську підтримку. а зараз в ситуації, коли Азербайджан може роздавити усю Вірменію.
Але, чогось згадуються лише визнання Вірменами окупації Криму, Долнбаса, Півдня і підтримка кацапів всюди. То ж чогось співчуваим їм ду-уже важко.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674245 вiд 2023-10-02 23:06:14

о, тіки хотів написать шо Мудрик буде першим на заміну, а вже і замінили в перерві

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674244 вiд 2023-10-02 23:03:56

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1674239
той захисник зумів за одну атаку зробить два паса супернику. Не щастить так не щастить :)
Мудрик сьогодні взагалі непогано в першому.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674243 вiд 2023-10-02 23:00:16

Starik (Україна, Київ)
№ 1674237
хвалив його тіки один Лейкер, чому понятно.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674242 вiд 2023-10-02 22:59:10

Today, two trailblazing researchers received the Nobel Prize in Medicine for work that enabled the development of mRNA vaccines against COVID-19.

Dr. Katalin Karikó and Dr. Drew Weissman, congratulations.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674241 вiд 2023-10-02 22:56:21

https://twitter.com/theACentauri/status/1708906538050494686

отут добре розписано нах Маск це все робить, і шо обкладати хуями у відповідь його як мінімум не варто

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674240 вiд 2023-10-02 22:56:18

Starik (Україна, Київ)
№ 1674236
так там нікого не залишилось. всі виїхали
репортажі із стєпанакєрта - пусте місто і бездомні собаки бігають

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674239 вiд 2023-10-02 22:55:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1674234
до речі мудрик сьогодні зовсім «інший»
спілкується з командою. підказує, щось там руками показує… видно що є частиною команди…
хоча ще в минулій грі якийсь «загублений» був на полі…
хз, мені здається що все рівно трохи підтуплює в позиційній грі, особливо в захисті… з його флангу купа навісів у штрафну було… якщо в другому таймі так піде - то один з навісу забьють…
цікавий момент був коли дали пас мудрику, камера була коло їх лавки запасних, і хтось кричав мудрику: go-go-go! :)
другий гол челсі - буде «найкращим» голом туру. як захисник привіз собі гол…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674238 вiд 2023-10-02 22:54:48

2 пробегавший
№ 1674231
Та ні. Просто Лейзік у відносинах з Маском може особисто замінити цілий МЗС

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674237 вiд 2023-10-02 22:48:50

щодо історії О.

Тут колись хтось дуже хвалив москальського тренера шлюського.
Його спіткала важка доля зірки кацапських шоу де над ним просто знущаються і йому це наче подобається.

Ось така хуйня, малята :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674236 вiд 2023-10-02 22:45:04

https://ua.korrespondent.net/world/4628360-azerbaidzhan-predstavyv-plan-reintehratsii-virmen-karabakha

маю надію, що там не просто папірець і в нас є люди які вміють перекласти з азербайджанської :)

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674235 вiд 2023-10-02 22:22:24

2LAZY
№ 1674232
Ну на на почтку 2022 року Маск не здавався таким вже довбойобом? І надавав допомогу без мемасиків. Щось змінилося? Але, мабуть, обкладати хуями на офіційному рівні — це дуже корисна, правильна дія! Віце препиздент може ще з маківської клавіатури смайликів з посилом Маска в легку еротичну прогулянку накляцати (нах). Все одно ж Маск довбойоб і позицію не змінює з 2022! Чи змінює? Как заєбалі блядскіє питання…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674234 вiд 2023-10-02 22:19:49

Мудрик гол забив

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674233 вiд 2023-10-02 21:57:05

2 Enot
№ 1674227
Як ти про пенальку, руху рукою в бік мʼяча не було, обʼєм не збільшував, часу на реакцію не було.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674232 вiд 2023-10-02 21:53:46

Маск - йобаний підарас, довбойоб, аутіст, хуєсос путлєра та їбучий трампист. Ексцентричний мудак на шостому десятку життя.

Які в сраку перевиховання взагалі можуть бути?

