🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1971.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672212 вiд 2023-09-08 22:49:03

Нова Зеландія веде проти Франції у реґбі

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672211 вiд 2023-09-08 22:47:33

Буданову - всього 37 років.
Не може бути, може в метриках щось там наплутали. В 37 - вже генерал лейтенант, начальник розвідки країни. Явно йому десь 47, або 57. Бо якщо таки 37 - то респект.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672210 вiд 2023-09-08 22:46:51

Ґаві з кадіса здається, з півдня андалусії в будь-якому випадку.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672209 вiд 2023-09-08 22:44:11

olma
№ 1672208 вiд 2023-09-08 22:38:13

Valeriy
№ 1672206
Я трохи помилився. Батько народився 15.12.36, а бабуся зареєструвала його народження і дату доперва через півроку 15.05.37. Це була Луганщина, за Донцем Слобожанщина, там невідомо які резони були. Може просто такі часи були.
------------------------------
Може бути, як варіант, пов "язане якимось чином з хрещенням (можливо таємним) в церкві.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672208 вiд 2023-09-08 22:38:13

Valeriy
№ 1672206
Я трохи помилився. Батько народився 15.12.36, а бабуся зареєструвала його народження і дату доперва через півроку 15.05.37. Це була Луганщина, за Донцем Слобожанщина, там невідомо які резони були. Може просто такі часи були.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672207 вiд 2023-09-08 22:36:00

Valeriy
№ 1672199
ну про полуостров - ладно, він напівнегр, а Гаві? Цей же білий.
----------------------------
Какие ваши доказательства? (С)
Білий колір це ще не вся генетика.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672206 вiд 2023-09-08 22:33:29

Valeriy
№ 1672201
----
Бабушка тебе забула спитати. І бабуся і батько вже давно в Царстві Небеснім.
--------------------------------------------------
Ти значно переоцінюєш мій вік.
Навіть якщо б і не забула, то в неї нічого б не вийшло, бо 15 грудня 1937 року мене ще не було на цьому світі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672205 вiд 2023-09-08 22:32:21

Valeriy
№ 1672199
ну про полуостров - ладно, він напівнегр, а Гаві? Цей же білий.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672204 вiд 2023-09-08 22:29:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1672202 вiд 2023-09-08 22:26:24

та може буть канешно всяко, але він же народився в Іспанії, десь під Барсою, не Африка всеж таки :)
Ну і тенденція, він же не один. Он я трьох написав кого помню, а може і ще є.
Це тіки в нас пишуть про склад Динамо, мол шо з них взять - молоді, а там половині 22-24 вже
----------------------------------------
Футболістами стають найчастіше ті хлопчики, які народжуються 1-2 го січня.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672203 вiд 2023-09-08 22:28:45

Valeriy
№ 1672201
----
Бабушка тебе забула спитати. І бабуся і батько вже давно в Царстві Небеснім.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672202 вiд 2023-09-08 22:26:24

та може буть канешно всяко, але він же народився в Іспанії, десь під Барсою, не Африка всеж таки :)
Ну і тенденція, він же не один. Он я трьох написав кого помню, а може і ще є.
Це тіки в нас пишуть про склад Динамо, мол шо з них взять - молоді, а там половині 22-24 вже

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672201 вiд 2023-09-08 22:25:54

olma
№ 1672198 вiд 2023-09-08 21:54:08

Може там в метриках написали щось не те?
Мій світлої пам'яті батько народився 15 травня 1936 року, а бабуся зареєструвала його народження 15 грудня 1937 року. Типа шоб в армію не забрали раніше.
-----------------------------------------
Треба було 1-2 січня 1938. Це зняло б зразу цілий рік.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672200 вiд 2023-09-08 22:20:58

Інформація про розпорядження американського мільярдера Ілона Маска вимкнути супутниковий зв’язок Starlink торік у районі тимчасово окупованого Криму, щоб завадити українській атаці на військово-морський флот РФ, потребує ретельної перевірки.

