Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671092 вiд 2023-08-24 10:09:51sk (здалеку…) № 1671090 Появлялось два видео с заявлениями вагнеровцев о грядущей акции. Вот одно из них: https://t.me/truexanewsua/78840 На другом видео, чудак в маске дал команду всем вагнеровцам по чуркестану откапывать спрятанное оружие и боекомплекты. Верится с трудом, что они организуют что-то достойное.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671091 вiд 2023-08-24 09:56:52Героям слава!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671090 вiд 2023-08-24 09:42:52а ті «камандіри вагнєров» що заявляли що зараз на мск підуть. де вони? в хуйлостані модно різні заяви робити… то чоботи в індійському океані мини, то до ла-манша йти… країна-пиздаболів (бензоколонка - то політ-коректний комплімент що використовують політики) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671089 вiд 2023-08-24 09:41:19PEPSI (Merkury) № 1671082 був період коли я арєстович-фейгін слухав постійно.. потім перестав… десь за місяць-два до їх розвиру вирішив знову слухати що вони розказують і реально арєстович ніс якусь повну маячню, було видно що фейгін в ах-уйє від того що той несе… можливо моє сприйняття війни і подій навколо змінилось і після паузи їх діалоги виглядали «дико» … можливо на той момент вони вже «посварились» і некомфортно відчували себе «в ефірі» … арєстович себе «в ефірі» знайде завжди. зайшла його «зірка революційного алітика» в 2014-2015 - почав психологічні тренінги читати баришням 40+… з початком війни він знову на коні - «військовий експерт» … вчора включив його у фельдмана-романенко, він там розказав що зустріч з дугіним у москві - була коли він у гур працював, так що все сплановано, «брали на олівець» хто навколо дугіна крутився… він же ще й у «чорному квадраті» грав, в серіалах знімався…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671088 вiд 2023-08-24 09:37:30Слідком РФ порушив справу за фактом ліквідації Пригожина: неправильно експлуатував транспортний засіб :)))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671087 вiд 2023-08-24 09:34:14підтримую попередніх дописувачів!!! :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671086 вiд 2023-08-24 09:16:11Героям Слава! З Святом Незалежності! Удачі і наснаги усім українцям на фронтові в тилу!
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671085 вiд 2023-08-24 08:58:31З Днем Незалежності! Слава Україні!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671084 вiд 2023-08-24 06:52:45 Oднa з нaйбiльш вдaлих вeрсiй Дeржaвнoгo гiмну Укрaїни - Микитa Рубчeнкo
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671083 вiд 2023-08-24 06:52:07 Odna z najbil'sh vdalyh versij Derzhavnogo gimnu Ukrayiny - Mykyta Rubchenko
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671082 вiд 2023-08-24 06:46:48Арестович (майбутній президент україни) про розрив з Фейгіним: Фейгін: - У меня такие то условия. Арестович: - Не понял. Ти хто блять такой? Фейгін: - Ну, я то то, и то то. Арестович: - Без меня ти никто. Арривидерчи.
Stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671081 вiд 2023-08-24 06:40:04…москалеві вірити - себе не поважати… тому в смерть ні впгнера ні прігожіна не вірю…тримаймо стрій-допомагаймо чим можемо. Слава Україні!
Stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671080 вiд 2023-08-24 06:36:27З Днем Незалежності брати та сестри!!!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671079 вiд 2023-08-24 03:08:43МО РФ обвинило кота Гюнтера в крушении самолета. Оперативное видео показывает, как кот заходит на борт.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671078 вiд 2023-08-24 00:47:03Непоганий день!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671077 вiд 2023-08-24 00:22:00так чого ж в лошизмі, коли усі вони там знають хто його насправді. скажуть - путєн всєх пєрєіграл. тим кому зайде і так норм, а хто не повірить, той ще з більшою ненавистю піде убивать українців виміщуючи злобу на недосяжну владу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671076 вiд 2023-08-24 00:04:59Та навряд. Визнати що там руки наших - розписатися у власному лошизмі. Спишуть все на якихось техніків чи солярку хуйову чи ашипку пєлота.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671075 вiд 2023-08-23 23:56:39офіційна кацапська версія буде - терракт УкрСпецслужб. навіть ті хто там шось зараз пише про нєпростім і хуйла в інтернеті, слотнуть і «повірять». А рядові вагнера мовчки і радісно поїдуть на фронт під новім керівництвом.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671074 вiд 2023-08-23 23:40:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1671072 И такое тоже будет. В любом случае, наступит поляризация мнений.