sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673412 вiд 2023-09-22 17:05:22The Bulgarian ambassador to Moscow, Atanas Krastin, is being summoned for talks over the expulsion of Archimandrite Vassian and two other clerics. ----- я от хз… церква в хуйлостані відділена від держави? чи вже ніхто не сумнівається що б-який приход московського патріархату - то «ячєйка» фсб але болгари гарний приклад подали всі збіговиська мпц - депортувати на історічєскую родіну
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673411 вiд 2023-09-22 16:53:02з приводу бпла - тільки подумати якщо війна не закінчиться. нам не дадуть атакмс чи аналоги - і наступні 5 років ми будемо «розмінюватись» нічними запусками дронів на чужу територію… ахуйєнне життя нам світить… і якими ракетами ми то все будемо збивати? захід буде встигати ті дорогі ракети виготовляти? а що румуни-поляки думають? і до них легко долетять…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673410 вiд 2023-09-22 16:49:25olma № 1673407 коли йде війна - то хз як правильно. особливо «досвіду» немає щоб сказати «а от поляки 20 років назад в такій же ситуації щось зробили - і то було правильно, а хтось інший зробив ось так - і то виявилось неправильно» є багато країн де «клани» управляють галузями економіки. так ж пд корея, сингапур-тайвань, навіть індія… звичайно що це не європейський і не західний підхід, нам потрібно змінювати цю систему, але воно гарно було б при приході прямих інвестицій, коли невеликі приватні виробництва мали рівні конкурентні права з олігархічними заводами-параходами… ------ до речі пьотр кульпа виступав на укр-лайф, звичайно захищав польщу у зерно-війні з нами. але його основний аргумент був: завайте по партнерські домовлятись. тому що дешеве зерно з україни розорить тисячі невеликих домогосподарств польщі. і відкрито сказав що б-який суд україна виграє… просто приклад коли «олігархічні» великі підприємства ефективніше за малі… я не знаю яка частка зарплати людей у вартості зерна… підозрюю що не значна. тому розказувати про те що наше зерно дешеве через малі зп - то таке собі… у вартості металу частка зп персоналу - 1% (це у звичайному чавуні) … можливо в сг частка набагато більша. хз. але підозрюю що ні…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673409 вiд 2023-09-22 16:38:15Кацапи заклали виробництво двох трьох крупних заводів БПЛА. А нам треба закласти 10-15 менших фабрик БПЛА.
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673408 вiд 2023-09-22 16:37:322 Nycolas№ 1673395Повреждено историческое здание, погиб один историкА вы што падумали?Почалось?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673407 вiд 2023-09-22 16:36:11Сьогодні по радіо НВ слухав чувака, який аналізував бюджет на 24-й. Так він розкритикував мощно. Все одно у нас залишається фактор олігархічності і монополізму. Уряд не вміє організувати українську воєнну промисловість і не хоче її стимулювати, натомість стимулює і так процвітаючий (олігархічний) експорт с/г продукції, енергетику і свої монопольні потоки. Перед лицем затяжної війни треба стимулювати щоб в Неньці вироблялося за повним циклом вся хурма від маск-сіток і турнікетів, ліків до дронів і ракет Нептун. Але здається оці старі олігархічні матриці не дають шансу цим галузям.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673406 вiд 2023-09-22 15:46:49Єврокомісія готується рекомендувати почати переговори з Україною про її членство в ЄС, однак наполягатиме також на подоланні ключових проблем, зокрема корупції. За даними співрозмовників агенції, рекомендація Єврокомісії очікується наступного місяця. Однак там також наполягатимуть на досягненні прогресу у вирішенні проблем в деяких ключових галузях, зокрема у боротьбі із корупцією. Рекомендацію комісії обговорять країни-члени у грудні, коли лідери ЄС зберуться на саміт. Водночас позиція деяких країн, зокрема Угорщини, залишається незрозумілою, свідчать джерела. У разі одностайного схвалення, Україна розпочне тривалу процедуру завершення реформ і приведення свого законодавства у відповідність до законодавства ЄС у більш ніж 30 галузях, включаючи верховенство права та економіку. Джерело: https://censor.net/ua/n3445077
