Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673572 вiд 2023-09-24 04:44:27Starik (Україна, Київ) № 1673565 Гeлeн Мiррeн - мoскaлькa Єлeнa Вaсiлєвнa Мiрoнoвa :) https://afisha.london/en/2020/07/30/british-actress-helen-mirren-and-her-russian-history/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673571 вiд 2023-09-24 02:07:43Fozzey № 1673568 база ФК Полісся - краща. І проект не гірший. Може і туди колись завітаєте.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673570 вiд 2023-09-24 01:51:342 Vichny№ 1673569Ні. В огляді в білій сорочці. Я про вектор розвитку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673569 вiд 2023-09-24 01:22:44Fozzey № 1673568 Козловський в шубі пробігав?
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673568 вiд 2023-09-24 01:08:26Глянув огляд Рух - Шахтар. Давно не слідкував, а, виявляється рух Руху набирає обертів. Цікавий проєкт в них. Балканський такий. Був у них на базі, грав там, жили в академії - дуже все симпатично.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673567 вiд 2023-09-23 23:47:00olma № 1673566 Цей перформанс на жаль не схожий зараз на мій настрій, але дякую за добрий кліп :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673566 вiд 2023-09-23 23:28:48Starik (Україна, Київ) № 1673565 ---- Дякую. Цікавий реліз, як музиколюби кажуть. Подивимося. Neil LeVang - Ghost Riders In The Sky (1961)
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673565 вiд 2023-09-23 23:25:10olma № 1673547 А ося я подивился Голда Судний день з Хелен Міррен. Там настільки все по нервах, що досі не можу заспокоїтись. Все майже як у нас, але блокнот та пташки просто вбивають свідомість. Це не ванільна Залізна леді з Меріл Стріп.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673564 вiд 2023-09-23 23:22:39№ 1673562Звічайний, не звічайний.. Але зміна ріторіки на морді ліца..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673563 вiд 2023-09-23 23:17:54Batyj № 1673561 інші джерела пишуть про кластерні почекаємо. нехай поставлять. подивимось на них в роботі… ще декілька днів назад всі писали що атакмс не буде хз що відбувається за лаштунками…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673562 вiд 2023-09-23 23:15:39VVV № 1673559 вiд 2023-09-23 23:08:37 Batyj № 1673558 звичайний «словєсний» булл-шіт а в конституцію включили наші області в склад хуйлостану лавров і ко - йдуть в гаагу пересічні москалі отримують 20 років заборони на виїзд за межі країни. будуть відпрацьовувати відновлення всього що вони у нас натворили
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673561 вiд 2023-09-23 23:13:412 sk№ 1673557Ничего там про «кластерны» нету..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673560 вiд 2023-09-23 23:09:59Россия уважает территориальную целостность Украины в условиях выполнения всех закреплённых в Декларации независимости обещаний Киева.Об этом заявил министр иностранных дел РФ Сергей Лавров на пресс-конференции по итогам работы на 78-й сессии Генеральной Ассамблеи ООН. «Безусловно, мы ещё в 1991 году признали суверенитет Украины на основе Декларации о независимости, которую Украина приняла, выходя из Советского Союза. В декларации много что записано хорошего, в том числе, что они будут уважать права национальных меньшинств, будут уважать права русского языка и других языков, русский там прямо упомянут. Потом всё это вошло в конституцию Украины», — сказал министр. «Но в Декларации независимости было одним из главных для нас моментов, что Украина будет внеблоковой страной, не будет вступать ни в какие военные альянсы. В той редакции, при тех условиях мы территориальную целостность Украина поддерживаем»-----В чо запоет, када ракеты завнзут?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673559 вiд 2023-09-23 23:08:37Batyj № 1673558 ага. і що Україна зобовсязалась бути нейтральною. і Україна досі нейтральна, а кацапи ахуєнно поважають суверінітет. те що мекає цей мерин - ніщо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673558 вiд 2023-09-23 23:02:34Хуясе.. а ракет еще не завезли..Лавров в оон запел про что оне уважают сувернитет Украины в границах 91 года..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673557 вiд 2023-09-23 22:24:13https://x.com/Billbrowder/status/1705606249541202207?s=20 фт пише що поставлять атакмс кластерні зашибісь новина
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673556 вiд 2023-09-23 22:23:06рівень суддівства нище плінтуса. Коли вже того італійського шарлатана виженуть
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673555 вiд 2023-09-23 22:18:012 Voxa№ 1673554Ну це в нас вже стабільна практика. Гол Оболоні у ворота ДК згадався.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673554 вiд 2023-09-23 22:15:08у ворота Шахти не зарахували гол через ВАР, який неправильно намалював лінії. сцуко. це українське ноу-хау "протів счастья лоховского безсільна шуллєра рука … "
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673553 вiд 2023-09-23 22:07:57Барса-хуярса
