Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674252 вiд 2023-10-03 03:30:56Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау пояснив свою відсутність на зустрічі голів МЗС держав Європейського Союзу станом здоров’я, а також «спадом» у польсько-українських відносинах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674251 вiд 2023-10-03 01:59:11Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1674250 на Маска, він вумний. А Лейзік довбограй. Довбограї завжди сосуть. :-)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674250 вiд 2023-10-03 00:14:032 PEPSI№ 1674249“Лейзік у відносинах з Маском”…довго ржав :-)Ти не ржи! Ти на кого ставиш?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674249 вiд 2023-10-02 23:36:01«Лейзік у відносинах з Маском» … довго ржав :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674248 вiд 2023-10-02 23:28:48цікаво, а у кацапів хтось подумки, понятно шо не в голос, проводе аналогію ситуації, і як наслідок майбутнього розвитку, Карабах - Крим/Донбас. Нехай вони там усі і упороті, але ж не повні ідіоти. Думки повинні приходити
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674247 вiд 2023-10-02 23:28:41Хотів купити квиток на збірну у Празі проти Македонії на 14 жовтня, а сайт каже квитків нема, що справді? Не вірю. Солд аут? Не може такого бути. https://uaf.enigoo.cz/app/tickets/events/2
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674246 вiд 2023-10-02 23:11:372 sk№ 1674240Вірмени свій шанс упустили в 90-х. коли разом з кацапами окупували райони навколо Карабаху і нічого не зробили, щоб отримати мир в обмін на захоплені території. ні, сподівалися на вічну кацапську підтримку. а зараз в ситуації, коли Азербайджан може роздавити усю Вірменію.Але, чогось згадуються лише визнання Вірменами окупації Криму, Долнбаса, Півдня і підтримка кацапів всюди. То ж чогось співчуваим їм ду-уже важко.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674245 вiд 2023-10-02 23:06:14о, тіки хотів написать шо Мудрик буде першим на заміну, а вже і замінили в перерві
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674244 вiд 2023-10-02 23:03:56sk (Samsung Galaxy tab a) № 1674239 той захисник зумів за одну атаку зробить два паса супернику. Не щастить так не щастить :) Мудрик сьогодні взагалі непогано в першому.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674243 вiд 2023-10-02 23:00:16Starik (Україна, Київ) № 1674237 хвалив його тіки один Лейкер, чому понятно.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674242 вiд 2023-10-02 22:59:10Today, two trailblazing researchers received the Nobel Prize in Medicine for work that enabled the development of mRNA vaccines against COVID-19. Dr. Katalin Karikó and Dr. Drew Weissman, congratulations.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674241 вiд 2023-10-02 22:56:21https://twitter.com/theACentauri/status/1708906538050494686 отут добре розписано нах Маск це все робить, і шо обкладати хуями у відповідь його як мінімум не варто
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674240 вiд 2023-10-02 22:56:18Starik (Україна, Київ) № 1674236 так там нікого не залишилось. всі виїхали репортажі із стєпанакєрта - пусте місто і бездомні собаки бігають
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674239 вiд 2023-10-02 22:55:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1674234 до речі мудрик сьогодні зовсім «інший» спілкується з командою. підказує, щось там руками показує… видно що є частиною команди… хоча ще в минулій грі якийсь «загублений» був на полі… хз, мені здається що все рівно трохи підтуплює в позиційній грі, особливо в захисті… з його флангу купа навісів у штрафну було… якщо в другому таймі так піде - то один з навісу забьють… цікавий момент був коли дали пас мудрику, камера була коло їх лавки запасних, і хтось кричав мудрику: go-go-go! :) другий гол челсі - буде «найкращим» голом туру. як захисник привіз собі гол…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674238 вiд 2023-10-02 22:54:482 пробегавший№ 1674231Та ні. Просто Лейзік у відносинах з Маском може особисто замінити цілий МЗС
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674237 вiд 2023-10-02 22:48:50щодо історії О. Тут колись хтось дуже хвалив москальського тренера шлюського. Його спіткала важка доля зірки кацапських шоу де над ним просто знущаються і йому це наче подобається. Ось така хуйня, малята :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674236 вiд 2023-10-02 22:45:04https://ua.korrespondent.net/world/4628360-azerbaidzhan-predstavyv-plan-reintehratsii-virmen-karabakha маю надію, що там не просто папірець і в нас є люди які вміють перекласти з азербайджанської :)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674235 вiд 2023-10-02 22:22:242LAZY № 1674232 Ну на на почтку 2022 року Маск не здавався таким вже довбойобом? І надавав допомогу без мемасиків. Щось змінилося? Але, мабуть, обкладати хуями на офіційному рівні — це дуже корисна, правильна дія! Віце препиздент може ще з маківської клавіатури смайликів з посилом Маска в легку еротичну прогулянку накляцати (нах). Все одно ж Маск довбойоб і позицію не змінює з 2022! Чи змінює? Как заєбалі блядскіє питання…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674234 вiд 2023-10-02 22:19:49Мудрик гол забив
