🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1984.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671692 вiд 2023-08-31 23:16:00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671687
єдиний варіант - доросла версія ДК ю-19. швидке, нахабне. бо змагатись у класі з нормальними командами Динамо наразі не може.
для цього потрібен Костюк.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671691 вiд 2023-08-31 23:14:37

А є якась кореляція між кількістю наколок фуболістів/надутими губами їхніх дружин з розумовими здібностями та футбольною майстерністю цих самих футболістів?
--------------------------------------
Корреляція, беззаперечно, абсолютно пряма.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671690 вiд 2023-08-31 23:11:25

2 Valeriy
№ 1671682
Васья, я но шо ві такая нєрвная? Ну не розумієти, що у футбол спочатку грають головою, а потім ногами, ну шо поробиш. я ж з поніманієм.
-------------------------------------
Мікола Янович, ідіть до Вічного, він підсаже куди йти далі.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671689 вiд 2023-08-31 23:11:19

ну йоб же… грав же Дніпро з перевагою. і таке тупе вилучення.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671688 вiд 2023-08-31 23:10:34

А є якась кореляція між кількістю наколок фуболістів/надутими губами їхніх дружин з розумовими здібностями та футбольною майстерністю цих самих футболістів?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671687 вiд 2023-08-31 23:10:22

Бражко і Волошин мають грати в основі. А от заслужене пердво на кшталт сидора, а також незрозумілу фуйню (шепелев, перріс тощо) - час вже нафуй. Про тренера вже все сказано ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671686 вiд 2023-08-31 23:10:02

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1671681
був би.
а був би мир чи гроші у Сурка на склад?
багато би могло буть

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671685 вiд 2023-08-31 23:09:16

2 Valeriy
№ 1671682
Васья, я но шо ві такая нєрвная? Ну не розумієти, що у футбол спочатку грають головою, а потім ногами, ну шо поробиш. я ж з поніманієм.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671684 вiд 2023-08-31 23:08:59

Fozzey
№ 1671683 вiд 2023-08-31 23:06:01

Мене барабанщик на гастролях примусив подивитися матч
---------------------------------------------------
Барабанщики, вони суворі, схильні до садизму, бо весь час луплять по всьому, що не попадя.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671683 вiд 2023-08-31 23:06:01

Мене барабанщик на гастролях примусив подивитися матч. Багато часу минуло з останнього матчу ДК, який я бачив. Схоже, нічого я не пропустив. Дуже слабенько.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671682 вiд 2023-08-31 23:02:49

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1671672 вiд 2023-08-31 22:52:05

2 Valeriy
№ 1671669
цікаво, а наступе час, коли ви зрозумієте, що коли гравці неможуть реалізувати вихіди 3 в 2 і 2 в 1, то це питання не до їх класу, а до тренера?
---------------------------------------------
Коля, відчипись від футболу і йди другим до Циганика.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671681 вiд 2023-08-31 23:02:35

2 Voxa
№ 1671680
Був би тренер - пройшли б.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671680 вiд 2023-08-31 23:00:30

будем чесними, після хромого прохода Аріса, пройти більш классний Бешшикташ було б чудом.

але є позитив, тепер нетреба буде шукати де той футбол дивитись, чи підписуватись на якихсь підарів

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671679 вiд 2023-08-31 23:00:00

Бражко получив і зразу віддав вперед.
Ярмола, Сидор, Караваєв зразу б прибирали м "яч під себе, а потім подумали б, порадились б з товаришами на полі та тренерським штабом, а потім може віддали вперед, а скоріше назад.
Так роблять гравці, які невпевнені в своїй нерідній нозі, бо зупиняють рідною під нерідну назад до своїх воріт.
Я б їх може б і не навчив, але підказав як треба покращувати індивідуальну майстерність, звичайно ж, при
їхньому бажанні це зробити.

