Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671852 вiд 2023-09-03 20:05:012 Starik№ 1671845не то и не то. Насос у меня отличный - можно и 12 в от акума, а можно и от сети 220. Я его тока на даче или в гаражах, а там всегда от сети.Проблема в новомоднах пластиковых наконечниках, срабатываются, расхлястываются, в отоге сползают. Херово фиксируется на соске нипеля. Буду менять на металлический, старорежимный, накручивающийся.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671851 вiд 2023-09-03 19:53:06PEPSI (Merkury) № 1671849 https://twitter.com/BrennpunktUA/status/1698366075652420028
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671850 вiд 2023-09-03 19:50:38Batyj № 1671844 ---- Батий, будеш їхати машиною по Бажана напиши мені, я тобі винесу хороший механічний ножний насос для велосипедів, мопедів та інші байки під різні ніпеля начебто. Після того як мій велік спиздили пару років тому, я так і не купив, а насос хороший з таким манометром.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671849 вiд 2023-09-03 18:30:35ТНМК і Фоз запалили в Ульмі, непогано розкачали. Люди ще й досі обговорюють їх приїзд. Велика подія для нашого невеликого міста. Бачив Фоза, вітались, фоткались. Одне питання залишилось - де вони беруть стільки енегрії і як їм це вдається. І так кожен день.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671848 вiд 2023-09-03 18:13:10охохо, шо я бачу - по всіх каналах стали мочити Арестовича. Навіть Телебачення Торонто старанно відпрацьовує печеньку, дивист випуск 5 годин назад. Яка прєлєсть. Тепер ясно за кого треба голосувати - за Арестовича.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671847 вiд 2023-09-03 17:04:57xiaomі у дружини качає два самоката, їй та доньці. а у мене гімно по акції :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671846 вiд 2023-09-03 16:56:50Маю 2 компресора від прикурювача і акумуляторний xiaomi. Жодних проблем накачати колесо
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671845 вiд 2023-09-03 16:29:27Batyj № 1671844 Насос акумуляторний чи від прикурювача? Якщо останній, то увімкни двигун :) Якщо перший, то так, також купив таке гімно по акції, валяється без толку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671844 вiд 2023-09-03 16:04:40Блять, столкнулся с проблемой. Не могу накачать велосипед. нашел в гараже велик сына, и современными автомобилтными электрическими компрессорами- хер. До 1.5 качает, а далше нет..Надо теперь искать велосипедный ручной..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671843 вiд 2023-09-03 16:02:43Думаю, що 3.143дити перестануть невдовзі після того, як Оболонь виграє Лігу чемпіонів. Але присягнутися не можна.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671842 вiд 2023-09-03 15:34:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46 Я смайликів спеціально не поставив, аби перевірити хто не вірить у це :)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671841 вiд 2023-09-03 15:21:19Voxa (м. Запоріжжя) № 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46 Пиздінг закінчиться по війні :) _____________ Як Арестович стане Президентом ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671840 вiд 2023-09-03 12:45:46Пиздінг закінчиться по війні :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671839 вiд 2023-09-03 11:41:03На суде по определению меры задержания Беня оказался гражданином Украины. Т. е. суд по поводу лишкния Бени гражданства Украины оказался спектаклем..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671838 вiд 2023-09-03 09:14:28demetrio № 1671835 ну. початок 3го психологічно був за еліною. взяла 2 свої подачі під нуль. але пегула гарно подавала. у еліни не було жодного брейк-пойнту. як можна виграти без цього плюс пегула психологічно була дуже спокійна. аплодувала еліні коли так красиво м'ячі вигралава в б-якому випадку еліна після народження грає в більш сучасний і потужний теніс марта, до речі теж гарний прогрес зробила. і те що вона в рейтингу ще не у топ-20, в основному через те що їй дуже не везло на слемах з жеребом. постійно сіяні діставались…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671837 вiд 2023-09-03 09:01:30Starik (Україна, Київ) № 1671834 Напевно мав можливість заплатити, просто не було в пріоритеті, він відтягував, а потім стало гірше. Навіть після націоналізації Приватбанку мав можливість.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671836 вiд 2023-09-03 04:53:16Пиздінг закінчиться по війні. Хочу раніше, але 100% усі сидітимуть у тюрмі по війні.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671835 вiд 2023-09-03 00:53:31sk (chromebook acer 14) № 1671833 вiд 2023-09-03 00:47:30 По грі шанс був. На початку 3-го сета
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671834 вiд 2023-09-03 00:50:22olma № 1671832 де ти не правий - це просто. Чи мав можливість згідно законодавства заплатити саме Беня. Якшо ні, то все інше - все не про закони, а про «журналістику» і про «поняття». Особисто я про то, щоб цих речей в лапках не було, або вони були добре регульовані законодавством. Нажаль Беня та інши приклали багато зусиль, проти таких засад нашого життя в цій країні.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671833 вiд 2023-09-03 00:47:30теніс еліна програла в 3х сетах по грі -шансів не було. жодного бейк-пойнту за 3 сети (крім одного в 2му, який еліна виграла) … здалось що в 3му трохи втомилась пегула номер 3 у світі не просто так…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671832 вiд 2023-09-03 00:40:44Коломойський в спортивній формі Дніпра, який зник з радарів українського футболу, тільки тому Коломойський Валера власник укрнафти та марганцевий монополіст в Україні, який приносив до 20 млрд. гривень щороку не заплатив Хуанде Рамосу якихось пару з ліхуєм обіцяних млн. доларів. Скажіть, де я не правий.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671831 вiд 2023-09-03 00:37:33olma № 1671830 Вiрим. Татаров не дасть спиздiти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671830 вiд 2023-09-03 00:16:10Зеленський зазначив: "Безумовно, ми захистимо Україну і повернемо свободу всій нашій землі. І кожен із нас відчуває, що це буде Україна інших правил. Кордони – ті самі. Демократія – напевно, така ж бурхлива. Свобода – одна з найбільших у Європі, як і завжди. Але точно без багатолітнього «як завжди» щодо тих, хто грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон та будь-які правила. І я дякую українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну – кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались. Закон повинен працювати. Так є. Так буде. Слава Україні! "Джерело: https://censor.net/ua/v3441092
