🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1960.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672652 вiд 2023-09-13 18:20:47

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1672648

Мені здається ЧФ кацапів трошки у цуцванзі. Він вже несе неспіврозмірні втрати порівняно з нашими. Враховуючи закритий Босфор, кацапам треба зупиняти війну і якось виводити флот на реабілітацію. Але враховуючи шизоїдность хуйла той буде воювати до останньої бляшанки, яка ще в змозі буде запускати калібри.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672651 вiд 2023-09-13 18:20:39

Пишуть, що кацапському БДК «Мінск» таки пєсда. Це і для їбучого таракана приємне нагадування - спочатку мясква, а тепер мінск.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672650 вiд 2023-09-13 18:12:44

sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]
№ 1672648 вiд 2023-09-13 18:08:35

Якщо «Тріумф», то очевидно мається на увазі РЛС у складі комплексу С-400.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672649 вiд 2023-09-13 18:11:04

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1672647 вiд 2023-09-13 18:03:52

Громадянин подоляк може вважати усіх 4 млрд. чи скільки там китайців не лише довбойобами, але й підарасами - але до чого тут Україна? Це ж його особиста думка, а якщо він у когось там радник - так він же навіть зарплату там не отримує, здається ;)

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672648 вiд 2023-09-13 18:08:35

світан нагадав що крім вишок бойка з рлс й іншою технікою що там були, наш гур ще ж на тарханкуті знищив якусь дуже хитру рлс - тріумф…
і це дає змогу нашим літакам підлітати ближче…
вже аналітики пишуть що у хуйлостана 2 варіанти. релокація в новоросійськ (до речі там не дуже далеко до кримського мосту), скоріш за все якщо будемо діставати до мосту, то й до новоросійська дістанемо
або зтягувати з фронту рлс системи і встановлювати їх навколо сєвастополя, не давати літакам підлітати на відстань пуску…
до речі давненько не було новин що ш-шедов чи скальп десь «працювали». можливо тримають для жирних цілей…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672647 вiд 2023-09-13 18:03:52

«Министерство иностранных дел Китая отреагировало на интервью советника главы Офиса президента Михаила Подоляка, где он заявил о» слабом интеллектуальном потенциале «стран Индии и Китая. Официальный представитель МИД КНР Мао Нин потребовала у Подоляка дать разъяснение и объясниться по поводу своих заявлений. Выступление Мао Нин опубликовано 12 сентября на официальном сайте МИД КНР»

до скандалу с Польщею ермаки додали скандал с Китаєм.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672646 вiд 2023-09-13 17:28:35

Британці новинкарі пишуть, що за їхніми джерелами українці застосували Storm Shadow

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672645 вiд 2023-09-13 17:25:33

наші пишуть що ще й знищили катер «тунєц»
майже напів-футбольна новина. сєлєзньову там гикаєься напевно неслабо :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672644 вiд 2023-09-13 16:49:03

2Sauron

Конопля мені нагадує молодого Срну.
Мудрик сильно здав. Просто жах.
Буя - гравець з минулого. Робить все правильно, але надто повільно.
Дуже сильна гра Судакова, скоро його куплять. Прикро, що послизнувся і ми пропустили, але то був нещасний випадок.
Сидор послабив гру своїм виходом.
Забарний покращується.
---------------------------------
Це добре, що ти не тільки дивишся, але й бачиш.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672643 вiд 2023-09-13 16:36:17

Кацапня вже сама признала втрату бдк та субмарини.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672642 вiд 2023-09-13 16:20:58

Oryx пише, що бдк всьо
---
https://twitter.com/oryxspioenkop/status/1701911463370076427

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672641 вiд 2023-09-13 14:38:45

VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1672636 вiд 2023-09-13 14:21:22

До травми - так. Будемо сподіватися, що поступово повернеться до попередніх кондицій, хоча поки що обнадійливих ознак не видно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672640 вiд 2023-09-13 14:37:53

sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]
№ 1672639 вiд 2023-09-13 14:31:17

Але ж той, який наші нібито розфуярили - він дизельний, і при цьому новий (2014 р.) - це мені і видалося цікавим.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672639 вiд 2023-09-13 14:31:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1672633
атомний в чорне море не пустять
і атомні - то в основному пн флот. вони великі і можуть під льодом до штатівського берегу дійти…
наче хуйло спец програму запускало націлену на збільшення к-ті атомних підводних. завод в сєвєродвінську їх будує аж бігом
а дизельні старі залишаться ще надовго… принаймні в чорному морі…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672638 вiд 2023-09-13 14:26:34

