🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1949.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673092 вiд 2023-09-19 23:53:02

Пʼята економіка, яка живе на дотаціях з Брюселя - це не зовсім пʼята економіка, а скоріше якась підйобка ;)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673091 вiд 2023-09-19 23:51:55

«Поляки гордо: ми 5та економіка євросоюзу…»

Дякувати бритам :-) А хто ж четвертий? Іспанія? Бо трійка очевидно то Німеччина-Франція-Італія.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673090 вiд 2023-09-19 23:44:11

ну а чом би і ні.
от вчора ввечері Жирону показували, увімкнув фоном і дивися-слухаєш. Пралельно шось робиш.
я більше скажу, я в минулому сезоні інколи матчі Марселя отак дивився, як там Маліна вигладає. І футбол і цікавість яка не яка.
чим якийсь дегенаративний серіал передивлятись, краще футбол фоном.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673089 вiд 2023-09-19 23:34:48

Нє, то шо хтось там в гарній формі, то збс, бо це гуд для Збірної. Але склідкувати там хто вийшов в основі, хто нє, хто скільки пачів дав в клубі «іспанська золупа» …
Чуваки, ви серйозно? Реально нема чим більше зайнятися?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673088 вiд 2023-09-19 23:31:42

…але ви чого дрочите?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673087 вiд 2023-09-19 23:31:30

Пояснюю - меншовартість - то дрочить на своїх колишніх гравців в інших клубах, а також радіти, що вони нарешті покинули твій улюблений клуб %)
От цікаво, скільки вболівальників якогось Тотенхему їбе успіхи (хто там у них грав, в потім в Баварію пепейшрв, забуі прізвище).
Меншовартість.
Радий за пацанів, пару лямів зароблять доя онуків, але ви

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673086 вiд 2023-09-19 23:25:20

«Анджей Дуда не зустрівся з Володимиром Зеленським через» зміни плану дня "

я так розумію поляки добре почули шо Найвеличніший сказав в ООН.
хреново. Сподіваюсь шо, як тже пропонував Кукіс, Жешув на реконструкцію не закриють

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673085 вiд 2023-09-19 23:04:32

Vichny
№ 1673080
ні, це конкурентне середовище.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673084 вiд 2023-09-19 23:03:14

Геть (Геть)
№ 1673076
4 кастеланос забив
Довбик по позиції на його місці, але той був невеликий і шустрий, довбик великий і повільний…
Але, так, потрібно за ними слідкувати, мінімум 2 наших не на останніх ролях…
Дякую за інфу

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673083 вiд 2023-09-19 23:02:16

Vichny
№ 1673080

Ну пиздець.
Прийшов Вічний і відрізав. Всі вільні, йдіть спати. :))

«Меншовартість» в даному випадку тут взагалі ні до чого, але я знаю це твоє улюблене слово і іноді вилітає мимоволі. :))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673082 вiд 2023-09-19 22:58:15

шо цікаво, по картинці в Гамбурзі візуально повен стадіон.
цікаво по чом білети

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673081 вiд 2023-09-19 22:53:37

Поки йдуть футболи послухав що там в ООН розказують…
Цікаво що гутієраш, байден, поляки… можливо ще хтось
Кажуть що дизайн оон з радбезом- повна хуйня. Не працювати в 21му сторіччі, потрібно змінювати…
Поляки гордо: ми 5та економіка євросоюзу…
Зеленський: про підарасів що хочуть щось вирішити без нас - ми знаємо, але поки що не будемо показувати пальцями…
По моєму ніхто не згадав події азербайджан-вірменія…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673080 вiд 2023-09-19 22:42:25

Sauron
№ 1673061 вiд 2023-09-19 18:45:00

Це от їбуча меншовартість

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673079 вiд 2023-09-19 22:40:37

Реал-хуял

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673078 вiд 2023-09-19 22:39:40

"У Польщі заявили про припинення допомоги українським біженцям наступного року,
Про це сказав офіційний представник уряду Петро Мюллер. "

мнда …
ермакодипломатія шкутильгає

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673077 вiд 2023-09-19 22:36:23

4 штуки реалу

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673076 вiд 2023-09-19 22:35:49

4 штуки забив Стуані - далі грає у Жироні.
Оріоль Ромеу тепер у Барсі замість бускєтса. Ерік Ґарсія з Барси тепер у Жироні. До них додався Дані Блінд - голандський ветеран з Ман Ю, аякса тощо. Там команда цікава. Пару інших теж обтертих Ла Лігою та європупками.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673075 вiд 2023-09-19 22:35:35

А от захист у Порту фуєватий. Років 8-10 тому кротівня б їх винесла за нєфуй.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673074 вiд 2023-09-19 22:34:26

Третій гол Порту - для підручників. Колишній зєнітавєц із сракою та їбалом розміру XXL лише головою похитав.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673073 вiд 2023-09-19 22:12:19

sk (chromebook acer 14)
№ 1673069
той чувак не був лідером Жирони. лідером був інший лисий чувак у захисті, який теж пішов.
а Циганков вже у минулому сезоні був одним з лідерів саме у ігровому плані. тренер одразу в його повірив.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673072 вiд 2023-09-19 22:10:35

А от і пакойнічєг - вже на 8-й хвилині.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673071 вiд 2023-09-19 22:10:32

sk (chromebook acer 14)
№ 1673069

Кастеланос пішов і на заміну взяли Довбика.
Циганков - інша позиція на полі.
Але однозначно можна очікувати більше результативних дій від Цигана, бо адаптація вже закінчена.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673070 вiд 2023-09-19 21:32:17

olma
№ 1673068

ну так майже рік від HBO нічого не було там.
але ти коли заходиш на пакет, на щось розраховуєш.
ладно там помісячно, не сподобалось то й пішов собі.
вони ж тягнуть саме довгострокові підписки.
я більше про це, виглядає як типичний розводняк.
Netfix також буває чудить, але ж не в таких масштабах, та ще й обмежений американськими законами.
А у нас це виглядає як «купи пакет на рік, а через три місяці ми відключимо ЛЧ чи Англію, якщо треба буде зекономити». Так само і з НВО було.

