Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673292 вiд 2023-09-21 13:47:40Думаю, що це українські свині написали листа чучуркєсу: мовляв, подіньте вже кудись того Сидорчука, бо нема вже сил на це дивитися - втрачаємо у вазі, кабани не хочуть лізти на свиноматок, а поросята плачуть. --------------------------------------------- Свині не винні! Ти наговорюєш на українських свиней. Наші свині не могли так підставити свиней з братських бельгійських свинарників, бо укрсвиня це найблагородніша тварина з з кристально чистою моральністю та високою духовністю. Це все данськи свиноводи, які під впливом діячого на них, але огидного для нас, морського клімату, примусили таке зробити Суркіса. Морський клімат негативно впливає на свиней та людей! Свині та люди - геть від моря!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673291 вiд 2023-09-21 13:02:06Valeriy [Останнi 20 месаг]№ 1673289 вiд 2023-09-21 12:49:47Думаю, що це українські свині написали листа чучуркєсу: мовляв, подіньте вже кудись того Сидорчука, бо нема вже сил на це дивитися - втрачаємо у вазі, кабани не хочуть лізти на свиноматок, а поросята плачуть.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673290 вiд 2023-09-21 13:00:59Шубін, можеш мені на мило написати? Хочу спитати про каву.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673289 вiд 2023-09-21 12:49:47 Датська свинюка регулярно приймає морські ванни, засмагає, лежачи у шезлонгу, та вболіває за збірну Данії. Українська свиня живе у суворому континентальному кліматі та змушена спостерігати за виступами С. Сидорчука, що аж ніяк позитивно не впливає на якість мʼяса. ----------------------------------------------------- Це данськи свиноводи вирішили таким чином підірвати конкурентів з Бельгії, примусивши Суркіса продати Сидорчука до Бельгії?
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673288 вiд 2023-09-21 12:47:07Batyj № 1673282 12 лет назад в Луганске видел крупного богомола, удивился
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673287 вiд 2023-09-21 12:43:25Ви вже тому богомолу імʼя якесь дали б чи що… :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673286 вiд 2023-09-21 12:35:27Да. Это про климат..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673285 вiд 2023-09-21 11:50:46Batyj № 1673282 На Оболоні теж, періодично зустрічаю
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673284 вiд 2023-09-21 11:49:46Batyj № 1673282 у мене на дачі періодично бувають
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673283 вiд 2023-09-21 11:46:49olma № 1673277 Київстар є частиною Veon, яка нещодавно офіційно здихалася кацапських зв'язків, так що тут нічого зробити не можна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673282 вiд 2023-09-21 11:45:31Вчерась на даче нашел богомола. Послейний раз видел богомола в Крыму, лет 15 назад..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673281 вiд 2023-09-21 11:31:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1673279 ---- Коку русня розїбашила в березні 2022, а пепсі у вересні 23-го. Та відбудуємо, головне люди! Сенат США затвердив наступника начальника комітету штабів Міллі, головним командувачем стане афроамериканець колишній пілот Чарлз Браун.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673280 вiд 2023-09-21 11:24:35Пепсі успішно працює в кацапії --- нехай щастить
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673279 вiд 2023-09-21 11:22:56Кока-кола мабуть радіє.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673278 вiд 2023-09-21 11:19:34PEPSІ, печальна новина Під Києвом російська ракета знищила завод Pepsi. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/p3444744
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673277 вiд 2023-09-21 11:04:43З приводу націоналізації Київстара, оце подививсь Водафон належить Азербайджанському холдингу, Лайфселл Туркам, а мабуть треба Київстар забирати у цих офшорних москалів. Це мабуть там переважаюча частка в Альфа-груп?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673276 вiд 2023-09-21 11:01:41Так, і щоб не забув, 2 Pepsi дякую за цікаву інформацію по темі Schweinerei. Я думаю, саме клімат є причиною, що у німців не витворилося якихось харчових комодітіз продуктів зі свинини 'впрок' типа сала, порчетти, гуанчіале, хамона. Хоча такі готові німецькі страви як голяшка з капустою і пивом то всесвітньо відоме їдло. А з іншого боку ви ж виробляєте цих свиней як на промислових фабриках, свиноферми птахоферми. З делікатесами як хамон (там вільний вигул свиней по дубовим гаям по жолудях, як в іберійські чорні свині в Іспанії) - це звісно не має нічого спільного. Але тема оцих як ти кажеш преміальних пород свиней мені цікава.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673275 вiд 2023-09-21 10:49:07ну якшо вже бути точним, то наськіки я помню курс географії, то в Україні помірно контінентальний і помірна кліматичні зони. В Криму частково субтропічна. Де різко континентальній - пустелі і Сибір, от там да, жопа, і людям і свиням В нас, я маю на увазі приазовьє, імхо найкращий клімат, ну за виключенням може Лазурного берега чи там ще якого Середизимноморья. А зараз з кожним роком стає ще трохи тепліше. Добре видно зімну кліматичної зони як до і за Мелітополя проїзжаєш. Ех :(