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673405 вiд 2023-09-22 15:31:17m1919(Київ - чемпіон!) № 1673404 так чим бюрократізм і хорош. Взяв план, подивився - все виконано - нема питань до виконавця. А якшо після виконання плану є проблеми чи негаразди, то питання до того хто план писав і гловне до того, хто затвержував. Все насправді просто. Якшо план оборони такий же змістовний як нинішній мирний, то відповідь очевидна.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673404 вiд 2023-09-22 15:21:542 Voxa№ 1673396Справа в тому, що Генштаб у певному сенсі бюрократична організація. Він просто повинен видати певні документи, інакше всіх генштабістів розстріляють :). І, як кожна бюрократична організація, він ці документи видає і розповсюджує згідно з приписами. Можна лише говорити, добрі ті приписи чи ні.Ну, і, як казав хтось з відомих воєнних мислителів, всі плани після першого пострілу йдуть попизді.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673403 вiд 2023-09-22 15:17:34m1919(Київ - чемпіон!) № 1673402 «смотрім вніматєльно - виіграєм обязатєльно» № 1673396
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673402 вiд 2023-09-22 15:15:032 Voxa№ 1673386От ти зараз припустив, що у Залужного і Шаптали не було плану оборони :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673401 вiд 2023-09-22 14:57:05«По предварительным данным несколько крыс залезли в ячейку вакуумного выключателя (напряжение там 10 000 вольт), прикоснулись к токоведущим частям и спровоцировали скачок электроэнергии. В результате в некоторых районах города пропало электричество.» красіво. Щури в ячейкі КРУ.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673400 вiд 2023-09-22 14:40:47Воно горить, а ніхто не тушить :)) Мабуть, місцевим нравицця. Одразу виявилось, що пожежні машини не заправлені… https://twitter.com/olehbatkovych/status/1705176809388556730?t=nYRjUoFmAlHDpoDYMqAXxw&s=19
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673399 вiд 2023-09-22 14:19:22План оборони України був і є. Затвердження Плану оборони України Він розробляється у відповідності до Закону України про оборону України Цей документ має гриф або ЦТ або ОВ. Маю всі підстави вважати, що ніхто з присутніх тут не знайомий з його змістом, структурою, проблемними місцями, отже і коментувати тут нема чого. А якби й було чого - то це точно коментувати треба не тут.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673398 вiд 2023-09-22 14:18:12Sauron № 1673397 головне питання скільки у нас тих шторм-шедов + скальп чи зможемо ми щоденно по 5-10 штук випускати по криму… ну розрушили штаб. моральний успіх. тіла адміралів перелізуть в підземелля і будуть звідти рулити… сподіваюсь ми все прорахували…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673397 вiд 2023-09-22 14:14:07Отак, один удар по штабфу флота і севастопольці вже згадують мову. :) «Так, почалось…» https://twitter.com/agent90000000/status/1705173223241867316
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673396 вiд 2023-09-22 13:56:20Vichny № 1673394 Enot № 1673392 дивіться трохи ширше. Я ж не про мости як такі, я про план оборони країни. Взагалі. От ми здогадуємся шо ворог нападе з таких-то боків, і ми робим то-то і то-то. ГОТУЄМОСЬ. А вже там і повинно бути розписано хто мости підриває, які і в яку чергу, хто людей евакуює, хто музейні цінності вивозе завчасно… і пр і тп. План же він на то і існує шоб ЗАЗДАЛЄГІТЬ підготуватись. На якому рубежу ворога зустрічаєм. Бухтій вірно сказав № 1673379, може так і треба було, відійти вгиб, якшо це згідно згаданого плана. ті ж мости, їх же за годину не підірвеш. Команда, вибухівка, сапери, хуой-мойо, покурить до того як. Ну і так з усім.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673395 вiд 2023-09-22 13:55:52влучання у штаб залишків чорноморського флоту в Севасі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673394 вiд 2023-09-22 12:48:19Voxa (м. Запоріжжя) № 1673390 Президент, як ВГК, не затверджує плани про підрив мостів там якихось конкретних тощо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673393 вiд 2023-09-22 12:31:55Enot № 1673391 ---- Мова йде саме про 2020-21 роки. Після того як Хуйло типа розчарувалося і зрозуміло, що Зеленський нічим не луччіше за Порошенка в питаннях Мінських по Домбасу, там заснував Кримську платформу деокупації Криму, Хуйло вочевидь дало команду готувати Final solution of the Ukraine Problem
