Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672972 вiд 2023-09-18 17:34:172 Batyj№ 1672969Блін, Батий, та повчи вже правила! Для офсайда НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ пас вперед чи назад! Має значення попереду чи позаду лінії м "яча був гравець, на якого йде пас!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672971 вiд 2023-09-18 17:32:01полтовский негр ногою в голову Ванату, хіба це не червона картка?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672970 вiд 2023-09-18 17:31:34ну а сейчас не просто игра высоко поднятой ногой, а удар ногой в голову.. И просто желтая?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672969 вiд 2023-09-18 17:24:53Ванат забивает, вар отменяет. Но, пас был назад.. Казлы..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672968 вiд 2023-09-18 17:09:10Зая взагалі так наче нічого такого, але везучо-забивний
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672967 вiд 2023-09-18 17:06:585 минута, Волошин 1-0
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672966 вiд 2023-09-18 15:38:52пишуть що блінкін з гутієрашем переговорив… зернова угода, війна… можливо «зернова угода» це така мантра для медіа кожен день шахеди на рені чи ракети на одесу з ким зернова угода?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672965 вiд 2023-09-18 14:42:25буданов в економісті теж сказав що якщо москалі будуть бити по нашій інфраструктурі - то ми теж будемо бити «акуратно но больно» … сподіваюсь меседжі узгоджені з американською стороною напередодні візиту… ----- про китайскі дрони москалям. думаю що можна спокійно пропускати між вух як чергові бла-бла-бла, як китайці люблять «позаявляти»
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672964 вiд 2023-09-18 14:39:21з приводу віз москалям в європі видно не все так просто. ідивідуально країни можуть посилати нах, якщо «тіло» має шенген виданий в іншій країні прага боролась щоб приймати жіночий підсумковий турнір з тенісу. і ледь не другим пунктом після призового фонду світили те що «домовляться» про те щоб хуйло-учасників пустили пару міс назад був турнір в польщі - то декілька москальок не пустили. хоча все хуйло-тенісна тусовка спокійно грає на турнірах в італіях-франціях-германіях…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672963 вiд 2023-09-18 14:27:35Ну ось від Доніка про командира 47ї бригади: Александр Сак (Стаф) навчається у Національному університеті оборони. Не шукайте зради там де її нема. Політики в цьому нема. Молоді офіцери з потужним бойовим досвідом повинні отримувати освіту та рости. Одне без іншого не працює. Заняття з 1 вересня.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672962 вiд 2023-09-18 13:41:202 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1672959Та піхуй. Здох кондрат та і хуй з ним. або не з ним. Все одно похуй.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672961 вiд 2023-09-18 13:38:03піськов каже - нє наш вапрос… може і здох, фуй його знає:-------------------"У Кремлі відповіли на питання про хворобу голови Чечні Рамзана Кадирова. Про це заявив прессекретар главпідара Кремля дмітрій піськов.«Кремль не дає довідок про стан здоровʼя Рамзана Кадирова, це не питання адміністрації президента», – заявив піськов ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672960 вiд 2023-09-18 13:37:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672959 ---- Так дійсно. В УП редактори новин такі ненавчені, мабуть тому що їм платять мало? Севгіль Мусаєва міжнародні премії отримує, а налагодити на високому рівні стрічку новин - нема в неї часу і вміння.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672959 вiд 2023-09-18 13:30:58olma [Останнi 20 месаг]№ 1672944 вiд 2023-09-18 11:27:09Наша медіа3.143дота пише про це так:«В Україні вбили командира російської бригади десантників»«Вбили» - це коли у підворотні штрикнули ножем. А кацапського підара в Україні - знищили.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672958 вiд 2023-09-18 13:27:09Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1672956 вiд 2023-09-18 13:06:42До того, як те блокування стане актуальним, про того блокувальника мабуть уже всі забудуть, і лише історики памʼятатимуть, що от був колись такий їблан ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672957 вiд 2023-09-18 13:20:46Пишуть, що Китай почав обмежувати постачання безпілотників кацапам --- цікаво
