🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1940.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673452 вiд 2023-09-22 20:51:10

Ракетний удар по території 133-ї бригади матеріально-технічного забезпечення ЗС РФ (в/ч 73998 , тот Бахчисарай, Крим). Вибух. Пожежа.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673451 вiд 2023-09-22 20:50:30

Саме класне ми тепер пуляємо вдень просто. Фактор паніки серед колонізаторів підсилюється.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673450 вiд 2023-09-22 20:49:12

StormShadow виглядає, як літаючі гроби на крилах. Кацапня має задоволення по повній.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673449 вiд 2023-09-22 20:48:08

шо ще цікаво, шо раз прилетіло в штаб, а до того в док, то нічого не заважає завтра прилетить в стоячій поруч в гавані корабель.
і навіть по морю ловить не надо.
аби ракет вистачило.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673448 вiд 2023-09-22 20:42:39

https://twitter.com/revishvilig/status/1705266567682920561

Слід чекати на підтвердження, звісно. Нехай і пару днів. Але якщо це правда, то я переоцінив здібності русні користуватися інструментами хоум-офісу там скайп, зум, вконтактє.

По атакамсам інфа поки що так собі - ніхуа не підтверджуєцця.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673447 вiд 2023-09-22 20:40:31

Таке враження, що штаб ЧФ збив дві ракети
https://t.me/hueviyherson/46188
Знімають, що вже горить. І прилітає ще.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673446 вiд 2023-09-22 20:36:30

Геть (Геть)
№ 1673444
----
Якщо це правда, то є смисл купить пляшку пива і а решту денного бюджета задонатити на Сили Оборони.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673445 вiд 2023-09-22 20:34:52

Нє смєю возражать, Ваше Високоблагородіє штабс-капітан m1919!

Короче, мені важко судить остаточний і цілковитий вплив таких ударів, можливло це якось позитивно справить враження на партнерів донорів військової і іншої допомоги.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673444 вiд 2023-09-22 20:33:51

Хуїтер пише командуючий флотом одмєрал соколофф таки одмьор. Ракета знищила його кабінєт.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673443 вiд 2023-09-22 20:05:12

olma
№ 1673437

кoлись дaвнo зa Ющeнкa, хуйлo булo пoчaв гoтувaти плaн пeрeвoду чрoнoмoрськoгo флoту дo Нoвoрoсiйськa, aлe пoтiм плaни вiдклaли… щe тoдi зaлишився oсaд щo нe прoстo тaк…

взaгaлi вeличeзний флoт в Чoрнoму мoрi нeмaє сeнсу як пoкaзують мoрськi дрoни…

Тoму мaйбутнє Криму як дeмiлiтaризoвaнoї зoни є цiлкoм рeaльнa рiч якa будe сприймaтися всiмa, включнo з Рoсiєю.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673442 вiд 2023-09-22 19:37:24

2 olma
№ 1673418
Кількість компів-принтерів-серверів-телефонів-олівців обмежена. І частина з них пропали у тому штабі. Це вже має зашкодити роботі

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673441 вiд 2023-09-22 19:32:55

https://www.nbcnews.com/news/world/russia-ukraine-war-atacms-biden-zelenskyy-long-range-missile-rcna116876

Лінк НБСі по атакмс

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673440 вiд 2023-09-22 19:31:44

Наші ще довбанули по севастопольській ТЕЦ, аби світліше кацапні було. Коли добре горить, світла багато.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673439 вiд 2023-09-22 19:30:51

https://fb.watch/ndtQ1tSjfx/?mibextid=Nif5oz

Ранкові думки Буданова, як дивиться на мапу неряхи

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673438 вiд 2023-09-22 19:20:14

olma
№ 1673435
От ті касетні найбільш потрібні. Радіус 130 метрів - ураження майже 100%
Одна ракета, і пів аеродрому немає. Тобто техніка пошкоджена…
Не потрібно 20 шторм шедовина сухий док
Достатньо одной таблєтки атакмс
Цікаво що там кораблі чф. Вони точно повинні знати якщо пиздець підкрадається і будуть їх виводити мінімум в новоросійськ… 300+ км
Тим більше шассі хаймарса одразу готове для запуску… літак можна побачити що підлітає і готується шторм шедов запустити…
Атакмс - 30 хв польоту, і все… «прильот»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673437 вiд 2023-09-22 18:56:18

Може це і не такий вже і фантастичний стратегічний проект: демілітаризація і дефашизизаація Криму.

