klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672652 вiд 2023-09-13 18:20:47sk (Samsung Galaxy tab a) № 1672648 Мені здається ЧФ кацапів трошки у цуцванзі. Він вже несе неспіврозмірні втрати порівняно з нашими. Враховуючи закритий Босфор, кацапам треба зупиняти війну і якось виводити флот на реабілітацію. Але враховуючи шизоїдность хуйла той буде воювати до останньої бляшанки, яка ще в змозі буде запускати калібри.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672651 вiд 2023-09-13 18:20:39Пишуть, що кацапському БДК «Мінск» таки пєсда. Це і для їбучого таракана приємне нагадування - спочатку мясква, а тепер мінск.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672650 вiд 2023-09-13 18:12:44sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1672648 вiд 2023-09-13 18:08:35Якщо «Тріумф», то очевидно мається на увазі РЛС у складі комплексу С-400.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672649 вiд 2023-09-13 18:11:04Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1672647 вiд 2023-09-13 18:03:52Громадянин подоляк може вважати усіх 4 млрд. чи скільки там китайців не лише довбойобами, але й підарасами - але до чого тут Україна? Це ж його особиста думка, а якщо він у когось там радник - так він же навіть зарплату там не отримує, здається ;)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672648 вiд 2023-09-13 18:08:35світан нагадав що крім вишок бойка з рлс й іншою технікою що там були, наш гур ще ж на тарханкуті знищив якусь дуже хитру рлс - тріумф… і це дає змогу нашим літакам підлітати ближче… вже аналітики пишуть що у хуйлостана 2 варіанти. релокація в новоросійськ (до речі там не дуже далеко до кримського мосту), скоріш за все якщо будемо діставати до мосту, то й до новоросійська дістанемо або зтягувати з фронту рлс системи і встановлювати їх навколо сєвастополя, не давати літакам підлітати на відстань пуску… до речі давненько не було новин що ш-шедов чи скальп десь «працювали». можливо тримають для жирних цілей…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672647 вiд 2023-09-13 18:03:52«Министерство иностранных дел Китая отреагировало на интервью советника главы Офиса президента Михаила Подоляка, где он заявил о» слабом интеллектуальном потенциале «стран Индии и Китая. Официальный представитель МИД КНР Мао Нин потребовала у Подоляка дать разъяснение и объясниться по поводу своих заявлений. Выступление Мао Нин опубликовано 12 сентября на официальном сайте МИД КНР» до скандалу с Польщею ермаки додали скандал с Китаєм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672646 вiд 2023-09-13 17:28:35Британці новинкарі пишуть, що за їхніми джерелами українці застосували Storm Shadow
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672645 вiд 2023-09-13 17:25:33наші пишуть що ще й знищили катер «тунєц» майже напів-футбольна новина. сєлєзньову там гикаєься напевно неслабо :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672644 вiд 2023-09-13 16:49:032Sauron Конопля мені нагадує молодого Срну. Мудрик сильно здав. Просто жах. Буя - гравець з минулого. Робить все правильно, але надто повільно. Дуже сильна гра Судакова, скоро його куплять. Прикро, що послизнувся і ми пропустили, але то був нещасний випадок. Сидор послабив гру своїм виходом. Забарний покращується. --------------------------------- Це добре, що ти не тільки дивишся, але й бачиш.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672643 вiд 2023-09-13 16:36:17Кацапня вже сама признала втрату бдк та субмарини.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672642 вiд 2023-09-13 16:20:58Oryx пише, що бдк всьо --- https://twitter.com/oryxspioenkop/status/1701911463370076427
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672641 вiд 2023-09-13 14:38:45VVV [Останнi 20 месаг]№ 1672636 вiд 2023-09-13 14:21:22До травми - так. Будемо сподіватися, що поступово повернеться до попередніх кондицій, хоча поки що обнадійливих ознак не видно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672640 вiд 2023-09-13 14:37:53sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1672639 вiд 2023-09-13 14:31:17Але ж той, який наші нібито розфуярили - він дизельний, і при цьому новий (2014 р.) - це мені і видалося цікавим.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672639 вiд 2023-09-13 14:31:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672633 атомний в чорне море не пустять і атомні - то в основному пн флот. вони великі і можуть під льодом до штатівського берегу дійти… наче хуйло спец програму запускало націлену на збільшення к-ті атомних підводних. завод в сєвєродвінську їх будує аж бігом а дизельні старі залишаться ще надовго… принаймні в чорному морі…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672638 вiд 2023-09-13 14:26:342 Nycolas№ 1672631цікаво, а інші як? з якими шипами були?
