Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672932 вiд 2023-09-18 08:32:31месяца полтора назад, при дневном налете на Киев, я наблюдал пуски противоракет.. С высокой точки, где случайно оказался. И тоже не видел целей..Пуски пэтриотов - просто обрывался дымный след двигателя, ни взрыва, ничего. Пуски С300 - один в один, как на предложенном видео..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672931 вiд 2023-09-18 08:27:272 klirik№ 16729301. то, что ты не видишь цель - ни о чем не говорит. За 8 секунд противоракета пролетит 2.5 км в горизонтальной проекции.2. Боевая часть условного Калибра не обязана взрыватся при подбитии ракеты, повреждении корпуса, крыльев, системы управления..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672930 вiд 2023-09-18 08:18:59Batyj № 1672928 На відео момент пуску ракети з нашої пускової. До вибуху вона встигла пролетіти 8с. Тобто підарська ракета пролітає прям десь поруч над розрахунком ППО? Сумнівно -не видно кацапського калібра, просто вибух нашої ракети і все. Ніякого підбиття або вибуху другої ракети я не бачу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672929 вiд 2023-09-18 08:11:25Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1672924 вiд 2023-09-18 07:16:55Це мабуть здоровий ведмідь у лісі здох, якщо УЄФАшне падло так заговорило.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672928 вiд 2023-09-18 08:08:28№ 1672926да нет. Это не двигатель взорвался, а боевая часть ракеты.. Которая взрывается при приближении к цели облаком поражающих элементов. Что и видно на видео.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672927 вiд 2023-09-18 07:59:50«Сьогодні вночі в лікарні помер Геннадій Лагута, колишній голова Херсонської обласної адміністрації, його довели до самогубства. Він був головою Обласної адміністрації як раз в перший період вторгнення. Це його звинувачували в здачі Херсонщини, хоча в його обовʼязках немає жодного слова про підготовку до оборони, такі завдання не ставились до моменту повномасштабного вторгнення та керівництво військами», - зазначив Хлань. «Але когось треба звинуватити, що Південь про@балі, так? Треба когось кинути натовпу? Ну от кинули. І натовп з задовленням накинувся, начисто забувши про» шаличкі «,» розмінування «,» просто перестать стрелять ". Забули ж? Бо не втік? https://censor.net/ua/n3443961
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672926 вiд 2023-09-18 07:52:49Командування ппо південь викладає відео, де нібито наша ракета сбиває підарську https://fb.watch/n7zXSyqcZ8/ Американці з покерфейсом коментують: «A 5V55 launched from a Ukrainian S-300P suffers a likely failure in flight, presumably due to an extremely aged solid propellant motor» І я чомусь схиляюсь до версії ноунейма з твітера. А за нашу «переможну» пропаганду трохи соромно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672925 вiд 2023-09-18 07:26:24Геть (Геть) № 1672923 зaчeкaємo нa кoмeнт PEPSI - людини якa знaє :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672924 вiд 2023-09-18 07:16:55«Россия вернется в футбол только тогда, когда закончатся события на Украине», — заявил Александр Чеферин в эфире сербского канала Sportklub. Он также рассказал подробности прекращения сотрудничества с «Газпромом». По словам UEFA, в этом решении прежде всего был символический акт — он подчеркнул, что рекламировать «Газпром» во время санкционной кампании против России было трудно. «Мне очень жаль, но мы должны были это сделать. Но стоит признать, что чаще всего на эту тему жалуются те, кто до сих пор покупает газ у одной и той же компании»
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672923 вiд 2023-09-18 07:01:42Такі опитування намалювати можна скільки завгодно на гроші спонсорів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672922 вiд 2023-09-18 06:25:37