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671678 вiд 2023-08-31 22:57:14

Batyj
№ 1671675

Думаю це була стратегія переговорів Будулая з Джуніором.
І пенальті з Арісом склалися не по циганськи

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671677 вiд 2023-08-31 22:57:06

а Дніпро до додаткового часу доковиляв

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671676 вiд 2023-08-31 22:56:09

Всі були в рівних умовах. Луческу проїбав все що можна. але сидітиме далі.
Маючи Костюка, призначати Сашо то якось по-скотськи. ще мене лякає присутність десь поруч з лавою Гусєва. то пиздець буде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671675 вiд 2023-08-31 22:55:22

ну и хуйсним.. Отмучились..
Надо сосредоточится на чемпе..
Зы. А дедушко - нахуй без размышлений..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671674 вiд 2023-08-31 22:53:51

Боять, пиздьож Циганика серйозно підсилює поразку.
Що ж за довбойоб

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671673 вiд 2023-08-31 22:52:53

Майк Тайсон якось сказав, що його найкращій бій був (опонента забув), в якому Тайсон програв.

Мабуть те саме можна сказати про попередній матч з Бешиком.
Команда грала без Ярмоли доволі впевнено.

Сьогодні стало ясно, наскільки він важливий навіть просто в роздягальні.
Сьогодні команди не було

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671672 вiд 2023-08-31 22:52:05

2 Valeriy
№ 1671669
цікаво, а наступе час, коли ви зрозумієте, що коли гравці неможуть реалізувати вихіди 3 в 2 і 2 в 1, то це питання не до їх класу, а до тренера?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671671 вiд 2023-08-31 22:51:03

Суддя не вигадав пенальті в наші ворота і вже цим молодець.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671670 вiд 2023-08-31 22:49:43

2 olma
№ 1671667
от тільки суддю ще згадувати. кутовий один раз не дав, чим зірвав усі геніяльні плани.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671669 вiд 2023-08-31 22:49:01

Проблема в голові гравців. Не хватає мізків прийняти правильне рішення стосовно своєчасного пасу.
Весь час затягують момент і звичка грати в контроль спонукає давати пас назад …це щоб менше бігати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671668 вiд 2023-08-31 22:48:30

Мда, шось весела гра в попередньому турі була винятком, а не правилом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671667 вiд 2023-08-31 22:48:23

А пика судді знайома. Десь судив вже наші команди?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671666 вiд 2023-08-31 22:45:26

2 Enfant terrible
№ 1671658
как нас учили, после налета на наш аэродром сразу проводится дефектовка материальной части. Способные к полету самолеты/вертолеты перегоняются на запасные аэродромы. А по восстановлению ИВПП и прочих искуственных покрытий существуют нормативы времени на восстановление. И их надо выполнять без приказа..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671665 вiд 2023-08-31 22:44:56

На рівні нинішнього ЧУ може і СаШо працювати, а от якщо дивитися на щось серйозніше, то хз.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671664 вiд 2023-08-31 22:44:44

може він це робить не тією ногою? розверніть!
-------------------------------------------------
Якщо б бив нерідною, то питань до нього б не було.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671663 вiд 2023-08-31 22:43:04

Як всьо примітивно

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671662 вiд 2023-08-31 22:41:26

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671659
Процес вбивання Динамо успішно реалізовується

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671661 вiд 2023-08-31 22:41:21

Смішний штрафний.
Дубинчак зрубив турка, але штрафний на нашу користь. :))

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671660 вiд 2023-08-31 22:39:26

у Бешікташа просто кращі гравці.
Впевнено тримають мяч під тиском, сміливо обігрують один в один, і явно не бігають з останніх сил.
Сумно

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671659 вiд 2023-08-31 22:36:33

Дєдушко таки атработал свайо, тобто суркам вже час щось вирішувати.

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671658 вiд 2023-08-31 22:36:17

2 Batyj

По полностью сгоревшим все понятно.
А нахуя они выкатили самолеты с мест стоянок?
Сразу взлетать при следующем налете БПЛА?

? Два повністю згорівших Іл-76 на супутникових знімках аеродрому біля Пскова
https://t.me/voynareal/70757

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671657 вiд 2023-08-31 22:34:22

olma
№ 1671654

Запанікують, якщо ми заб'ємо.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671656 вiд 2023-08-31 22:33:47

2 Valeriy
№ 1671650
може він це робить не тією ногою? розверніть!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671655 вiд 2023-08-31 22:33:17

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1671651

дивна жаба. з такою грою в цьому році Динамо може знову повз 1, 2 місце пролетіти. відповідно ніхуя не заробить. якась хуєвата економіка питання.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671654 вiд 2023-08-31 22:31:48

Бешик не панікує, а спокійно контролює перевагу. Тримає на короткому повідку. І чекає на слабину.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671653 вiд 2023-08-31 22:30:06

Хакім Періс? :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.