Про це заявив представник ГУР Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на Укрінформ
Джерело: https://censor.net/ua/n3442380

Отже, оцю інфу про дії Ілона Маска зі Старлінком в Україні типа вимкнув і т. п. = слід сприймати як медіальну якусь х=йню, але не як доконаний факт, що колись мав місце. Таке моє враження.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672199 вiд 2023-09-08 22:20:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1672196 вiд 2023-09-08 21:05:41

Lamine Yamal 16 років.
Сьогодні дебют за збірну Іспанії, забив гол.
Чим вони їх там годують.
------------------------------

Эти, в основном, полу и, частично, четверть-негры сейчас доминируют в футболе.
Пример отдаленной гибридизации в селекции я изучал еще в школе при Брежневе толи на уроке ботаники в 6 классе, толи уже биологии в 9 , на примере яблонь, один сорт из которых был из Европы, а другой где-то с востока Китая.
Это правило работает при селекции и других живых организмов, например. таких как футболисты.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672198 вiд 2023-09-08 21:54:08

Може там в метриках написали щось не те?
Мій світлої пам'яті батько народився 15 травня 1936 року, а бабуся зареєструвала його народження 15 грудня 1937 року. Типа шоб в армію не забрали раніше.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672197 вiд 2023-09-08 21:31:47

Voxa
Йому 15 років і 9 з чимось місяців, наймолодший гравець котрий стартував в ЛАЛізі.
Тепер от збірна

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672196 вiд 2023-09-08 21:05:41

Lamine Yamal 16 років.
Сьогодні дебют за збірну Іспанії, забив гол.
Чим вони їх там годують. Фаті і Гаві в збірній в 17 років, цей в 16.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672195 вiд 2023-09-08 21:04:41

Рік тому розпочалася геніальна Слобожанська операція, звільнили Балаклію, Ізюм, Лиман, Куп'янськ.

Скажу чесно, це були найбільш радісний і хвилюючий момент за останні 9 років.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672194 вiд 2023-09-08 20:43:41

Enot
№ 1672185 вiд 2023-09-08 18:35:02

Буль-буль-буль :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672193 вiд 2023-09-08 20:25:53

2 m1919
№ 1672190
у пацанов не та весовая категория..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672192 вiд 2023-09-08 20:00:45

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1672187 вiд 2023-09-08 19:07:55
2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1672186

так викладали вже скани. Підписи на контракті і на доп. угоді різні. І Генісон, який наче підписував додаток, каже шо таке не підписував.
Павелко карний злочинець, але адвокат в нього Наем …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672191 вiд 2023-09-08 19:30:10

The song remains the same (концерт Led Zeppelin)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672190 вiд 2023-09-08 19:17:34

2 Batyj
№ 1672181
А чому тоді влада спокійно ставиться до Чмута і Притули, я вже не кажу про дрібніших?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672189 вiд 2023-09-08 19:13:51

якийсь дeнь гумoру…

«а Порошенко усі свої гроші на армію витратить»

«Ненависть влади до Порошенка зрозуміла: він привозить на фронт допомогу, яку можна купити з бюджету і добре на тому заробити»

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672188 вiд 2023-09-08 19:10:16

Імператор мабуть думає, що чувак міг би стати великим йокодзуною, а перевів свій дар на якусь Раду :)


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672187 вiд 2023-09-08 19:07:55

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1672186
Там ішлося, що є контракт на зп 600к, підписаний Коліною, і контракт з ним же про підвищення його зп ще на 680к, який хз хто підписав.
Точніше з трансляції важко розібрати, гадаю, скоро понаписують

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672186 вiд 2023-09-08 18:41:16

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1672184 вiд 2023-09-08 18:28:36

Він що, готівкою мав цю зарплату отримувати?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672185 вiд 2023-09-08 18:35:02