Прекрасний півострів степів, гір і пляжів, мускат білий червоного каменю, кримськотатарська кухня - янтики, чебуреки - шурпа, плов. салат з ялтинської цибулі, персики і виноград Подарунок Запоріжжю.

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673436 вiд 2023-09-22 18:48:50

Байден уведомил Зеленского, что США передадут Украине небольшую партию ракет ATACMS, сообщает NBC News.

https://t.me/KlymenkoTime

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673435 вiд 2023-09-22 18:32:13

Щось тут не те, журналюги блять мутять. Атакамси з касетними зарядами. Ні, якщо дають, то Ок. Все піде в роботу))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673434 вiд 2023-09-22 18:30:41

The Biden administration is close to deciding it will provide Ukraine with a version of ATACMS long-range missiles armed with cluster bomblets rather than a single warhead, according to several people familiar with the ongoing deliberations.

Адміністрація Байдена близька до рішення, що надасть Україні версію ракет великої дальності ATACMS, озброєну касетними бомбами, а не однією боєголовкою, за словами кількох людей, знайомих з поточними обговореннями.

https://www.washingtonpost.com/national-security/2023/09/22/atacms-ukraine-cluster-munitions/

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673433 вiд 2023-09-22 18:17:09

з приводу удару по будівлі флоту
символічно - так
у нас же по будівлі гур били. і що?
хтось у нас «переивав» що то символічний об-єкт?
там було засідання ставки?
ну москалі ж теж пару тижнів розказували що буданов-залужний - «все» чи дуже сильно поренені…
якщо читали детально по атакмс - там було написано що ракета програмується годину (аналогічно як шторм-шедов)
потім шторм-шедов чіпляють до літака, 20-30 хв підлетіти поближче. запустити. ще 20-30 хв до цілі
тобто від моменту коли розвідка сказала - «можна», до «бах» - 2 години
можливо буданов підглянув в календар головного хуйло-морського-камандіра сєваса коли у них там засідання. при чому на верхніх поверхах…
ну таке собі
знищена техніка, обладнання що шивидко не відновиться. супер.
будівля чф флоту - можливо круто якщо голов адмірала москалі розстріляють. а потім ще того хто за ппо відповідає… тоді ок. можна сказати що ми знищили ще 2х хуйло-генералів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673432 вiд 2023-09-22 18:11:12

Коли наші торік восени провели операцію по знищенню Кримського мосту, Підірвали нах фуру і підгадали, щоб поїзд з паливом загорівся) то українські і партнерські пабліки в твіттері запостили богоугодне відео від Saint Javeline, де англіки в пабі скачуть і вигукують Kerch Bridge on fire - your defence is terrified! https://www.facebook.com/ukrainemind/posts/658405692537736/

то я було зайшов на русские телеграми - русня брала за чисту монету. Не могли повірити, що ця операція чисто зроблена ГРУ, Українцями, ане англіками чи дядьком Семом.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673431 вiд 2023-09-22 18:11:00

NBC NEWS кажуть, що нам погодили невелику партію ATACMS.

Байдену сподобалась атака на русню в Севастополі. :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673430 вiд 2023-09-22 18:00:22

Fozzey
№ 1673429
---
Радий чути! Удачі у всіх ваших діяннях! Я не всепропальщик, бачу що суспільство сильніше за інерцію влади.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673429 вiд 2023-09-22 17:58:52

2 olma
№ 1673409
Запустили вже кілька виробництв. Купуємо у них. Ніби ок.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673428 вiд 2023-09-22 17:57:27

olma
№ 1673426

Рез-т - десятки стягнутих до москви торів і панцирів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673427 вiд 2023-09-22 17:57:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1673422
----
Я підтримую будь-які успіхи, результативні прильоти по русні. Просто висловив свою думку про resilience Хуйлостанської ідеології, і що треба зосередитися на анігіляції живої сили і матеріальних ресурсів, транспортних вузлів, мостів, нафтобаз і тому подібне, а не витрачати зусилля на символічні обєкти. Хоча в деяких випадках є сенс показати для партнерів наші можливості і наш хист їбашить і на символічних обєктах.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673426 вiд 2023-09-22 17:49:38

Sauron
№ 1673423
----
Ні, якраз удар по Сухих доках це супер операція, я про це не казав.

