🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1978.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671932 вiд 2023-09-04 21:53:18

olma
№ 1671908
Шольц вийшов пробігтися, забув як бігти і впав фейсом об асфальт. Як таке чудо може правити країною типу Німеччини - загадка. До мишей.

deutschland, deutschland, wo sind deine kaiser

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671931 вiд 2023-09-04 21:47:01

Vichny
№ 1671926

Бeн прoстo нe в курсi всьoгo кoрупцiйнoгo шуму…

Рeзнiкoв зрoбив дужe бaгaтo пoзитивнoгo, aлe нe впoрaвся з кoрупцiйними скaндaлaми i стaв «political liability»

Шeйтeлмaн звeрнув увaгу нa якeсь iнтeрвю Умeрoвa дe тoй нaзивaє Aбрaмoвичa пo iмeнi…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671930 вiд 2023-09-04 21:45:05

Денис назавжди в моєму серці.
Дякую за все.
Прикро, що не юуло в ДК тренера, щоб його розкрити. :(


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671929 вiд 2023-09-04 21:16:11

2 Voxa
№ 1671927
Згоден.
Навіть трошки епоха :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671928 вiд 2023-09-04 21:14:19

Так, Гармаш міг би набагато більшого досягти, якби пощастило з тренером і якби не власна нездорова йобнутість.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671927 вiд 2023-09-04 20:43:52

«33-річний півзахисник Денис Гармаш та київське «Динамо» розірвали контракт за обопільною згодою, повідомляє Динамо Київ Inside.»

напевно самий неоднозначний і так наповну і не розкривший свій талант гравець

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671926 вiд 2023-09-04 20:18:15

А, від Резникова відкати отримував, о!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671925 вiд 2023-09-04 20:17:37

Бен Уоллес теж напевно зеленосракий, працює/працював на русню/єрмачидла/квартал95 і пиздив яйця в МО: тиць

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671924 вiд 2023-09-04 20:16:43

Бен Уоллес теж напевно зеленосракий, працює/працював на русню/єрмачидла/квартал95 і пиздив яйця в МО:

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671923 вiд 2023-09-04 19:07:25

У русні палає, що Умєров ще до повномасштабного казав про те, що немає іншого майбутнього окрім деокупації Криму, включаючи військовий шлях.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671922 вiд 2023-09-04 18:50:57

Тепер ясно навіщо він виходив на поле на кілька хвилин. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671921 вiд 2023-09-04 17:55:06

«Правий вінгер київського клубу Кахім Перріс на правах оренди з опцією викупу приєднається до азербайджанського Сабаха».
-----------------------------------
Це треба бути неабияким гешефтмахером, щоб комусь впарити такий неліквід.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671920 вiд 2023-09-04 17:40:43

olma
№ 1671909 вiд 2023-09-04 15:12:14
----
Пишуть, начебто випадок на пробіжці.

Авжеж. Мабуть зустрівся з виборями коли бігав

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671919 вiд 2023-09-04 17:37:48

Тим часом намалювався ще один спортивний дірєхтур:
-------------------
«Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза сказав, що колишній форвард «Шахтаря», «Дніпра» та збірної України Євген Селезньов отримає посаду у клубі».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671918 вiд 2023-09-04 17:08:43

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1671916 вiд 2023-09-04 16:18:30

Moese - це німецькою пєсда, тож не дивно, що таке говорить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671917 вiд 2023-09-04 16:56:47

Batyj
№ 1671911

Ага, а ти - на Порошенка.
І на того ще, хто там на tZe калякає.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671916 вiд 2023-09-04 16:18:30

Ми ще НЕ дійшли висновку, що ті дії, які коять РФ в Україні — це геноцид, — ООН? ‍♂️
Голова Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні Ерік Мьосе розповів, що наразі експерти не мають «достатніх наявних доказів, які б відповідали юридичній кваліфікації, передбаченій Конвенцією про геноцид».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671915 вiд 2023-09-04 16:15:53

по резнікову, думаю що його призначили коли вже було на 99% ясно що хуйлостан нападе. як тільки його призначили, він місяць був в штатах/канаді. видно ж не на курорті.
ну тобто, з мінського переговорника на міністра… скоріш за все у нього ок було з англійським, а потрібно було постійно бути прямому контакті з західними партнерами
думаю що він виявився в правильному місці в правильний час… його зміна зараз - не повинна бути критичною…
про умерова взагалі нічого не знаю крім можливої «конспірології» що він напряму зав'язаний на туреччину, там крім зернового коридору ще й крим звільняти потрібно…
чомусь пригадались відоси як хуйлостан «мужньо» виводив війська з афгану через міст. сподіваюсь хуйлостан теж так красиво через міст відійде на «більш вигідні позиції» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671914 вiд 2023-09-04 16:09:08

В 2021 году ЕС импортировал 39% газа из РФ, в 2023 - 13%.

