Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671172 вiд 2023-08-24 23:58:392 Sauron№ 1671171а я б сказав розуму. вміння обіграти фінтами двох-трьох - то таке. а от стандарт - тренуються.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671171 вiд 2023-08-24 23:54:26Абсолютно точно це була наша найкраща гра цього року. Дуже неприємно, що програли, але дорікнути гравцям нічого. Грали на максимумі. С центром захисту - срака. Був шокований, коли португало-турок обігнав Сироту на 2-3 корпуси в забігу на 15м. :(( Ну і Сидор. Може зіграти здорово а може таке зробити, що хочеться битись головою об стіну. Також у нас критично не вистачає м'яса для боротьби на стандартах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671170 вiд 2023-08-24 23:50:25The American advice is based on the calculation that the surge of equipment the U. S. has funneled to Ukraine—more than $43 billion in weaponry has been committed over the years—is enough for this offensive and is unlikely to be repeated at anywhere near the same level in 2024. “We built up this mountain of steel for the counteroffensive. We can’t do that again, ” one former U. S. official said. “It doesn’t exist. ”
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671169 вiд 2023-08-24 23:39:50а у Лучески знов винуватий суддя. Ну да.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671168 вiд 2023-08-24 23:30:30Не дивитись сучасні серіалі, серед яких дохуя геніальних - це треба бути повною воксою. Молодец, дуже цільний образ персонажа.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671167 вiд 2023-08-24 23:29:19Це той самий хуй, якого турки купили під час війни та про якого Циганик волав, що турки безпринципні підари у зв'язку з купівлею. Нажаль, ця хуйня із чемпіонату хуйлостана спрацювала.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671166 вiд 2023-08-24 23:21:54Зайнутдінов шо третій гол забив, виявляється казах, о як
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671165 вiд 2023-08-24 23:20:26https://twitter.com/latiniano/status/1694653587618508852?s=20 Санду - молодець! Ми теж повинні не забувати про сусіда і вітати не менш красиво
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671164 вiд 2023-08-24 23:19:43Pryvyd Zamku (Привид Замку), Морозюк він же вроді цей во :) завершив грати, вроде
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671163 вiд 2023-08-24 23:17:51sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1671161 не, я такі серіали не дивлюсь. Я взагалі із серіалів бачив в дитинстві «Вечний зов» і оце пару років тому усю «Гру престолів» подивився :) А, ще був у дітей, вони мені Ведьмака показували - ну таке … книжка цікавіша.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671162 вiд 2023-08-24 23:12:582 Voxa№ 1671159Та чого ж в нападі не видно? Наші кутові - безпечні для суперника (на відміну від тих же турків). Ми маємо убойний штрафний в півколі карного - тобто практично пенальті, якщо на полі Морозюк - порожнеча. В захисті… Пропускаємо після кутового - очевидно, що награна комбінація, до якої ми не готові.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671161 вiд 2023-08-24 23:11:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1671150 Про гвардьолу - не перегібай? Ти точно дивився серіал що нетфлікс зняв про ман сіті коли гвардьола до них прийшов Та там схем гри мільйон…?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671160 вiд 2023-08-24 23:07:30Batyj № 1671153 вiд 2023-08-24 22:37:28 Якщо б молодий Андрій Шевченко потрапивши у Мілан думав, що його не треба навчати грати у футбол, то він не виріс би до рівня володаря «Золотого м'яча». Вчитись грати у футбол потрібно від ДЮСШ до кінця кар'єри. І тут важливо чому може навчити конкретний тренер, той конкретний набір гравців, який у нього є. Гвардіола, мабуть, може навчити будь-якого польового гравця будь-чому в футболі, питання лише у часі і необхідності це робити. А великим тренером його робить вміння навчити дуже хороших гравців якимось нюансам командної взаємодії та протидії супернику, про які тренери нижчого рівня знають лише в теорії, бо в них гравців такого рівня немає. В Динамо зараз один з двох варіантів - Луческу або в маразмі, і вже не вчить футболістів чомусь новому на практиці і в теорії, що могло б допомогти їм розвинутися командно та індивідуально або розрив між високим рівнем знань тренера та низьким рівнем підготовки гравців такий, що умовно він намагається вчити інтегралам тих, у кого з табличкою множення проблеми, і виходить якась дурня. Щоб зрозуміти, який варіант ближчий до реальності - треба тренування подивитись.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671159 вiд 2023-08-24 23:07:03а те шо команда погано навчана, так це видно і давно. Просто в нападів не так помітно, а в захисті пропущені голи. Чи Лупескі важко, чи ліньки, чи дійсно персонально склад такий слабий. Молодь, яка вже до речі не зовсім і молодь, повинна поруч з ким-то рости. А в нас це Сидор і прості Господи, Буяльскій :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671158 вiд 2023-08-24 23:00:13m1919(Київ - чемпіон!) № 1671157 ну це скоріше виключення, які підкреслюють правило. Або навпаки кажуть нам про те, шо це приклади гравців високого рівня, які працюють над собою весь час ігрової карьери. Хочеш більший контракт і довшу карьеру - вдосконалюйся. Оскал капіталізма :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671157 вiд 2023-08-24 22:56:502 Voxa№ 1671154Як памʼятаєш, Шева розповідав, що йому у Мілані підтягували гру головою.Ярмола під старість трохи розробив праву ногу.Тож навіть у гравців збірної рихтувати техніку не пізно.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671156 вiд 2023-08-24 22:53:22Всю команду треба вчити грати у футбол. Не в сенсі обробки мʼяча, в сенсі тактичних навичок. Це те, чим Лобановський займався постійно.А ще він вбивав у голови, що не можна ні на мить виключатися з гри.