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673552 вiд 2023-09-23 21:49:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1673551 на доданих хвилинах барса ще мала 2 моменти у свої воріт…повезло… купа замін… хз що там хаві надумав. той же ромеу - дуже круто відіграв. «тілом» закрив ворота пару раз - так би гол був. але його замінили. чувак що його замінив пару раз пропустив контри… ну хз. не можу сказати що моя думка сильно «експертна» :) єврокубки покажуть справжню силу барси…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673551 вiд 2023-09-23 21:40:20Барса до 81хв летіла 0:2, і виграла 3:2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673550 вiд 2023-09-23 21:30:03Артем Довбик і бюстгалтер
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673549 вiд 2023-09-23 21:27:18Коли вже кацапи роздупляцця з некрологами по ШТабу в Севастополі?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673548 вiд 2023-09-23 21:18:54до речі, так. довбик в жіроні, як лєвандовський в барсі 9 польових гравців «мілких», шустрих… і один високий «дядько» попереду на якого можна навісом зіграти… тільки почали писати що нарешті барса знайшла свою гру, як просто «геніально» пливуть проти сельти (там тренер рафа бенітес, можливо щось дуже хитре придумав. контри просто вбивчі) сельта до воріт барси дійшла раз 10. з яких раз 8 могла забити… ну забили 2… у барси пів-момента за всю гру… левандовський забив, але виглядає скоріш як «випадковість» … поки пишу. левандовський другий забив… :) жірону потрібно подивитись проти якихось більш сильних команд
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673547 вiд 2023-09-23 21:04:37У кого є Нетфлікс підписка рекомендую глянути польський серіал Infamia (Ганьба). Настільки зачотний сюжет, історія. Але гра акторів божественна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673546 вiд 2023-09-23 21:02:05Я так і не поняв чи дав дідо Байден Атакамси чи не дав, медіа якусь хуйню несуразну торочать.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673545 вiд 2023-09-23 19:23:42Артемій короче, красун. Шкода зараз дають гірчичника за зняття футболки, памятаєте як Довбик забив зняв футболку а там ліфчик, схожий на кобуру чи якусь снарягу.)) Ох дівчата тоді вподобали Артема.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673544 вiд 2023-09-23 18:02:40Valeriy № 1673543 да так і є. У Віті 6.5 а у тіх, хто виходив на заміну по 5.9 У Довбика 8.2
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673543 вiд 2023-09-23 17:38:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1673537 вiд 2023-09-23 16:16:50 sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1673534 після першого, у Цигана найгірша оцінка серед польових гравців ---------------------------------------- Гіршим не буде, бо як пішов з поля разом з Довбиком та Савіо, Жирона здулась і пропустила 2 голи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673542 вiд 2023-09-23 17:33:13Полісся - Минай 2:1 Казка продовжується, 15 очок, в трійці. 7 жовтня близько.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673541 вiд 2023-09-23 17:06:54European Parliament Vice President Katarina Barley said Hungary was already no longer a democracy. … Трохи про мадьярів
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673540 вiд 2023-09-23 17:03:48До речі про Африку і вагнерів … Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy said on September 23 that he held an impromptu meeting in Ireland's Shannon Airport with the head of the Sudanese Sovereign Council, Abdel Fattah al-Burhan, and that they discussed Russian-funded armed groups.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673539 вiд 2023-09-23 16:35:50Nevropatolog № 1673533 це він хоче сказать, шо партія президента прихильники РПЦ і руського міра? ну буває. зайва пиздливість неочевидна вада, але суттєва
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673538 вiд 2023-09-23 16:26:12Довбик ще й гольовий пас умудрився віддати, вивів партнера сам на сам з воротарем в контратаці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673537 вiд 2023-09-23 16:16:50sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1673534 після першого, у Цигана найгірша оцінка серед польових гравців
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673536 вiд 2023-09-23 16:15:02Жирона - казка про гадкого утьонка. Питання лише у тому наскільки довго це продовжиться. У будь-якому випадку профіт для ЦД і України. Гарне влучання. Приклад Мудрика навпаки - прихід у команду на стадії деградації і розвалу.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673535 вiд 2023-09-23 16:09:40Batyj № 1673532 Буданова питали в інтерв'ю останньому, чи правду снн казало що останній удар беспілотником по вагнерівцям в Африці то справа гур. Буданов сказав загальною фразою. Всім вагнерівцям - пизда. Пох де вони знаходяться Правда також сказав що прігожин живий
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673534 вiд 2023-09-23 16:05:54Англо коментатор в кінці тайму сказав що циганков, після того як пенальті привіз, нічим не запам'ятався. Але атак з його флангу було більше. Довбик вписується в гру. Навіси із стандартів на нього. Грає «стовпа» в обороні суперника… Легко жирона забиває…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673533 вiд 2023-09-23 16:03:01«У парламенті зараз немає голосів для заборони діяльності в Україні УПЦ МП», - Стефанчук--------Сука жабидло йобане… Це каже той, у кого монобільшість і тиснуть кнопки по команді з Банкової.Інколи думаю, що військовий переворот не завадив би…