Напомню, что санкций на российский газ нет. Есть неадекватное желание Путина «заморозить Европу» и здоровое желание некоторых европейских стран держаться подальше от та
кого поставщика.

По нефти в 2021 году доля РФ составляла 29%, в 2023 - 2%.
https://t.me/ShrikeNews/10288
----------
шрайк почитав дискусію на О і трохи додав графіків цифр
по газу, я був неправий. взаглі санкцій немає. ні на зріджений ні той що по трубам йде (до речі, через нашу трубу ж до сих пір газ на європу поступає)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671913 вiд 2023-09-04 16:04:21

Batyj
№ 1671911 вiд 2023-09-04 15:45:07

До чого тут Вічний. Ця інформація у відкритому доступі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671912 вiд 2023-09-04 15:47:50

Цей кракаділ - він неправильний кракаділ, бо не плаває:
--------------------
«Російський «Алігатор» потонув в Азовському морі»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671911 вiд 2023-09-04 15:45:07

2Vichny
№ 1671907

заметно, что ты на Резникова работал..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671910 вiд 2023-09-04 15:25:31

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1671898
ну я слабо собі уявляю шоб Резніков будучи членом зе-команди, вийшов і на камери сказав діаметрально протилежне тому шо казали і робили зе-ермако-арахамії.
Так, він виглядає професійніше і розумніше будь-кого в шайці, але піти проти генеральної лінії він же не може.
Міг би зробити більше - так, звісно. «Нєт прєдєла совєршєнству». Але і так зробив багато.
Подивимся на досягнення наступника.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671909 вiд 2023-09-04 15:12:14

Nach einem Joggingunfall postet der Bundeskanzler ein Foto beim Kurznachrichtendienst X mit selbstironischem Begleittext. Termine will er nun wieder wahrnehmen.

----
Пишуть, начебто випадок на пробіжці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671908 вiд 2023-09-04 15:09:39

Шось трапилося з бундесканцлером Шольцем - розбили лівий бік обличчя, і травмував око?

https://twitter.com/Bundeskanzler/status/1698627434508063228

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671907 вiд 2023-09-04 14:37:08

Але я розкмвю, що більшості як дописувачів, так і наріда взагалі влом розбиратися і вникати. Щось не так у війську? Винен міністр, а хто ж ще?
Тут насправді мають бути системні зміни, і вони потроху йдуть насправді, не так швидко як хотілося, але йдуть, а міністр - шо міністр, ну то ж не цар якийсь хто от збере всіх і скаже - от із завтрашнього дня буде так і неїбе!
Тут стільки всього зав'язаго на нормативно-правові акти держави, і не тільки - їнших відомств теж (МОЗ, Дерзспецзв'язку, СБУ, тощо) що ці стайні розгрести - то десять гераклів треба (тільки не розповідайте що при Полтораку було всьо заєбісь і був ніібічеський прогрес у всьому, і жратву не крали на всіх рівнях)
Міністр - задає напрям, підпискує документи які готують йому структурні підрозділи.
А ви в курсі, що заступників Міністра і всіх керівників департаментів офіційно затверджує офіс президента?
Тобто зайти зі 100% своєю командою неможливо: /

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671906 вiд 2023-09-04 14:33:00

Вони від американського сенатора почули, що треба проводити вибори, і вже готуються (власне і ті, і інші).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671905 вiд 2023-09-04 14:29:26

Туповата пезда сюмар хоча б почитала Закон України «Про національну безпеку» чи що, щоб мати хоча б базове розуміння де і наскільки чия сфера відповідальності, перед тим як висирати абсолютний популізм про «підготовку армії» та міни і артилерію на Півдні.
А от цікаво, чому ж р'яні критикани не стрибають на Залужного, наприклад, який ще перед великою війною був вже Главкомом, і в чиїй відплвідальності військові аспекти всякі? Відповідь я маю, але, думаю, і так все всім зрозуміло.
Ну і щоб двічі не вставати. Про турнікети та всякц іншу медицину. Після реформи ще однієї тупої пезди мар'янки безуглої, був ліквідований структурний підрозділ МОУ, відповідальний за медицину, і на його базі, зливши його із ЗСУ-шним організмом (Центральне військово-медичне управління) було створено єдиний організм (він міняв назви, зараз це Командування Медичних сил у підпорядкуванні Главкома), яке було і наділено повноваженнями проводити закупівлі медичного майна, на відміну від форми, продуктів (яйця за 17 гривень ко-ко-ко) та озброєння.
Так що трохи не тойво ще й це на Резнікова вішати, хоча він не безгрішний, звісно. Але не злодій і хапуга це точно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671904 вiд 2023-09-04 14:13:53

Feodorit
№ 1671900

Ти щось таке пиздонув, що треба кілька читати кілька разів, щоб вʼїхати.

Похуй хто нам ті турнікети передав.
Вже 1.5 роки війна і можна зрозуміти, що вони погані й виправитись.

