🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 21.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750216 вiд 2026-06-18 00:57:08

LAZY
№ 1750215
не хвилюйся за «потужно розпочали». захист хуйовий у Англії.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750215 вiд 2026-06-18 00:53:51

Англія супер, кайф. Але бентежить, що аж занадто потужно почали, а я же розподіл сил на всю дистанцію, «піки форми» та усе це?

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750214 вiд 2026-06-18 00:39:50

поки була водна пауза
------
наче тихенько пізділ підписали. а то багато зливів було. вирішили до пт не чекати…

https://x.com/LionsOfZion_ORG/status/2067301672242606517?s=20
Peter Doocy: “A wise man once said, in January 2020: ‘Iran has never won a war, but has never lost a negotiation. ’”

President Trump: “Who said that? ”

Reporter: “Donald Trump. ”

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750213 вiд 2026-06-18 00:38:06

2 LAZY
№ 1750212
ну як «за один». 10 матчів за збірну не забиває…
анрі на фокс щось умнічав. про те що зараз крішті грає 9ку. а він все життя грав на іншій позиції. інстинкти не ті…
заб'є три в наступному матчі - будемо з анрі сперечатись…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750212 вiд 2026-06-18 00:32:18

2 Perfect Stranger
№ 1750191
Прям таки за один матч взяв і помер? Подивимось, що ти після Узбекистану співатимеш ;)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750211 вiд 2026-06-18 00:30:56

00.24 Відбій повітряної тривоги!
00.27 Оголошена повітряна тривога по всій Запорізькій області!

вчора чи позавчора так же було …

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750210 вiд 2026-06-18 00:29:31

2 Perfect Stranger
№ 1750209

Тобто 40+ «всьо», в 39- ще ні?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750209 вiд 2026-06-18 00:23:40

Мoдрiч тaкoж усьo…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750208 вiд 2026-06-18 00:22:34

2 sk
№ 1750205
ойнє… на 120 :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750207 вiд 2026-06-18 00:22:33

шо воротар витворяє

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750206 вiд 2026-06-18 00:22:22

Поки що це найкращий матч на цьому ЧС (з тих що я бачив)

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750205 вiд 2026-06-18 00:21:30

воротнік хорватів, думаю, подорожчав вже десь там на 20 міліонів :)

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750204 вiд 2026-06-18 00:19:02

ось на футбол 2.0 огляди роблять теж. і в аудіо-режимі коментують лайв
https://www.youtube.com/@Football2.0_UA

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750203 вiд 2026-06-18 00:15:27

от в таких позиціях як був белінгем, порти давали пас в центр «на зірку» …

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750202 вiд 2026-06-18 00:13:23

знову гол через штангу
цікаво хтось рахує скількі їх вже

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750201 вiд 2026-06-17 23:59:31

sk
№ 1750195

Та я гадав що фіфа забороняє свій контент викладати стороннім медіаплощадкам, але у мегого є свої короткі нарізки з матчів

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750200 вiд 2026-06-17 23:56:29

якось підозріло швидко працює ВАР на ЧМ.
раз-два і вже все.
А в евро чемпіонатах дивляться, шось там вирішують, передевляються.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750199 вiд 2026-06-17 23:55:49

OG
№ 1750196

Дійсно, дякую

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750198 вiд 2026-06-17 23:55:21

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що президент США Дональд Трамп під час саміту G7 виступив із закликом зайняти жорсткішу позицію щодо Росії, щоб Україна змогла повернути окуповані території.

Aбo Мaкрoн брeшe aбo Трaмп хoчe вiдiгрaтися зa Iрaн…

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750197 вiд 2026-06-17 23:51:37

Мессі 16
Мбаппе 14
Кейн 10
Роналду 8

Наразі, якщо розглядати лише тих, хто може ще додати…

А ось і 2:2!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750196 вiд 2026-06-17 23:49:02

2 klirik
№ 1750194

На Мегого, звісно.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750195 вiд 2026-06-17 23:48:51

2 klirik
№ 1750194
купа відео-оглядів на ютьюбі. 10 хв +- - і все ясно по матчу (жодного не дивився. тільки бачив що мені ютьюб підсовує) :)
я так теніс дивлюь чи формулу :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750194 вiд 2026-06-17 23:46:08

І тільки Рональду як лох печальний на фоні Мессі та Кейна.

А хто знає, де можна дивитися швидкі відеоогляди попередніх матчів?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750193 вiд 2026-06-17 23:44:15

кутові у них небезпечні

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750192 вiд 2026-06-17 23:43:01

Ну хто там питав, чим Кейн відповість??

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750191 вiд 2026-06-17 23:42:02

LAZY
№ 1750189

ну тaк, усьo блядь… пoмeр як грaвeць…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750190 вiд 2026-06-17 23:40:57

Росіяни демонтували пам'ятний знак жертвам політичних репресій ГУЛАГу на кладовищі селища Юр-Шор у Воркуті.

