toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671332 вiд 2023-08-27 18:09:54пробегавший № 1671322 якщо маєш посилання, напиши. я знаходив, що рахували журналісти ввс. «У співпраці з «Медіазоною» і представниками російської громадськості BBC зіставила та перевірила випадки смерті, про які згадували місцеві чиновники, ЗМІ або родичі у соцмережах. Вони стежили за появою нових імен на військових меморіалах по всій країні, а волонтери фотографували нові могили, завдяки чому кожна підтверджена смерть отримувала ім'я…» вони ж пишуть, що ʼ За оцінками Міноборони України, втрати Росії становлять понад 200 тисяч – але сюди входять і загиблі, і поранені. ʼ тобто, наші дані вважаються такими, які враховують загальн санвтрати, а не кіа. хоча наш гшу, здається, ніколи не пояснив, що мається на увазі під «ліквідовано». проект ввс станом, здається, на червень ц. р. підтвердив загибель 25 тис кацапів: «Це - лише двоє з 25 тисяч загиблих військових, яких ідентифіковали ВВС, незалежна російська медіа-організація «Медіазона» та команда волонтерів з використанням інформації з офіційних звітів, газет, соціальних мереж, а також появи нових меморіалів і могил.» проект, як і тг-канал горюшко, не рахує сєпарів. вони ж пишуть, що «за оцінками британських спецслужб, було вбито від 40 тисяч до 60 тисяч військових.» це станом на лютий 2023. тобто за рік б/д. і ці дані британців включають і лднрівців. імхо, статистика втрат о/с кацапів (саме кацапів, без лднр) є одною з ключових для розуміння перспектив війни. на мій дилетантський погляд, коли кацапи втратять тут вбитими більше 150 тис (може менше, може більше) за умови відсутності здобутків оперативного характеру, настрої в кацапії почнуть змінюватися швидше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671331 вiд 2023-08-27 17:36:55Batyj № 1671325 вiд 2023-08-27 15:27:37 Бу вважає, що Бешикташ - сильна команда. Бу також нібито стверджує, що Бешикташ - це збірна Африки, отже на його думку африканці добре грають у футбол. Отже, Бу звеличує чорну расу і є ніким іншим, як нєгрорасиздом.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671330 вiд 2023-08-27 17:00:262 Pryvyd Zamku№ 1671328На скока? Или навсегда?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671329 вiд 2023-08-27 16:32:24Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1671328 вiд 2023-08-27 16:27:28 І відразу звільнити
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671328 вiд 2023-08-27 16:27:282 Batyj№ 1671325Пропоную дискваліфікувати!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671327 вiд 2023-08-27 15:38:39З 24 лютого 2022 року російська армія втратила в Україні близько 260 820 осіб, за останню добу – 550.Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.https://lb.ua/society/2023/08/27/571986_rosiyska_armiya_zmenshilasya_shche_550.htmlшо еще нах за горюшко? Нахуй эти вбросы? Кто тут нашему генштабу не доверяет? Може СБУ пора уже разобраться с провокатором?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671326 вiд 2023-08-27 15:28:52это про расизьм..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671325 вiд 2023-08-27 15:27:37и трорасизьм:Головного тренера київського Динамо Мірчу Луческу звинуватили у расизмі, адже тренер висловися щодо африканських футболістів після першого матчу проти Бешикташу.Мірча Луческу після гри заявив, що Динамо грало проти африканської збірної і це викликало бурхливу реакцію в турецькому клубі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671324 вiд 2023-08-27 15:22:59Вагнер офіційно визнавав втрати вбитими 25-28к зк і прочей, ськіки з них в ті 30 потрапило
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671323 вiд 2023-08-27 15:12:43Скажімо, здохло якесь поцило з глухої кацапської дєрєвні - хз, чи напишуть про це у соцмережах. Скоріше ні, аніж так.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671322 вiд 2023-08-27 15:03:052toreo № 1671320 Можу і помилятиися, но якийсь кацапський ресурс іденифікував >60 к дохлих кацапів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671321 вiд 2023-08-27 14:04:21Дуже багато москалів нічого не пише в соцмережах. Або якщо пише, то в закритих від чужих очей акаунтах.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671320 вiд 2023-08-27 13:55:55кількість хороших кацапів ідентифікованих на тг-каналі. горюшко., перевалила вчора за 30 тис. горюшко - це своєрідний оryx, але призначений для підрахунку втрат живої сили ворога. ці втрати встановлюються через пошук некрологів у змі, соцмережах, які розміщують друзі, родичі, знайомі. додавання достатньо оперативне, бо здохлі кацапи, які вносяться в ці дні, здохли відносно недавно, наприклад, зараз активненько йдуть серпневі. імхо, корисний ресурс для приблизного оцінювання людських втрат з того боку, враховуючи, що майже про кожного здохлого кацапа хтось да напише де-небудь в соцмережах. хіба крім народав крайнєго сєвєра або яких-небудь вагнерів-зеків (хоча вагнерів багато також там). в список не включають сєпарів із лднр. хоча їх загинуло, імхо, не менше, ніж кацапів. якщо допустити, що 15-20% через якісь причини не попали в некрологи (наприклад, ще не ідентифіковані, або свіжознищені, або пропали безвісти), то можна припустити, що загальна кількість вбитих кацапів складає десь 40+ тис. додати сюди ще стільки ж лднрівців. загальна кількість втрат кацапів убитими можливо є десь 70-80 тис. якщо додати 3-4 поранених на кожного дохлого, то приблизно виходимо на дані гшу про ліквідованих кацапів/сєпарів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671319 вiд 2023-08-27 12:49:42Akela № 1671315 вiд 2023-08-27 10:52:31 Того, хто це розповідав і того, кому нібито дали по морді, вже нема з нами, а той, про кого розповідали (дуже непоганий письменник) ніби на старості літ став біснуватим кацапом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671318 вiд 2023-08-27 12:44:17Хз щодо інших якостей Клімкіна, але він - людина з питомо кацапським прізвищем, яка мабуть що виросла у російськомовному середовищі - публічно завжди спілкується українською. Це свідчить на його користь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671317 вiд 2023-08-27 11:45:29Абсолютно. Зранку трохи расизму не зашкодить ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671316 вiд 2023-08-27 11:36:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671312 Це надто расистськи звучить. До того ж він британець.