m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670892 вiд 2023-08-22 11:52:502 Voxa№ 1670865Може й погарячкував.Переглянув їх показники з прибутку - більше 12% від обороту.Хто б ще про організацію їхнього франчайзінгу і виплату зарплатні розказав.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670891 вiд 2023-08-22 11:40:02toreo № 1670889 вiд 2023-08-22 11:17:12 olma № 1670831 можливо з літаками буде інша історія але от танків нам точно обіцяли якісь там тищі-й-тищі… по факту приїхало набагато менше… знову це виглядає як іпсо гра - «хто моргне першим», chicken game в теорії ігор… нам знову обіцяють «вундерфавлю», але через пів-року, і тепер ми чекаємо що хуйло учудить у відповідь… штати «програли» війну у в'єтнами не тому що армія «ослабла», просто різко зрости протестні настрої… і в країнах де є справжні вибори, політики вирішили «звертати вудочки», і не битись головою об стіну наступні *** років… в хуйлостану такого немає. хуйло буде китати всі можливі ресурси поки «друг валшебнік» не принесе квиток на концерт кобзона…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670890 вiд 2023-08-22 11:19:42Відео з Роботиного, де наші евакуюють місцевих - це розйоб. Важко дивитись без сліз. Воїни 47 бригади з боєм увійшли у Роботине, — повідомила заступниця МО України. На відео — кадри евакуації цивільного населення з Роботиного.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670889 вiд 2023-08-22 11:17:12olma № 1670831 чому стопятсот? наші озвучували цифру десь близько 120 літаків. та і навіть 50, імхо, наведуть шороху. кацапи зараз фактично безкарно застосовують авіацію на лінії фронту, не залітаючи в зону наших ппо
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670888 вiд 2023-08-22 10:52:59Нам в дитинстві розповідали про фейкових героїв типу Покришкіна, Матросова і прочої пиздоти, а тут реальні герої творять дива кожен день. І багато хто гине або отримує каліцтво. :(((
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670887 вiд 2023-08-22 10:43:34 Дуже цікава розповідь від хлопця з 3-ї штурмової. І репортаж зроблено супер! Підписався на канал.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670886 вiд 2023-08-22 10:43:04Це точно :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670885 вiд 2023-08-22 10:41:31Коли-небудь Фуйлу і справді настане пєсда, але ніхто не повірить - бо вже скільки разів повідомляли.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670884 вiд 2023-08-22 09:56:00О боже, знову? Це вже 100500 раз з 2014 року Як показує практика такі гондони так просто цей світ не залишають
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670883 вiд 2023-08-22 09:55:312 Batyj№ 1670881Ти ці казки або не читай, або не тягни сюди. Ну їйбо, як мала дитина…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670882 вiд 2023-08-22 09:55:01Batyj № 1670881 ---- Так що борщ не варити? Бо коли Х-йло ласти склеїть, то напевно будуть пригощати за дурно? https://www.washingtonpost.com/dc-md-va/2022/04/23/free-borscht-dc-restaurant/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670881 вiд 2023-08-22 09:40:4922. 08. 2023Різке погіршення стану здоровʼя президента РФ Путіна. Патрушев збирає Раду безпеки РФ в складі постійних членів. Путіна перевозять з резиденції на Валдаї в Москву.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670880 вiд 2023-08-22 09:26:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1670869 з приводу «схематозів» цікава штука. часто (раніше) казали що українці - не дуже підприємлива нація, чи недостатньо інноваційна… але, якщо подивитись як зараз розвиваються події, то там де держава не «регулювала» бізнеси, у нас з'явились аналоги світових сервісів, які їм зовсім не поступаються, таксі уклон, нова пошта, розетка… і от тепер держава хоче там щось «підрегулювати», щоб «покращити» роботу бізнесу… до речі по таксі щось там приймали якісь «вводні» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670879 вiд 2023-08-22 09:14:45Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670876 вiд 2023-08-22 08:31:58 PEPSI (Mercury) [Останнi 20 месаг] № 1670845 вiд 2023-08-21 20:44:31 якби ви знали скільки ютьюб платить за мільйон переглядів, то й самі б організували стрім і запросили до себе арєстовича :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670878 