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673392 вiд 2023-09-22 12:21:07 Voxa (м. Запоріжжя) № 1673390 вiд 2023-09-22 12:06:40 Підготовкою військових планів займається Генштаб. Якщо їх не було, це означає що Генштаб нічого не робив взагалі всі 9 років.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673391 вiд 2023-09-22 12:17:24olma № 1673389 вiд 2023-09-22 12:05:11 Що значить «не було»? Пункти пропуску працювали, натовпи їздили відпочивати, торгівля йшла, кримські татари ще блокувати намагалися.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673390 вiд 2023-09-22 12:06:40Vichny № 1673388 ну да. Це ж понятно і розумним очевидно. Шукать саме зараз винного така собі ідея. Ну і я думаю шо плана ніякого не було. Якби план був, не нотатки у кожного свої, а справжній державний, за підписом Президента, то про нього б вже хтось згадав в інтервью, які та люблять давать політично-державні керівники. Просто вибовтали б як зазвичай, шо таке існувало. Чи офіційно б на нього посилались, шо ось дивиться, за планом оборони, який придумав чи затвердив наш Лідер, ми повинні були зробити то-то і то-то, підірвати мости так то, а вони (та буть хто) - підари, цього не зробили. Якась арахамія чи лещенко вже б точно таке сказала і не раз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673389 вiд 2023-09-22 12:05:11Enot № 1673387 --- Не було.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673388 вiд 2023-09-22 11:47:55Voxa (м. Запоріжжя) № 1673386 Якщо не було - то треба все ж знайти винних, чому не було, спитати (і не просто спитати) якого хуя, бо має бути відповідальність. Чітко розписано в керівних документах хто (які структурні підрозділи) є відповідальними за це. Але та відповідальність, ІМХО, має бути вже після війни, бо треба навіть винним (крім тих, хто шкодив свідомо) дати шанс на то, щоб виправити свої помилки чимось, що їх переважить (так, життів втрачених не повернеш, але…), бо інакше керівний склад ЗС можна буде розпускати проценів на 90, а воювати і приймати рішення все ж треба, з диванів воно якось не працює.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673387 вiд 2023-09-22 11:45:38 olma № 1673381 вiд 2023-09-22 11:14:54 А до того потоку не було туди-сюди? Чи агентури російської на всіх рівнях, всюди?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673386 вiд 2023-09-22 11:40:47Vichny № 1673383 вiд 2023-09-22 11:28:04 m1919(Київ - чемпіон!) № 1673379 он в Польщі злили старий план дій при вторгненні кацапів. Херовий чи ні, але він був і напевно шо ті кому положено знали шо і як робить згідно того плана. Тому можна нічого особливо не розслідувать, а просто взять і спитать, а чи був у нас після усіх офіційних і неофіційних попереджень союзників з листопада-жовтня 21 такий план, щодо спротиву ймовірному вторгненню окупанту з Півночі, Півдні і далі за списком. І де він. Як був, покажіть шо там написано, все одно він пішов по пізді, вже можна розкривати. Там і буде все видно. Ну а як не було … ну то шо, тоді і винних шукати нічого. Зробили їх разом.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673385 вiд 2023-09-22 11:31:17Про дбр написав із сарказмом, бо якби вони стали б трусити умовного замміністра за щось там, або міністра, або якогось клєрка єрмака/татарова, то хтось би з розумним їбальником розповідав би що то американці повпливали %)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673384 вiд 2023-09-22 11:29:49fofonov № 1673380 Та ніхуя. Я більше скажу - немає жодного організму у нас, який би реально контролювався американцями, як би того не хотілося апологетам «зовнішнього управління».