PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671932 вiд 2023-09-04 21:53:18olma № 1671908 Шольц вийшов пробігтися, забув як бігти і впав фейсом об асфальт. Як таке чудо може правити країною типу Німеччини - загадка. До мишей. deutschland, deutschland, wo sind deine kaiser
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671931 вiд 2023-09-04 21:47:01Vichny № 1671926 Бeн прoстo нe в курсi всьoгo кoрупцiйнoгo шуму… Рeзнiкoв зрoбив дужe бaгaтo пoзитивнoгo, aлe нe впoрaвся з кoрупцiйними скaндaлaми i стaв «political liability» Шeйтeлмaн звeрнув увaгу нa якeсь iнтeрвю Умeрoвa дe тoй нaзивaє Aбрaмoвичa пo iмeнi…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671930 вiд 2023-09-04 21:45:05Денис назавжди в моєму серці. Дякую за все. Прикро, що не юуло в ДК тренера, щоб його розкрити. :(
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671929 вiд 2023-09-04 21:16:112 Voxa№ 1671927Згоден.Навіть трошки епоха :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671928 вiд 2023-09-04 21:14:19Так, Гармаш міг би набагато більшого досягти, якби пощастило з тренером і якби не власна нездорова йобнутість.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671927 вiд 2023-09-04 20:43:52«33-річний півзахисник Денис Гармаш та київське «Динамо» розірвали контракт за обопільною згодою, повідомляє Динамо Київ Inside.» напевно самий неоднозначний і так наповну і не розкривший свій талант гравець
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671926 вiд 2023-09-04 20:18:15А, від Резникова відкати отримував, о!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671925 вiд 2023-09-04 20:17:37Бен Уоллес теж напевно зеленосракий, працює/працював на русню/єрмачидла/квартал95 і пиздив яйця в МО: тиць
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671924 вiд 2023-09-04 20:16:43Бен Уоллес теж напевно зеленосракий, працює/працював на русню/єрмачидла/квартал95 і пиздив яйця в МО:
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671923 вiд 2023-09-04 19:07:25У русні палає, що Умєров ще до повномасштабного казав про те, що немає іншого майбутнього окрім деокупації Криму, включаючи військовий шлях.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671922 вiд 2023-09-04 18:50:57Тепер ясно навіщо він виходив на поле на кілька хвилин. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671921 вiд 2023-09-04 17:55:06«Правий вінгер київського клубу Кахім Перріс на правах оренди з опцією викупу приєднається до азербайджанського Сабаха».-----------------------------------Це треба бути неабияким гешефтмахером, щоб комусь впарити такий неліквід.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671920 вiд 2023-09-04 17:40:43olma № 1671909 вiд 2023-09-04 15:12:14 ---- Пишуть, начебто випадок на пробіжці. Авжеж. Мабуть зустрівся з виборями коли бігав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671919 вiд 2023-09-04 17:37:48Тим часом намалювався ще один спортивний дірєхтур:-------------------«Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза сказав, що колишній форвард «Шахтаря», «Дніпра» та збірної України Євген Селезньов отримає посаду у клубі».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671918 вiд 2023-09-04 17:08:43sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1671916 вiд 2023-09-04 16:18:30Moese - це німецькою пєсда, тож не дивно, що таке говорить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671917 вiд 2023-09-04 16:56:47Batyj № 1671911 Ага, а ти - на Порошенка. І на того ще, хто там на tZe калякає.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671916 вiд 2023-09-04 16:18:30Ми ще НЕ дійшли висновку, що ті дії, які коять РФ в Україні — це геноцид, — ООН? ♂️ Голова Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні Ерік Мьосе розповів, що наразі експерти не мають «достатніх наявних доказів, які б відповідали юридичній кваліфікації, передбаченій Конвенцією про геноцид».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671915 вiд 2023-09-04 16:15:53по резнікову, думаю що його призначили коли вже було на 99% ясно що хуйлостан нападе. як тільки його призначили, він місяць був в штатах/канаді. видно ж не на курорті. ну тобто, з мінського переговорника на міністра… скоріш за все у нього ок було з англійським, а потрібно було постійно бути прямому контакті з західними партнерами думаю що він виявився в правильному місці в правильний час… його зміна зараз - не повинна бути критичною… про умерова взагалі нічого не знаю крім можливої «конспірології» що він напряму зав'язаний на туреччину, там крім зернового коридору ще й крим звільняти потрібно… чомусь пригадались відоси як хуйлостан «мужньо» виводив війська з афгану через міст. сподіваюсь хуйлостан теж так красиво через міст відійде на «більш вигідні позиції» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671914 вiд 2023-09-04 16:09:08В 2021 году ЕС импортировал 39% газа из РФ, в 2023 - 13%. Напомню, что санкций на российский газ нет. Есть неадекватное желание Путина «заморозить Европу» и здоровое желание некоторых европейских стран держаться подальше от та кого поставщика. По нефти в 2021 году доля РФ составляла 29%, в 2023 - 2%. https://t.me/ShrikeNews/10288 ---------- шрайк почитав дискусію на О і трохи додав графіків цифр по газу, я був неправий. взаглі санкцій немає. ні на зріджений ні той що по трубам йде (до речі, через нашу трубу ж до сих пір газ на європу поступає)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671913 вiд 2023-09-04 16:04:21Batyj № 1671911 вiд 2023-09-04 15:45:07 До чого тут Вічний. Ця інформація у відкритому доступі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671912 вiд 2023-09-04 15:47:50Цей кракаділ - він неправильний кракаділ, бо не плаває:--------------------«Російський «Алігатор» потонув в Азовському морі»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671911 вiд 2023-09-04 15:45:072Vichny № 1671907 заметно, что ты на Резникова работал..