ЗІ
Проблем багато різних, але турнікети та аптечки - з тих, які можна було розвʼязати доволі швидко.
І не памʼятаю, щоб я взагалі критикував міноборони до цього.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671903 вiд 2023-09-04 13:37:53

Batyj
№ 1671901
----
`Умный или просто хитрожопый` На мою думку, хибна теза.

Ці слова синоніми, тільки з трошки різної коннотацією.

Для хорошого керівника не достатньо бути умним, треба обов'язково бути хитрожопим.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671902 вiд 2023-09-04 13:27:21

жисть показала, какой он..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671901 вiд 2023-09-04 13:26:25

№ 1671898
зато когда я тут спрашивал, Резников умный или просто хотрожопый?, мне тут уважаемые допысывачи ответили, что знакомы лично и он очень умный..

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671900 вiд 2023-09-04 13:10:53

Sauron № 1671896
Особисто мене розйобує, що досі нема масової закупівлі якісних турнікетів та аптечок. Натомість дають китайське гівно…

Коли масово закуплять турнікети то Sauron напише «Особисто мене розйобує, що закуповують турнікети в той час як на складах лежать з німецькою наклейкою та литовською інструкцією, що були передані на безоплатній основі Литовською Республікою в рамках Європейського Фонду забезпечення миру та постачання матеріально-технічної допомоги (раніше відомі як китайське гівно)» тим більше що «колишній начмед бригади переконував мене, що з турнікетами все нормально».
а Voxa напише «бо на безоплатній основі, а МО потрібен пиздінг»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671899 вiд 2023-09-04 13:10:30

Пєтіни міньйони їдять гімно)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671898 вiд 2023-09-04 13:08:58

2 klirik
№ 1671859
Оце читав?

28 січня 2022 року. Один з останніх днів уряду в Раді. Питаю міністра Рєзнікова:

- Чому ви не підтримуєте наш проект з негайного збільшення фінансування армії і закупівлі зброї на тлі попередження західних розвідок про велике вторгненння? Це ж ваше міністерство…

- Це не вторгнення, а велика паніка у вас в голові - відповідає міністр оборони воюючої країни… -І грошей армії достатньо.

За два дні, коли вже всім було очевидно, що вторгнення буде от-от, міністр в ефірі ТБ розповідав про «відсутність ударного угруповування в Білорусі» … Розповідав спокійно, без паніки.

Це обернулося країні страшною панікою 24 лютого і страшними втратами. Це коштувало нам Бучу, Ірпінь, Гостомель, Ворзель, Демидів, Іванків і багато інших міст і сіл з закатованими тисячами українців…

Не писатиму тут навіть про південь, де дуже були потрібні артилерія та міни…

І навіть не буду про яйця та передплачені наперед мільярди за непоставлену зброю… Все це українці не забудуть ніколи.

Прощавайте міністр Рєзніков. Ви будете тішити себе тим, що багато працювали у Рамштайні та ще десь. Це напевно так.

Але вам доведеться жити також і з тим, як ви особисто готували армію і країну до великої і страшної війни… Ви були міністром задовго до того, і саме вам союзники за півроку показували плани і напрямки наступу росіян. Ви знали звідки то буде і чим…

Я тоді поклала вам підрахунки скільки треба грошей і зброї для ЗСУ. Ми багато над цим працювали, разом з нашими військовими. Ви демонстративно відвернули голову).

Життя інколи все розставляє на свої місця. А помилки відповідальних політиків у війну коштують надто дорого.

Вивчіть це, зайвим не буде… (с) Вікторія Сюмар


Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671897 вiд 2023-09-04 12:56:26

2 PEPSI
№ 1671849
Дуже дякую за допомогу з концертом. Ще побачимося!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671896 вiд 2023-09-04 12:32:04

Якщо Зєля його знімає, то напевне недостатньо добре працював.
Особисто мене розйобує, що досі нема масової закупівлі якісних турнікетів та аптечок. Натомість дають китайське гівно… :((
Це прості речі, які можна було вирішити вже давно.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671895 вiд 2023-09-04 12:03:11

А що, Резніков хуйово відпрацював цей час війни? Що скажуть кислойоблі експерти з диванів?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671894 вiд 2023-09-04 11:59:13

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1671893 вiд 2023-09-04 11:50:40

Досвід керівництва великим господарством у нього був - він у Кличка був замом два роки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671893 вiд 2023-09-04 11:50:40

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671892
----
Скоріше не за інтелектуальним, а рівнем менеджерських навичок. Ми вже про це говорили.

Резніков перед посадою віцепремьєра ТОТ і Реінтеграції ніколи не керував колективами більше 10 людей, а надто державною структурою. У нього не було таких навичків, хоча без сумніву він має дуже багато навичок, навіть унікальних. Але не для такої посади ІМХО.

АЛе в цілому ця заміна більше політична, ніж менеджерська. Єрмаку і ЗЕ треба і тиск стравити, і інші завдання порішати.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.