🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1954.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672892 вiд 2023-09-17 16:50:28

2 Voxa
№ 1672890
Да это 10 лет назад было. Ну, может 12..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672891 вiд 2023-09-17 16:33:35

Геть (Геть)
№ 1672875
----
Тобто фактично через день ти бігаєш, Музику слухаєш чи подкасти? 30 км на тиждень не забагато навантажень на суглоби (хоча я насправді не знаю твій вік і в принципі може бути ОК.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672890 вiд 2023-09-17 15:54:55

Batyj
№ 1672887
ну може, можливо в селі, чи те шо оформлялось для дачного господарства, так і було, Союз був загадковим створінням що до приватної власності на землю і хати взагалі
А в місті в нас було саме так землю не оформляли тики будинки.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672889 вiд 2023-09-17 14:20:50

2 Perfect Stranger
№ 1672877
Ну можливо офіційно землю викупив хтось місцевий.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672888 вiд 2023-09-17 12:49:21

Поичем были какие то заморочки с кадастром. Один был в ксдамтре, дпугой был, но координаты углов неверные, а третьего вааще в кадастре не было.. пришлось вносить.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672887 вiд 2023-09-17 12:46:03

Воха, повторяю, я продал два участка у населенном пункте, оба с домами. Оформлялось как продажа земли. Стоимость домов приплюсовывплась к стоимости земли. И один участок купил. На нем не было ничего, кроме деревьев. Плодовых. Ничего не подделывал, никаких взяток. Просто купил.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672886 вiд 2023-09-17 12:01:43

землю купити було неможна, навіть присадибну ділянку, вона бонусом, але якшо на участку була якась будова, навіть вуличний сортир чи рештки сарая, то да.
В найгіршому випадку приходив технік з БТИ, робив план за невеликі гроші, і те шо попало в план, навіть неузаконене, вже можна оформлять і купувать.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672885 вiд 2023-09-17 11:16:04

я продал два участка земли, с домами на них, один участок купил.. Безо всяких картеров, брежневых и прочих..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672884 вiд 2023-09-17 09:39:32

Нaскiльки пишe iстoрiя, кoмуняки будувaли бaгaтoвeрхiвки в тoму рaйoнi, a мoгилa цaдикa булa нa пoдвiрї oднoї жiнки якa нe хoтiлa втрaчaти свoю хaту i дaлa знaти хaсидaм, a дaлi тi нaтиснули нa Кaртeрa i чeрeз Брeжнєвa врятувaли пoдвiря вiд знoсу.

a зaрaз тo вжe цiлий кoмплeкс МAФ-oк…

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672883 вiд 2023-09-17 09:21:22

згадали про «кладбіщє» … і чомусь пригадався кадиров…
після анонсу від нашого гур - тиша в ефірі. «забули» всі… до речі раніше теж були «анонси», кадирова пару тижнів не було. потім тіло з-являлось в телевізорі…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672882 вiд 2023-09-17 08:24:09

Ну, если считать кусок кладбища земельным участком сельскохозяйственного значения, то может быть..

Зы. Долбоебы..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672881 вiд 2023-09-17 05:38:02

LAZY
№ 1672880

ну oсь i гaрний вaрiaнт тиску - пiдняти зaкoннiсть прoдaжу зeмлi. з кoрупцiєю ж бoрeмoсь ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672880 вiд 2023-09-17 03:29:41

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1672877

Загалом ніззя, але якщо дуже сильно хочеться - то можна. Це ж головний закон нашої країни.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672879 вiд 2023-09-17 03:24:43

olma
Ми не знаємо всіх деталей, і те що бригада на етапі формування стала в змі іменуватись його іменем, хоч він і не був командиром, могло призвести до зірочки. А, потім, сталось те що сталось.
ЗІ: повторюсь, ми не в курсі всіх подій

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672878 вiд 2023-09-17 03:19:49

ProstoVlizPobalakaty

Відпиздити Нюсю не такий то вже і подвиг.
А от розганяти хуйню на початках війни, на користь Бенціона, то таки так.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672877 вiд 2023-09-17 02:44:23

После обретения Украиной независимости в 1991 году по указу президента Леонида Кравчука место захоронения рабби Нахмана получило официальный статус историко-культурного центра браславских хасидов, а браславские хасиды выкупили землю, на которой расположена могила.