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672637 вiд 2023-09-13 14:25:51ironbelly (LMW28IF) № 1672635 Бачу, в будинку для пенсіонерів пігулки закінчились, знову пацієнти буянять :-) Але варто привітати таку притрушену пилом групу як Ролінг Стоунс: завдяки Барселоні, вони нарешті стали у один ряд з такими зірками світової музики, як Drake та Rosalia. Може так скоро і до рівня Тейлор Свіфт та Майлі Сайрус доростуть, хто зна.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672636 вiд 2023-09-13 14:21:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1672630 Шапаренко до травми.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672635 вiд 2023-09-13 14:18:35Ходють шлюхи, що маловідомий іспанський футбольний клуб Барселона на матч 29 жовтня цього року з всесвітньовідомим іспанським клубом Реал Мадрид вийде у нікчемній формі з емблемою такого собі поп-гурту Роллінг Стоунз. Може хоч Реал з Мадриду начепить на форму якусь величну емблему з скандинавського хеві металу?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672634 вiд 2023-09-13 14:09:11Тим часом, Пєтруччо радіє, що наїбнули його заводік:https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/pfbid0EYmWHGgosa3Nh6U6JzR8yqRBVvNTxWwxoG87KJLoMQKGHd9MASeekDtVqaYpim6il
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672633 вiд 2023-09-13 14:06:33Sauron [Останнi 20 месаг]№ 1672615 вiд 2023-09-13 11:17:43Думав, що дизельних підводних човнів вже не будують, а виявляється ніфуя - у кацапів є нові проекти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672632 вiд 2023-09-13 14:04:13Дивно, що кожен гравець сам вирішує що взути. Невже нема якоїсь спільної позиції від тренерів та лікарів?..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672631 вiд 2023-09-13 13:41:45Судаков: Епізод, в якому я послизнувся… Прикра помилка. Розумію, що на такому рівні неможливо робити такі помилки. Це буде для мене великим уроком, бо перед кожною грою треба підбирати взуття. Я взув бутси з пластиковими шипами, а треба було з металевими взувати. Потім перевзувся, стало набагато легше, але це моя помилка. Я це розумію. Хочу перепросити команду, вболівальників, бо на такому рівні так не можна помилятися. https://football24.ua/yevro_2024_vidbir_tag111054/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672630 вiд 2023-09-13 13:11:00Судаков може дати добрий проникаючий пас. У нинішній кротівні другого такого гравця нема, а у ДК взагалі нема.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672629 вiд 2023-09-13 12:50:29Вчора гру почав дивитись вже, коли знав рез-т 1-го тайму, тож закінчив ближче о 1 ночі і пішов спати. Не дивлячись на програш, настрій був хороший. Було відчуття, що нам щось трохи не вистачає, але не було повної безпорадності як завжди було з Італією. Хоча треба визнати, що в них було багато гольових моментів, але недостатньо майстерності, щоб їх реалізувати. Конопля мені нагадує молодого Срну. Мудрик сильно здав. Просто жах. Буя - гравець з минулого. Робить все правильно, але надто повільно. Дуже сильна гра Судакова, скоро його куплять. Прикро, що послизнувся і ми пропустили, але то був нещасний випадок. Сидор послабив гру своїм виходом. Забарний покращується. Інші не запамʼятались. Дуже сподобалось, що команда не здалась після двох, в якійсь мірі, курйозних голів. І не забувайте, проти нас був діючий чемпіон Європи, який не зміг кваліфікуватись на ЧС і зараз доволі злий. Плюс рівень Серії А - космос в порівнянні з УПЛ.
