🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1980.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671852 вiд 2023-09-03 20:05:01

2 Starik
№ 1671845
не то и не то. Насос у меня отличный - можно и 12 в от акума, а можно и от сети 220. Я его тока на даче или в гаражах, а там всегда от сети.
Проблема в новомоднах пластиковых наконечниках, срабатываются, расхлястываются, в отоге сползают. Херово фиксируется на соске нипеля. Буду менять на металлический, старорежимный, накручивающийся.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671851 вiд 2023-09-03 19:53:06

PEPSI (Merkury)
№ 1671849

https://twitter.com/BrennpunktUA/status/1698366075652420028

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671850 вiд 2023-09-03 19:50:38

Batyj
№ 1671844
----
Батий, будеш їхати машиною по Бажана напиши мені, я тобі винесу хороший механічний ножний насос для велосипедів, мопедів та інші байки під різні ніпеля начебто. Після того як мій велік спиздили пару років тому, я так і не купив, а насос хороший з таким манометром.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671849 вiд 2023-09-03 18:30:35

ТНМК і Фоз запалили в Ульмі, непогано розкачали. Люди ще й досі обговорюють їх приїзд. Велика подія для нашого невеликого міста.
Бачив Фоза, вітались, фоткались.
Одне питання залишилось - де вони беруть стільки енегрії і як їм це вдається. І так кожен день.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671848 вiд 2023-09-03 18:13:10

охохо, шо я бачу - по всіх каналах стали мочити Арестовича. Навіть Телебачення Торонто старанно відпрацьовує печеньку, дивист випуск 5 годин назад. Яка прєлєсть.
Тепер ясно за кого треба голосувати - за Арестовича.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671847 вiд 2023-09-03 17:04:57

xiaomі у дружини качає два самоката, їй та доньці.
а у мене гімно по акції :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671846 вiд 2023-09-03 16:56:50

Маю 2 компресора від прикурювача і акумуляторний xiaomi. Жодних проблем накачати колесо

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671845 вiд 2023-09-03 16:29:27

Batyj
№ 1671844

Насос акумуляторний чи від прикурювача?
Якщо останній, то увімкни двигун :)
Якщо перший, то так, також купив таке гімно по акції, валяється без толку.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671844 вiд 2023-09-03 16:04:40

Блять, столкнулся с проблемой.
Не могу накачать велосипед. нашел в гараже велик сына, и современными автомобилтными электрическими компрессорами- хер. До 1.5 качает, а далше нет..
Надо теперь искать велосипедный ручной..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671843 вiд 2023-09-03 16:02:43

Думаю, що 3.143дити перестануть невдовзі після того, як Оболонь виграє Лігу чемпіонів. Але присягнутися не можна.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671842 вiд 2023-09-03 15:34:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46

Я смайликів спеціально не поставив, аби перевірити хто не вірить у це :)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671841 вiд 2023-09-03 15:21:19

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46
Пиздінг закінчиться по війні

:)
_____________

Як Арестович стане Президентом ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46

Пиздінг закінчиться по війні

:)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671839 вiд 2023-09-03 11:41:03

На суде по определению меры задержания Беня оказался гражданином Украины. Т. е. суд по поводу лишкния Бени гражданства Украины оказался спектаклем..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671838 вiд 2023-09-03 09:14:28

demetrio
№ 1671835
ну. початок 3го психологічно був за еліною. взяла 2 свої подачі під нуль. але пегула гарно подавала. у еліни не було жодного брейк-пойнту. як можна виграти без цього
плюс пегула психологічно була дуже спокійна. аплодувала еліні коли так красиво м'ячі вигралава
в б-якому випадку еліна після народження грає в більш сучасний і потужний теніс
марта, до речі теж гарний прогрес зробила. і те що вона в рейтингу ще не у топ-20, в основному через те що їй дуже не везло на слемах з жеребом. постійно сіяні діставались…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671837 вiд 2023-09-03 09:01:30