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671155 вiд 2023-08-24 22:52:172 Batyj№ 1671144Вважаєш, що він на тренуванні кидає м "яча, коммон плей, а сам до портвейну з хамоном?От я дурень. а я вважав, що відпрацьовують роботу у захисті. При стандартах, при високому пресингу, при багато ще чому. І роботу захисників в нападі (зазвичай центральні захисники це два стовпи, які працюють при кутових).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671154 вiд 2023-08-24 22:44:36Batyj, не, ну ми ж розумієм так, шо цей рівень вже приходять ті, хто в футбол вміють. І до команди рівня еврокубків вони як мінім років 10 по школам і підліткам чомусь вчились. Принаймі в футбол, про те шо ти кажеш, повинні вміти інакше б давно відсіялись. Я кажу про вже більш тонке налаштування. Хто де стоїть, хто куда біжить, кого старахуе і в яком випадку. і під яку ногу пас дає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671153 вiд 2023-08-24 22:37:28№ 1671150То и значит - обучать. Вратарей и защитеиков нада обучать. Иргать в футбол - водиться и забивать голы не нало обучать. Это как рисовать. Либо ты умеешь рисовать, лтбо нет. Если не, хер тебя научат. А игра вратаря и защитника - это мешать играть в футбол. Тут нада учить.. и можна научить. Не всех, конечно, но многих..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671152 вiд 2023-08-24 22:36:33заміна Волошина, як і потім Караваєва, правда в свинячий голос, можна пояснити бажанням оживити фланги. Але … короче кажучі Лупеска як старий кінь. Хоча нічейку сьогодні могли і повинні були втримать. Та і на початку турки не сильно бігли, теж видно за гостьовой нічією приїхали. А потім роздивились шо Сидор в центрі робе, ее думають, ні, тут і перемогти можна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671151 вiд 2023-08-24 22:30:27Дело не в том, что не на что, а в том, что ссут связываться с украинским клубом, шо не ясно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671150 вiд 2023-08-24 22:29:34Batyj, шо значить обучать? як мяч приймать чи бити по ньому - звісно ні, а все інше да. ну ти ж не думаєш шо Гвардіола на тренуванні кидає їм мяча і каже бігайте в задоволення, як нам в школі на фізре. Ясно шо відпрацьовують гру командою, і в нападі і в захисті. А як інакше?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671149 вiд 2023-08-24 22:27:41Лобзик иди нах. Ты вааще не пониманшт о чем речь..Покупать можно не тока за шраницей. А у Левого берега, например..А если нет, на что покупать то да, нада учить своих. Тока тренера защитников сначала надо найти. Как тренера вратарнй..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671148 вiд 2023-08-24 22:25:49Заміна Волошина на Діалло - очевидна помилка. Волошин був одним із найкращих, а Діалло зовсім не увійшов у гру.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671147 вiд 2023-08-24 22:25:45Гляньте статистику Зори--это и есть уровень ЧУ…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671146 вiд 2023-08-24 22:18:53Ебать, Гвардиолу, чувака в мощнейшем клубе и в благополучнейшей стране, сравнивать с нашим потрепанным цыганским табором, которое играет без своего стадиона, без своих фанов, не может покупать, кого захочет, даже по своим меркам, когда футболисты пребывают в разных степенях ахуения из-за того, что их страна в войне и в огне… Дядя, альо! Какие нахуй в сраку гвардиолы?? Какие блядь обученные матерые защитники?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671145 вiд 2023-08-24 22:16:46просто нада покупать защитников, которых не нужнл обучать игре обороне, оне уже должны быть обучены.. … Серьезно? Во время войны? Цыганик именно про это и именно про защитников и ныл полтайма. Что хуй кто сейчас в Киев поедет. Я вообще сука удивляюсь, что во время войны кто-то еще чего-то требует от наших клубов. Не обсираются позорно - и на том спасибо, учитывая все ебанутые реалии!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671144 вiд 2023-08-24 22:16:05Не представляю Гвардиолу, обучающего защитников, например..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671143 вiд 2023-08-24 22:14:40просто нада покупать защитников, которых не нужнл обучать игре обороне, оне уже должны быть обучены..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671142 вiд 2023-08-24 22:09:54Переважна більшість на полі - ще дуже й дуже молоді, дебіл плаксивий з дивану.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671141 вiд 2023-08-24 22:05:43справа не в персоналіях, не Сирота, Дячук чи Біловар тіки особисто винні в своїх помилках. Захисники просто не навчані грати в обороні. Тому кого там би не купили результат буде +\- той самий
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671140 вiд 2023-08-24 21:36:05https://censor.net/ua/resonance/3439422/stepan_hmara_na_pochatku_viyiny_my_stari_partyzany_vnochi_obhodyly_sviyi_kvartal_u_kyyevi_dyvylysya
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671139 вiд 2023-08-24 20:41:56Orange is a new black. Popov is a new Hacheridi
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671138 вiд 2023-08-24 20:29:10Славія забила Зорі. З кутового не втримали високого чувака Лукаш Мнясопуст головою забив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671137 вiд 2023-08-24 20:24:41Сідор молодець
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671136 вiд 2023-08-24 20:03:10не могли трусы или хотя бы гетры синие одеть..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671135 вiд 2023-08-24 19:24:11Бля, склад Бешикташа - це пиздець. Важко буде.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671134 вiд 2023-08-24 19:19:25William Hill: Dynamo Kiev v Besiktas 3.25 3.50 2.00
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671133 вiд 2023-08-24 19:07:10склад нормальний можна сказати лутший на сьогоднішній день, а лавка вганяє в депресію, як і рік та і два тому.