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672628 вiд 2023-09-13 12:37:472 sk № 1672609хммм… щось новеньке під літаки підвісили?Так у словах Олещука є прозорий натяк - «штормить» -> Storm Shadow
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672627 вiд 2023-09-13 12:34:20Космопідора зараз в Сенаті хочуть взяти за жопу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672626 вiд 2023-09-13 12:31:49Фуйово те, що реальних альтернатив Старлінку на сьогодні нема - тобто чи створювати власну систему (хз як і на основі якого обладнання), чи і далі покладатися на добру волю космопідара.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672625 вiд 2023-09-13 12:24:27Sauron № 1672622 разом з заявами маска про те що не вмикав сервіс на кримському узбережжі тому що міг бути «новий перл харбор», а також з мутною історією про те як він розмовляв з хуйлом… в хуйло-мєтодички потрібно додавати один пункт. якщо на старлінках стається глобальний збій - чекайте «прильотів» … «аналіз» по колах що розходяться на воді…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672624 вiд 2023-09-13 12:20:50Су-24 взагалі дуже легкозламне і недосконале літадло. Вони частіше ремонтуютьсю ніж літають. Це диво що у нас змогли присобачить до нього storm shadow і воно в змозі виконувати вдалі військові операції.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672623 вiд 2023-09-13 12:07:14по вчорашній СУшці: "За штурвалом Су-24 знаходився командир ескадрильї 46-річний підполковник Сергій А., На даний момент пошуки екіпажу продовжуються, проте, за повідомленнями російських каналів, обидва пілоти загинули " гарний додаток до гарної новини. Комеск це той хто точно шось вмів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672622 вiд 2023-09-13 11:59:50SpaceX підтвердила глобальний збій якраз вночі, коли ми били по Криму. Справді, дивний збіг. https://www.theverge.com/2023/9/12/23871162/spacex-starlink-network-outage
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672621 вiд 2023-09-13 11:58:59до речі, а всі ж пам'ятають у кого кацапи віджали цей Севморзавод? :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672620 вiд 2023-09-13 11:50:34З літаків могли запустити протирадарні ракети. Після влучань можна запускати Нептун.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672619 вiд 2023-09-13 11:39:13sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1672614 вiд 2023-09-13 11:15:26Це могла бути спільна операція кількох родів військ.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672618 вiд 2023-09-13 11:36:39sk (Samsung Galaxy tab a) № 1672612 ну чому перша думка про Нептун, бо усі такі враженні на березі моря. Зручно і зрозуміло як. + над морем вона довго буде непомітна досить довго. Ну чисто психологічно хочеться шоб такі враження були саме нашою ракетою :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672617 вiд 2023-09-13 11:22:46Ось авторитетна думка: @theACentauri · 47m Не тягайте уїбанську конспірологію про відключення Starlink під час нічної атаки будь ласка. 1) Такі відключення відбуваються досить часто. 2) Відключення було глобальним, хоча оператор вміє в геофенсинг. 3) Попередні відключення «за бажанням» були саме локальними.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672616 вiд 2023-09-13 11:18:18Starlink at the moment of?? Cruise Missile/Sea drone attack on?? Black Sea fleet #Crimea? https://twitter.com/markito0171/status/1701832258611490952?t=sR4aie8MwCydQVO51Fxu-Q&s=19 ----- хз в якій точці міряли те відключення старлінка сподіваюсь що наші планують такі атаки не покладаючись на сервіс маска буданов, до речі, на ялтинській конференції сказав що старлінк дуже допомагає
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672615 вiд 2023-09-13 11:17:43БДК - то такоє, а ось підводний човен - бімба, бо він новий і дорогий! — Побудовано 2014 в Санкт-Петербурзі. Вартість 300млн доларів. Залп 4 калібри. Довжина 74м. — Хоча той Мінск - теж норм, бо образцовий корабель. Був на парадах. Приписаний до Балтійського флоту.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672614 вiд 2023-09-13 11:15:26Head of the Ukrainian Air Force, Mykola Oleshchuk, congratulates his pilots for their «excellent combat work» - seemingly confirming Russian reports that British/French Storm Shadow/SCALP EG air launched cruise missiles were used in the Ukrainian attack on Sevastopol. https://twitter.com/JimmySecUK/status/1701866204829200882?t=SKwZs0jMxrr32ilhe2UDMw&s=19
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672613 вiд 2023-09-13 11:14:25https://twitter.com/general_ben/status/1701857149142303097?t=kyVfkfIRw9yU1S5zeadrGA&s=19 бен ходжес також пише що спочатку радари мінус. потім плюси по бухті…