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673383 вiд 2023-09-22 11:28:04m1919(Київ - чемпіон!) № 1673379 Ну от нехай це обговорюється і оцінюється людьми, які володіють всією повнотою інформацією, а не на диванах і без розуміння хто за що відповідає і хто чим мав займатися (чи не мав)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673382 вiд 2023-09-22 11:16:20fofonov № 1673380 ДБР задумувалося як нова антикорупційна структура, але зараз повністю під контролем Єрамака-Зеленського-Татарова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673381 вiд 2023-09-22 11:14:54Enot № 1673377 ---- Річ не в ЦНАПах, а в самому потоці людей туди-сюди, серед яких завербовані громадяни України по обидві сторони Чонгару.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673380 вiд 2023-09-22 11:13:42Vichny № 1673372 А ДБР - то американці? Бо я пам'ятаю, як їх пов'язували з портновим. Про те, що ДБР вилучало клістрони на півдні, хіба ледачий не писав. Можна було б сказати, що там в них щось змінилося з того часу, але ось на днях тільки вони прийшли блокувати «Українську бронетехніку» і, здається, КБ Луч теж вони.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673379 вiд 2023-09-22 11:12:432 Vichny№ 1673372Най-цікавіше? /несподіваніше? /важче_для_сприйняття? те, що розпис хто, коли, чому і як прийняв те чи інше рішення не дасть обʼєктивної відповіді, чи кращим для нас був хід подій, якби.Хто трохи цікавився 2СВ, має памʼятати скільки червоноармійців потрапило в «котли» через спроби утримати території. І чим воно тоді закінчилося.Ми мали майже подібне і у Чернігові, і на Сумщині, і у Харкові. І те, що для нас воно закінчилося добре, у чомусь і справа випадку. А в Маріуполі так не вийшло.Якби більше військ було на кримських перешийках, їх менше було б в інших місцях і невідомо, де луснуло б. Глуха оборона по Ужу могла б привести до оточення наших військ на північ від Києва. А могла б і не привести. Теж з імовірним «котлом» під Херсоном.Чорти ж теж свої дії змінили б відповідно до наших змін.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673378 вiд 2023-09-22 11:04:26Shmyg № 1673361 Я не справжній зварювальник, а Маска на звалищі знайшов. Тому чисто фантазія, що маючі Біг дата, можно багато чого дізнатися про війну. Навіть по нехарактерним коливанням трафіку можна робити висновки про якісь події. Я вже не кажу про якусь хакерську фігню, котра могла бути завчасно закладена в мережі на рівні заліза чи ПЗ.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673377 вiд 2023-09-22 10:58:46olma № 1673374 вiд 2023-09-22 10:48:32 Ти думаєш без ЦНАПів у ФСБ не було можливості розвідати всю інфу?)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673376 вiд 2023-09-22 10:51:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1673375 Бугага
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673375 вiд 2023-09-22 10:50:25Якщо всіх звільнили, потім призначили всіх нових, а система цього не помітила - то така система є абсолютно досконалою (що малоймовірно), чи навпаки у ній панує повний 3.143дець.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673374 вiд 2023-09-22 10:48:32З приводу здачі Півдня, я вважаю, що цей фланг був програний не стільки воєнними стратегами ЗСУ, скільки контррозвідкою тобто СБУ. Факти нам говорять, що ФСБ чудово скористалося з ініціатив і політики Зеленського щодо деокупації Крима. Зеленський відкрив в Херсоні ЦНАП для мешканців Крима, і поток Кримчаків був досить великий за Шенгенськими паспортами. Потім знайомі з Криму казали, що в 2021 році в Криму появилися перші за 8 років с/г продукція з України, яка ввозилася типа фермерами на газелях. Короче, у ФСБ була можливість вивчити розвідати весь нах Південь, зібрати ВСЮ інфу. За один захопили Нову Каховку і ГЕС. І за пару днів Херсон.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673373 вiд 2023-09-22 10:36:52olma № 1673368 З думкою підполковника Левандоського солідарний на 100%. Це якийсь йобаний треш і популізм.