Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671972 вiд 2023-09-05 19:19:05Вестерло - 6 ігор, 5 поразок, 1 нічія, передостанне місце. :) Динамо щас тоже канешно не айс, але це таке собі. Ну зато в нормальній країні поживе, судя по рівню клуба гратиме завжди. І Динамо зп розгрузило. Усі довольні. Шо там, наступний Буяльский? чи він за таку зп навіть такому дну непотрібен
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671971 вiд 2023-09-05 19:16:18PEPSI (Merkury) № 1671970 вiд 2023-09-05 19:01:40 Вимкнути арестовича
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671970 вiд 2023-09-05 19:01:40Геть (Геть) № 1671969 ну, давай, озвуч що треба робити.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671969 вiд 2023-09-05 18:45:53PEPSI (Merkury) № 1671962 вiд 2023-09-05 15:50:18 У тебе ніколи не було доброго вчителя з історії? Тобі пів О розповість що треба робити. Арестович просто пиздобол.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671968 вiд 2023-09-05 17:51:25Іноді навіть чучуркєс чинить правильно. Від Сидора давно було більше шкоди, ніж користі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671967 вiд 2023-09-05 17:35:40Ого, вотета паварот. Сидор переходить в Вестерло. Ну, удачі в новому клубі. Скоро ще почнемо сумувати за Сидором :))
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671966 вiд 2023-09-05 17:13:18Хуйло успішно поговорили з ердоганом і рубль знову вирішив до 100 повернутись…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671965 вiд 2023-09-05 16:32:36PEPSI (Merkury) № 1671962 пам'ятаю такого. хлопченя з розумними очима. досі не закопали, лежить, сохне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671964 вiд 2023-09-05 16:01:49Какой ізящний маладой чілавєк.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671963 вiд 2023-09-05 15:55:10PEPSI (Merkury) № 1671962 вiд 2023-09-05 15:50:18 Арестович зі зйомок у гей-порно в студію приїхав чи що?)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671962 вiд 2023-09-05 15:50:18Арестович. 27.03.2014 Людина, яка розклала по поличкам минуле і стан справ на зараз у країні, цілком здатна розкласти по поличкам майбутнє країни, і наше місце у глобальному світі, так щоб бути серед перших і найсильніших, а не пасти задніх і гинути.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671961 вiд 2023-09-05 13:30:44Ну там Науседа пояснював, що є негативний вплив на суспільство і підтримка передачі зброї падає. А така як там демократії, то настрої суспільства впливають на владу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671960 вiд 2023-09-05 13:10:17До речі, вплив корупції в Україні на постачання зброї з іноземних країн не є очевидним. Уряд іноземної держави приймає рішення, після чого зброя переміщується з точки А до точки Б. До чого тут корупція в Україні і як вона сповільнює переміщення зброї?Політичний вплив (на настрої західних виборців) безумовно є, і заперечувати його не можна.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671959 вiд 2023-09-05 12:25:21Якщо наші балтійські друзі про це говорять вголос, то вже заморились повторювати в кулуарах й вирішили винести на публіку. :( --- Корупція в Україні гальмує постачання зброї, – Науседа
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671958 вiд 2023-09-05 10:58:37olma № 1671956 О!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671957 вiд 2023-09-05 10:33:56Цікаво, яка у підарів може бути митниця, якщо вони тіпо увійшли до складу кацапії, а інших кордонів у них нема - хіба що кордони між диниером та линиером.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671956 вiд 2023-09-05 10:27:12Працівники Служби безпеки України на окупованій частині Луганщини підірвали так званого очільника «митниці» «ЛНР» Юрія Афанасьєвського. Наразі він перебуває у реанімації. Джерело: https://censor.net/ua/n3441461
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671955 вiд 2023-09-05 10:19:15Щось давненько не було новин про ліквідацію колаборантів або русні нашими партизанами…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671954 вiд 2023-09-05 09:31:38+№ 1671953І поєднає це прізвище з прізвищем «Порошенко».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671953 вiд 2023-09-05 09:25:03Розенблядь - це таки цікаво, бо дехто ще згадає прізвище. І справді виглядає так, що почалася підготовка до виборів. І
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671952 вiд 2023-09-05 09:10:18все чудесатее и чудесатее новости из МО:https://apostrophe.ua/ua/news/society/2023-09-04/sotni-millionov-na-hlam-dronyi-dlya-vsu-okazalis-uyazvimyimi/304121
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671951 вiд 2023-09-05 01:50:14LAZY № 1671949 вiд 2023-09-05 01:38:31 Але ж Резнікова таки зняли :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671950 вiд 2023-09-05 01:42:29З фронту повернулося два моїх буса, один на ходу, з бійцями у відпустку. Інший - покоцаний в хлам, на ремонт. Скидатись не треба. Містяни скинулись самі, зібрали 1500 євро, скоро машина піде назад на передок. Ітого, за 1 рік: з 8 бусів, 4 вже немає, 3 живі, 1 на ремонті. Ахуєнно. Інші живуть менше.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671949 вiд 2023-09-05 01:38:31Геть (Геть) № 1671948 Ньєт, ньєт!! Нікакіє 40 млрд не можуть працювать :( Всьо потрачєно на марафон :( Зеленожопиє всьо укралі :( Україна палтара года тримається тільки благадаря сівочолому гетьману та не москалю :( Інфа сотка, з лутьшіх діванів запоріжжя :(