2 Nycolas
№ 1672631
цікаво, а інші як? з якими шипами були?

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672637 вiд 2023-09-13 14:25:51

ironbelly (LMW28IF)
№ 1672635

Бачу, в будинку для пенсіонерів пігулки закінчились, знову пацієнти буянять :-)

Але варто привітати таку притрушену пилом групу як Ролінг Стоунс: завдяки Барселоні, вони нарешті стали у один ряд з такими зірками світової музики, як Drake та Rosalia. Може так скоро і до рівня Тейлор Свіфт та Майлі Сайрус доростуть, хто зна.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672636 вiд 2023-09-13 14:21:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1672630
Шапаренко до травми.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672635 вiд 2023-09-13 14:18:35

Ходють шлюхи, що маловідомий іспанський футбольний клуб Барселона на матч 29 жовтня цього року з всесвітньовідомим іспанським клубом Реал Мадрид вийде у нікчемній формі з емблемою такого собі поп-гурту Роллінг Стоунз.

Може хоч Реал з Мадриду начепить на форму якусь величну емблему з скандинавського хеві металу?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672634 вiд 2023-09-13 14:09:11

Тим часом, Пєтруччо радіє, що наїбнули його заводік:

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/pfbid0EYmWHGgosa3Nh6U6JzR8yqRBVvNTxWwxoG87KJLoMQKGHd9MASeekDtVqaYpim6il

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672633 вiд 2023-09-13 14:06:33

Sauron [Останнi 20 месаг]
№ 1672615 вiд 2023-09-13 11:17:43

Думав, що дизельних підводних човнів вже не будують, а виявляється ніфуя - у кацапів є нові проекти.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672632 вiд 2023-09-13 14:04:13

Дивно, що кожен гравець сам вирішує що взути.
Невже нема якоїсь спільної позиції від тренерів та лікарів?..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672631 вiд 2023-09-13 13:41:45

Судаков:
Епізод, в якому я послизнувся… Прикра помилка. Розумію, що на такому рівні неможливо робити такі помилки. Це буде для мене великим уроком, бо перед кожною грою треба підбирати взуття. Я взув бутси з пластиковими шипами, а треба було з металевими взувати. Потім перевзувся, стало набагато легше, але це моя помилка. Я це розумію. Хочу перепросити команду, вболівальників, бо на такому рівні так не можна помилятися.
https://football24.ua/yevro_2024_vidbir_tag111054/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672630 вiд 2023-09-13 13:11:00

Судаков може дати добрий проникаючий пас. У нинішній кротівні другого такого гравця нема, а у ДК взагалі нема.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672629 вiд 2023-09-13 12:50:29

Вчора гру почав дивитись вже, коли знав рез-т 1-го тайму, тож закінчив ближче о 1 ночі і пішов спати.
Не дивлячись на програш, настрій був хороший.
Було відчуття, що нам щось трохи не вистачає, але не було повної безпорадності як завжди було з Італією.
Хоча треба визнати, що в них було багато гольових моментів, але недостатньо майстерності, щоб їх реалізувати.

Конопля мені нагадує молодого Срну.
Мудрик сильно здав. Просто жах.
Буя - гравець з минулого. Робить все правильно, але надто повільно.
Дуже сильна гра Судакова, скоро його куплять. Прикро, що послизнувся і ми пропустили, але то був нещасний випадок.
Сидор послабив гру своїм виходом.
Забарний покращується.
Інші не запамʼятались.

Дуже сподобалось, що команда не здалась після двох, в якійсь мірі, курйозних голів.

І не забувайте, проти нас був діючий чемпіон Європи, який не зміг кваліфікуватись на ЧС і зараз доволі злий.
Плюс рівень Серії А - космос в порівнянні з УПЛ.

Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672628 вiд 2023-09-13 12:37:47

2 sk № 1672609

хммм… щось новеньке під літаки підвісили?

