Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671892 вiд 2023-09-04 11:37:03olma [Останнi 20 месаг]№ 1671879 вiд 2023-09-04 09:51:41Та й за інтелектуальним рівнем також випадав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671891 вiд 2023-09-04 11:36:08sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1671882 вiд 2023-09-04 10:12:48Звичайно, замало інформації, щоб щось стверджувати, але ймовірно, що структура постачання зброї та боєприпасів не є результатом якихось особистих домовленостей Резнікова, і працюватиме і без нього. Головне, щоб у цю структуру не почали впихати якихось незрозумілих людей, але навряд чи воно так буде, бо на кону виживання країні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671890 вiд 2023-09-04 11:08:54№ 1671887Да. Пока. Но скоро состоится по-любому..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671889 вiд 2023-09-04 11:06:48Речник МЗС Олег Ніколенко: За інформацією Державної прикордонної служби України, сьогодні вночі під час масованої атаки Росії в районі Ізмаїльського порту російські «шахеди» впали та здетонували на території Румунії. ----------- хуйлостан теж готується до переговорів про «зерновий коридор»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671888 вiд 2023-09-04 10:51:10хуло в сочи летит, на встречу с Єрдоганом:https://www.flightradar24.com/RSD835/31e118b6в сопровождение дальнего єлектронного разведчика:https://www.flightradar24.com/64581/31e11840который чевота вдруг выключил транспондер..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671887 вiд 2023-09-04 10:48:54Батий, фальстарт
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671886 вiд 2023-09-04 10:40:20ТРИСТАТЫСЯЧДохлих москалівДохлих москалівДохлих москалів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671885 вiд 2023-09-04 10:38:35блять.. А в Раду Умеров по каким спискам попал? В какую фракцию?2Voxaта 100%. Подставной фейс.. Всем руководить ермачило будет..
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671884 вiд 2023-09-04 10:30:26Сьогодні день народження святкує не чужа для гесту дівчинка- Оля Харлан!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671883 вiд 2023-09-04 10:20:02теніс вилетіла іга, не змогла захитистити свій титул юс-оупен новим намбер-ван стала ватніца сабалєнка… еліна натякає що планів на кінець сезону немає, є проблеми із здоров'ям. скоріш за все до кінця сезону буде відпочивати возняцки також сказала що буде відпочивати вся тенісна тусовка в шоці з рівня тенісу що показали дві «мамаші» що недавно повернулись… молодці. нехай відпочивають і повертаються в австралії…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671882 вiд 2023-09-04 10:12:48шрайк підкинув гарну думку перші «корупційні» скандали почались на початку року а тоді якраз захід поступово «роздуплявся» на танки і т. п… і тоді, дійсно, критично було залишити резнікова, тому що він то все «пробивав» і «дожимав». потрібно було доводити до кінця… зараз, коли вже все що можливо офіціально почало постачатись, чи ф-16 офіціально обіцяні, можна й «коней на переправі» змінити…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671881 вiд 2023-09-04 09:59:48Атлеетів із Росії та Білорусі не допустять до участі в Азійських іграх, які розпочнуться 23 вересня, повідомляють ЗМІ. Ці змагання дають змогу кваліфікуватися на Олімпіаду. В МОК заявили, що участь атлетів з РФ та Білорусі «нездійсненна з технічних причин». --------- отігуд… хуйлостан зараз має наратив що захід проти нас, а от «азія нам паможет» …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671880 вiд 2023-09-04 09:55:06Резніков був на своему місці. Умеров може і непоганий, але ж явно не краще. Тому заміна така … Причом шо корупційні скандали нікуди ж не дінуться. Це ж не Резніков яйця купував. Систему треба міняти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671879 вiд 2023-09-04 09:51:41До речі, зараз подивився. Резніков має 57 років, Умеров 41 років, (а Зеленському 45). Випадав Резніков з когорти діячів Зе навіть чисто за віковою ознакою. Інше покоління.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671878 вiд 2023-09-04 09:47:02BBC News (World) South Africa says inquiry finds no evidence of arms shipment to Russia ------- колись штати наїхали на пд африку за те що хуйлостану зброю передавали. ті провели «розслідування» і кажуть що нє-нє… нічого такого не було…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671877 вiд 2023-09-04 09:20:38Схоже турки з нашими модернізували Байрахтари, внесли корективи і почали їх ефективніше використовувати. Але не пепебільшував би фактор Умерова і Туреччини. Це не головне
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671876 вiд 2023-09-04 09:13:42портніков каже що він також вів переговори з абрамовічєм можливо був окремий стрім по азовцям, можливо по зерновому коридору. те що на ердогані зав'язано коротше портніков позитивно про умерова 10 хв розказує в останньому своєму відосі до речі. на день незалежності байрактар подарували нам черговий байрактар. і якось, можливо знову сов-падєніє, перед сьогоднішньою зустріччю ердогана-хуйла, наші почали постити відоси з байрактарів… до речі зеленський в і-вью мосійчук тиждень назад сказав «загадочну» фразу: приїхав кулєба з туреччини, привіз гарні новини від ердогана… ну хз…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671875 вiд 2023-09-04 08:36:45Конспіраторам, які казали, що Крим буде розмінною монетою, щоб зупинити війну, щось з обличчям. ЗІ Умєров на міністра виглядає як непоганий хід.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671874 вiд 2023-09-04 08:21:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1671868 Не чув про Єрмака, але він був радником Джемілєва.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671873 вiд 2023-09-04 07:35:15Є ще інший татарин Ільмі Умеров, але вони здається не родичі, хоча хз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671872 вiд 2023-09-04 06:59:22Он не из Голоса свалил, он из Верховной Рады свалил, заняв должность председателя фонда госимущества
