Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673332 вiд 2023-09-21 21:53:03Я гадаю, що 1) або дадуть під вибори, або 2) Нептун же має компоненти для виробництва звідкись? Міл-спек важко дістати. Або ні, таки якесь гальмо через внутрішні американські чи персональні фактори
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673331 вiд 2023-09-21 21:42:55Байден решил, что пока не будет предоставлять ракеты ATACMS Украине, но он не исключает этого в будущем Об этом заявил советник президента США по нацбезопасности Джейк Салливан, передает «Голос Америки». Якось так і очікувалося, але були надії. Ех :(
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673330 вiд 2023-09-21 21:30:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1673327 Те саме питання, за немалий час, проведений в Польщі, не бачив ніякої «неймовірної» популярності взагалі
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673329 вiд 2023-09-21 20:07:452 Nycolas№ 1673294Чiчваркiна дививсь, каже що десь стiлькiж с Захiду повернулося до бензоколонки. I казав, що якби зробили прозорi правила на Заходi кого пiд санккцiї, а кого нi, нiхто б не повартавсь i, звичайно, не повертав бабло, а так ждати занепаду економiкi бензоколонки у найближчий час не слiд. Усе це бабло почало працювати на внутрiшнє споживання (стройка, iншi бiзнеси) etc.
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673328 вiд 2023-09-21 19:58:382 Bobb№ 1673271«Виктор Багров, вы летите на конференцию по новым компьютерным технологиям и защите компьютерных программ.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673327 вiд 2023-09-21 19:45:36Enfant terrible [Останнi 20 месаг]№ 1673325 вiд 2023-09-21 19:11:20Хз, звідки у афтара дані про невʼїбенну популярність Зеленського у Польщі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673326 вiд 2023-09-21 19:24:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1673321 ти тaк нeнaвидиш Зe щo лaдeн пoлякaм руки цiлувaти… як кaзaв Vichny - пoзбувaйся кoмплeксiв…
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673325 вiд 2023-09-21 19:11:20Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність. І ця історія може загалом вилізти ПіСу боком на виборах. Так само, як ви критикуєте українську владу за цю історію, деякі поляки критикують свою владу за неї ж. Усім зрозуміло, що це чиста, сволочна передвиборча маніпуляція. ПіС звик використовувати антиукраїнський ресентимент уже давно. Не було останнім часом виборів у Польщі, де би не розігрувалася тим чи іншим чином українська карта. І цього не змінила навіть війна. Тому не поспішайте так копати власну владу. Її є за що копати, але точно не за цю «невдячність», за яку вам сьогодні «соромно». Це не про невдячність. Це про те, що дехто не вміє заробляти електоральні бали без фобій і страхів. Це ПіС – колективний польський Орбан. Вони не можуть без випробуваних методів. Не треба ілюзій. Вони сплетені з протиріч і можуть бути різними в різних обставинах. Вони можуть допомагати нам і конфліктувати з нами одночасно. І ті, хто плаче, ніби польська участь у нашій війні зменшиться, дарма нагнітають. Вона не зменшиться, а збільшиться. Просто тому, що історія з зерном, подібна до нашої – рутина для вільного світу. Конфліктують між собою навіть країни ЄС. Іноді дуже гостро. Але коли йдеться про питання геополітики і безпеки, працює зовсім інша логіка. Ми приречені на добрі стосунки з поляками. І нас не посварить це зерно. Якщо посварить, прийдете до мене і скажете, що я не знаю життя.@Андрій Боднар
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673324 вiд 2023-09-21 18:28:58З Портмоне Відтепер клієнти АТ «Київоблгаз» будуть сплачувати за розподіл природнього газу на користь Київської філії ТОВ «Газмережі України». Для вашої зручності в особистому кабінеті вже створений шаблон компанії «Газмережі України», за яким ви будете вчасно отримувати рахунки за розподіл природнього газу від Київської філії ТОВ «Газмережі України». Увага: якщо ви маєте заборгованість, яку було нараховано до 31.08.23, актуальний рахунок на сплату від Київоблгазу залишатиметься у вашому особистому кабінеті до моменту оплати. Нагадуємо, що для коректного нарахування оплати за спожитий газ необхідно передавати показники лічильника на користь ТОВ «Газмережі України».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673323 вiд 2023-09-21 18:27:10.. у політичній спільноті - не рахуючи, звичайно, Фуйла та підфуйлятників. Розраховувати від них на якусь солідарність чи відсутність політичного егоїзму було б наївно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673322 вiд 2023-09-21 18:25:33Польщею керують політики-популісти - тобто найгидкіше та найсмердючіше лайно, яке можна знайти у політичнф
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673321 вiд 2023-09-21 18:02:29Nycolas № 1673309 Sauron № 1673308 це все одно краще ніж бездумно обкладать поляків «хуями» з трибуни ООН