Starik (Україна, Київ)
№ 1671834

Напевно мав можливість заплатити, просто не було в пріоритеті, він відтягував, а потім стало гірше. Навіть після націоналізації Приватбанку мав можливість.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671836 вiд 2023-09-03 04:53:16

Пиздінг закінчиться по війні. Хочу раніше, але 100% усі сидітимуть у тюрмі по війні.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671835 вiд 2023-09-03 00:53:31

sk (chromebook acer 14)
№ 1671833 вiд 2023-09-03 00:47:30

По грі шанс був. На початку 3-го сета

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671834 вiд 2023-09-03 00:50:22

olma
№ 1671832

де ти не правий - це просто.
Чи мав можливість згідно законодавства заплатити саме Беня.
Якшо ні, то все інше - все не про закони, а про «журналістику» і про «поняття».

Особисто я про то, щоб цих речей в лапках не було, або вони були добре регульовані законодавством.
Нажаль Беня та інши приклали багато зусиль, проти таких засад нашого життя в цій країні.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671833 вiд 2023-09-03 00:47:30

теніс
еліна програла в 3х сетах
по грі -шансів не було. жодного бейк-пойнту за 3 сети (крім одного в 2му, який еліна виграла) …
здалось що в 3му трохи втомилась
пегула номер 3 у світі не просто так…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671832 вiд 2023-09-03 00:40:44

Коломойський в спортивній формі Дніпра, який зник з радарів українського футболу, тільки тому Коломойський Валера власник укрнафти та марганцевий монополіст в Україні, який приносив до 20 млрд. гривень щороку не заплатив Хуанде Рамосу якихось пару з ліхуєм обіцяних млн. доларів.

Скажіть, де я не правий.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671831 вiд 2023-09-03 00:37:33

olma
№ 1671830

Вiрим. Татаров не дасть спиздiти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671830 вiд 2023-09-03 00:16:10

Зеленський зазначив: "Безумовно, ми захистимо Україну і повернемо свободу всій нашій землі. І кожен із нас відчуває, що це буде Україна інших правил. Кордони – ті самі. Демократія – напевно, така ж бурхлива. Свобода – одна з найбільших у Європі, як і завжди.

Але точно без багатолітнього «як завжди» щодо тих, хто грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон та будь-які правила. І я дякую українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну – кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались.

Закон повинен працювати. Так є. Так буде. Слава Україні! "Джерело: https://censor.net/ua/v3441092

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671829 вiд 2023-09-02 23:14:57

Jen
№ 1671818
основний «вивод», звичайно, це були штати. європейці «у себе вдома» … можливо й британці десь там ближче до «кордонів» були розташовані…
ось ще один графік по к-ті штатівських військ в європі
з 318к у 89му, до 107 у 1995му і далі 64к у 2008му…
«хвилями»
https://www.statista.com/statistics/1294309/us-troops-europe/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671828 вiд 2023-09-02 22:59:36

Мені цікаво, що останній тиждень якісь впливові люди на заході тиснули на ОП і Зе, щоб той провів вибори наступного року. При чому невідомо які вибори. в ВР чи на Преза?.

Зеленський напружився, я наприклад теж не в захваті. Але o co і tu kurwa chodzi? Nie wiem na razie.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671827 вiд 2023-09-02 22:56:31

sk (chromebook acer 14)
№ 1671826
----
Чи це операція Прикритіє Коломойського від західних інвестігейторів і вивід його з-під вогню. Чи спроба розібратися і прищучити.

Реально час покаже.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671826 вiд 2023-09-02 22:53:15

klirik
№ 1671817
так. думав про медведчука, написав домашній арешт
хтось сумнівається що заставу за бєню внесуть?
почекаємо

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671825 вiд 2023-09-02 22:52:41

olma
№ 1671821
було 200к. потім зменшилось до 40-
зараз знову хочуть піднімати
але загалом нато дуже сильно скоротило свої сили після 90го

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671824 вiд 2023-09-02 22:51:37

До речі, якщо бєня справді більше не громадянин, то на певному етапі не можна виключати навіть екстрадиції до тих же США - а там і суділи не наші, і термін ув'язнення може бути цікавий.

