Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671532 вiд 2023-08-30 15:51:01toreo [Останнi 20 месаг]№ 1671527 вiд 2023-08-30 13:22:28Раніше дивувало, що процес перехоплення та знищення ворожих ракет і БПЛА називають «повітряним боєм», але згодом було розʼяснення (від Ігната, здається), що це слід називати саме так.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671531 вiд 2023-08-30 14:35:19продолжение банкета..Попытка эвакуировать вроде бы уцелевший:При спробі зльоту літака Ил-76МД - злом підйомного шасі, виїзд за межі ЗПС, руйнування крила.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671530 вiд 2023-08-30 14:05:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671523 так. просто інфи особливо по прігожину немає. тому «аналізуємо» по колах що розходяться на воді… ембраєр не запросили на екпертизу. закопали без салютів-оркестрів (а-ля герой раісі - положено) … коли його «писаря» татарського підірвали - одразу справу організували на «буданова» повісили… тут хз. і справи немає. «буданов» - ні прі чьом (чи взагалі неясно) … здох і хуй з ним…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671529 вiд 2023-08-30 13:42:51Трохи щоб розвіятися подивіться камбек Інтера Маямі з 0:2 за півгодини). Причому два останні голи були вже в доданий час. Мессі забив третій - переможний гол. &pp=ygURbWVzc2kgaW50ZXIgbWlhbWk%3D
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671528 вiд 2023-08-30 13:38:55Nevropatolog № 1671526 що у них, що у нас зараз воює здебільшого мобілізована армія
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671527 вiд 2023-08-30 13:22:28klirik № 1671500 sk (здалеку…) № 1671505 та, приємного мало (( мій кіт прокинувся разом зі мною від вибухів і десь чкурнув та заховався, що ще півгодини після цього карнавалу я не міг його ні знайти, до дозватися. а собаки якось по різному реагують. сусідський пес гавкав протягом майже всього цього повітряного бою, а мої обидва сиділи мовчки.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671526 вiд 2023-08-30 13:14:43Реальна ситуація на фронті така, що говорити про нещасних «чмобиків» з рф - принаймні на нашому напрямку - вже неактуально. Без амуніції, без озброєння вони вже не відправляють людей. Так, вони інколи дуже погано навчені, інколи не дуже добре розуміються на військовій справі, але базова амуніція та озброєння в окупантів завжди є. Також завжди їх підтримує щільно і масово працююча артилерія та авіація. Вони досить масово використовують Ланцети, та FPV-дрони для ураження техніки, особового складу і наших артилерійських систем. З цим складно боротись, але певні інструменти для зменшення ризику знаходимо. Безпілотники ворога працюють весь світовий день, всю ніч працює артилерія. А от ситуацію з бронетехнікою мають гіршу, тому що майже кожного дня ми її знищуємо.@MaksymZhorin??
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671525 вiд 2023-08-30 13:14:22Batyj № 1671519 по зоду це другий чи третій такий
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671524 вiд 2023-08-30 12:57:12№ 1671522Не думаю, что Папа мог стать жертвой манипуляций. Он из иезуитов, а там другие ребята..Сами кого хочешь заманипулируют..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671523 вiд 2023-08-30 12:10:08sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1671521 вiд 2023-08-30 11:56:19Те, що виробник літака пропонує свою допомогу у розслідуванні катастрофи - стандартна практика абсолютно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671522 вiд 2023-08-30 12:09:12Тим часом, жОПа ніби якісно спрацювала, випустивши в італійській пресі Мішу Подляка, який культурно обісрав старого римського педохвіла:https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/podoljak-papa-rimskij-zvelichuje-tikh-koho-putin-vikoristovuje-dlja-znishchennja-ukrajinskoji-identichnosti-1679068.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671521 вiд 2023-08-30 11:56:19Россия не допустила Бразилию до участия в расследовании крушения самолёта Евгения Пригожина: свою помощь страна предложила, поскольку является производителем бизнес-джета Embraer. В ответ на запрос Бразилии на участие в следственных действиях Россия ответила, что «на данный момент не планирует» расследовать крушение самолёта Embraer Legacy 600 в соответствии с международными правилами. Об этом сообщает Reuters. ------- - что случилось с лодкой? - она утонула… (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671520 вiд 2023-08-30 11:53:48аеродром це дуже добре. Дуже. Особливо про який думають як гарантовано тиловий. Головне шоб це не стало разовой акцієй, а відбувалось регулярно і постійно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671519 вiд 2023-08-30 10:57:28а вот это особо гуд:один из поврежденных Ид-76 оказался А-50 (кацапский Авакс)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671518 вiд 2023-08-30 10:53:18пишуть, що 6 літаків пошкоджено різного ступеню важкості
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671517 вiд 2023-08-30 10:24:11ті літаки не тільки для десанту. пишуть, що могли перевозити шахеди