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671315 вiд 2023-08-27 10:52:312 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1671312цитуючи одного кацапскького дисидента-письменника: «мог лі я в такой сітуації нє дать єму по мордє?» (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671314 вiд 2023-08-27 09:55:26Щодо цигана пєті чорного, то він ще у 90-ті виступав по якихось заштатних клубах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671313 вiд 2023-08-27 09:52:22У дімогандона була на сайті мобільна версія, а тепер кудись пропала. Чи хтось бачить?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671312 вiд 2023-08-27 09:46:41дюбуа… дюбуа - це якесь нєгрило і водночас жабидло. Ну як його було не від3.143дити?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671311 вiд 2023-08-27 07:54:44Геть № 1671276 один із ефектів війни в україні. юань шарпається, інвестори не поспішають інвестувати в кнр, бо зовнішня політика сі, мяко кажучи, своєрідна. підтримка кацапів трішки вилазить боком. ну і тайвань. хотілося б сподіватися, що це все трохи протверезить китайське керівництво. хоча, не факт
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671310 вiд 2023-08-27 06:05:03Не пизди, пєдрілка дурнувата :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671309 вiд 2023-08-27 05:45:45А Лейзік виявляється розбирається в мужчінах. Ахтунг :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671308 вiд 2023-08-27 05:32:14Народівся..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671307 вiд 2023-08-27 05:31:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671301 вiд 2023-08-27 04:33:02 Ніфіга не станеться. Євро упало рекордно як платіжний інструмент. Але це не причина. Просто комуняки хочуть контроль, а креативна капіталістична система вміє генерувати гроші без принтера - без якого вони не уявляють своє існування. Плюс долар - гарантія безпеки на пенсії.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671306 вiд 2023-08-27 05:31:38Петро Ченрний… гпродіамя … ясная поляна, росія..Дальная гастроль табора из Закарпаття..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671305 вiд 2023-08-27 05:16:41toreo є 1671273 вiд 2023-08-26 22:56:27 але його ж дівчата мзс обрали дипломатичним секс символом … Клімкіна? Секс-символом? Але ж у нього нуль стиля, уйобіщна сільська зачіска та огидний мерзенний голос. Можливо він там король кунілінгусу чи ще щось таке?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671304 вiд 2023-08-27 05:13:07ProstoVlizPobalakaty № 1671303 aлe тe щo Зe в тaкoму ж мoжуть звинувaчувaти - тeбe нe дивує? :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671303 вiд 2023-08-27 04:46:35Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1671302 вiд 2023-08-27 04:40:33 Я дивуюсь, чому Порошенка не звинувачують, що при ньому таке в посольствах відбувалось.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671302 вiд 2023-08-27 04:40:33 bubiko № 1671258 тo щo ти oписуєш скoрiшe сaмoдiяльнiсть пoслa чи кoнсулa, a нe вкaзiвкa Клiмкiнa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671301 вiд 2023-08-27 04:33:02Геть (Геть) № 1671276 https://www.bloomberg.com/opinion/articles/2023-04-23/dollar-may-fall-to-yuan-crypto-but-not-soon-niall-ferguson
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671300 вiд 2023-08-27 04:25:50Fozzey № 1671299 дощ вірогідність 35%. Рекламу розповсюдили де могли. Сам нажаль мабуть не встигну. Саме у понеділок 28-го везу групу українців на екскурсію в музей в інше місто, повернусь пізно ввечері. Всім удачі. Може побачимось.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671299 вiд 2023-08-27 03:44:28Дякую за 2 PEPSI№ 1671298Дякую за допомогу. Якщо буде злива ввечері - шансів на матч мало). Це ж вуличка. А температуру перебʼємо градусом)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671298 вiд 2023-08-27 03:06:07Фоззі і ТНМК завтра дадуть концерт в Ульмі, дуже радий. Правда саме у день концерту 28 серпня температура впаде з +30 до +13 (вдень!), і прогнозують дощ. Але сподіваюсь матч відбудеться за будь якої погоди.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671297 вiд 2023-08-27 03:01:21Видать Виталя давал уроки Усику по теме «Рельсоджеби та їх ефективність».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671296 вiд 2023-08-27 02:00:00Нокаут засчитали технический..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671295 вiд 2023-08-27 01:39:03Менеджери Дюбуа визнали удар під пояс як вирішальний. Ну таке. Бокс взагалі спорт для мерів :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671294 вiд 2023-08-27 01:37:24Усик левша, и стоял в левосторонней стойке. А джеб - это удар без замаха не убойной рукой. В данном случае - правой. Так убивaли из того что я видел тока Клычки. И называлось это - рельсоджеб.
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671293 вiд 2023-08-27 01:34:252 Batyj№ 1671291Петро Чорний