Геть (Геть)
№ 1672183 вiд 2023-09-08 18:06:33
Я не коментую ватну маячню.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672184 вiд 2023-09-08 18:28:36

Зараз на ТБ кажуть, що підпис Коліни на документах на зп від ФФУ у 680к евро підробний.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672183 вiд 2023-09-08 18:06:33

Єноту аби попиздіти, а Порошенко усі свої гроші на армію витратить. Без перемоги не буде Порошенка, ні Рошену, ні України. Подобаються люди, яким не подобається як хтось щось робить, а самі тільки пузиря у болоті пускають. Ще й задекларовані (на гесті) не сплачувачі податків :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672182 вiд 2023-09-08 16:18:19

.. и не тока влады, а и всяких дохлых енотов..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672181 вiд 2023-09-08 16:16:58

? Ненависть влади до Порошенка зрозуміла: він привозить на фронт допомогу, яку можна купити з бюджету і добре на тому заробити…
Порошенко повіз на фронт нову партію допомоги на 20 млн грн.
• 3 великовантажних ДАФи
• 2 пересувні авторемонтні майстерні
• 2 комплекси «Посейдон» і пункт управління оперативно-тактичним БПЛА
• 2 БПЛА «Валькірія»
• 2 лазне-пральні комплекси.
Загалом на фронт передають техніку на суму 20 мільйонів гривень, вона куплена коштом Фонду Порошенка та волонтерів ГО «Справа громад».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672180 вiд 2023-09-08 15:55:27

Космічна станція на Марсі не злетить, це чиста афера.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672179 вiд 2023-09-08 15:49:13

fofonov
№ 1672172
так. чого у маска не відняти - це інвестувати в правильний час.
той же гейц ярд чи більше інвестував в іридіум (у партнерстві з іншими ярдерами), не останніми «дураками» на планеті земля. і проект не злетів
пройшло всього років 20. з-явлись трохи покращені технології, і в ту саму ідею інвестує маск - і все «заходить» …
хоча, можливо, маска багато в соц-мережах. про його ідеї всі знають. одна з 10ти злітає - всі про неї говорять. про решту забувають
невідомо де той гіпер-луп, чи черепиця що генерує сонячну енергію. павер-воли начеб-то є, але «польот» дуже низенький… що ще? чіпи що будуть в мізок вживлятись? :)
космічна станція на марсі… можливо воно все через чергові 20 років злетить…
будєм наблюдать (с)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672178 вiд 2023-09-08 15:43:08

Також афуєнно: «» Сидорчук — український Джеррард "
---------------------
Я б сказав «Джеррард для бідних».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672177 вiд 2023-09-08 15:42:56

Може взоржалі?)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672176 вiд 2023-09-08 15:41:16

«Бєсєдін приголомшив одноклубників технікою»
-----------------------
Бля, що ж це у нього там за одноклубники?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672175 вiд 2023-09-08 15:17:31

Я не є прихильником Зеленського. Я є хейтером Порошенка, це різні речі.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672174 вiд 2023-09-08 15:09:07

2 Enot
№ 1672154

Саня, ось тут з твоїми тезами не можна не погодитись. Але як Захiд заставити це зрозумiти на прийняти мiри?

ps: Але коли ти починашь срати зеленими, вибачаюсь, гiмном, неможливо читати

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1672173 вiд 2023-09-08 15:04:10

Шрайк
Життя рабів в кон таборі
Свобода - пох
Дивно що за ціни переживають. В хорошому конц таборі раби повинні працювати за бесплатнк пайку

Давайте зафиксируем. По состоянию на август 2023 россиян волнует одна проблема - рост цен.

Все остальное заметно ниже. Война на третьем месте.

Опрос «Левада-Центр», полный список вариантов кинул в каменты.

пс Там, кстати, смешно - ограничение прав и свобод на последнем месте, эта проблема взволновала аж 3%.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.