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673320 вiд 2023-09-21 17:57:52Batyj, Orest Dniprovskiy, я ж писав, що той ТОВ «Газросподіл мережі» є частиною Нафтогаза. У них навіть кабінети схожі аж до рекламної картинки :) Зареєструвався в кабінеті того ТОВ, він все витягнув з кабінету Нафтогазу. По двох раухнках Київоблгаз вже зізнався. Вони за серпень виставили 31.08 и одразу в вересні ще раз вже як борг. Як провтикаєшь, то сплатиш два рази :) Я б міг і провтикати, якби не ще один рахунок від нового ТОВ на ту саму суму.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673319 вiд 2023-09-21 17:47:48Batyj № 1673313 Так а тут по Київській області з'явився ще якийсь Газорозподіл, а не Нафтогаз
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673318 вiд 2023-09-21 17:42:44Хоч би і були якісь радники-експерти хіба ж Зеленський їх послухає?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673317 вiд 2023-09-21 17:41:15А до того електорат ПіСу в Польщі він і так не любить Україну і звинувачує в геноциді на Волині, бандеровці. Так сука Зеленський ще дав привід, щоб кристалізувати цей укрфобський електорат, додав короче ПіСу процент-два голосів. Тобто урядовій партії в Польщі зараз дуже вигідний оцей раздрай і антиукраїнська істерія аби тільки при владі залишитися. Але у нашого Офіса Президента нема експертів і радників політологів, знавців ситуації, які могли би нашому Наполеону, що зловживає моралю підказати помовчати і все.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673316 вiд 2023-09-21 17:35:44Вчорашня гаряча і непотрібна заява президента Зеленського в бік Польщі була викликана вкрай невдалим перекладом слів президента Дуди. Игорь Лапин Передивився ще раз вислів Дуди… трішки знаю польську мову, почитав поляків і переконався, що вчорашній переклад довбнів збив з пантелику і мене. Отже: Він (Президент Польщі Дуда) сказав, що Ukraina zachowuje się jak tonący i chwyta się różnych metod. Наші телепні переклали це так, що Україна - потопельник. Але: Дуда парафразував польську приказку: tonący brzytwy się chwyta. Людина, що тоне, готова схопитися хоча би за гостру бритву, аби вибратися з халепи. Такою приказкою в Польщі виправдовують, демонструють зрозуміння, а не засуджують. Не йдеться про потопельника, тобто трупа. Tonący це не topielec (потопельник).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673315 вiд 2023-09-21 17:29:24но, кстати, личные данные подтверждать - то таке.. Када переходил на Нафтогаз то отправлял в Нафтогаз сканы всех документов - и паспорта и ИПН. Так что, у них там все данные есть. Нехуй выебываться..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673314 вiд 2023-09-21 17:29:21 Пoртникoв гaрнo прoйшoвся пo «брaтaм-пoлякaм»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673313 вiд 2023-09-21 17:26:122 Starik№ 1673296Отвечаю.Нафтогаз подобрал под себя ВСЕ облгазы, которые последнее время рассылали квитанции за транспортировку газа. Т. е., у все изменился ПОСТАВЩИК услуг распределения и доставки газа. В августе мне пришла бумажная квитанция уже от нафтогаза за транспорировку.. НО я заплатил как обычно киевоблгазу через Портмоне, где все плачу. В этом месяце я не выдержал и заплатил по новым реквизитам нафтогазу уже ту же самую сумму с того же самого особистого рахунка как платеж по реквизитам. И через 4 дня пришла новая квитанция уже на Портмоне с теми же реквизитами, что я заплатил. Т. е., проблема с оплатой утряслась.В бумажной квитанции есть разьяснение по изменению поставщика - если пользуетесь газом и/или заплатили по квитанции - значит приняли условия нового договора. текст публичного договора есть на сайте нафтогаза. Если не согласны - не пользуйиесь газом и уведомите Нафтогаз об этом письменно.Там еще есть просьба уточнить личные данные клиента любым удобным клиенту образом - заполнить бланк, который шел на одном листе с квитанцией. Подтвердить имя, фамилие, телефон. Добавить год рождения, паспортные данные, ИПН. И отправить почтой на указанный адрес, или заехать в пункт обслуживания клинтов и отдать там, или бросить в специальный ящик в таких пунктах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673312 вiд 2023-09-21 17:22:00І шо, «ськікі» (с) твоїх податків витратили на це засідання, га?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673311 вiд 2023-09-21 17:18:50❗️Написання слова «росія» з маленької літери в неофіційних текстах НЕ є помилкою, - Нацкомісія. До списку також увійшли назви «російська федерація», «московія», «московське царство», «російська імперія», «державна дума рф» та інші. Зазначається, що нацкомісія обговорила це питання з урахуванням офіційних листів від Інституту української мови НАН України та Інституту мовознавства імені О. О. Потебні НАН України за проханням віцепрем’єр-міністерки - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. ----- яхуйєйу на що гроші платників податків йдуть спитали б на О, тут би за годину підказали ще з десяток варіантів як називати хуйлостан «культурними» словами
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673310 вiд 2023-09-21 17:15:31у кого не слалось своєї думки у зерно-конфлікті з поляками - послухайте портнікова на укр-лайф… розмазав фейсом об тейбл поляків
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673309 вiд 2023-09-21 17:14:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1673305 Шрайк написав, що Науседа став посередником і поговорив з обома, але окремо