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671073 вiд 2023-08-23 23:33:16Biden: «There's not much that happens in Russia that Putin is not behind.» https://twitter.com/atrupar/status/1694446251519918247?t=l0k68ABgvxZ_9xCgJF7tLg&s=19 ----- снн з рейкінг ньюсом і коментарем байдена цікаво, хто ще буде піднімати питання про те що з хуйлом потрібно починати перемовини? до речі, де лука? це ж він сказав що переговорив з хуйлом і під гарантії безпеки від луки вагнерівці переміщаються в біларусь… :) а рус медія продовжували мочити прігожина весь час… тобто для москалів він вже ніхто. хоча ще весною був намбер 2 в президентських рейтингах. ну тобто у хуйла 80%, а у прігожина 5%. почьотноє второйє мєсто…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671072 вiд 2023-08-23 23:31:59Bobb [Останнi 20 месаг]№ 1671064 вiд 2023-08-23 23:06:16Можна подивитися і навпаки: Фуйло, як справжній чєкізд, приспало пильність ворога, а потім зненацька завдало смертельного удару. Чєкіздам і фанатам чєкізму, яких у кацапії дофуя, це має сподобатися.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671071 вiд 2023-08-23 23:30:41та зараз точно нвчого у тому хуйлостані не відбудеться.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671070 вiд 2023-08-23 23:29:02Bobb № 1671058 рос гвардєйцев ростова розстріляють нах згадають як вони прігожинців не зупинили у свій час :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671069 вiд 2023-08-23 23:25:50кажуть шойгу нарешті надіслав снаряди вагнеру
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671068 вiд 2023-08-23 23:22:02Думаю, что силовиков в Белгороде и Ростове поднимают чисто для «галочки». Хотят продемонстрировать бдительность, поскольку в прошлый раз проспали переворот.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671067 вiд 2023-08-23 23:15:14МВД и ФСБ Белгородской области подняты по тревоге. Ранее об этом же сообщали и в Ростовской области.
evpat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671066 вiд 2023-08-23 23:09:44№ 1671056Це так, тільки тоді, коли жаба впевена, що гадюка одна. А що, як що ні? Питання…№ 1671057Ну, у Монако, чи Майами - вже нияк, а на своєму острові, десь у Тихому океані - легко.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671065 вiд 2023-08-23 23:08:04VVV № 1671062 Кроме Беларуси у вагнеровцев были лагеря в Луганской области.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671064 вiд 2023-08-23 23:06:16«Путин давал гарантии Пригожину. Они продлились два месяца. Это значит что Путин больше не гарант слова». По словам источников, убийство Пригожина делегитимизирует статус Президента.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671063 вiд 2023-08-23 23:06:12Це не в мене треба питати)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671062 вiд 2023-08-23 23:05:23чому в ростові?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671061 вiд 2023-08-23 23:03:27‼️По тривозі в Ростові піднято всі силові служби — МВС, Росгвардія та інші, — росЗМІ https://t.me/operativnoZSU
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671060 вiд 2023-08-23 22:58:51Андрей Караулов: в последний момент на борт Пригожина загрузили «подарок» - в виде ящика дорогого вина.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671059 вiд 2023-08-23 22:58:43Bobb № 1671058не пам'ятаю хто казав, що пвк лисого хуя не з того боку йшло на москву. типу от с білорусі буде норм, жодних річок, жодних перепон.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671058 вiд 2023-08-23 22:57:04Полицейских и росгвардейцев Ростова собирают после инцидента с самолетом Евгения Пригожина, который вечером 23 августа рухнул в Тверской области. «По тревоге подняты все службы силовые — МВД, Росгвардия и прочие. <…> Вызывают из отпусков», — отметил источник в силовых структурах.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671057 вiд 2023-08-23 22:55:48evpat № 1671055 зараз такий світ, що хуй сховаєшся навіть в Африці. тим більше, з таким їблом, жодна пластика не візьме.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671056 вiд 2023-08-23 22:54:16evpat № 1671055 А нахуя хуйлу такі пріколи? Кожна поважаюча себе жаба краще замочить гадюку та й усе. Так жити спокійніше.
evpat [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671055 вiд 2023-08-23 22:48:16№ 1671052 Самолет был сбит, но, вангую, что пригожин и уткин сейчас, где-то в Африке или на островах, поднимают тост «За новую жизнь!» с новыми паспортами и больше в инфопространство они уже не выйдут.Так устроен мир, если договориться.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671054 вiд 2023-08-23 22:44:47Оперативные службы в Кремле получили видео с камер, как Е. Пригожин заходил на борт сбитого самолета. По Д. Уткину такая же информация, — росСМП
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1671053 вiд 2023-08-23 22:41:37❗️По итогам совета командиров ЧВК «Вагнер» будет опубликовано заявление — источник Readovka По данным Readovka, прямо в эти минуты проводится совет командиров ЧВК, на котором будут приняты решения по итогам подтвердившейся информации о гибели Евгения Пригожина и его замов в результате крушения бизнес-джета с номером RA-02795 в Тверской области. Также будет опубликовано видеообращение, где командиры ЧВК «Вагнер» выступят с групповым заявлением — это произойдет в ближайшее время. Как стало известно Readovka, существует уже давно разработанный утвержденный механизм действий на случай смерти бизнесмена и других командиров «Группы Вагнера».