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671823 вiд 2023-09-02 22:50:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48

До чего тут ринок, риночні відносини?
У срср був ринок, держава регулювала, але був ринок.
Навіть у КНДР є ринок.

Економіка це не слогани

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671822 вiд 2023-09-02 22:16:03

Пишуть, що номерний Металіст знайшов якогось нового інвестора, чи то фуєстора, і поки що залишається серед живих, але що то за інвестор - тримають у секреті. Може просто щось мутять, хз.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671821 вiд 2023-09-02 22:08:29

olma
№ 1671820
----
Короче. Недосконала відповідь ШІ від Барда. Я бачу цифри може ОК. Але висновки трохи тупуваті.

Великі проблеми з логікою.)))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671820 вiд 2023-09-02 22:06:13

Я забив питання в чат Гугл Бард, ось що він мені накинув:

За останні 6 років чисельність американських військових в Німеччині зменшилася з 34 500 осіб у 2017 році до 24 500 осіб у 2023 році. Це скорочення становить близько 28%.

Основна частина цих військ була переведена до США, а також до інших країн Європи, таких як Італія, Бельгія, Польща та Румунія.

Ось деякі конкретні приклади:

2-га піхотна дивізія, яка базується в Гайдельберзі, була повністю переведена до США у 2021 році.
3-тя бронетанкова дивізія, яка базується в Вюрцбурзі, була скорочена з 10 000 осіб до 2 000 осіб у 2022 році.
1-ша повітрянодесантна дивізія, яка базується в Гамбурзі, була скорочена з 12 000 осіб до 8 000 осіб у 2023 році.
Ці скорочення є частиною більш широкої політики США з перерозподілу військових сил по всьому світу. Мета цієї політики – зміцнити присутність США в Азії та Тихоокеанському регіоні, а також зменшити витрати на оборону.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671819 вiд 2023-09-02 21:54:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48
---
Поки що, бо є в наявності обладнання та технології. Але є надія, що це скоро минеться

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671818 вiд 2023-09-02 21:50:57

Виводили не лише американців. В Гьоттінгені (40 км до кордону з НДР) знаходились британські військові підрозділи. Після 1990 їх звідтам вивели.
ЗИ Власники кнайп не були в захваті.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671817 вiд 2023-09-02 21:50:55

sk (chromebook acer 14)
№ 1671816

Ти останнім часом геть неуважний.
Беня заїхав в сізо, або застава в 509млн. грн

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671816 вiд 2023-09-02 21:47:41

з коломойським-да…
я думав що буде копі-паст минулого «приходу». подзвонили, витерли ноги об коврик, вибачились що потурбували…
зараз дотягли до суду, навіть домашній арешт «видали» …
по-моєму мєдвєдчука коли посадили на домашній арешт обіцяли за місяць вже звинувачення в суді читати… але він майже рік до початку війни все був під домашнім арештом…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671815 вiд 2023-09-02 21:44:36

Batyj
№ 1671813
ми там у свій час в школі у футбол грали
там не тільки «спальний район» збудували, а також інфраструктуру. футб зал з душем. плюс там басейн також був у школі… «повний фарш»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48

+№ 1671809

До речі, зараз такий сценарій є вже неможливим - нині у кацапії через жопу, але працює ринок, тобто без надходжень іззовні та навіть під реальними санкціями з голоду ця сволота вже не здохне.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671813 вiд 2023-09-02 21:35:02

№ 1671805
сков=ка совок вывел из ГДР? Не знаю числа, но для офицеров и их семей было построено 5 примерно одинаковых поселков. В Киеве - это Кадетский Гай (или иначе - Турецкий городок).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.