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673308 вiд 2023-09-21 17:13:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1673305 Коментарій Шрайка не дуже радісний: Возможно вы видели такое фото и текстовку, которая создает ощущение, что произошла встреча президентов Украины, Польши и Литвы, на которой все помирились. Встреча трех президентов была, но в январе. Фото тоже с нее. А суть новости, которую могли неправильно передать читателям, в том, что президент Литвы Науседа поговорил по отдельности с Зеленским и Дудой, чтобы стать посредником в сглаживании зернового конфликта. Спасибо ему, но на этом пока все.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673307 вiд 2023-09-21 17:10:08Хтось читає О. і одразу відповідає на такі питання :) https://ua.korrespondent.net/city/dnepr/4625523-sprava-firtasha-eksholovu-pravlinnia-kryvorizhhazu-vzialy-pid-vartu Мабуть по Київоблгазу те саме буде…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673306 вiд 2023-09-21 16:55:39Orest Dniprovskiy № 1673303 За серпень все було добре - один рахунок прийшов 31.08. А ось за вересень прийшов ще один від облгазу і один від ТОВ. Та питання більше було про історію, як воно пройшло, ніж про рахунки. з рахунками то я розберуся якось :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673305 вiд 2023-09-21 16:52:50«Зеленський, Дуда і Науседа зустрілися у Нью-Йорку та обговорили проблему, яка виникла через зерно, – повідомляє LRT» добре шо знайшовся хтось дорослий, хто взяв за руку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673304 вiд 2023-09-21 16:22:39Американський ветеран Марк Авіла здійснив п'ять бойових виходів в Афганістані, де втратив ногу. І одного разу, коли він брав участь і співав на заході в Пентагоні, Трамп запитав генерала Міллі: «Навіщо ви привозите сюди таких людей? «Тут ніхто не хоче бачити поранених». «Ніколи більше не дозволяйте Авілі з’являтися на публіці», — сказав Трамп генералу Міллі. Вийшла велика стаття в The Atlantic Як генерал Марк Міллі захистив Конституцію від Дональда Трампа. THE PATRIOT How General Mark Milley protected the Constitution from Donald Trump By Jeffrey Goldberg https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2023/11/general-mark-milley-trump-coup/675375/ Про нинішні події в статті нічого. Але цікаво які в Штатах були турбуленції, коли хуїдло Трампидло не хотіло злазити з трона.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673303 вiд 2023-09-21 16:11:31Starik (Україна, Київ) № 1673296 Газорозподіл виставив вже за вересень а Облгаз за серпень. До речі Облгазу я платив тільки за доставку спожитого газу, а не за намальовані комісією цифри. Тепер борг більше тисячі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673302 вiд 2023-09-21 16:10:25Starik (Україна, Київ) № 1673301 розсилають анкету по бюджетних організаціях, родичі і майно на ТОТ, якими соцмережами користуєтесь, те се. Такого не було.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673301 вiд 2023-09-21 15:46:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1673299 а що нового? з часів АТО так було
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673300 вiд 2023-09-21 15:45:35olma № 1673298 та ні, я як би розумію, що було рішення РНБО чи когось про конфіскацію у Фірташа. Нафіга ж юрособу міняти :) Нова ліцензія, новий сайт і т. п. Тим більше це ТОВ як я розумію частина Нафтогазу. Ну передали би акції ПАТ в управління Нафтогазу, змінили Правління, ну там пару судів та й усе. Думаю там комунальники ні до чого :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673299 вiд 2023-09-21 15:39:13о, вже пішли анкети з графами «чи маєте родичів на окупованих територіях» помнім, помнім, да, скіки років пройшло, а нічого не міняється
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673298 вiд 2023-09-21 15:28:36Starik (Україна, Київ) № 1673296 ---- Тут треба хорошого адвоката, який в темі, і колективний позов на Державного регулятора комунальних послуг, який призвів до такої ситуації.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673297 вiд 2023-09-21 15:24:09«ти віноват лішь в том, что хочєтся мнє кушать»
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673296 вiд 2023-09-21 15:17:46а хто з Київської області? що це за історія про заміну Київоблагазу на ТОВ “Газорозподільні мережі України”? Отримав рахунки за транспортування від обох. Думаю почекаю місяць і оберу кому сплатити :) Ну і незрозуміло кому ж тепер покази лічильника надати. Ну і Облгаз був ПАТ та правонаступником папередників у власності Фірташа. А хто це ТОВ, на сайті жодної інфи. :) На підставі чого я повинен (а думаю що буду повинен) платити їм гроші?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673295 вiд 2023-09-21 14:57:02Богомол не підтримав анексію Криму!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673294 вiд 2023-09-21 14:32:08Bloomberg: Близько $180 млрд прямих іноземних інвестицій у 2022 році перейшло з країн, які відмовилися засудити російське вторгнення, до тих, що підтримали Україну. Джерело: https://censor.net/ua/n3444801
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673293 вiд 2023-09-21 14:06:02Batyj № 1673282 Уявляю, як прихуїв той богомол. «Два мушкєтьора. Пятнадцать лєт спустя.»