вiд 2023-08-22 09:06:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670877 вiд 2023-08-22 08:33:28 olma [Останнi 20 месаг] № 1670850 колись давненько… між 2014 і 2020 (коли зірка арєстовича майже згасла після «спалаху» під час революції гідності), його запросив до себе скрипін, і вони там години 2 розмовляли про життя арєстовича… там були й питання про візит до дугіна і дружбу з корчинським (участь арєстовича у братстві) … поціновувачі таланту арєстовича, думаю, можуть знайти і послухати… взагалі, є такий тип людей - «артисти». вони живуть у віртуальній реальності. самі собі видумують «життєві сюжети», і свою участь у тих сюжетах аналізувати сказане - таке собі… ну, як приклад, лукашеску багато чого розказує, але аналізувати немає сенсу, постійно якісь «віртуальні нісенітниці», при чому постійно одні протирічять іншим…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670877 вiд 2023-08-22 08:33:28olma [Останнi 20 месаг]№ 1670850 вiд 2023-08-21 21:40:41Вже ж сказали - бил на заданії, сідєл у засадє. Але кому засадив, чи самому засадили - невідомо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670876 вiд 2023-08-22 08:31:58PEPSI (Mercury) [Останнi 20 месаг]№ 1670845 вiд 2023-08-21 20:44:31От ці фуєстовічі та фуєльдмани роблять програми російською мовою - а чи аналізували вони, звідки їх дивляться? Якщо там з кацапії, припустимо, 5% переглядів від загального обсягу - то може краще українською робити такі самі програми?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670875 вiд 2023-08-22 08:29:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1670872 вiд 2023-08-22 00:53:09Очевидно, з певного моменту для нових поховань запитуватимуть у родини (якщо вона є), чи не проти, щоб поховали там.
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670874 вiд 2023-08-22 01:32:49Три шахеда, совсім поруч. Ссукі Пожежа добряча :(
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670873 вiд 2023-08-22 01:17:282 Р “еть№ 1670871Дякую. Довго все це готувалося, а почалося з Олександра Караваєва)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670872 вiд 2023-08-22 00:53:09Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1670870 ну в тeбe думки звичaйнo гeйзeрoм. a спoкiйнo пoдумaти? 1. Питaння булo прo лoкaцiю. У бaгaтьoх крaїнaх є тaкi вiйськoвi пoхoвaння. В Укрaїнi прo цe гoвoрили вжe дaвнo. Я нe думaю щo будуть мaсoвi пeрeхoвувaння - мaбуть трeбa згoдa рoини. 2. Питaння булo дo знaючих. Якщo нe знaєш, тo нa тoму мoжнa зупинитися. 3. Яйкa пo 50 вжe тут oбгoвoрили рaнiшe - якщo тeбe жмe, тo пoскрoль.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670871 вiд 2023-08-22 00:33:31 Фоззі - респект!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670870 вiд 2023-08-22 00:10:432 Perfect Stranger№ 1670790а самому подумати, нє? як це фізично буде робитися? розкопувати могили по всієй країні, звозити останки туди. як рідні зможуть туди добиратися? Звичайно, підуть на зустріч «якщо рідні не проти». і буде черговий розпил бабла.Да, яйка по 17 досі не жмуть? Не хвилюйся, зепідари вже по 50 почали закупати. Бо неначасі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670869 вiд 2023-08-22 00:05:14sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1670867 так а хіба це схематоз? в бізнесі це частина негласного суспільного договора.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670868 вiд 2023-08-21 23:53:42пробегавший (пробегавший) № 1670864 ну якщo ти питaєш, тo мaбуть пoки нi :)
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670867 вiд 2023-08-21 23:51:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1670865 Думаю що схематоз з зп як в кожній ви конторі. Тільки там все «офіційно»
