VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671692 вiд 2023-08-31 23:16:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671687 єдиний варіант - доросла версія ДК ю-19. швидке, нахабне. бо змагатись у класі з нормальними командами Динамо наразі не може. для цього потрібен Костюк.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671691 вiд 2023-08-31 23:14:37 А є якась кореляція між кількістю наколок фуболістів/надутими губами їхніх дружин з розумовими здібностями та футбольною майстерністю цих самих футболістів? -------------------------------------- Корреляція, беззаперечно, абсолютно пряма.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671690 вiд 2023-08-31 23:11:252 Valeriy № 1671682 Васья, я но шо ві такая нєрвная? Ну не розумієти, що у футбол спочатку грають головою, а потім ногами, ну шо поробиш. я ж з поніманієм. ------------------------------------- Мікола Янович, ідіть до Вічного, він підсаже куди йти далі.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671689 вiд 2023-08-31 23:11:19ну йоб же… грав же Дніпро з перевагою. і таке тупе вилучення.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671688 вiд 2023-08-31 23:10:34А є якась кореляція між кількістю наколок фуболістів/надутими губами їхніх дружин з розумовими здібностями та футбольною майстерністю цих самих футболістів?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671687 вiд 2023-08-31 23:10:22Бражко і Волошин мають грати в основі. А от заслужене пердво на кшталт сидора, а також незрозумілу фуйню (шепелев, перріс тощо) - час вже нафуй. Про тренера вже все сказано ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671686 вiд 2023-08-31 23:10:02Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1671681 був би. а був би мир чи гроші у Сурка на склад? багато би могло буть
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671685 вiд 2023-08-31 23:09:162 Valeriy№ 1671682Васья, я но шо ві такая нєрвная? Ну не розумієти, що у футбол спочатку грають головою, а потім ногами, ну шо поробиш. я ж з поніманієм.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671684 вiд 2023-08-31 23:08:59 Fozzey № 1671683 вiд 2023-08-31 23:06:01 Мене барабанщик на гастролях примусив подивитися матч --------------------------------------------------- Барабанщики, вони суворі, схильні до садизму, бо весь час луплять по всьому, що не попадя.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671683 вiд 2023-08-31 23:06:01Мене барабанщик на гастролях примусив подивитися матч. Багато часу минуло з останнього матчу ДК, який я бачив. Схоже, нічого я не пропустив. Дуже слабенько.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671682 вiд 2023-08-31 23:02:49Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1671672 вiд 2023-08-31 22:52:05 2 Valeriy № 1671669 цікаво, а наступе час, коли ви зрозумієте, що коли гравці неможуть реалізувати вихіди 3 в 2 і 2 в 1, то це питання не до їх класу, а до тренера? --------------------------------------------- Коля, відчипись від футболу і йди другим до Циганика.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671681 вiд 2023-08-31 23:02:352 Voxa№ 1671680Був би тренер - пройшли б.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671680 вiд 2023-08-31 23:00:30будем чесними, після хромого прохода Аріса, пройти більш классний Бешшикташ було б чудом. але є позитив, тепер нетреба буде шукати де той футбол дивитись, чи підписуватись на якихсь підарів
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671679 вiд 2023-08-31 23:00:00Бражко получив і зразу віддав вперед. Ярмола, Сидор, Караваєв зразу б прибирали м "яч під себе, а потім подумали б, порадились б з товаришами на полі та тренерським штабом, а потім може віддали вперед, а скоріше назад. Так роблять гравці, які невпевнені в своїй нерідній нозі, бо зупиняють рідною під нерідну назад до своїх воріт. Я б їх може б і не навчив, але підказав як треба покращувати індивідуальну майстерність, звичайно ж, при їхньому бажанні це зробити.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671678 вiд 2023-08-31 22:57:14Batyj № 1671675 Думаю це була стратегія переговорів Будулая з Джуніором. І пенальті з Арісом склалися не по циганськи
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671677 вiд 2023-08-31 22:57:06а Дніпро до додаткового часу доковиляв
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671676 вiд 2023-08-31 22:56:09Всі були в рівних умовах. Луческу проїбав все що можна. але сидітиме далі. Маючи Костюка, призначати Сашо то якось по-скотськи. ще мене лякає присутність десь поруч з лавою Гусєва. то пиздець буде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671675 вiд 2023-08-31 22:55:22ну и хуйсним.. Отмучились..Надо сосредоточится на чемпе.. Зы. А дедушко - нахуй без размышлений..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671674 вiд 2023-08-31 22:53:51Боять, пиздьож Циганика серйозно підсилює поразку. Що ж за довбойоб