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674233 вiд 2023-10-02 21:57:052 Enot№ 1674227Як ти про пенальку, руху рукою в бік мʼяча не було, обʼєм не збільшував, часу на реакцію не було.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674232 вiд 2023-10-02 21:53:46Маск - йобаний підарас, довбойоб, аутіст, хуєсос путлєра та їбучий трампист. Ексцентричний мудак на шостому десятку життя. Які в сраку перевиховання взагалі можуть бути?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674231 вiд 2023-10-02 21:41:222LAZY Ви просто гєній! Палітікблядь касміческого масштаба! Я так розумію, якщо відключать старлінк, з кишені своєї дасте новий. Мабуть ви в мзс працюєте? Поради і дії однакової користі) нульові. Але хід думок співпадає з єрмаковсткими дятлами))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674230 вiд 2023-10-02 21:35:13Замість того щоб працювати над тим, що якщо не прихильником Маска зробити, то хоча б не ворогом … Може йому ще хуя блядь відсмоктати усім МЗС?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674229 вiд 2023-10-02 21:34:19Ви прослухали старпьорський пердьож в диван від тулуба, що ніхуя не розуміє про сучасний світ. Прєнєпрємєннєйше пєшитє ещщьо ваше ценноє мнєніє.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674228 вiд 2023-10-02 21:18:11В ситуації з Маском більш всього дратує єрмаковщина від нашого мзс. Загалом наше мзс деградувало до рівня коментів на різних сміттярках. Ну Мвск— непересічний тип з кучею тарганів в голові. А наші «політики»? Дятли небачених розмірів. Замість того щоб працювати над тим, що якщо не прихильником Маска зробити, то хоча б не ворогом, обкладають по дитячому цього ексцентріка. І що в результаті отримають? Вякщо трамп прийде, Маск радісно виключить старлінки і розповіді з України, що піднявся він на замовленнях Пентагону— до сраки. І мемасіки — туди ж. Блядь і з поляками в ООН майже така ж хуйня. Кулебу з єрмаками—татаровими вже давно час викинути. Довбойоби. Сумно це….
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674227 вiд 2023-10-02 20:30:28Металіст засудили, підораси ? si=eMGDY3jn1c70CGuA
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674226 вiд 2023-10-02 20:01:40Средняя цена нефти Urals в сентябре 2023 составила $83.08 за баррель, что на $20 выше потолка цен, объявленного G-7 и ЕС. Сибирская смесь ESPO и сахалинская Sokol продавись выше $90 за баррель.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674225 вiд 2023-10-02 19:26:20toreo № 167422 В % не так багато Тоді було десь 500 млн куб, на піку при хуйлу 650 Колапс це якби до нуля впало, ну або там 10-20% від піку… Новина хороша Щось вони наче Китай уговорили газопровід через монголію тягнути…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674224 вiд 2023-10-02 19:11:37Russia's Gas Production Collapses to Late-Stage USSR Levels BY BRENDAN COLE ON 9/30/23 AT 6:30 AM EDT
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674223 вiд 2023-10-02 16:19:09Кувейтское издание «Аль-Джарида» со ссылкой на источник в подразделении «Кудс» иранского Корпуса стражей исламской революции пишет, что между «Хезболлой», Сирией, Ираном и Россией подписано новое соглашение, направленное против Израиля. Соглашение предусматривает передачу ливанской «Хезболлой» части своих старых боеприпасов боевикам, действующим в Сирии, в обмен на новое иранское оружие. «При этом Москва получит часть оружия и боеприпасов из этой партии (старых боеприпасов) для снабжения ее дорогостоящей войны в Украине», – пишет «Аль-Джарида». @yigal_levin
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674222 вiд 2023-10-02 16:12:06Жирона: «Циганков: травма двоголового м'яза стегна правої ноги. Терміни відновлення: приблизно 1 місяць».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674221 вiд 2023-10-02 15:58:30 Rt. Hon Ben Wallace MP @BWallaceMP · 5 год Ben Wallace: Ukraine’s counteroffensive is succeeding. Give them the tools to finish the job
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674220 вiд 2023-10-02 15:30:47Sauron № 1674219 Анна, Бербок! Де тауруси?!!!)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674219 вiд 2023-10-02 14:54:42Анналена Бербок: ”Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС "
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674218 вiд 2023-10-02 14:51:38З НАТО немає механізму виключення. Тільки сама країна може вийти. А виключити - ні, тому що тоді буде можливість замість захищати країну, на яку напали - виключити її.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674217 вiд 2023-10-02 14:35:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1674206 так він був і є великим прихильником Трампа. І це ніколи не приховував.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674216 вiд 2023-10-02 13:54:35Preved № 1674215 Так виключи. Дєлоф то.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674215 вiд 2023-10-02 13:53:362 olma№ 1674182напевно, треба було включити словакiв та мадяр с НАТО у вiдповiдь на ультiматуми кремля, делoff то
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674214 вiд 2023-10-02 11:47:09sk (здалеку) № 1674210 Та хуйня це все. Згідно міжнародних законів ми отримали ще 24.02 право бити по московії з усіх видів зброї і всі це знають. Проблема тільки в тому, що наші партнери категорично наказали цього не робити з їхнього озброєння і, мабуть, просять менше робити з нашого… :(
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1674213 вiд 2023-10-02 11:23:29цікаво подивитись на фото заводу що виробляв в смоленську гур передає що дрони долетіли