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671948 вiд 2023-09-05 01:21:36Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671945 вiд 2023-09-05 00:29:53 Є багато пліток щодо бажаючих заробити на дронах через інсайди в МО, в обхід Резнікова, чув за дикі ціни на запчастини, а тут 40 млрд гривень почали потихеньку працювати.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671947 вiд 2023-09-05 01:17:472 Sauron№ 1671942Та замовляють. Це ж ринок. Майбутнє за нашими виробниками. Шалений попит.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671946 вiд 2023-09-05 01:02:23Гармаш вішає бутси на цвях? Раннувато. Міг би ше пошпилити за …Полісся. Наприклад.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671945 вiд 2023-09-05 00:29:53Геть (Геть) № 1671938 aудитoри приїздять пeрeвiряти влaснi пoстaвки, a нe внутрiшнi укрaїнськi зaкупiвлi… мeнi в oснoвнбoму пoдoбaвся Рeзнiкoв, aлe дeякi йoгo oстaннi дiї швидшe вкaзувaли нa бaжaннi пoскoрiшe пiти з пoсaди.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671944 вiд 2023-09-05 00:27:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671935 «нe впoрaвся» цe кoли єдинoю вiдпoвiдь нa слушнi питaння є зухвaлa пoвeдiнкa
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671943 вiд 2023-09-05 00:25:01Vichny № 1671934 цe нoрмaльнe пoлiтичнe життя будь якoї дeмoкрaтiї. i чaстинa цьoгo життя - цe вiдпoвiдaльнiсть пoсaдoвцiв зa вчинки свoїх пiдлeглих a тaкoж прaвильий мeнeджмeнт тaких ситуaцiй. нaприклaд - мoжнa щoсь нe пiдписувaти тижнями, a пoтiм пiдписaти - a тaм гульк a цe нa кoмпaнiя рoдичa кoгoсь з влaди. мoжe тaм i нeмa кoрупцiї, aлe є пiдoзрa…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671942 вiд 2023-09-05 00:02:06Fozzey № 1671936 Дякую. Були думки, що можливо нема де замовити велику партію якісних турнікетів… :( Хоча захід міг би допомогти. Невже в них нема запасів на випадок війни?..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671941 вiд 2023-09-04 23:07:48що це за причесон у хуйла? --- https://www.holosameryky.com/a/7253651.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671940 вiд 2023-09-04 22:17:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671939 Сєргєю Лєщєнка - точняк в рублях було, його там запалили що він бабло в сбєрбанку расіі знімав (коли той ще легально працював у нас), і якусь ватніцу з Луганська йому ще підклали в ліжко відпрацьовувати. Алє то лєщєнко наче мочило посадовців при попередньому президенті. Але ніхто, навіть прихильники кварталу-95 зараз ту лєщєнку не поважають, бо ж гондони - вони для одноразового використання… До речі, і ватніца та від нього наче пішла, бо контракт напено закінчився. От так буде і з ніколовими чи як їх там.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671939 вiд 2023-09-04 22:12:33Vichny № 1671937 вiд 2023-09-04 22:03:47 Тут що цікаво - якщо з самими «викривачами» розібратися, то чи не виявиться раптом, що гонорари їм ідуть у рублях?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671938 вiд 2023-09-04 22:05:44Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671931 вiд 2023-09-04 21:47:01 Аудиторів щомісяця присилають, але не в курсі. Ага :) ЗІ може таке бути, що Резніков втомився або потрібен на іншому боці, як юрист міжнародник. Умерову яєць і наснаги у цей непростий час.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671937 вiд 2023-09-04 22:03:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 167193 Саме так. А наріду розбиратися влом, а судам - ну про чесність судів наших всі в курсі.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671936 вiд 2023-09-04 22:02:402 Sauron№ 1671896Світове виробництво ми вигребли під нуль. Ну, і з того боку теж працюють, хулі вже. Зараз виробництво турнікетів зростає. І нормальних, і фуфла. Брали все, що давали. Десь до минулого літа. Потім вже почали перевіряти. За офіційною оцінкою міністерства оборони десь чверть турнікетів на фронті - туфтові. Військові з модних, медійної підсвічених бригад, які йшли цього літа на південь, отримали неліквід. Пробував їм терміново допомогти, бо ми збираємо, але черга стоїть на аптечки. Орієнтуватися слід на вітчизняне виробництво, бо тут він-він. Короче, ситуація значно краща, але ще є куди заїбатися. Чим і займаємося.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671935 вiд 2023-09-04 22:01:09Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671931 вiд 2023-09-04 21:47:01 У нас пара-трійко тирнетних 3.143дунів, послуги яких коштують не надто дорого, можуть потопити будь-якого посадовця - і це називатиметься «не впорався з корупційними скандалами».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671934 вiд 2023-09-04 22:00:30Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671931 Отож. Шуму. При наступному міністрі буде то сам мочилово, ну може не відразу і може не від тих. Ба, навіть якщо зараз Порошенко якимсь чином стане президентом і поставить свого міністра, хтось сумнівається, що буде то саме? Я не кажу, що корупції нема. Вона є, але ще більше хуйні ніж від корупції відбувається тому, що ті, хто має щось підписати, не підписує це тижнями і місяцями, бо сциться і хоче з усіх боків прикритися і щоб не було навіть гіпотетичних звинувачень в корупції. А щоб їх не було - правильно, краще нічого потенційно стрьомного не підписувати, робити бескінечні юрекспертизи і всяке хуйо-майо. А потім починається ниття - їбать, чому контракти на постачанння (…) не підписані, шо за хуйня??? А якщо підписані, то - їбать, а чому так дорого, корупція, ґвалт!!! А якщо недорого - бляді, постачаєте нашим сонечкам гівно!!!!1
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671933 вiд 2023-09-04 21:55:02Гармаш і Хачериді. За наявності Тренера могли б стати реальними зірками. Але це вже питання до Суркісів :(