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673274 вiд 2023-09-21 10:33:45Syrian President Bashar al-Assad arrived in China on his first visit to the country in nearly two decades. China has been one of Assad's main backers in the 12-year Syrian war, using its veto power at the U. N. 8 times to stop resolutions against Assad’s government. ---- знову йдемо до дво-полярного миру. штати+розвинені країни, і «вісь зла» на чолі з китаєм…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673273 вiд 2023-09-21 10:29:26а центральна азія нехай вчить турецький чи китайський…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673272 вiд 2023-09-21 10:25:39Словєснікі-русізди в штаццком? Хай сидять вдома, штудіюють пєрєпіску пушкєна з бенкендорфом.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673271 вiд 2023-09-21 10:21:52Группу ученых из России и стран Центральной Азии не пустили в Молдову. Они направлялись в Приднестровье на конференцию по русскому языку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673270 вiд 2023-09-21 10:04:3236 с 43.. Но 7 штук, блять, долетело…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673269 вiд 2023-09-21 09:58:30olma № 1673267 ой! :)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673268 вiд 2023-09-21 09:57:42⚡️ Уночі СБУ та ВМС нанесли масштабний вогневий удар по військовому аеродрому «Саки» в окупованому Криму. За даними джерел Цензор. НЕТ у Службі безпеки, на летовищі було щонайменше 12 бойових літаків (Су-24 і Су-30), а також ПЗРК «Панцирь». Там же знаходилася база підготовки операторів БПЛА «Mojaher». Саме ці безпілотники використовують росіяни для координації власних повітряних атак, а також як бойовий ударний дрон. Удари Служби безпеки та Військово-морських сил влучили в ціль і завдали серйозних пошкоджень техніці окупантів. Для ураження ворога використали безпілотники, які перенавантажили російську ППО, а потім - запустили ракети «Нептун».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673267 вiд 2023-09-21 09:54:51Служба безпеки України та Військово-морські сили ЗСУ уразили аеродром «Саки» у тимчасово окупованому Криму. Так, на летовищі було щонайменше 12 літаків Су-24 та Су-30, а також ПЗРК «Панцирь». Також там знаходилася база підготовки операторів БПЛА «Mojaher», які РФ використовує для ударів по Україні. Внаслідок ударів СБУ та ВМС завдано серйозних пошкоджень техніці окупантів. Для ураження ворога використали безпілотники, які перенавантажили російську ППО, а потім - запустили ракети «Нептун». Російські телеграм-канали підтверджують руйнування та втрати та заявляють про щонайменше 30 загиблих окупантів. Джерело: https://censor.net/ua/n3444738
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673266 вiд 2023-09-21 09:54:25Видел вродебывспышку за горизонтом.. зеленого цвета..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673265 вiд 2023-09-21 08:54:46йобана русня. ну то ясно. зараз був в одному із передмість недалеко від мвого села, де збили одну ракету. там перекрито зараз кілька вулиць. наче нема жертв. що цікаво, що місцеві кажуть, що у повітрі пахло миндалем після вибуху ракети.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673264 вiд 2023-09-21 07:33:42Міністерство юстиції готове подати позовну заяву до Вищого антикорупційного суду з метою стягнути в дохід держави актив «Альфа-груп» - компанію «Київстар», але це рішення забуксувало на рівні середньої ланки Ради нацбезпеки і оборони.Про це пише «Дзеркало тижня» з посиланням на власні джерела.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673263 вiд 2023-09-21 07:19:56Знов ракети. Русня сьогодні гуляє на всє.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673262 вiд 2023-09-21 07:18:55В Святошинском перебои с электрикой - похоже таки был прилет, но о нем не говорят..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673261 вiд 2023-09-21 07:18:55В Святошинском перебои с электрикой - похоже таки был прилет, но о нем не говорят..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673260 вiд 2023-09-21 07:16:52Опять тревога..Не понравилось хуйлу выступление Зеленкина в оон..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673259 вiд 2023-09-21 07:11:47Чергова ракетна атака ворога по Києву, - КМВА доповідає Силами та засобами ППО було знищено понад 20 ворожих цілей, - Сергій Попко, начальник КМВА. Офіційна інформація про кількість та типи збитих повітряних цілей опублікують Повітряні Сили після узагальнення даних.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673258 вiд 2023-09-21 06:57:25У Святошинському районі, де були перебої з електрикою, енергетики відновили електропостачання, - Віталій Кличко
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673257 вiд 2023-09-21 06:49:00Київ, Рівне - перебої з електрикою.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673256 вiд 2023-09-21 06:48:38Прильоти є у Києві, Рівному, Харкові. Вибухи у Дрогобицькому районі Львівщини, але пока не ясно, можливо, ППО.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673255 вiд 2023-09-21 06:39:06Датська свинюка регулярно приймає морські ванни, засмагає, лежачи у шезлонгу, та вболіває за збірну Данії. Українська свиня живе у суворому континентальному кліматі та змушена спостерігати за виступами С. Сидорчука, що аж ніяк позитивно не впливає на якість мʼяса.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673254 вiд 2023-09-21 06:32:35Ну у мене теж питання, як і у Батия. Коли прокинувся, думав що і мопеди атакують. Але повідомлення про мопеди відсутні
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673253 вiд 2023-09-21 06:28:46Никто не пишет..А то что я пишу, не подходит?И звук пролета присутствовал и очереди малокалиберных пушек - не? Не о чем?