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671910 вiд 2023-09-04 15:25:31Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1671898 ну я слабо собі уявляю шоб Резніков будучи членом зе-команди, вийшов і на камери сказав діаметрально протилежне тому шо казали і робили зе-ермако-арахамії. Так, він виглядає професійніше і розумніше будь-кого в шайці, але піти проти генеральної лінії він же не може. Міг би зробити більше - так, звісно. «Нєт прєдєла совєршєнству». Але і так зробив багато. Подивимся на досягнення наступника.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671909 вiд 2023-09-04 15:12:14Nach einem Joggingunfall postet der Bundeskanzler ein Foto beim Kurznachrichtendienst X mit selbstironischem Begleittext. Termine will er nun wieder wahrnehmen. ---- Пишуть, начебто випадок на пробіжці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671908 вiд 2023-09-04 15:09:39Шось трапилося з бундесканцлером Шольцем - розбили лівий бік обличчя, і травмував око? https://twitter.com/Bundeskanzler/status/1698627434508063228
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671907 вiд 2023-09-04 14:37:08Але я розкмвю, що більшості як дописувачів, так і наріда взагалі влом розбиратися і вникати. Щось не так у війську? Винен міністр, а хто ж ще? Тут насправді мають бути системні зміни, і вони потроху йдуть насправді, не так швидко як хотілося, але йдуть, а міністр - шо міністр, ну то ж не цар якийсь хто от збере всіх і скаже - от із завтрашнього дня буде так і неїбе! Тут стільки всього зав'язаго на нормативно-правові акти держави, і не тільки - їнших відомств теж (МОЗ, Дерзспецзв'язку, СБУ, тощо) що ці стайні розгрести - то десять гераклів треба (тільки не розповідайте що при Полтораку було всьо заєбісь і був ніібічеський прогрес у всьому, і жратву не крали на всіх рівнях) Міністр - задає напрям, підпискує документи які готують йому структурні підрозділи. А ви в курсі, що заступників Міністра і всіх керівників департаментів офіційно затверджує офіс президента? Тобто зайти зі 100% своєю командою неможливо: /
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671906 вiд 2023-09-04 14:33:00Вони від американського сенатора почули, що треба проводити вибори, і вже готуються (власне і ті, і інші).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671905 вiд 2023-09-04 14:29:26Туповата пезда сюмар хоча б почитала Закон України «Про національну безпеку» чи що, щоб мати хоча б базове розуміння де і наскільки чия сфера відповідальності, перед тим як висирати абсолютний популізм про «підготовку армії» та міни і артилерію на Півдні. А от цікаво, чому ж р'яні критикани не стрибають на Залужного, наприклад, який ще перед великою війною був вже Главкомом, і в чиїй відплвідальності військові аспекти всякі? Відповідь я маю, але, думаю, і так все всім зрозуміло. Ну і щоб двічі не вставати. Про турнікети та всякц іншу медицину. Після реформи ще однієї тупої пезди мар'янки безуглої, був ліквідований структурний підрозділ МОУ, відповідальний за медицину, і на його базі, зливши його із ЗСУ-шним організмом (Центральне військово-медичне управління) було створено єдиний організм (він міняв назви, зараз це Командування Медичних сил у підпорядкуванні Главкома), яке було і наділено повноваженнями проводити закупівлі медичного майна, на відміну від форми, продуктів (яйця за 17 гривень ко-ко-ко) та озброєння. Так що трохи не тойво ще й це на Резнікова вішати, хоча він не безгрішний, звісно. Але не злодій і хапуга це точно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671904 вiд 2023-09-04 14:13:53Feodorit № 1671900 Ти щось таке пиздонув, що треба кілька читати кілька разів, щоб вʼїхати. Похуй хто нам ті турнікети передав. Вже 1.5 роки війна і можна зрозуміти, що вони погані й виправитись. ЗІ Проблем багато різних, але турнікети та аптечки - з тих, які можна було розвʼязати доволі швидко. І не памʼятаю, щоб я взагалі критикував міноборони до цього.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671903 вiд 2023-09-04 13:37:53Batyj № 1671901 ---- `Умный или просто хитрожопый` На мою думку, хибна теза. Ці слова синоніми, тільки з трошки різної коннотацією. Для хорошого керівника не достатньо бути умним, треба обов'язково бути хитрожопим.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671902 вiд 2023-09-04 13:27:21жисть показала, какой он..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671901 вiд 2023-09-04 13:26:25№ 1671898зато когда я тут спрашивал, Резников умный или просто хотрожопый?, мне тут уважаемые допысывачи ответили, что знакомы лично и он очень умный..