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672921 вiд 2023-09-18 05:07:55 Шойгу изошел на самую дикую, избыточную и даже по северокорейским меркам - неприличную лесть. Он напоследок сообщил Ыне, что «ваш визит вдохновил российскую армию и народ на достижение целей спецоперации».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672920 вiд 2023-09-18 02:49:25тут були рoзуми чoму нa Зaкaрпaттi бaгaтo рoсiйськoї… oсь Aндрiи Любкa нa цю тeму: – На виборах Закарпаття завжди відрізнялося від більшості регіонів на заході країни. Наприклад, вибори президента 2010 року: в Івано-Франківській області Віктор Янукович набирав 7% підтримки, в Закарпатській області – 41,55%. Можете пояснити таку електоральну різницю? – Закарпаття, як і Буковина – це два регіони-близнюки на Заході, які завжди голосують по-іншому. Не забувайте, що в Мукачеві була велика військова частина Радянського Союзу. Це так само дало свої плоди, тому що, наприклад, коли я приїхав у Мукачево в 2002 році, то центр міста був переважно російськомовним. Тому що це було якось так престижно, «большая культура», і щоб показати, що ти не з села, не говориш на діалекті закарпатському, то люди говорили не українською, а говорили російською. Це було всього 20 років тому, уявіть собі, який шлях ми за цей час пройшли! І крім того, закарпатці ображені на Галичину. Це пов'язано з певним зневажливим ставленням галичан до закарпатців: «Якісь смішні типу гуцули, не можуть навіть нормальною літературною мовою говорити» і так далі. Є певна дистанція. Тому мені здається, що це був психологічний самозахист – виборювати право на свою окремість, у тому числі у голосуванні. – Тобто це протест? – Мовляв, ми не хочемо бути такі, як вони, бо це в них уже є. «Якби ми були законодавцями, якби Чорновіл був закарпатцем, то ми були би оплотом, а ті би пасли задніх. Але якщо вони вже перші, то ми не хочемо взагалі типу бути з ними». Це дуже дивно. Але воно існує.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672919 вiд 2023-09-18 01:55:31Sauron № 1672918 зaлeжить хтo oцiнює… бaчив i 6 з 10, як i рeштa нaпaду
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672918 вiд 2023-09-18 00:54:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1672915 Звісно, погано. Але не на 1 бал з 10, а на 2-3. Прогрес. :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672917 вiд 2023-09-17 23:18:44Кому цікаво. Фіджі виграли у Австралії у реґбі, апсет! Наразі самураї на мінімальній відстані від Англії по рахунку. Ще 25 хвилин, можуть дотиснути.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672916 вiд 2023-09-17 22:49:37olma № 1672914 я б скaзaв aнглiйськa :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672915 вiд 2023-09-17 22:48:53Sauron № 1672902 прo Мудрикa пишуть щo дужe пoгaнo зiгрaв. Хoчa мaбуть oчiкувaння зaвищeнi цiнoю 90млн
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672914 вiд 2023-09-17 22:48:01підкат як футбольний прийом - це така совєцка школа. Але якщо здоров'я є і ліміт жовтих і червоних карток не вибраний - то чом би і ні. Удачі Віталію, хай працює і відробляє контракт.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672913 вiд 2023-09-17 22:46:08Sauron № 1672910 Микoлeнкo стeлився у пiдкaтaх i дeкiлькa рaз рятувaв. Стaє «свoїм».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672912 вiд 2023-09-17 22:45:11вчк-огпу пише, що цілий день десь там в москві чеченська діяспора і автівки з їхніми номерами їздять біля кремлівських шпиталів. Може живий, але пише заповіт?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672911 вiд 2023-09-17 22:10:16Брати Капранови @BratyKapranovy · 7m То що там Дон? Вийшов зі стану коми у стан крапки?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672910 вiд 2023-09-17 22:03:07Sauron № 1672902 Надодачу. На думку фанів Евертона Миколенко та 2 цз були найкращими у них проти Арсеналу. Багато хто називає саме Віталія найкращим. Напевне буде в основі в наступній грі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672909 вiд 2023-09-17 22:01:49Жирона весела, тож можна і подивитись.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672908 вiд 2023-09-17 22:00:14olma № 1672904 Дивитись Бенфіку - вище моїх сил. :) Жирону намагаюсь не пропускати, бо обидва наші грають стабільно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672907 вiд 2023-09-17 21:48:52demetrio № 1672905 ---- Так, я знаю, Бенфіка, але я реально хотів написати Лунін, наш невезучій голкіпер в Мадриді, а воно мені всі ці прізвища однаково звучать. переплутав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672906 вiд 2023-09-17 21:31:21Sauron № 1672902 а мені здалось шо навпаки в першому зіграв активніше, і був чи не кращим в атаці, а в другому десь загубився і його справедливо замінили. Миколка дуже добре, четверта оцінка в команді.