🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1993.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671332 вiд 2023-08-27 18:09:54

пробегавший
№ 1671322

якщо маєш посилання, напиши.

я знаходив, що рахували журналісти ввс.

«У співпраці з «Медіазоною» і представниками російської громадськості BBC зіставила та перевірила випадки смерті, про які згадували місцеві чиновники, ЗМІ або родичі у соцмережах.

Вони стежили за появою нових імен на військових меморіалах по всій країні, а волонтери фотографували нові могили, завдяки чому кожна підтверджена смерть отримувала ім'я…»

вони ж пишуть, що ʼ За оцінками Міноборони України, втрати Росії становлять понад 200 тисяч – але сюди входять і загиблі, і поранені. ʼ

тобто, наші дані вважаються такими, які враховують загальн санвтрати, а не кіа. хоча наш гшу, здається, ніколи не пояснив, що мається на увазі під «ліквідовано».

проект ввс станом, здається, на червень ц. р. підтвердив загибель 25 тис кацапів:

«Це - лише двоє з 25 тисяч загиблих військових, яких ідентифіковали ВВС, незалежна російська медіа-організація «Медіазона» та команда волонтерів з використанням інформації з офіційних звітів, газет, соціальних мереж, а також появи нових меморіалів і могил.»

проект, як і тг-канал горюшко, не рахує сєпарів.

вони ж пишуть, що «за оцінками британських спецслужб, було вбито від 40 тисяч до 60 тисяч військових.»
це станом на лютий 2023. тобто за рік б/д. і ці дані британців включають і лднрівців.

імхо, статистика втрат о/с кацапів (саме кацапів, без лднр) є одною з ключових для розуміння перспектив війни.

на мій дилетантський погляд, коли кацапи втратять тут вбитими більше 150 тис (може менше, може більше) за умови відсутності здобутків оперативного характеру, настрої в кацапії почнуть змінюватися швидше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671331 вiд 2023-08-27 17:36:55

Batyj
№ 1671325 вiд 2023-08-27 15:27:37

Бу вважає, що Бешикташ - сильна команда. Бу також нібито стверджує, що Бешикташ - це збірна Африки, отже на його думку африканці добре грають у футбол. Отже, Бу звеличує чорну расу і є ніким іншим, як нєгрорасиздом.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671330 вiд 2023-08-27 17:00:26

2 Pryvyd Zamku
№ 1671328
На скока? Или навсегда?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671329 вiд 2023-08-27 16:32:24

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1671328 вiд 2023-08-27 16:27:28

І відразу звільнити

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671328 вiд 2023-08-27 16:27:28

2 Batyj
№ 1671325
Пропоную дискваліфікувати!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671327 вiд 2023-08-27 15:38:39

З 24 лютого 2022 року російська армія втратила в Україні близько 260 820 осіб, за останню добу – 550.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.
https://lb.ua/society/2023/08/27/571986_rosiyska_armiya_zmenshilasya_shche_550.html

шо еще нах за горюшко? Нахуй эти вбросы? Кто тут нашему генштабу не доверяет? Може СБУ пора уже разобраться с провокатором?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671326 вiд 2023-08-27 15:28:52

это про расизьм..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671325 вiд 2023-08-27 15:27:37

и трорасизьм:

Головного тренера київського Динамо Мірчу Луческу звинуватили у расизмі, адже тренер висловися щодо африканських футболістів після першого матчу проти Бешикташу.
Мірча Луческу після гри заявив, що Динамо грало проти африканської збірної і це викликало бурхливу реакцію в турецькому клубі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671324 вiд 2023-08-27 15:22:59

Вагнер офіційно визнавав втрати вбитими 25-28к зк і прочей, ськіки з них в ті 30 потрапило

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671323 вiд 2023-08-27 15:12:43

Скажімо, здохло якесь поцило з глухої кацапської дєрєвні - хз, чи напишуть про це у соцмережах. Скоріше ні, аніж так.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671322 вiд 2023-08-27 15:03:05

2toreo
№ 1671320
Можу і помилятиися, но якийсь кацапський ресурс іденифікував >60 к дохлих кацапів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671321 вiд 2023-08-27 14:04:21

Дуже багато москалів нічого не пише в соцмережах. Або якщо пише, то в закритих від чужих очей акаунтах.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671320 вiд 2023-08-27 13:55:55

кількість хороших кацапів ідентифікованих на тг-каналі. горюшко., перевалила вчора за 30 тис.

горюшко - це своєрідний оryx, але призначений для підрахунку втрат живої сили ворога. ці втрати встановлюються через пошук некрологів у змі, соцмережах, які розміщують друзі, родичі, знайомі.

додавання достатньо оперативне, бо здохлі кацапи, які вносяться в ці дні, здохли відносно недавно, наприклад, зараз активненько йдуть серпневі.

імхо, корисний ресурс для приблизного оцінювання людських втрат з того боку, враховуючи, що майже про кожного здохлого кацапа хтось да напише де-небудь в соцмережах. хіба крім народав крайнєго сєвєра або яких-небудь вагнерів-зеків (хоча вагнерів багато також там).

в список не включають сєпарів із лднр. хоча їх загинуло, імхо, не менше, ніж кацапів.

якщо допустити, що 15-20% через якісь причини не попали в некрологи (наприклад, ще не ідентифіковані, або свіжознищені, або пропали безвісти), то можна припустити, що загальна кількість вбитих кацапів складає десь 40+ тис.
додати сюди ще стільки ж лднрівців.

загальна кількість втрат кацапів убитими можливо є десь 70-80 тис.