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674231 вiд 2023-10-02 21:41:22

2LAZY
Ви просто гєній! Палітікблядь касміческого масштаба! Я так розумію, якщо відключать старлінк, з кишені своєї дасте новий.
Мабуть ви в мзс працюєте? Поради і дії однакової користі) нульові. Але хід думок співпадає з єрмаковсткими дятлами))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674230 вiд 2023-10-02 21:35:13

Замість того щоб працювати над тим, що якщо не прихильником Маска зробити, то хоча б не ворогом

Може йому ще хуя блядь відсмоктати усім МЗС?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674229 вiд 2023-10-02 21:34:19

Ви прослухали старпьорський пердьож в диван від тулуба, що ніхуя не розуміє про сучасний світ. Прєнєпрємєннєйше пєшитє ещщьо ваше ценноє мнєніє.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674228 вiд 2023-10-02 21:18:11

В ситуації з Маском більш всього дратує єрмаковщина від нашого мзс. Загалом наше мзс деградувало до рівня коментів на різних сміттярках. Ну Мвск— непересічний тип з кучею тарганів в голові. А наші «політики»? Дятли небачених розмірів. Замість того щоб працювати над тим, що якщо не прихильником Маска зробити, то хоча б не ворогом, обкладають по дитячому цього ексцентріка. І що в результаті отримають? Вякщо трамп прийде, Маск радісно виключить старлінки і розповіді з України, що піднявся він на замовленнях Пентагону— до сраки. І мемасіки — туди ж.

Блядь і з поляками в ООН майже така ж хуйня. Кулебу з єрмаками—татаровими вже давно час викинути. Довбойоби. Сумно це….

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674227 вiд 2023-10-02 20:30:28

Металіст засудили, підораси
? si=eMGDY3jn1c70CGuA

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674226 вiд 2023-10-02 20:01:40

Средняя цена нефти Urals в сентябре 2023 составила $83.08 за баррель, что на $20 выше потолка цен, объявленного G-7 и ЕС. Сибирская смесь ESPO и сахалинская Sokol продавись выше $90 за баррель.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674225 вiд 2023-10-02 19:26:20

toreo
№ 167422
В % не так багато
Тоді було десь 500 млн куб, на піку при хуйлу 650
Колапс це якби до нуля впало, ну або там 10-20% від піку…
Новина хороша
Щось вони наче Китай уговорили газопровід через монголію тягнути…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674224 вiд 2023-10-02 19:11:37

Russia's Gas Production Collapses to Late-Stage USSR Levels
BY BRENDAN COLE ON 9/30/23 AT 6:30 AM EDT

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674223 вiд 2023-10-02 16:19:09

Кувейтское издание «Аль-Джарида» со ссылкой на источник в подразделении «Кудс» иранского Корпуса стражей исламской революции пишет, что между «Хезболлой», Сирией, Ираном и Россией подписано новое соглашение, направленное против Израиля. Соглашение предусматривает передачу ливанской «Хезболлой» части своих старых боеприпасов боевикам, действующим в Сирии, в обмен на новое иранское оружие. «При этом Москва получит часть оружия и боеприпасов из этой партии (старых боеприпасов) для снабжения ее дорогостоящей войны в Украине», – пишет «Аль-Джарида».

@yigal_levin

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674222 вiд 2023-10-02 16:12:06

Жирона:
«Циганков: травма двоголового м'яза стегна правої ноги. Терміни відновлення: приблизно 1 місяць».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674221 вiд 2023-10-02 15:58:30

Rt. Hon Ben Wallace MP
@BWallaceMP
·
5 год
Ben Wallace: Ukraine’s counteroffensive is succeeding. Give them the tools to finish the job

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674220 вiд 2023-10-02 15:30:47

Sauron
№ 1674219
Анна, Бербок! Де тауруси?!!!)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674219 вiд 2023-10-02 14:54:42

Анналена Бербок:
”Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС "

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674218 вiд 2023-10-02 14:51:38

З НАТО немає механізму виключення. Тільки сама країна може вийти. А виключити - ні, тому що тоді буде можливість замість захищати країну, на яку напали - виключити її.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674217 вiд 2023-10-02 14:35:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1674206
так він був і є великим прихильником Трампа. І це ніколи не приховував.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674216 вiд 2023-10-02 13:54:35

Preved
№ 1674215

Так виключи. Дєлоф то.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674215 вiд 2023-10-02 13:53:36

2 olma
№ 1674182

напевно, треба було включити словакiв та мадяр с НАТО у вiдповiдь на ультiматуми кремля, делoff то

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674214 вiд 2023-10-02 11:47:09

sk (здалеку)
№ 1674210

Та хуйня це все.
Згідно міжнародних законів ми отримали ще 24.02 право бити по московії з усіх видів зброї і всі це знають.

Проблема тільки в тому, що наші партнери категорично наказали цього не робити з їхнього озброєння і, мабуть, просять менше робити з нашого… :(

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1674213 вiд 2023-10-02 11:23:29

цікаво подивитись на фото заводу що виробляв в смоленську
гур передає що дрони долетіли


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.