Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672292 вiд 2023-09-09 20:21:27Доречі …дивлюсь на Суспільному і мене зовсім не дратують коментатори, які працюють парою. Подобаються хлопці.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672291 вiд 2023-09-09 20:19:27Valeriy № 1672287 Як на мене у Нещерета є потенціал стати топ-воротарем. Прикро, що не він грає.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672290 вiд 2023-09-09 20:18:02Valeriy № 1672286 Він так майже завжди грав (були виключення, але мало). Але шо найгірше - він не був надійним в захисті, тому я щиро дивувався хайпу по Миколенку. Зараз він став доволі якісним гравцем, тому камон додому в ДК. :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672289 вiд 2023-09-09 20:16:39Valeriy № 1672287 Я також основний в своєму клубі … оболонь? ------------------- Кока-Кола.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672288 вiд 2023-09-09 20:14:57Valeriy № 1672287 Я також основний в своєму клубі … оболонь?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672287 вiд 2023-09-09 20:09:22Та і Лунін краще, але тільки Бущан - основний в своєму клубі… ------------------------------------------ Я також основний в своєму клубі, але це тільки тому, що ніхто не хоче ставати на ворота.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672286 вiд 2023-09-09 20:04:42Миколенко і в атаці суцільне гальмо…в прямому сенсі цього слова. Є простір, але він зупиняється і дає пас назад.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672285 вiд 2023-09-09 20:02:43Valeriy № 1672281 Та і Лунін краще, але тільки Бущан - основний в своєму клубі…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672284 вiд 2023-09-09 20:02:37Миколенко досить суттєво додав після переходу в Евертон… --------------------------------------- Так додав, що тепер твердо сів на лаву запасних. В першості АПЛ зовсім не виходить, навіть на заміну.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672283 вiд 2023-09-09 20:02:29Ахуеть.. Кривцов прилетел…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672282 вiд 2023-09-09 20:01:59Єдине, що виправдовує Миколенка, що пас Кейна з глибини на Уокера в історії гри збірної Англії мабуть відбувся вперше, хоча обидва у збірній вже багато років. Ребров забув попередити, що Кейн має бути під пресингом, навіть якщо він чомусь відскочив у лінію захисту. Його універсальність дуже недооцінюють, бо у нього в Тоттенхемі не було можливості показати себе на 100%. У збірній видно наскільки він сильний тактично і може в будь-який момент щось придумати несподіване.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672281 вiд 2023-09-09 20:00:34Трубін краще за Бущана. Пікфорд при пасі на хід Мудрику вискочив на метрів тридцять, а Бущан стояв на лінії. Далі…Уокер правша і тримає м «яча справа від себе, тобто може пробити або поміж ніг, або, і це більш вірогідно, в правий від себе кут. Бущан почав закривати дальній, але Уокеру, щоб з такої близької дистанції пробити не в голкіпера, треба було б або обігрувати останнього, або перекладати м» яча на свою ліву ногу. Голкіперу треба перед грою аналізувати, хто як грає проти тебе по кожному гравцю індивідуально. Або просто на інстинктах розуміти, що простий латераль зазвичай б "є в ближній кут, а латераль інвертований, в дальній.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672280 вiд 2023-09-09 19:48:38Непогано аби 1:1 і закінчилося б, бо Англія - це якийсь космос.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672279 вiд 2023-09-09 19:47:45Миколенко досить суттєво додав після переходу в Евертон, але він все ще дуже посередній захисник. Хоча зараз - це точно найкращий серед українців.
evpat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672278 вiд 2023-09-09 19:46:40№ 1672277так, але буває :(
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672277 вiд 2023-09-09 19:44:29Миколенко (((
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672276 вiд 2023-09-09 19:29:53https://livetv687.me/ua/eventinfo/151080517_ukraina_angliya
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672275 вiд 2023-09-09 19:29:07Шикарна атака!!! І гоооооооооооооооол!