Так у словах Олещука є прозорий натяк - «штормить» -> Storm Shadow

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672627 вiд 2023-09-13 12:34:20

Космопідора зараз в Сенаті хочуть взяти за жопу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672626 вiд 2023-09-13 12:31:49

Фуйово те, що реальних альтернатив Старлінку на сьогодні нема - тобто чи створювати власну систему (хз як і на основі якого обладнання), чи і далі покладатися на добру волю космопідара.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672625 вiд 2023-09-13 12:24:27

Sauron
№ 1672622
разом з заявами маска про те що не вмикав сервіс на кримському узбережжі тому що міг бути «новий перл харбор», а також з мутною історією про те як він розмовляв з хуйлом…
в хуйло-мєтодички потрібно додавати один пункт. якщо на старлінках стається глобальний збій - чекайте «прильотів» …
«аналіз» по колах що розходяться на воді…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672624 вiд 2023-09-13 12:20:50

Су-24 взагалі дуже легкозламне і недосконале літадло. Вони частіше ремонтуютьсю ніж літають.
Це диво що у нас змогли присобачить до нього storm shadow і воно в змозі виконувати вдалі військові операції.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672623 вiд 2023-09-13 12:07:14

по вчорашній СУшці:

"За штурвалом Су-24 знаходився командир ескадрильї 46-річний підполковник Сергій А.,
На даний момент пошуки екіпажу продовжуються, проте, за повідомленнями російських каналів, обидва пілоти загинули "

гарний додаток до гарної новини. Комеск це той хто точно шось вмів.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672622 вiд 2023-09-13 11:59:50

SpaceX підтвердила глобальний збій якраз вночі, коли ми били по Криму.
Справді, дивний збіг.

https://www.theverge.com/2023/9/12/23871162/spacex-starlink-network-outage

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672621 вiд 2023-09-13 11:58:59

до речі, а всі ж пам'ятають у кого кацапи віджали цей Севморзавод? :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672620 вiд 2023-09-13 11:50:34

З літаків могли запустити протирадарні ракети.
Після влучань можна запускати Нептун.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672619 вiд 2023-09-13 11:39:13

sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]
№ 1672614 вiд 2023-09-13 11:15:26

Це могла бути спільна операція кількох родів військ.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672618 вiд 2023-09-13 11:36:39

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1672612
ну чому перша думка про Нептун, бо усі такі враженні на березі моря. Зручно і зрозуміло як. + над морем вона довго буде непомітна досить довго.

Ну чисто психологічно хочеться шоб такі враження були саме нашою ракетою :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672617 вiд 2023-09-13 11:22:46

Ось авторитетна думка:

@theACentauri
·
47m
Не тягайте уїбанську конспірологію про відключення Starlink під час нічної атаки будь ласка.

1) Такі відключення відбуваються досить часто.
2) Відключення було глобальним, хоча оператор вміє в геофенсинг.
3) Попередні відключення «за бажанням» були саме локальними.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672616 вiд 2023-09-13 11:18:18

Starlink at the moment of?? Cruise Missile/Sea drone attack on?? Black Sea fleet #Crimea?
https://twitter.com/markito0171/status/1701832258611490952?t=sR4aie8MwCydQVO51Fxu-Q&s=19
-----
хз в якій точці міряли те відключення старлінка
сподіваюсь що наші планують такі атаки не покладаючись на сервіс маска
буданов, до речі, на ялтинській конференції сказав що старлінк дуже допомагає

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672615 вiд 2023-09-13 11:17:43

БДК - то такоє, а ось підводний човен - бімба, бо він новий і дорогий!

Побудовано 2014 в Санкт-Петербурзі.
Вартість 300млн доларів.
Залп 4 калібри.
Довжина 74м.


Хоча той Мінск - теж норм, бо образцовий корабель.
Був на парадах.
Приписаний до Балтійського флоту.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672614 вiд 2023-09-13 11:15:26

Head of the Ukrainian Air Force, Mykola Oleshchuk, congratulates his pilots for their «excellent combat work» - seemingly confirming Russian reports that British/French Storm Shadow/SCALP EG air launched cruise missiles were used in the Ukrainian attack on Sevastopol.
https://twitter.com/JimmySecUK/status/1701866204829200882?t=SKwZs0jMxrr32ilhe2UDMw&s=19

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672613 вiд 2023-09-13 11:14:25

https://twitter.com/general_ben/status/1701857149142303097?t=kyVfkfIRw9yU1S5zeadrGA&s=19
бен ходжес також пише що спочатку радари мінус. потім плюси по бухті…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.