Я просто бачив що двайцять наших дронів летіли на офіс в Москву Сіті, і що який результат? Крім двох істеричних відео в телеграмі?.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673425 вiд 2023-09-22 17:48:36

пишуть про повторні вибухи в Севасі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673424 вiд 2023-09-22 17:47:50

Русня ФАБами утюжать Правобережну Херсонщину. Превентивні заходи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673423 вiд 2023-09-22 17:47:25

Знищені БДК та субмарина - теж популістський жест? :)
Плюс знищений сухий док, що теж потужнйи удар.
Та субмарина там не просто так була, а змушине йти на ремонт після кількох пусків калібрів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673422 вiд 2023-09-22 17:46:49

olma
№ 1673413

ти щoсь нe туди… урaжeння штaбу Чoрнoмoрськoгo флoту цe нe лишe симвoлiчнo i пoкaзoвo, aлe й склaдoвa рoззбрoєння Криму. Кримськoму мoсту пригoтувaтися…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673421 вiд 2023-09-22 17:46:32

А вже штурмовики в Саках не піднімуться, до речі цікаво було глянути фотки Максара.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673420 вiд 2023-09-22 17:45:28

Керівництво58 армії нещодавно в Мелітополі сиділи в одній будівлі і дочекались атаки.
А Севастополь для них - найбільш захищене місто, якщо не рахувати Москву. Що може трапитись?

Так, наврядчи там було прям все керівництво, але там точно було дохуй людей та техніки. Не кажучи вже про документи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673419 вiд 2023-09-22 17:45:22

Ок. Подивимося, подивимося, може некрологи появляться. І полковник Штефан Штірліц на свому сайті напише - Демобілізовани капітан 1 ранга такий то, капітан 2 ранга такий то.
Мені здається кацапи теж включають інколи, свій воєнний хоум-офіс, скайп, зум, вацап.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673418 вiд 2023-09-22 17:41:39

Sauron
№ 1673416
---------
Ти недооцінюй Русню. Думаєш, вони кончені довбойоби і сиділи всі їхні адмірали, капітани всяких рангів в цьому будинку?

Неможна недооцінювати Русню. Вони дуже швидко вчаться реагують там де можуть.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673417 вiд 2023-09-22 17:35:27

Останні удари ЗСУ - надефективні.
Сподіваюсь, так і продовжимо.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673416 вiд 2023-09-22 17:34:19

olma
№ 1673413

Оце ти вжарив. :))
Штаб флоту - можливо, найсмачніший військовий обʼєкт в Криму.
А якщо згадати, що пару днів тому ми вразили їхній запасний командний пукнт і можливо вони перетягли щось в штаб, то взагалі виглядає казково.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673415 вiд 2023-09-22 17:29:08

Akela
№ 1673414

+1
Це дуже «жирний» військовий обєкт!!!

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673414 вiд 2023-09-22 17:24:33

2 olma
№ 1673413
а штаб ЧФ то, по-твоєму - не «військовий обʼєкт»??? Це що: просто домік такий стоїть? Нічого, що він 100% нашпигований дорогою важливою для флоту технікою, офіцерами ітд.? Навіть якщо не брати до уваги деморалізуюий компонент таких попадань.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673413 вiд 2023-09-22 17:15:20

2 sk, 2 all

Мені здається Буданову і ГУРу і взагалі слід закінчувати з ударами по символічних для кацапні обєктах як штаб Чорноморського Флоту, по Кремлю чи десь там іще.
Русня так навчилася викривляти реальність політичну та інформаційну, у там такий гармидер в голові - їм пох на це символізм, все одно вони перебрешуть переінакшуть і т. п. Це ще їх цей Сурков навчив.
Варто просто бити по воєнних цілях нищити живу силу і техніку противника, матеріальний ресурс. Башти Кремля дуже стійкі щодо дестабілізації морально-політчної. Цим має займатися Захід.

Тому мені б цікавіше було підбити ще один аердром в Криму а краще на Таманскому півострові ніж цей клуб сталінської архітектури під назвою Штаб ЧорноморФлота РФ у Севасі.

І Твіт РНБОУ прости Данилова їм русні до жопи.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.