evpat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672274 вiд 2023-09-09 19:28:59№ 1672270https://livetv.sx/eventinfo/151080517_ukraina_angliya/#_
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672273 вiд 2023-09-09 19:27:21Красиво!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672272 вiд 2023-09-09 19:14:59Пише щось в нотатник Саутгейт? Що там писати? І так все ясно. Насіли англіки і не дають продихнути.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672271 вiд 2023-09-09 19:10:15Батий Суспільне Київ (це ефірне соціальне Тб) показують.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672270 вiд 2023-09-09 19:08:14Не найду, где показуют..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672269 вiд 2023-09-09 18:57:43Cудаков з Брянки Луганська область, в 2014 р. виїхали до Харкова.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672268 вiд 2023-09-09 18:52:42Ігвар, це ти до чого? І чому ворожою мовою? :)
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672267 вiд 2023-09-09 18:47:56то Sauron № 1672262 : странно не находите? он родом с курганки г. Горловка. может таки ”услышите донбасс”, не?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672266 вiд 2023-09-09 18:40:16Не думаю, що Судакову слід йти в найближчі пару років з кротівні. Скоріше за все там будуть гарантовані матчі ЛЧ, а це величезний досвід. А Забарний - і так вже в АПЛ тож його забере собі великий клуб як тільки покаже якість в Борнмуті. Це все з приводу «продати себе». Але впевнений, що всі наші гравці в першу чергу палають бажанням порадувати вболівальників та ЗСУ гарною грою!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672265 вiд 2023-09-09 18:36:33А Ілля Забарний та Жора Судаков молодші за Михася Мудрика. І як пише Вікі і Забарний і Судаков народилися в один день 01.09.2002 р. Це як вчора говорили про метрики, коли кого записали.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672264 вiд 2023-09-09 18:35:28Гарний шанс у Мудрика всежтаки показати фанам, що він вже зараз взмозі грати у футбол, а не колись там у майбутньому. Гарний шанс у Циганкова зацікавити серйозний клуб.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672263 вiд 2023-09-09 18:33:20Тарас Степаненко 1989 р. н., Михайло Мудрик 2001 р. н.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672262 вiд 2023-09-09 18:15:31Реброву респект за дуже пристойну українську.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672261 вiд 2023-09-09 18:04:08Конопля, наскільки розумію, у кротівні випав з основи. Зате для збірної годиться, а хулі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672260 вiд 2023-09-09 18:01:22* Наш склад. Яремчук - це напевне міні сенсація. Як мінімум для мене. Я навіть не очікував, що його визовуть.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672259 вiд 2023-09-09 17:57:45Склади:
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672258 вiд 2023-09-09 17:36:43Хайлайти є тут https://www.rugbyworldcup.com/2023/matches
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672257 вiд 2023-09-09 17:34:51Насправді, розклад сьогодні рівень Бог: Англія-аргентина по Австралії. Завтра ПдАфрика-Шотландія (кажуть золоте покоління у Шотландії), Японія-Чілі у Тулузі (мій улюблений стадіон для реґбі у Тулузі) та для афісіонадо-романтиків фізухи на винос Уельс-Фіджи завтра.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672256 вiд 2023-09-09 17:30:49Зараз айріши препарують румунів, 33-8 після першої половини. Італія винесла Намібію 55-8. За півтори години Австралія з грузинами грають. Буде цікава фізична гра. Мабуть :)
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672255 вiд 2023-09-09 17:28:16Геть, Дякую. Поліз шукати трансляції
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672254 вiд 2023-09-09 17:25:29Окремо додам, що завжди цікаво дивитися на Австралії чи будь-кого, кого тренує Едді Джонз. Хитрий пес та тренер від бога. Не виграють чемп, але поп'ють крові та зіграють на 150% від потенціалу.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1672253 вiд 2023-09-09 17:23:02DonAlonzo № 1672249 вiд 2023-09-09 15:21:37 По аналогії з футболом: треба було тренера ставити на кшталт Фабіо Капелло, а поставили Тата Мартінеса. Зміна поколінь плюс тренер, який ліпше як асистент, а не головний. У нього є асистент, який як головний міг би щось зліпити, але ніт. Окреме питання по складу: грають ті самі з дуже невиликими вкрапленнями нового таланту. ІМХО чемп виграє хтось з когорти ПдАфрика, Ірландія, Франція - вони усі просто на супер ході та з командним куражем. НЗ без бензину на досвіді та із травмами у топів. Не кажу, що проти них буде легко чи не будуть битися, але відчувається вразливість. Вчора дуже багато простих помилок у грі було, яких типово вони не роблять. Забігаючи вперед, новий тренер Нік Робертсон по цьому чемпу як зробить те, що зробив на командному рівні - НЗ буде усіх розносити знову. Але це у майбутньому :) Буде цікаво дивитися на чемп, це - інший спорт, не театр імені Неймара))