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672956 вiд 2023-09-18 13:06:42«Польша заблокирует вступление Украины в ЕС, если не будет найдено решение по вопросу экспорта зерна - польский министр сельского хозяйства Роберт Телус.»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672955 вiд 2023-09-18 12:54:45командир 31-й Ульяновской десантно-штурмовой бригады армии рф полковник Андрей «Дунай» Кондрашкин ---------------------------------------- Кондрашка хватила.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672954 вiд 2023-09-18 12:49:40Voxa (м. Запоріжжя) № 167295 нєхуй шастать кацапні брудній
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672953 вiд 2023-09-18 12:40:11Маляр виділяють, бо на широкий загал лише її прізвіще відомо, постійно в ТБ і новинах
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672952 вiд 2023-09-18 12:18:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672949 Дуже багато зайвого пизділа
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672951 вiд 2023-09-18 12:10:35Vichny № 1672947 це ж кацапи, можливо все. Подумали шо вже в шенгені далі не потрібно. я можу помилятись, але я до війни цікавився як поїхать в Албанію, ну там квитки-переліт, чи пакетом купить дешевше у кого, там десь попадалось шо для кацапів до війни в Албанію був безвізовий в'їзд на літній сезон. мо і ці помнили шо колись віза не потрібна.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672950 вiд 2023-09-18 12:07:55Якщо Умєрову треба нова команда, хай робить, бо питати будуть саме з нього Головне, щоб такі претурбації були завершені швидко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672949 вiд 2023-09-18 11:58:49А чому саме Маляр виділяють з усіх заступників?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672948 вiд 2023-09-18 11:51:05❗️Кабмін звільнив усіх заступників міністра оборони, серед яких і Ганна Маляр та держсекретаря міністерства, – повідомив міністр кабінету міністрів Немчинов ----
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672947 вiд 2023-09-18 11:47:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1672946 Якщо таке - то тоді нереальні їбанати ті кацапи, що без візи намагалися ломитися
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672946 вiд 2023-09-18 11:42:17кацапам в Албанію віза ж потрібна вроде. напевно її не було
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672945 вiд 2023-09-18 11:33:26PEPSI (Merkury) є 1672790 А яка була формальна причина їх не садити на літак? Вони ж не в Німеччину, а з Німеччини вилітали. Чи Албанія якийсь жорсткий бан на кацапів ввела? (Як що так, то респект албанським братам!)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672944 вiд 2023-09-18 11:27:09Під Андріївкою (Бахмут) успешно демобилизирован: - командир 31-й Ульяновской десантно-штурмовой бригады армии рф полковник Андрей «Дунай» Кондрашкин Смерть ворогам!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672943 вiд 2023-09-18 11:19:33Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1672941 вiд 2023-09-18 10:37:57Так, припущення про те, що активні бойові дії завершаться саме у той час, витягнуте з колективної жопи розробників цього сценарію.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672942 вiд 2023-09-18 10:55:58Чому тільки критична інфраструктура? Харків активно обстрілюють останніми днями. Де дозвіл партнерів на обстріл московії?.. (