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672905 вiд 2023-09-17 21:30:45olma № 1672904 вiд 2023-09-17 21:04:32 Трубін португалець :) Вчора десь читав, що вперше повний матч відіграв за Бенфіку, пропустив з пенальті, Бенфіка в гостях виграла 2:1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672904 вiд 2023-09-17 21:04:32Sauron № 1672902 ---- Дякую, Сауроне, давай інфу також по нашим гішпанам ТРубіну, Циганкову і Довбику.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672903 вiд 2023-09-17 20:59:04The Intel Crab Something goes? near Cape Fiolent in occupied #Sevastopol. The Intel Crab There are lots of juicy sites in that area. The 475th Electronic Warfare Center for the Black Sea Fleet comes to mind. --------- ага. якийсь «коронавірус» кримске ппо та рлс підхопили…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672902 вiд 2023-09-17 20:58:52По нашим англійцям. Мудрик вийшов в основі і був замінений на 19й хв 2-го тайму. 1-й тайм зіграв у своєму лінивому стилі, хоча фактично створив 2 можливості для партнерів, але вони не забили. 2-й тайм грав значно активніше, хоча з доробку тільки небезпечний штрафний, який заробив на собі. Можна, сказати є позитивні зрушення. Миколенко провів повний матч проти Арсенала, Зіна грав майже 90 хв. Зіна - в цілому норм, хоча заябує, що всім партнерам навкруги показує куди давати пас. Миколенко - напевне краща гра в Евертоні. Перекусив Саку, кілька разів рятував в штрафному майданчику. Один раз навіть здійснив рейд до чужих воротарського, хоча закінчилось кутовим. Якісна гра Віталія.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672901 вiд 2023-09-17 20:55:26В тимчасово окупованому Севастополі знову бавовна. Вері найс. А там на Півдні, в Криму там майже нема вечірніх сутінок - дуже короткі. Було світле надвечір'я, і раз вже темряма.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672900 вiд 2023-09-17 20:46:28Офіційно: Кліщіївку звільнено!
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672899 вiд 2023-09-17 19:47:55olma № 1672896 Для того, щоби орієнтуватися на складні рішення, треба мати мозок трохи більший, ніж у інфузорії.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672898 вiд 2023-09-17 19:34:14https://x.com/Schizointel/status/1703189730316132631?t=GpeLgQetN3GXJCehDCFTQQ&s=09 Втрати неряхи згідно з їх бюджетом (виплати).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672897 вiд 2023-09-17 18:15:08Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1672889 ну тaк влaснe ж мoжнa пoчaти вoрушити всi пaпeри :) a чи всi МAФи були узгoджeнi з aрхiтeктoрoм мiстa, a чи дoтримaнi всi првaилa бeзпeки, a дe aптeчкa, вoгнeгaсник? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672896 вiд 2023-09-17 17:58:06Зараз Зеленському і всьому його всемогущому Офісу слід переорієнтуватися на довгу війну, і починати робити ставку не на пропаганду і швидкі рішення, а на стратегічні рішення, організацію функціонування держави і армії в таких екстремальних для держави умовах. І можна і нужно переступити через себе, визнати свої помилки і попросити вибачення (бодай в колі своїх союзників і симпатиків) за пройоби і гуртувати людей. А ці капосні мстиві кроки, та натужні рішення по реформах тільки з-під кийка Заходу, з цим вже треба закінчувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672895 вiд 2023-09-17 17:40:19olma № 1672893 вiд 2023-09-17 17: Що насправді це було самогубство - це перше повідомлення. Тепер треба чекати на реакцію з боку жОПи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672894 вiд 2023-09-17 17:34:20Batyj № 1672892 ааа, так тоді вже все було. я в 2008 вже дачу з землею окремо купував.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672893 вiд 2023-09-17 17:15:30Я думав основний ньюсмейкер про окупований Херсон і Херсонщину Сергій Хлань - він ледве не довірена особа Зе, а виявляється зовсім навпаки. Сергій Хлань некролог голови Херсонської ОДА Геннадія Лагути