якщо додати 3-4 поранених на кожного дохлого, то приблизно виходимо на дані гшу про ліквідованих кацапів/сєпарів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671319 вiд 2023-08-27 12:49:42

Akela
№ 1671315 вiд 2023-08-27 10:52:31

Того, хто це розповідав і того, кому нібито дали по морді, вже нема з нами, а той, про кого розповідали (дуже непоганий письменник) ніби на старості літ став біснуватим кацапом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671318 вiд 2023-08-27 12:44:17

Хз щодо інших якостей Клімкіна, але він - людина з питомо кацапським прізвищем, яка мабуть що виросла у російськомовному середовищі - публічно завжди спілкується українською. Це свідчить на його користь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671317 вiд 2023-08-27 11:45:29

Абсолютно. Зранку трохи расизму не зашкодить ;)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671316 вiд 2023-08-27 11:36:44

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671312

Це надто расистськи звучить.
До того ж він британець.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671315 вiд 2023-08-27 10:52:31

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1671312
цитуючи одного кацапскького дисидента-письменника: «мог лі я в такой сітуації нє дать єму по мордє?» (с)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671314 вiд 2023-08-27 09:55:26

Щодо цигана пєті чорного, то він ще у 90-ті виступав по якихось заштатних клубах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671313 вiд 2023-08-27 09:52:22

У дімогандона була на сайті мобільна версія, а тепер кудись пропала. Чи хтось бачить?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671312 вiд 2023-08-27 09:46:41

дюбуа… дюбуа - це якесь нєгрило і водночас жабидло. Ну як його було не від3.143дити?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671311 вiд 2023-08-27 07:54:44

Геть
№ 1671276

один із ефектів війни в україні. юань шарпається, інвестори не поспішають інвестувати в кнр, бо зовнішня політика сі, мяко кажучи, своєрідна. підтримка кацапів трішки вилазить боком. ну і тайвань.

хотілося б сподіватися, що це все трохи протверезить китайське керівництво. хоча, не факт

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671310 вiд 2023-08-27 06:05:03

Не пизди, пєдрілка дурнувата :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671309 вiд 2023-08-27 05:45:45

А Лейзік виявляється розбирається в мужчінах. Ахтунг :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671308 вiд 2023-08-27 05:32:14

Народівся..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671307 вiд 2023-08-27 05:31:54

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1671301 вiд 2023-08-27 04:33:02

Ніфіга не станеться. Євро упало рекордно як платіжний інструмент. Але це не причина. Просто комуняки хочуть контроль, а креативна капіталістична система вміє генерувати гроші без принтера - без якого вони не уявляють своє існування. Плюс долар - гарантія безпеки на пенсії.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671306 вiд 2023-08-27 05:31:38

Петро Ченрний… гпродіамя … ясная поляна, росія..

Дальная гастроль табора из Закарпаття..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671305 вiд 2023-08-27 05:16:41

toreo
є 1671273 вiд 2023-08-26 22:56:27

але його ж дівчата мзс обрали дипломатичним секс символом


Клімкіна? Секс-символом? Але ж у нього нуль стиля, уйобіщна сільська зачіска та огидний мерзенний голос. Можливо він там король кунілінгусу чи ще щось таке?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671304 вiд 2023-08-27 05:13:07

ProstoVlizPobalakaty
№ 1671303

aлe тe щo Зe в тaкoму ж мoжуть звинувaчувaти - тeбe нe дивує? :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671303 вiд 2023-08-27 04:46:35

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1671302 вiд 2023-08-27 04:40:33

Я дивуюсь, чому Порошенка не звинувачують, що при ньому таке в посольствах відбувалось.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671302 вiд 2023-08-27 04:40:33

bubiko
№ 1671258

тo щo ти oписуєш скoрiшe сaмoдiяльнiсть пoслa чи кoнсулa, a нe вкaзiвкa Клiмкiнa…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671301 вiд 2023-08-27 04:33:02

Геть (Геть)
№ 1671276

https://www.bloomberg.com/opinion/articles/2023-04-23/dollar-may-fall-to-yuan-crypto-but-not-soon-niall-ferguson

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671300 вiд 2023-08-27 04:25:50

Fozzey
№ 1671299
дощ вірогідність 35%. Рекламу розповсюдили де могли.
Сам нажаль мабуть не встигну. Саме у понеділок 28-го везу групу українців на екскурсію в музей в інше місто, повернусь пізно ввечері.
Всім удачі. Може побачимось.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671299 вiд 2023-08-27 03:44:28

Дякую за
2 PEPSI
№ 1671298
Дякую за допомогу. Якщо буде злива ввечері - шансів на матч мало). Це ж вуличка. А температуру перебʼємо градусом)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671298 вiд 2023-08-27 03:06:07

Фоззі і ТНМК завтра дадуть концерт в Ульмі, дуже радий.
Правда саме у день концерту 28 серпня температура впаде з +30 до +13 (вдень!), і прогнозують дощ.
Але сподіваюсь матч відбудеться за будь якої погоди.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671297 вiд 2023-08-27 03:01:21

Видать Виталя давал уроки Усику по теме «Рельсоджеби та їх ефективність».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671296 вiд 2023-08-27 02:00:00

Нокаут засчитали технический..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671295 вiд 2023-08-27 01:39:03

Менеджери Дюбуа визнали удар під пояс як вирішальний.
Ну таке.

Бокс взагалі спорт для мерів :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671294 вiд 2023-08-27 01:37:24

Усик левша, и стоял в левосторонней стойке. А джеб - это удар без замаха не убойной рукой. В данном случае - правой.
Так убивaли из того что я видел тока Клычки. И называлось это - рельсоджеб.

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1671293 вiд 2023-08-27 01:34:25

2 Batyj
№ 1671291
Петро Чорний


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.