Адміністрація міста заявила, що перевірила архівні дані та встановила, що на кладовищі також були поховані учасники Організації українських націоналістів (ОУН) та Української повстанської армії (УПА). Після цього монумент знесли, заявивши, що він увічнює «нацистів та їхніх поплічників».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750189 вiд 2026-06-17 23:40:07

Perfect Stranger
№ 1750187

Що «усьо» блядь? Помер?

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750188 вiд 2026-06-17 23:36:34

2 Perfect Stranger
№ 1750187
sk (acer chromebook)

№ 1750185

Рoнaлдo усьo…

Ні фіга. Ще не усьо. Ще ЛЕГО продають.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750187 вiд 2026-06-17 23:33:28

sk (acer chromebook)
№ 1750185

Рoнaлдo усьo…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750186 вiд 2026-06-17 23:30:04

sk (acer chromebook) № 1750182
Та який він пісділовець, peace duke звичайний.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750185 вiд 2026-06-17 23:26:50

статистику по крішті підігнали за 1й тайм
--------
Cristiano Ronaldo's first half against Congo:

❌ 0 dribbles attempted
❌ 0 shots attempted
❌ 0 duels contested
❌ 0 fouls suffered
15 backward passes out of 16 attempted

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750184 вiд 2026-06-17 23:25:06

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1750183
дійсно. пробиваючий може «піруети» викручувати як хоче (ну ок, добре що заборонили повторно назад вібігати), а воротар - повинен стояти і дивитись на той «цирк» перед ударом…
якщо ноги не відірвав від «лєнточки» до удару - то ок
модріча, канєшно, «підловили» … не бачив чувака, тупо виносив м'яч, і тут - хуй-як! пенальті…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750183 вiд 2026-06-17 23:19:58

Правило пробиття пенальті треба якось модифікувати, щоб воротар мав право починати рух з лінії, коли нападник помітно міняє темп по ходу розбігу. Але по теперішнім правилам все чесно, Кейн мав право на повторний удар.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750182 вiд 2026-06-17 23:07:51

Трамп, 28.02.2026:  «Мы уничтожим их ракеты и сровняем их [иранскую баллистическую] ракетную промышленность с землёй. Она будет полностью испепелена».

Трамп, 17.06.2026:  «Ну, а что мне сделать? Я что, позволю Саудовской Аравии иметь [баллистические] ракеты, а им [Ирану] нельзя? Нет, оно так не работает».
--------
Che7 давно не заходив… думаю що ізраїльтам уху-йєває від цього пісділівця…

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750181 вiд 2026-06-17 22:59:19

Цього місяця Росія планує імпортувати бензин морем — через дефіцит, який спричинили українські атаки. Про це пише Reuters з посиланням на чотири джерела.
------
сподіваюсь що не допоможе :)
але… «чотири джерела» … колись писали «джерело в адміністрації президента». коли арєстович на якомусь стрімі сказав «так я і йєсть єто джерело», почали писати «два джерела»
якщо інформація супер-секретна - то її знають, ну… «три джерела» :)
про імпорт бензину - тут навіть «арєстовичей» не потрібно. щоб тобі в країну приезли «тенкер» з бензином, ти повинен це купити. на біржі
на «чорному ринку» підпільно «танкер» з «лівим» бензом… ну таке собі…
тому «джерела» - просто контракти на поставку, які, скоріш за все відкриті…
хіба що «бартер». продавали індусам санкційну нафту, тепер «повертайте борги»
може зе про це якраз з моді і розмовляв сьогодні :)
країна бензоколонка без бензину…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750180 вiд 2026-06-17 22:50:42

LAZY
№ 1750178 вiд 2026-06-17 22:12:09

Цікаво, чи хтось приймає ставки на те, що на груповому етапі матчів між європейськими збірними (4 з 72) буде менше ніж починаючи з 1/8 (на минулому ЧМ до речі їх було лише 3, в 11 була одна європейська команда (6 перемог європейців), і 2 матчі були без європейців).

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750179 вiд 2026-06-17 22:45:09

подивився 2й там португалії…
ну… по перше колір футболок у конго - супер-гуд :)
по друге. з урахуванням того що в команді зірок повинно бути 2-3-4 - то рональду там зайвий :)
решта команди повинна «носити рояль»
правда щось захисники портів зовсім ліниво назад повертались, коли конго в контру бігла
також кинулось в очі що при стандартах (навісах в штрафну), конго совсім рольду не крили… той сам собі бродив де-попало. м'яч все рівно йому не долітав…
ну і ці моменти коли партнери, заміть того щоб самим йобнути по воротах давали пас на рональду - підпиздець!
вангую що якщо рональду буде починати з банки і виходити на 60' хвилині - порти в 2х наступних матчах будуть вже вести 2-0

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750178 вiд 2026-06-17 22:12:09

2 PEPSI
№ 1750173
нарешті через годину грають 2 європейські збірні.

І що тут блядь хорошого?

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750177 вiд 2026-06-17 22:09:51

2 yagshamash
№ 1750087
Lazy,

Так само, як і щодо кацапів, похуй, що думають американці. Подібна бидломаса. Просто багатша. Єдине, що у великих містах є адекватні люди на відміну від тотального кацапобицтва на болотах.


Американцям похуй раша. Якщо я правильно зрозумів «кацапобицтва»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.