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671516 вiд 2023-08-30 10:19:47уточняю - 334-й военно-транспортный Берлинский краснознаменный авиационный полк..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671515 вiд 2023-08-30 10:19:15Хуясе. Габон - нефтяное государство, одно из самых богатых в Африке. И оно всегда на Францию ориентировалось. Если кацапы выбросят французов и оттуда, то это очень плохо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671514 вiд 2023-08-30 10:14:22До речі, не пригадую, чи під час повномасштабної війни вдавалося знищувати кацапські транспортні літаки разом із десантом. Здається, на початку були такі повідомлення, але офіційного підтвердження не було. А це була б помста за Луганськ 2014 року.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671513 вiд 2023-08-30 10:00:29№ 1671511там и тушка одна была, какого-то полового. Ту-22 тоже поврежден..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671512 вiд 2023-08-30 09:59:28аэродром Кресты - это никакая не основная база ДА. Более того, это аэродром совместного базирования военного полка и гражданского авиаотряда аэропорта г. Псков. Там просто места нет для размещения стоянок числом более, чем на 1 полк.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671511 вiд 2023-08-30 09:54:48Іл-76 це звичайно показово, але нищити насамперед треба Тушки. З яких запускають ракети по Україні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671510 вiд 2023-08-30 09:53:20№ 1671508ИЛ-76 - это из транспортной авиации. НА аэродроме Кресты под Псковом базируется полк ДА, основная задача которого кроме прочих, - транспортирование и выброска псковской воздушно-десантной дивизии..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671509 вiд 2023-08-30 09:47:24Army officers go on national TV in Gabon to say they are annulling the results of the recent presidential election and taking power ------- ще одні майже сусіди центрально-африканської республіки
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671508 вiд 2023-08-30 09:41:24пишуть що у пскові - це основна база іл-76 я хуйєю з хуйлостана. до кордону з нато на велосипеді за годину можна доїхати… видно тому хуйло-пропаганда кричить що то нато той аеродром атакувало… і, до речі, обломки дронів десь публікували?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671507 вiд 2023-08-30 09:35:31про нашу атаку дронів… сподіваюсь це стане «новою нормальністю» … потім напишуть книжки чи нетфлікс серіал зніме… десь з місяць назад (можливо більше), ледь не всі волонтери почали збирати на «ударні дрони для буданова» я ще так подумав… що «для буданова» потрібне щось дуже хитре, волонтерством можна дрони для регулярної армії збирати… і тепер «буданов» показує як ті дрони працюють :) ну от. всі хто донатив відчувають причетність до «псковской пєчалі» цієї ночі…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671506 вiд 2023-08-30 09:30:16теніс ева лис, яка сама киянка, з німецьким паспортом пройшла у друге коло катя завацька, народилась в одесі, з бельгійським паспортом, через травми вирішила завершити кар'єру турніром юс-оупен, грала проти сабалєнки. програла. руку в кінці не тисла…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671505 вiд 2023-08-30 09:28:40klirik № 1671500 вiд 2023-08-30 06:29:27 toreo № 1671496 я теж перший раз в житті чув свист ракети над головою і потім секунд через 10 роботу ппо… хоча, звук був не таким гучним як пару попередніх «бахів». по-моєму самі сильні бахи що я чув над головою від початку війни…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671504 вiд 2023-08-30 09:21:51Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671502 ---- Типа завод макрочипів і кілоелектроніки?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671503 вiд 2023-08-30 09:20:39Псков це реально далеко від нас. Колишнє удільне князівство Новгородської 'Русі', підпало під Московію доперва на початку 16 ст. Короче наша територія, яку теж можна деокупувати і створити санітарну зону з Європою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671502 вiд 2023-08-30 09:20:13У кацапів уразили завод «Красний крємній», що виробляє найбільші у світі мікросхеми.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671501 вiд 2023-08-30 07:11:00За даними на 24 червня 2022 року в авіаційних катастрофах, інцидентах та інших подіях постраждало 96 літаки типу Іл-76 --- «надійне» корито
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671500 вiд 2023-08-30 06:29:27toreo № 1671496 Настільки близько звук прольоту ракети я ще не чув.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671499 вiд 2023-08-30 06:13:36 цiлкoм пiдтримую - нaрeштi мoскaлi вiдчують нa влaснiй шкурi, щo тaкe нe спaти пiд звуки мoпeдiв.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671498 вiд 2023-08-30 06:10:30MYROSHNYKOV Проміжні підсумки: - ураження кількох ІЛ-76 у пскові - руйнування заводу мікроелектроніки у брянську - прильоти у тулі І це наші дрони ще продовжують літати на болотах. Можливі нові прильоти? Мені подобається, що бойова частина наших дронів стала більшою. Це видно з відео сьогоднішніх прильотів на росії. І це вже не тестові 3-10 кг по «москва-сіті». А ще мені подобається, що звук наших дронів чують громадяни сусідньої недокраїни. Нехай бояться, мразоти?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671497 вiд 2023-08-30 05:42:54? Псков «Горят два самолета на нашем аэродроме» Также по данным «Псковской губернии», огнем охвачена воинская часть 2-й бригады спецназа ГРУ.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671496 вiд 2023-08-30 05:15:53гучно над нашим селом. йр
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671495 вiд 2023-08-30 01:43:55Тула теж танцює
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671494 вiд 2023-08-30 01:40:14Не тільки гарний день, а і ніч… І не тільки в тенісі? … Отігуд!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671493 вiд 2023-08-30 01:37:422 Batyj№ 1671492А хто в цьому сумнівається? Наталка і Наталка.