Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673252 вiд 2023-09-21 06:17:27Які мопеди? Ніхто не пише такого. Але наче частина ракет на підході до Львова.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673251 вiд 2023-09-21 06:10:08Мопеды пошли..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673250 вiд 2023-09-21 05:57:53Серьезный налет..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673249 вiд 2023-09-21 05:56:49Гаряче сьогодні в Києві!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673248 вiд 2023-09-21 05:39:36 A oт румуни виявилися рoзумнiшими… Міністр сільського господарства Румунії Флорін Барбу в середу оголосив, що Бухарест спільно з Києвом протягом місяця працюватимуть над планом контролю за експортом зерна, який допоможе захистити румунських фермерів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673247 вiд 2023-09-21 01:38:44Чeрeз зaбoрoну нa exпoрт зeрнa Укрaїнa втрaчaє $175 млн щo мiсяця. Зa вeсь чaс вiйни пoляки дaли вiйськoвoї дoпoмoги нa $3 млрд.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673246 вiд 2023-09-21 01:34:01датський спец і профі в Україні - це ярлик і приговор. Я брав у часть у великих і малих нарадах по свинарству в ЄС. Знаєте що там говорять у кулуарах про Україну? «Що там українці, і досі будуть приморські свинарники? Прекрасно. От дебіли. Мабуть погано вчили географію у школі».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673245 вiд 2023-09-21 01:26:18Valeriy № 1673241 Voxa (м. Запоріжжя) № 1673243 це лише бізнес. Причини для імпорту і експорту будуть завжди. Щодо Данії, то вона нічим не цікава для України як приклад. Але українці вперто туди їздять на навчання, повертаються в Україну і займають майже всі посади в великих і малих свинокомплексах, консультаційних центрах, держустановах і т. д. Потім у результаті їх роботи виробляється неконкурентноздатна дорога свинина. І так по колу, кожен рік. Данія - біч України. Рекламою і популяризвцією датського свинарства і технологій займається держава Данія. Фінансуванням казочок і міфів займається теж держава. Датське свинарство виступає у світі під одним прапором і маркою. Інші країни ЄС, наприклад Німеччина, про таке може лише мріяти. Коли я чую, що на укр. свинокомплексі гол. спец або директор «вчився аж у самій Данії» - мені стає смішно. А потім сумно. Бо це пряма дорога до банкрутства такого укр. підприємства. Справа у тому, що клімат Данії мякий приморський, а України - континентальний, жорсткіший. У Данії існують лише «приморські» свинарники. Всі ці «спеціалісти» привозять в Україну датський «приморський» свинокомплекс. Але забувають привезти датський приморський клімат. У результаті - провал. Але йожики кололись і продовжували гризти кактус. Бо ходу назад нема. Коли ти побудував свинарник, залив все у бетон, розмістив обладнання - то нічого виправити вже неможливо. І так в Україні кожен рік, по колу. Інвестиція, невизнання помилок, банкрутство. Для України з її континентальним кліматом потрібні лише «континентальні» енергоефективні свинарники, а вони є в ЄС лише у Німеччині (Баварія, Швабія), там клімат континентальний, як в Україні. І там немає ЖОДНОГО датського свинарника, бо німці шарять. Данія і інші крахни ЄС мають лише «приморські» свинарники, і приморський клімат. Лише Німеччина має обидва клімати, і приморський, і континентальний, і здатна запронувати Україні те що їй треба.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673244 вiд 2023-09-21 01:04:33 Voxa (м. Запоріжжя) № 1673243 вiд 2023-09-21 00:36:27 Valeriy № 1673241 може в Данії задешиво купують і кудись задорого перепродують? :) --------------------------- Вивів ти данців на чисту воду … немає в них своїх свиней, виловлюють на дансько-німецькому кордоні тих з них, яким вдалось втекти з німецьких свинячих концентраційних лагерів регіону Фехта. Але тільки тих пускають в Данію, хто тримає в зубах діючий ветеринарний паспорт встановленного європейського зразку.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673243 вiд 2023-09-21 00:36:27Valeriy № 1673241 може в Данії задешиво купують і кудись задорого перепродують? :) цікаво шо Італія походу своє прошутто робе з імпортної свинини?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673242 вiд 2023-09-21 00:28:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1673232 ось людина підбила шо там ще було https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02UVoLymG6CTxUWY9oP7AcrAse5WdwP6MtixPEGdNADkRbNqe1jW1D6W4qUyW3d7N2l&id=100005782715338