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671829 вiд 2023-09-02 23:14:57Jen № 1671818 основний «вивод», звичайно, це були штати. європейці «у себе вдома» … можливо й британці десь там ближче до «кордонів» були розташовані… ось ще один графік по к-ті штатівських військ в європі з 318к у 89му, до 107 у 1995му і далі 64к у 2008му… «хвилями» https://www.statista.com/statistics/1294309/us-troops-europe/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671828 вiд 2023-09-02 22:59:36Мені цікаво, що останній тиждень якісь впливові люди на заході тиснули на ОП і Зе, щоб той провів вибори наступного року. При чому невідомо які вибори. в ВР чи на Преза?. Зеленський напружився, я наприклад теж не в захваті. Але o co і tu kurwa chodzi? Nie wiem na razie.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671827 вiд 2023-09-02 22:56:31sk (chromebook acer 14) № 1671826 ---- Чи це операція Прикритіє Коломойського від західних інвестігейторів і вивід його з-під вогню. Чи спроба розібратися і прищучити. Реально час покаже.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671826 вiд 2023-09-02 22:53:15klirik № 1671817 так. думав про медведчука, написав домашній арешт хтось сумнівається що заставу за бєню внесуть? почекаємо
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671825 вiд 2023-09-02 22:52:41olma № 1671821 було 200к. потім зменшилось до 40- зараз знову хочуть піднімати але загалом нато дуже сильно скоротило свої сили після 90го
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671824 вiд 2023-09-02 22:51:37До речі, якщо бєня справді більше не громадянин, то на певному етапі не можна виключати навіть екстрадиції до тих же США - а там і суділи не наші, і термін ув'язнення може бути цікавий.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671823 вiд 2023-09-02 22:50:39 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48 До чего тут ринок, риночні відносини? У срср був ринок, держава регулювала, але був ринок. Навіть у КНДР є ринок. Економіка це не слогани
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671822 вiд 2023-09-02 22:16:03Пишуть, що номерний Металіст знайшов якогось нового інвестора, чи то фуєстора, і поки що залишається серед живих, але що то за інвестор - тримають у секреті. Може просто щось мутять, хз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671821 вiд 2023-09-02 22:08:29olma № 1671820 ---- Короче. Недосконала відповідь ШІ від Барда. Я бачу цифри може ОК. Але висновки трохи тупуваті. Великі проблеми з логікою.)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671820 вiд 2023-09-02 22:06:13Я забив питання в чат Гугл Бард, ось що він мені накинув: За останні 6 років чисельність американських військових в Німеччині зменшилася з 34 500 осіб у 2017 році до 24 500 осіб у 2023 році. Це скорочення становить близько 28%. Основна частина цих військ була переведена до США, а також до інших країн Європи, таких як Італія, Бельгія, Польща та Румунія. Ось деякі конкретні приклади: 2-га піхотна дивізія, яка базується в Гайдельберзі, була повністю переведена до США у 2021 році. 3-тя бронетанкова дивізія, яка базується в Вюрцбурзі, була скорочена з 10 000 осіб до 2 000 осіб у 2022 році. 1-ша повітрянодесантна дивізія, яка базується в Гамбурзі, була скорочена з 12 000 осіб до 8 000 осіб у 2023 році. Ці скорочення є частиною більш широкої політики США з перерозподілу військових сил по всьому світу. Мета цієї політики – зміцнити присутність США в Азії та Тихоокеанському регіоні, а також зменшити витрати на оборону.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671819 вiд 2023-09-02 21:54:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48 --- Поки що, бо є в наявності обладнання та технології. Але є надія, що це скоро минеться
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671818 вiд 2023-09-02 21:50:57Виводили не лише американців. В Гьоттінгені (40 км до кордону з НДР) знаходились британські військові підрозділи. Після 1990 їх звідтам вивели. ЗИ Власники кнайп не були в захваті.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671817 вiд 2023-09-02 21:50:55sk (chromebook acer 14) № 1671816 Ти останнім часом геть неуважний. Беня заїхав в сізо, або застава в 509млн. грн
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671816 вiд 2023-09-02 21:47:41з коломойським-да… я думав що буде копі-паст минулого «приходу». подзвонили, витерли ноги об коврик, вибачились що потурбували… зараз дотягли до суду, навіть домашній арешт «видали» … по-моєму мєдвєдчука коли посадили на домашній арешт обіцяли за місяць вже звинувачення в суді читати… але він майже рік до початку війни все був під домашнім арештом…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671815 вiд 2023-09-02 21:44:36Batyj № 1671813 ми там у свій час в школі у футбол грали там не тільки «спальний район» збудували, а також інфраструктуру. футб зал з душем. плюс там басейн також був у школі… «повний фарш»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671814 вiд 2023-09-02 21:39:48+№ 1671809 До речі, зараз такий сценарій є вже неможливим - нині у кацапії через жопу, але працює ринок, тобто без надходжень іззовні та навіть під реальними санкціями з голоду ця сволота вже не здохне.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671813 вiд 2023-09-02 21:35:02№ 1671805сков=ка совок вывел из ГДР? Не знаю числа, но для офицеров и их семей было построено 5 примерно одинаковых поселков. В Киеве - это Кадетский Гай (или иначе - Турецкий городок).