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670866 вiд 2023-08-21 23:50:18Чувак що грає на місці зіни в армії з нічого привіз 2 жовті собі в пішов відпочивати.. зміну випустили на останніх хвилинах…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670865 вiд 2023-08-21 23:41:50m1919(Київ - чемпіон!) № 1670861 за дужками теми, а який схематоз у НП? як на мене, з нуля створений бізнес, який кардинально змінив багато шо в країні. Нормальний бізнес, франшиза працює. Шо там не так?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670864 вiд 2023-08-21 23:37:542 перфект І як, трахають? Чи то у них пестощі перед сексом?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670863 вiд 2023-08-21 23:31:21пробегавший (пробегавший) № 1670862 Trahaty treba vsih hto pyzdyt' pry vladi.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670862 вiд 2023-08-21 23:23:28От цікава думка лейзіка.. Порох і порохоботи — лайно, але Свинарчука за контрабас військової техніки (sic! Контрабас запчастин яких у нас не було) з адміністрації погнали. І ще довго пригадували. А шурмі таки мабуть орден дадуть? Лейзік, це бізнес на крові, чи так склалося просто? Чи порохоботи шурму підставили?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670861 вiд 2023-08-21 23:17:522 Voxa№ 1670856У когось робота відновилася, хтось нову знаходить. В т. ч. переселенці. Зрозуміло, що не альо, але з поправкою на війну…А НП і Розетка початково схематозні. Якщо не згортаються, їх скарги данина народній традиції :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670860 вiд 2023-08-21 23:17:28Batyj № 1670830 цe трeбa тaк вмiти … :) Грiпeни взaгaлi нiхтo нe oбцяв, швeди щe сдaвнo кaзaли щo «нe дaмo». Aлe вoдa - кaмiнь тoчить… a щoдo Туркiв, тaк тo взaгaлi брeд прo aгeнтуру… йдe звичaйнa диплoмaтичнa грa, дe oднa стoрoнa хoчe пoкaзaти сeбe кoриснoю для другoї, oсoбливo кoли рeзультaт турeцькo-шeвцькoї iстoрiї пeрeдбaчувaний…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670859 вiд 2023-08-21 23:13:55Уточнение по сэс на окупованной территории Бізнес. Цензор робить висновок, що всі учасники процесу розуміли, що здійснюються платежі за електроенергію, яка була вироблена окупованими СЕС і не поставлена в енергомережу України, але не зупинили транзакції. Із розслідування Bihus. Info стало відомо, що майже всю суму, а саме 324 млн грн, з липня 2022 року по липень 2023 року отримали від ДП «Гарантований покупець» сонячні електростанції, які пов'язані з заступником голови Офісу президента Ростиславом Шурмою. https://www.depo.ua/ukr/politics/bratu-vplivovogo-chinovnika-bankovoi-zaplatili-324-mln-grn-za-nepostavlenu-elektroenergiyu-zmi-rozpovili-pro-skhemu-202308211451404
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670858 вiд 2023-08-21 23:08:48Музикальний рінг Нижче в кліпах показано перфектне знищення панцерного бронепідрозділу кацапів з двох ракурсів. В першому кліпі музика білий хіпхоп реп типа Емінема https://twitter.com/wolski_jaros/status/1693694068621025723 В другому безсмертна класична музика скрипічна типа рококо https://twitter.com/Baterial1/status/1693703332076953624
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670857 вiд 2023-08-21 23:08:392 Batyj№ 1670855Зʼясували. Всі мали на увазі одне й те ж.А перетнулися б за цим у житті з сокирами, уже б когось ховали :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670856 вiд 2023-08-21 23:06:23m1919(Київ - чемпіон!) № 1670854 та це так звісно. іншого виходу просто нема. тут тіки є одно але. Незнаю як там у вас в столицях (та думаю теж не алЬО, судячи з закликів схаменутись від НП чи Розетки), але в нас тут на перефірії все досить сумно по бізнесу та і взагілі. З мінусів чи нуля багато незадонатиш … а пенсіонери і бюджетніки шо дадуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670855 вiд 2023-08-21 22:56:282 m1919№ 1670848Не перелергивай. Я не призывал к отказу от донатов. А приводил примеры дерибана страны. Причем каждый день чото новое в этой обоасти. Вот щам у Брагинца, кажимь, прочитал про какого-то харьковского деятеля обладминистрации, тока не понял, военной или штатской, дык уже чернз год войны купил пару ресторанов на Лазурном берегу..Ездит во францию машиной служебной со служебевм шофером призывного возраста оформив его как волонтера..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670854 вiд 2023-08-21 22:49:312 Voxa№ 1670853Батий сказав те, що сказав.Якщо його можна розуміти і так, і так, то хуйня виходить.Зійдемось на тому, що «рук нє апускаєм!»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670853 вiд 2023-08-21 22:34:34m1919(Київ - чемпіон!) № 1670848 еее, я? може я звісно трохи не так зрозумів, можно перепитать Батия, але він каже: «поки ми збираєм на дрони, зелені мародери піздять гроші» на шо ти пропонуєш не звертати на цей піздінг уваги і збирать далі. Якшо з другою частиною я згоден, то з першою ні. і де я шо підміняю?