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671900 вiд 2023-09-04 13:10:53Sauron № 1671896 Особисто мене розйобує, що досі нема масової закупівлі якісних турнікетів та аптечок. Натомість дають китайське гівно… Коли масово закуплять турнікети то Sauron напише «Особисто мене розйобує, що закуповують турнікети в той час як на складах лежать з німецькою наклейкою та литовською інструкцією, що були передані на безоплатній основі Литовською Республікою в рамках Європейського Фонду забезпечення миру та постачання матеріально-технічної допомоги (раніше відомі як китайське гівно)» тим більше що «колишній начмед бригади переконував мене, що з турнікетами все нормально». а Voxa напише «бо на безоплатній основі, а МО потрібен пиздінг»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671899 вiд 2023-09-04 13:10:30Пєтіни міньйони їдять гімно)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671898 вiд 2023-09-04 13:08:582 klirik№ 1671859Оце читав?28 січня 2022 року. Один з останніх днів уряду в Раді. Питаю міністра Рєзнікова:- Чому ви не підтримуєте наш проект з негайного збільшення фінансування армії і закупівлі зброї на тлі попередження західних розвідок про велике вторгненння? Це ж ваше міністерство…- Це не вторгнення, а велика паніка у вас в голові - відповідає міністр оборони воюючої країни… -І грошей армії достатньо.За два дні, коли вже всім було очевидно, що вторгнення буде от-от, міністр в ефірі ТБ розповідав про «відсутність ударного угруповування в Білорусі» … Розповідав спокійно, без паніки.Це обернулося країні страшною панікою 24 лютого і страшними втратами. Це коштувало нам Бучу, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Демидів, Іванків і багато інших міст і сіл з закатованими тисячами українців… Не писатиму тут навіть про південь, де дуже були потрібні артилерія та міни…І навіть не буду про яйця та передплачені наперед мільярди за непоставлену зброю… Все це українці не забудуть ніколи.Прощавайте міністр Рєзніков. Ви будете тішити себе тим, що багато працювали у Рамштайні та ще десь. Це напевно так.Але вам доведеться жити також і з тим, як ви особисто готували армію і країну до великої і страшної війни… Ви були міністром задовго до того, і саме вам союзники за півроку показували плани і напрямки наступу росіян. Ви знали звідки то буде і чим…Я тоді поклала вам підрахунки скільки треба грошей і зброї для ЗСУ. Ми багато над цим працювали, разом з нашими військовими. Ви демонстративно відвернули голову). Життя інколи все розставляє на свої місця. А помилки відповідальних політиків у війну коштують надто дорого. Вивчіть це, зайвим не буде… (с) Вікторія Сюмар
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671897 вiд 2023-09-04 12:56:262 PEPSI№ 1671849Дуже дякую за допомогу з концертом. Ще побачимося!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671896 вiд 2023-09-04 12:32:04Якщо Зєля його знімає, то напевне недостатньо добре працював. Особисто мене розйобує, що досі нема масової закупівлі якісних турнікетів та аптечок. Натомість дають китайське гівно… :(( Це прості речі, які можна було вирішити вже давно.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671895 вiд 2023-09-04 12:03:11А що, Резніков хуйово відпрацював цей час війни? Що скажуть кислойоблі експерти з диванів?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671894 вiд 2023-09-04 11:59:13olma [Останнi 20 месаг]№ 1671893 вiд 2023-09-04 11:50:40Досвід керівництва великим господарством у нього був - він у Кличка був замом два роки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671893 вiд 2023-09-04 11:50:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671892 ---- Скоріше не за інтелектуальним, а рівнем менеджерських навичок. Ми вже про це говорили. Резніков перед посадою віцепремьєра ТОТ і Реінтеграції ніколи не керував колективами більше 10 людей, а надто державною структурою. У нього не було таких навичків, хоча без сумніву він має дуже багато навичок, навіть унікальних. Але не для такої посади ІМХО. АЛе в цілому ця заміна більше політична, ніж менеджерська. Єрмаку і ЗЕ треба і тиск стравити, і інші завдання порішати.