Цiкaвo, зeмля ж нe прoдaвaлaся, тим бiльшe iнoзeмцям.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672876 вiд 2023-09-16 23:41:46

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1672871
я дивлюсь одним оком. Барса часто в 22 по нашому грає, зручно.
Фаті після двох тяжких травм відверто здав і весь час не в формі, до основи не потрапляє. От зараз прям с Бетісом, там зліва якийсь Фелікс грає, гол забив.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672875 вiд 2023-09-16 23:36:32

olma
№ 1672874 вiд 2023-09-16 23:13:39

Або у вино, або у ЗОЖ й направити гроші з вина на дрони ЗСУ. Я зараз бігаю тричі на тиждень по 10км, а тоттнгм дивлюся уривками на струмах. Хз))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672874 вiд 2023-09-16 23:13:39

Геть (Геть)
№ 1672870
-----
Та нема часу все переглядати. Можна пляшку вина в місяць пропустити і купити сервіс Ме-го-го або Ігого. Але пляшку вина ти 100% вип'єш, а інгри АПЛ одну раз на місяць глянеш і всьо. Не вигідно купляти сервіс стрімінговий, коли ти тупо його не дивишся. Но навіщо.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672873 вiд 2023-09-16 23:13:07

olma
№ 1672866
я за макроном не слідкую спеціально. але він літав у вірменію. в азербайджан, розрулював щось…
зараз переймається нігером…
ну чувак виходить в лігу диванних експертів. кругом «рішає» вопроси…
і сильно, видно, переймається, щоб випадково не скальп прилетів в сухий док в сєвасі… тому що «нєхарашо» французською ракетою їбати по окупованій території…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672872 вiд 2023-09-16 23:12:59

The Cost of Russias War.

For a year and a half, the Ukrainian Armed Forces destroyed russian equipment worth more than $34 billion, – Forbes

This is equal to ₽3.2 trillion Russian Rubles.

I will attach a post I did a few days ago. Just in the past half a month the Ukrainians have destroyed $1 billion USD worth of Russian military equipment.

«Russia spends about $300 million USD a day on the war with Ukraine, and the Russian budget spent more in January-June 2023 than it planned to spend in the whole of 2023», – the report says.

Again, simple conversion Russia is spending ₽29 billion Russian rubles per day.

Direct military expenditures and the cost of lost russian equipment over the 18 months of the war (from February 24, 2022 to August 24, 2023) amounted to about $167.3 billion. This estimate does not include non-military ongoing defense expenditures. And it also does not include economic losses.

Again, simple conversion to Russian, rubles between destroyed Russian equipment and other military expenditures over the last year and a half they have spent over ₽16.1 trillion, Russian Rubles

The GDP of Russia in 2021 was 1.7 trillion US dollars. In Russian rubles that is equivalent to ₽164.5 trillion over the past year and a half they have spent over 16 trillion rubles on this war directly. That is 10% of Russia's pre war GDP.

Per Reuters Russian defence spending in the first six months of 2023 amounted to 5.59 trillion rubles, 12% more than was planned for and 37.3% of a total 14.97 trillion rubles that the government spent in the period.

Russia's government and finance ministry did not respond to requests for comment on the numbers.

Source 1.
forbes. ua/war-in-ukraine…
Source 2.
reuters. com/world/europe/r…

Source 3. reuters. com/world/europe/r…

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672871 вiд 2023-09-16 23:10:26

olma
№ 1672864
взяли анцу-фаті з барси в оренду…
слабо слідкую за барсою. але я так розумію що у цьому сезоні «нового мессі» будуть награвати на його місці…
ну то нехай де-дзербі користується… :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672870 вiд 2023-09-16 23:09:13

olma
№ 1672864 вiд 2023-09-16 20:29:09

Я футболом наразі взагалі не переймаюсь, але цього сезону цікаво спостерігати за Тотнгемом. Там тренер, мов той цар Мідас. Австралійський грек, всюди де був щось виграв при суттєвих перебудовах складу. Зараз на 2му місці у прем'єрлізі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672869 вiд 2023-09-16 22:42:19

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1672868
-----
авжеж. З його потенціалом все ОК. Нема політичної волі і очко рипить за ізбірателей. Та їбани ти по цих підарасах і буде тобі любов ізбірателів.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672868 вiд 2023-09-16 22:34:18

2 olma
№ 1672866
Мівіною? :))))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672867 вiд 2023-09-16 22:27:08

Час посилати бойових жабидлів. Їбала жаба нєгра - це було б цікаво. Але не наважиться мікрон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672866 вiд 2023-09-16 22:14:15

Макрон: Хунта Нігеру не дозволяє доставити їжу в посольство Франції, посол харчується сухпайками

https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/09/16/7169531/

-----------
Та найми українське ССО і вони тобі деблокують посольство за кільканадцять Цезарів, ракет Скальп та ППО.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672865 вiд 2023-09-16 21:43:01

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1672854
---
Який ярд на місяць??
Ярд в день - це ближче до реалій

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672864 вiд 2023-09-16 20:29:09

Хоч пан Вічний і назива цю хвілосохвію - ДеПіздербі, but it works

Команда Де Дзербі знову перемагає Манчестер Юнайтед: відео голів
https://terrikon.com/uk/posts/453016