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672941 вiд 2023-09-18 10:37:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672935 до цього коллапсуючого сценария економіки ще якось треба до хромать і війну хоча б на паузу поставить. Бо вони там рахують на весну 24, а якшо це буде весна 25? все може буде ще гірше. Год за три.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672940 вiд 2023-09-18 10:37:44President Zelensky appeared on the famous «60 Minutes» show Sunday night and issued this warning to the enemy: if UA infrastructure is attacked this fall/winter leaving citizens in the dark and cold, UA Forces will immediately respond in kind. ? si=u2oVFdZsAG1AKfJ4 ----- у нас вже є можливості на симетричні відповіді… чи дадуть західні партнери їбашити по інфраструктурі хуйлостану… я так розумію основні меседжі перед поїздкою в штати…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672939 вiд 2023-09-18 10:29:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672937 вiд 2023-09-18 10:25:06 olma [Останнi 20 месаг] № 1672936 я теж думаю що «нові пакети» готують під зустріч зеленський-байден від зеленського - боротьба з корупцією, не наїжджати на партнерів (як було перед саммітом у вільнюсі), від заходу чергова «ескалація» з передачою таурусів-атакмс до речі. останнім часом зеленський багато розказує як ми організовуємо своє виробництво бпла, бк і тп… думаю що партнери теж натякнули що у нас є ресурси для виробництва, потрібно самим організовуватись
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672938 вiд 2023-09-18 10:26:26• артсистемы: 188 (74)?? • средства ПВО: 13 (6)? ----- шрайк «показує пальцем» на статистику від ген-штабу… артсистеми на ппо знищується зараз в 2-3 рази більш «активно» ніж «в середьому» до цього… до речі, ютьюб підсунув «аналітику» гордона десь на раіо якомусь чи що… цікву думку сказав. хуйло знищує тих у кого є своя приватна армія. прігожин, кадиров… чомусь мені згадалось що аксьонов теж організовував свою приватну армію також. правда давно не чутно нічого про це…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672937 вiд 2023-09-18 10:25:06olma [Останнi 20 месаг]№ 1672936 вiд 2023-09-18 10:17:11Може хочуть оголосити під час перебування Зеленського у Вашингтоні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672936 вiд 2023-09-18 10:17:11sk (Samsung Galaxy tab a) № 1672934 ---- Німці мають дати два десятки штук Таурусів чисто для реклами цієї зброї на ринку озброєння. Вчора начебто була якась чутка, що АтакМС погодили, тільки щоб сказати офіційно, ждуть чогось, хочуть напевно оголосити, використавши під якусь політичну заяву?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672935 вiд 2023-09-18 10:12:17Тим часом, колишня товста газета зафуячила похмурий сценарій, розроблений мутною конторою «інстітут будуЮщєво»:https://zn.ua/ukr/macroeconomics/inertsijnij-stsenarij-dlja-ukrajini-a-raptom-use-zakinchitsja-pohano/
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672934 вiд 2023-09-18 09:53:24https://twitter.com/pati_marins64/status/1703474365965209774?t=6PWdRtBcxFrdoZvb7jZHMQ&s=19 до речі. тут хтось про тауруси розгорнув (чим вони просунітіші від ш-шедов і т. п.) якщо коротко - то набагато більш просунутіші але їх на складах дуже мало. тому якщо й видадуть нам - то мало (на складах оціночно 10-300)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672933 вiд 2023-09-18 09:51:03коли тільки петріоти з-явлись і збили перші калібри - було багато «аналітики» про збиття і тп… калібр, якщо летить 3 махи - то за 1 сек 1 км пролітає з висоти 10 км «впаде» дуже швидко швидкість ракет петріот що йдуть на перехоплення - лінь шукати яка, але якщо 1 мах, тоді щоб перехопити десь на висоті 10 км їй потрібно 30 сек. радари починають бачити калібр десь на висоті 40 км. «ітого» 10 сек від моменту «побачити» і запустити ракету на перехоплення… «диванна математика» … навряд-чи наше командування за 1.5+ роки війни до сих пір може запостити «лівий» відос… думаю що щавно всі навчились з приводу звуку. навіяне аналізом лєвієва про те що наша ракета прилетіла в краматорськ на базар… там був момент на відео коли люди повернулись на звук ракети якщо у когось над головою колись пролітав гелікоптер - то скажіть з якого разу ви по звуку побаичили з якої сторони він летить? чув-не-чув звук - то повна маячня… пару останніх раз коли десь 10+- км від нас петріоти працювали. то звук від їх роботи був самим сильним з тих що я чув за 1.5 роки… хоча можливо я чув з такого місця де рельєф місцевості то все підсилює…