Наші бізнесюки ніяк не зрозуміють, що в бізнесі головне імідж та передбачуваність.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673069 вiд 2023-09-19 21:19:05

Sauron
№ 1673057 вiд 2023-09-19 16:59:37
olma
№ 1673054
там же ще той чувак що забив 4 реалу, пішов з жірони (лаціо?). він наче був лідером команди
шанс для циганкова якщо не стати лідером, то бути одним з…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673068 вiд 2023-09-19 20:59:56

Чув що Мегого підписало нове співробітництво з HBO, то ж там з'являться нові старі популярні серіали від цього продюсера.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673067 вiд 2023-09-19 20:17:45

https://sec.gov/news/press-release/2023-186
The Securities and Exchange Commission today announced charges against Concord Management LLC of Tarrytown, New York, and its owner and principal, Michael Matlin, for operating as unregistered investment advisers to their only client—a wealthy former Russian official widely regarded as having political connections to the Russian Federation.
-----
госдєп бере за жопу контори пов'язані з абрамовичем…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673066 вiд 2023-09-19 20:12:26

сорі, «з передоплат без гарантій збереження рівня каналів».

по фільмах ігого вже давно не айс.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673065 вiд 2023-09-19 20:10:58

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1673064

і проводять шалені акції з передоплат наперед.
майже як банки гребуть депозити перед закриттям :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673064 вiд 2023-09-19 19:58:30

olma
№ 1673058

нaскiльки я знaю вoни гублять шaлeнi грoшi нa футбoлi. ця музикa нe будe вiчнoю.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673063 вiд 2023-09-19 19:57:45

Batyj
№ 1673060 вiд 2023-09-19 18:37:50

У більшості ігр своєї команди, Забарний - ліпший за оцінками

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673062 вiд 2023-09-19 19:34:32

У ЗСУ останнім часом славне полювання на російські флагманські комплекси ППО комплекси виходять.

Пишуть, Сили Оборони дістали ще один російський комплекс C-400 на цей раз десь біля Дебальцевого.

https://twitter.com/Heroiam_Slava/status/1704145575627628573

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673061 вiд 2023-09-19 18:45:00

Коли вони були в нас, вони були гіршими.
Перехід в якісний чемп - великий буст для них.
Те ж саме було з іншими, наприклад, з Яремчуком.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673060 вiд 2023-09-19 18:37:50

Смотрю на Забарного, Миколенко, Цыганкова в западных чемпах и не пойму, как можно было проебать золото в предыдущих чемпах?
И ведь смотрел, как проебывали, а щас не пойму..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673059 вiд 2023-09-19 17:10:49

Напевне бачили як ЗСУ зняли короткий ролік про КрАЗ як пародію реклами Бентлі?
Потім був такий про БТР.

А сьогодні побачив МІ-8.
Ржачно :)))
https://t.me/ButusovPlus/4994

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673058 вiд 2023-09-19 17:10:39

У кого Мегого єдиний і основний стрімінговий сервіс для спорта, кіна тощо то може і ОК. Хоча я не знаю як вони обілечують по своїх пакетах, щоб і ЛЧ дивитися і на каруселі покататися.

Але дилема насправді не тільки і не скільки фінансова, скільки якщо вже підписався на Єврокупки, то треба сидіти і дивитися бодай щовечора по 1 матчу (2 години).

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673057 вiд 2023-09-19 16:59:37

olma
№ 1673054

> Саурон, дякую за огляд

Я аж почервонів.

Насправді, я диванний експерт і не треба мене надто уважно слухати. :))
Свою думку озвучую тільки, щоб почути думку розумних абатів, серед яких є люди, які серйозно займались футболом в минулому.
І страшенно приємно, якщо їхня думка приблизно збігається з моєю.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673056 вiд 2023-09-19 16:55:19

olma
№ 1673054

У мене Мегого для ЛаЛіги та ЗбУ (з єврокубками вийшов хуй цього сезону), а Сетанта - для АПЛ.
Хоча вже не памʼятаю, здається деякі матчі збірної в Сетанті дивився…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673055 вiд 2023-09-19 16:50:32

Жирона - Барселона-2 на мінімалках із тренером мадридистою. Доречі до них Ерік Ґарсія, основний центрдеф барси перейшов «дурку вибігати» з голови, вихованець Масії та ман сіті. ІМХО як не ліга чемпіонів, то євро місце буде у цьому сезоні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673054 вiд 2023-09-19 16:49:26

Саурон, дякую за огляд і опінію.

Сьогодні розпочинається


І гамлетівська дилема - блядське це питання зайобує Платити Ігогові, чи не платити?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1673053 вiд 2023-09-19 16:34:37

В цілому Довбик грає значно краще, аніж я очікував в перших матчах.
Вже непогано розуміє партнерів і ніколи не випадає з гри. Завжди знаходиться там, де треба.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.