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672863 вiд 2023-09-16 20:27:25

inguard (тутейший)
№ 1672860
----
Згоден. Маркус дуже гідно в тій ситуації себе повів.

https://terrikon.com/uk/posts/453016

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672862 вiд 2023-09-16 20:26:25

inguard (тутейший)
№ 1672860 вiд 2023-09-16 19:53:06

Гандон - не гандон, а Шуфрича на телеефірі пиздив, це уже свідчить про адекватну систему розпізнавання «свій-чужий»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672861 вiд 2023-09-16 20:19:33

Подивився «20 днів в Маріуполі» (в Жовтні).
Насилу здужив. Боляче.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672860 вiд 2023-09-16 19:53:06

olma
По-перше, не зняли, а він написав рапорт, і виклав його в мережу.
По-друге, Бутускєр, ще той гандон

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672859 вiд 2023-09-16 19:49:23

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1672856 вiд 2023-09-16 17:45:32

Питання в законності наказу, хоча незаконність важко довести на місці, але я думаю, що у військових має бути право на відмову від виконання і завідомо недоцільних (самовбивчих, явно невідповідних до ресурсів та навичок військових при наявності інших можливостей досягти цілі) наказів, щоправда це має не виноситись на загал, а по хорошому має бути якийсь незалежний від командування дисциплінарний орган, що розбирає подібні відмови і застосовує санкції або до виконавця-панікера або до командира-ідіота. Навряд чи воно так є на практиці, бо армія у нас все ж побудована на субординації, але така структура була б корисною. За її відсутності і починається така фігня, коли хрін розбереш, хто правий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672858 вiд 2023-09-16 19:17:39

Згоден з дописами нижче. Треба це тримати у себе і не виносити на цивільних.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672857 вiд 2023-09-16 18:11:23

+№ 1672856

А якщо цивільна особа громадянин Бутусофф закликає військовослужбовців не виконувати накази командирів, до того ж у воєнний час, то за це також передбачено доволі важке покарання.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672856 вiд 2023-09-16 17:45:32

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1672850 вiд 2023-09-16 15:47:55

Вважаю, що такі речі у публічне поле не мають виноситися взагалі. Щодо військовослужбовців, які, тим більше перебуваючи на передовій, відмовляються виконувати накази командира - засоби впливу мають бути дуже жорсткими.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672855 вiд 2023-09-16 17:16:00

olma
№ 1672850 вiд 2023-09-16 15:47:55

Сак - військова глиба з 14го року. Маркус було шоу тікток. Треба чекати більше інформації. Бутусєр із хайпом таке собі джерело.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672854 вiд 2023-09-16 17:15:13

За півтора року росія витратила на війну з Україною близько $167,3 млрд, – Forbes

З них тільки техніки знищили ЗСУ на понад $34 млрд.
------
хз як рахували. виходить ярд на місяць. це взагалі «копійки». з урахуванням того що техніка «на складі». тобто «нагрузки» на поточний хуйло-бюджет - нуль…
вони так воювати можуть «бескінечно» …

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672853 вiд 2023-09-16 16:20:55

olma
№ 1672835
я думаю що нічого наші «секретного» не зливали… є «звичайні» ссо. а ті що пов-язані з вмф - в ссср називались пдсс - подводно-дівєрсіоннийє сіли і срєдства…
так от. їх задача була - зайти зі сторони моря. і ті всі міні-сабмарини. і міні-торпеди що можуть буксувати за собою бійця й купі ішних технічних засобів
от та хуйло-лодка лошарик. що затонула колись на балтиці… це одна з таких «штук». вона може бути на борту більшої суб-марини яка підвезе того лошарика ближче до територіальних вод, і далі вже «непомітний» лошарік сам повинен підійти і «порізати» кабелі передачі даних чи іншу х-ню зробити
колись було повідомлення про те що пд корея виловила підлодку пн кореї. і писали що підлодка зроблена з дерева. і тут нічого смішного. пн корея пробує робити щось що може непомітно підійти до «ворожого» берега
колись була інфа що норвеги жалілись що «хтось» висаджувався на віддалений острів і щось там робив «нехороше». звичайно то був хуйлостан, і скоріш за все їх пдсс… нікого не спіймали, доказів було мало, але трохи пошуміли в медіа (це якщо я не помиляюсь про норвегів, можливо фіни-шведи) …
якщо наші так явно пишуть про те що «прийшли з моря». значить ніхто з моря не приходив :)
аналогічно тому як наші розказували що дрони що до пскова долетіли, були запущені з території хуйлостану…
наші ссо на швидкісних катерах що «доїжджали» до вишок бойко - та сама тема. не дуже ясно як знищували с400 на тарханкуті. скоріш за все теж з моря «приїхали» і тим самим маршрутом повернулись…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.