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673241 вiд 2023-09-21 00:20:25PEPSI (Merkury) № 1673215 вiд 2023-09-20 22:56:56 sk (chromebook acer 14) № 1673203 Данія лише 5-а у Європі за об'ємом виробництва свинини. Німеччина 1-а. Якщо говорити про виробництво свинини на «одно ліцо» місцевого жителя, то німці данцям кажуть лише одне слово «Фехта», і данці одразу замовкають :-), і їдуть продавати свою данську казочку в Україну і подалі від ЄС. Туди де можна обдурити туземців. Фехта - регіон високоінтенсивного свинарства на півночі Німеччини, територія розміром і населенням з данію, де виробляються практично вся німецька свинина. 20 млн свиней. А не 12 млн, як у Данії. -------------------------- Top Pork Exporters Rank Country 2018 Export Value 1 United States $4.6 billion 2 Germany $4.4 billion 3 Spain $4 billion 4 Denmark $2.6 billion 5 Canada $2.4 billion 6 Netherlands $2.1 billion 7 Belgium $1.4 billion 8 Brazil $1.1 billion 9 Poland $1 billion 10 France $891.5 million Top Pork Importers Rank Country 2018 Export Value 1 Japan $4.4 billion 2 Italy $2.1 billion 3 China $2.1 billion 4 South Korea $1.7 billion 5 Germany $1.7 billion 6 Poland $1.7 billion 7 Mexico $1.4 billion 8 United States $1.3 billion 9 United Kingdom $1.1 billion 10 France $859.2 million Німеччина займає п "яте місце в світі по імпорту свинятини … Дивуюсь я цім німцям, їм що не вистачає чверті свині на рік на людину або свиню на родину, які вони вирощують в себе? Якісь ненажери.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673240 вiд 2023-09-21 00:18:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1673232 та ні. там ще було кілька живих проектів, і по літаках і гвинтокрилах і Крабах.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673239 вiд 2023-09-20 23:57:10Vichny № 1673236 він сказав що впевнений що на фінішній прямій… при чому це на снн, напередодні зустрічі з байденом… я вже не пам'ятаю точно як відбувались події по передачі нам танків… десь восени рік назад, журналіст спіймав байдена «на прогулянці» прямим питанням - танки україні передасте? - той сказв - ні… потім був візит зеленського в штати (десь в грудні) - теж начеб-то танки ніхто не обіцяв… але в січні всі як сказились. ледь не кожна країна почала оголошувати що передасть нам танки… хз чому так і що там в бекграунді відбувалось… можливо і з дальнобійними ракетами буде те саме…нехай зустрінуться. щось розкажуть після зустрічі… от вже про те що кластерні бк нам передають в чергових траншах всі спокійно сприймають. «істерик» немає…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673238 вiд 2023-09-20 23:55:18Exports by Country Germany (1.8M tonnes) and Spain (1.7M tonnes) were the main exporters of pork in 2019, recording near 23% and 22% of total exports, respectively. Denmark (958K tonnes) ranks next in terms of the total exports with a 12% share, followed by the Netherlands (12%), Belgium (8.5%) and Poland (5.7%). France (351K tonnes) occupied a little share of total exports. ------------------------------- В Німеччині мабуть вирощують свиней карликової породи, бо експорт свинятини при перерахуванні на одну голову (в цей раз вже людську) в Данії в 8,5 разів більше від першої.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673237 вiд 2023-09-20 23:54:24Запощу я класний твіт кореспондента Київ Індепендент Іллі Пономаренка і побажаю всім добраніч, а на завтра доброго сала! Illia Ponomarenko?? @IAPonomarenko Dear Polish friends, I want you to always remember that despite regular quarrels, big and small, between our countries (actually a normal thing in international relations), Poland is and always will be our closest neighbour and best friend in need. We Ukrainians will never forget what you did for us in this war - nothing can change this. Everyday problems come and go, friends remain friends. ?????
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673236 вiд 2023-09-20 23:51:05sk (chromebook acer 14) № 1673234 вiд 2023-09-20 23:35:12 «finishing line» - такий собі критерій
PEPSI(Дуррес) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673235 вiд 2023-09-20 23:49:07Не знав що у збірній України тепер грає Сергій Крістофф. Удачі! :-).
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673234 вiд 2023-09-20 23:35:12Vichny № 1673230 And he reiterated Ukraine’s desire to obtain long-range missiles from the US, which President Joe Biden is still considering, saying it would be “a loss” for Ukraine if they do not receive them. “We are on the finishing line, I’m sure of that, ” Zelensky said. https://edition.cnn.com/2023/09/19/politics/zelensky-ukraine-russia-congress-trump-cnntv/index.html
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673233 вiд 2023-09-20 23:30:02поки хуйло постійно зустрічається у бункєрі з лукашеску… -------- President Biden @POTUS Today, I met with the presidents of Kazakhstan, the Kyrgyz Republic, Tajikistan, Turkmenistan, and Uzbekistan in the first-ever C5+1 Presidential Summit. I look forward to a future defined by stronger regional security, connectivity, climate action, and governance.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673232 вiд 2023-09-20 23:24:21Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1673228 вiд 2023-09-20 23:15:29Мабуть той совячий мотлох, який у них ще був, уже весь передали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673231 вiд 2023-09-20 23:24:02Voxa (м. Запоріжжя) № 1673228 ---- Моравецкий це польський Орбан, тільки на пару років молодший. Безплатно Польща вже давно все передала, що хотіла і що могла. Нема там що вже передавати. Аа решту ми купуємо або західні партнери купують у Польщі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673230 вiд 2023-09-20 23:16:52sk (chromebook acer 14) № 1673217 вiд 2023-09-20 23:00:53 В якому твітері Зеленський щось казав про впевненість в отриманні ATACMS під час цього вересневого візиту?