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671871 вiд 2023-09-04 06:52:03Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1671869 вiд 2023-09-04 05:28:53Ну он у кацапів міністр оборони гу-гу мабуть взагалі ідолопоклонник. Інша справа, що його ідол називається Фуйло.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671870 вiд 2023-09-04 06:13:34Умеров первый свалил из «Голоса», если память не изменяет..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671869 вiд 2023-09-04 05:28:53Guess Ukraine would be the first country in the world with a Jewish president and a Muslim defense minister.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671868 вiд 2023-09-04 00:04:26Sauron, їздив з Резніковим і Арахамією на самом почтаку на перемовини в Білорусію. Креатура Ермака.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671867 вiд 2023-09-04 00:02:46Не знав хто такий Умєров до сьогодні. Згідно короткої біографії - гарний хлопчина!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671866 вiд 2023-09-03 23:33:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671863 це якась відбувається незрозуміла клоунада, бо указ про позбавлення громадянства є, і є відос з суду, де суддя читає рішення про арешт громадянина.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671865 вiд 2023-09-03 23:14:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671861 До речі це зробили якраз перед зустріччю ердогана з хуйлом Можливо просто сов-падєніє
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671864 вiд 2023-09-03 23:13:06Starik (Україна, Київ) № 1671862 Ага… ще добавити що компанія дистрибютор Оболоні були у відпустці і довелось просити знайомого менегера Veselka щоб продав за кеш два пластикових кега (15l each) зі свого загашника!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671863 вiд 2023-09-03 23:06:38Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1671839 вiд 2023-09-03 11:41:03Тим часом відомий правдоруб лєщєнга опублікував якусь фуйню (тіпо з матеріалів справи), з якої випливає, що бєня таки не громадянин:http://glavcom.ua/country/incidents/chi-vidast-ukrajina-kolomojskoho-ssha-leshchenko-pojasniv-situatsiju--953968.htmlале лєщєнгу вже років 20 як слід потужно 3.143дити.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671862 вiд 2023-09-03 23:04:04stradi № 1671858 Це точно треба поширити :) Хто напише в ПіаР Оболоні?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671861 вiд 2023-09-03 22:46:31Вважається, що татари мають добрі звʼязки у Туреччині, але фуя нам зараз ті звʼязки - хз, чесно сказати.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671860 вiд 2023-09-03 22:31:26НАБУ, своєю чергою, повідомило про підписання меморандуму про посилення співпраці з Федеральним бюро розслідувань у розслідуванні корупційних злочинів протидії відмивання коштів, а також у напрямку повернення активів. … Наші антикорупціонери в штатах… Якось так співпало з затриманням бжні Там наче зе летить в штати в кінці місяця, збіговисько в оон. Можливо з байденом зустрінеться… Видно питання корупції не «розсасується»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671859 вiд 2023-09-03 22:16:48Зеля офіційно оголосив про заміну Резнікова на Умерова через Раду. Вічний, твоя думка?
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671858 вiд 2023-09-03 21:49:03Нормально креативний народ п'є і Оболонь! Два тижні тому проводив в одному з боро ньюйоркщини благодійний пікнік до дня Незалежності. Була Стела, мали чеський Бакалар та Оболонь. В кегах. А каплери до кожного з цих кегів різні плюс не в барі де газ і манометри а на вулиці з ручною помпою на 8 інчів… довелось на ходу на коліні в хоме діпот робити перехідники щоб нормального пива попити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671857 вiд 2023-09-03 21:17:59гы..Военнослужащие РФ обложили автомобильными покрышками стратегические бомбардировщики Ту-95МС, дислоцированные на аэродроме в Энгельсе (Саратовская область). Вероятно, так они пытаются защитить технику от ударов беспилотников.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671856 вiд 2023-09-03 21:11:04Даздастуйіт українскій народ, самий вумний і креативний в мірє, здатний витянуть старий жигулівський насос і накачати старорежимний ніпель, а потім хряпнуть жигулівського, а не Оболоні. Полісся - Оболонь 2:0. 2.9.2023
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671855 вiд 2023-09-03 20:47:28Батий, в тебе деколи виникають проблеми, подібні до тих, чим мене дістає батько, якому вже 93-й рік пішов. Не старій, просто згадай, що не завжди то шо пхаєш, підходить до того куди ти його пхаєш.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671854 вiд 2023-09-03 20:11:57буду кататься по утрам, када в селе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671853 вiд 2023-09-03 20:09:432 olma№ 1671850Спасибо, конечно. Но я проблему таки решил. Нашел старый жигулевский насос.На пластиковом копачке нипеля срезал донышко и накрутил на тонкий сосок, увеличив диаметр. А потом уже на него накрутил наконечник шланга жигулевского насоса. И накачал. Не знаю до каких значений, померять то при старом советском нипеле манометрами нельзя, но пальцами не продавливаю.