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671673 вiд 2023-08-31 22:52:53Майк Тайсон якось сказав, що його найкращій бій був (опонента забув), в якому Тайсон програв. Мабуть те саме можна сказати про попередній матч з Бешиком. Команда грала без Ярмоли доволі впевнено. Сьогодні стало ясно, наскільки він важливий навіть просто в роздягальні. Сьогодні команди не було
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671672 вiд 2023-08-31 22:52:052 Valeriy№ 1671669цікаво, а наступе час, коли ви зрозумієте, що коли гравці неможуть реалізувати вихіди 3 в 2 і 2 в 1, то це питання не до їх класу, а до тренера?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671671 вiд 2023-08-31 22:51:03Суддя не вигадав пенальті в наші ворота і вже цим молодець.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671670 вiд 2023-08-31 22:49:432 olma№ 1671667от тільки суддю ще згадувати. кутовий один раз не дав, чим зірвав усі геніяльні плани.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671669 вiд 2023-08-31 22:49:01Проблема в голові гравців. Не хватає мізків прийняти правильне рішення стосовно своєчасного пасу. Весь час затягують момент і звичка грати в контроль спонукає давати пас назад …це щоб менше бігати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671668 вiд 2023-08-31 22:48:30Мда, шось весела гра в попередньому турі була винятком, а не правилом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671667 вiд 2023-08-31 22:48:23А пика судді знайома. Десь судив вже наші команди?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671666 вiд 2023-08-31 22:45:262 Enfant terrible№ 1671658как нас учили, после налета на наш аэродром сразу проводится дефектовка материальной части. Способные к полету самолеты/вертолеты перегоняются на запасные аэродромы. А по восстановлению ИВПП и прочих искуственных покрытий существуют нормативы времени на восстановление. И их надо выполнять без приказа..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671665 вiд 2023-08-31 22:44:56На рівні нинішнього ЧУ може і СаШо працювати, а от якщо дивитися на щось серйозніше, то хз.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671664 вiд 2023-08-31 22:44:44може він це робить не тією ногою? розверніть! ------------------------------------------------- Якщо б бив нерідною, то питань до нього б не було.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671663 вiд 2023-08-31 22:43:04Як всьо примітивно
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671662 вiд 2023-08-31 22:41:262 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1671659Процес вбивання Динамо успішно реалізовується
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671661 вiд 2023-08-31 22:41:21Смішний штрафний. Дубинчак зрубив турка, але штрафний на нашу користь. :))
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671660 вiд 2023-08-31 22:39:26у Бешікташа просто кращі гравці. Впевнено тримають мяч під тиском, сміливо обігрують один в один, і явно не бігають з останніх сил. Сумно
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671659 вiд 2023-08-31 22:36:33Дєдушко таки атработал свайо, тобто суркам вже час щось вирішувати.
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671658 вiд 2023-08-31 22:36:172 BatyjПо полностью сгоревшим все понятно.А нахуя они выкатили самолеты с мест стоянок? Сразу взлетать при следующем налете БПЛА?? Два повністю згорівших Іл-76 на супутникових знімках аеродрому біля Псковаhttps://t.me/voynareal/70757
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671657 вiд 2023-08-31 22:34:22olma № 1671654 Запанікують, якщо ми заб'ємо.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671656 вiд 2023-08-31 22:33:472 Valeriy№ 1671650може він це робить не тією ногою? розверніть!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671655 вiд 2023-08-31 22:33:17Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1671651 дивна жаба. з такою грою в цьому році Динамо може знову повз 1, 2 місце пролетіти. відповідно ніхуя не заробить. якась хуєвата економіка питання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671654 вiд 2023-08-31 22:31:48Бешик не панікує, а спокійно контролює перевагу. Тримає на короткому повідку. І чекає на слабину.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671653 вiд 2023-08-31 22:30:06Хакім Періс? :)