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673229 вiд 2023-09-20 23:15:312 PEPSI№ 1673200нунiхуяжсобiблядь!знiмаю капелюха
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673228 вiд 2023-09-20 23:15:29«Польша больше не передает Украине никакого вооружения, так как сама активно вооружается, заявил премьер страны Моравецкий»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673227 вiд 2023-09-20 23:13:49про трубіна - ясно включив арс глянути як там зіна… крім класичних позицій-ролей на полі, потрібно додавти ще одну - «італієць». чувак що найбільш розмахує руками на полі - підказує хто куди повинен бігти чи пас віддавати :) це зіна в цілому маючи сака і джезуса з правої сторони - майже всі атаки тим флангом небезпечні так що те що 3 штуки арс настріляв в 1му таймі - все «по грі» …
PEPSI(Дуррес) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673226 вiд 2023-09-20 23:12:25Дуррес, погода + 30, вода +24.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673225 вiд 2023-09-20 23:11:05Сиджу
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673224 вiд 2023-09-20 23:10:30sk (chromebook acer 14) № 1673221 Як співпало, я якраз зараз стажу в Албанії, в кафе на узбережжі моря.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673223 вiд 2023-09-20 23:09:49sk (chromebook acer 14) № 1673217 Те саме було з Патріотами та Ф-16
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673222 вiд 2023-09-20 23:08:21Про сало і на ніч --- Ніякого сумління у абатства)))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673221 вiд 2023-09-20 23:07:26https://t.me/ShrikeNews/10514 шрайк виклав відос як на засіданні оон, головуючий з албанії макає мордою в гівно нєбєнзю…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673220 вiд 2023-09-20 23:05:34Сало - питання смаку, а смак у всіх різний Найкраще і найсмачніше сало - в Україні. Сходіть на фестиваль сала і всі питання відпадуть. Все інше сало у світі - це варіації на тему і регіональні нішові фішки. Імго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673219 вiд 2023-09-20 23:05:18Свиня - це щастя для німця. Du hast Schwein gehabt - так і кажуть ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673218 вiд 2023-09-20 23:03:39sk (chromebook acer 14) № 1673217 цe тaкий прихoлoгiчний трюк спoнукaти oпoнeнтa :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673217 вiд 2023-09-20 23:00:53Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1673191 так… дивна ситуація з атаксами… зе летить в штати. розказує в і-вью що «впевнений» що україна отримає атаксми… це ж при тому що все вже узгоджено. якщо дадуть - то вже все вирішено. якщо ні - то нафіга в і-вью розказувати про «впевненість» …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673216 вiд 2023-09-20 23:00:01не знаю як там в інших регіонах, але в нас до війни (зараз то понятно) нормального сала важко було купить. На базарь везуть свиню ту шо люди на продаж держуть, відповідно годують її х. з. чим + хім. добавка для роста (як хлів чистять вонь на все село), м'ясо то таке вже, а сало просто ніяке. А смак сала чітко залежить від того чим годуєш. А шоб прослойка, та взагалі тіки для себе. Багато стали держать в'єтнамських поросят, там сала взагалі пошти нема :(
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673215 вiд 2023-09-20 22:56:56sk (chromebook acer 14) № 1673203 Данія лише 5-а у Європі за об'ємом виробництва свинини. Німеччина 1-а. Якщо говорити про виробництво свинини на «одно ліцо» місцевого жителя, то німці данцям кажуть лише одне слово «Фехта», і данці одразу замовкають :-), і їдуть продавати свою данську казочку в Україну і подалі від ЄС. Туди де можна обдурити туземців. Фехта - регіон високоінтенсивного свинарства на півночі Німеччини, територія розміром і населенням з данію, де виробляються практично вся німецька свинина. 20 млн свиней. А не 12 млн, як у Данії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673214 вiд 2023-09-20 22:47:36Сало трошки схоже як в Україні робить Угорщина, тільки пересипає його густо порошком червоної паприки (сумішшю гострої і солодкої). Також у Будапешті бачив продаються тупо в магазинах всякі похідні продукти - вишкварки з сала, смалець, намазки. смальці. (Там в Угорщині вирощують свою фірмову свиню породи мангалиця - волохата, на барана схоже. А також вялене сало непогане роблять в Італії, в районі Колоната (це там де знаменитий мармур Карара видобувають). І таке сало засолюється засипається розмарином і тимяном, ферментується) З проріззю. Щось середнє між нашим салом і хамоном тільки з травами і прямнощами. І також в Італії на півночі в Південному Тиролі теж якийсь шпек шпекають італо-німці класний. Stradi № 1673204 Дякую. Красиво ти живописав провали Трубіна. Кроти на Терику казали, що Толік Трубін фатально грає на виходах. В рамці Ок, але на виходах слабо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1673213 вiд 2023-09-20 22:43:47Дяк всім за інфу, ще в Литві ахуєнне сало - тоненьке, слабокопчене ммм. У нас в Закарпатті подібне зустрічав. Дивно - де Литва, а де Закарпаття, але є що є