Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670852 вiд 2023-08-21 22:14:44Затем, рано утром, украинцы атаковали авиабазу «Сольцы-2» в Новогородской области Российской Федерации. Примерно в 600 км к северу от границы с Украиной, а затем - как сообщается - с помощью нескольких квадрокоптеров. Один из БПЛА попал в бомбардировщик Ту-22М-3 во время его дозаправки, что привело к пожару: по имеющимся данным, два бомбардировщика были взорваны, а третий получил настолько серьезные повреждения, что не подлежал восстановлению. По последним данным, погибли 6-7 человек (включая как минимум одного пилота и четырех членов экипажа), еще 11 получили ранения. По российским данным, противовоздушная оборона базы была ослаблена: все радары и ЗРК были выведены для усиления обороны Москвы и поэтому ограничились «несколькими автоматами Калашникова». Также были уничтожены четыре переоборудованные ракеты Х-22 и один топливозаправщик.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670851 вiд 2023-08-21 21:53:46Якби там не було. Контент є контент. Якщо Арестович збирає аудиторію, то він це як би його паспорт, і отмазка. Ось вчора прийшла сумна звістка, що на фронті загинув актор кіно Олексій Хільський. Він би теж міг відмазку зліпити, що він працівник української культури і більш корисним буде на театрально-кіношному попріщи, ніж на штурмових діях на Запоріжжі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670850 вiд 2023-08-21 21:40:41Зараз десь в мережі бачив відео, кажуть з каналу А. Бабченка, там де сидять на якійсь пресконференції молоді активісти 90-х Арестович, Корчинський, ідеолог Європиздоазійства Дугін і та інша не відома мені пиздота. Аферисти в стилі Крихітки Цахес https://www.facebook.com/andrij.bondar/posts/pfbid0BqiCkTL7VEFimYjGLZqydrgR2xD4vXc5b1ZMZJMTPmQDFRbYN7HgcVuayrmmMR7Cl
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670849 вiд 2023-08-21 21:29:25Voxa (м. Запоріжжя) № 1670841 ----- З Польщі до лінії фронту 1000 км. Це далекувато.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670848 вiд 2023-08-21 21:02:082 Voxa№ 1670842Ти не розумієш написане чи підмінюєш тему?Як відмова від донатів на зброю допоможе викоріненню злодіїв?
Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670847 вiд 2023-08-21 20:54:03PEPSI (Mercury) № 1670846 Так. Він - гондон. Розгортати не буду.
PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670846 вiд 2023-08-21 20:47:25Dimar № 1670844 А у тебе є якісь претензії до Арестовича?
PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670845 вiд 2023-08-21 20:44:31вам письмо от Арестовича: Променял Фейгина на Фельдмана (и Романенко в качестве торта на вишенке). Сегодня в 21.00 на канале «Альфа и Омега», на моем канале и на канале Юрия Романенко начнётся трансляция новой обзорной программы «Военный дневник», где логика будет той же самой, что и раньше - посмотреть на военно-политическую ситуацию вокруг Украины и в мире. Передача будет выходить по тем же понедельникам, средам и субботам, в 21.00.)
Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670844 вiд 2023-08-21 20:41:01Сподіваюсь, то був сарказм від Pepsi.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670843 вiд 2023-08-21 20:35:21а коли зараз Арестовіч всяку хуйню каже-пише-показує, він від кого на завданні?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670842 вiд 2023-08-21 20:32:46m1919(Київ - чемпіон!) № 1670836 тобто варіант шоб гроші не вкрали на яйцях\асфальті, а витратили на корисне, навіть не розглядаем? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670841 вiд 2023-08-21 20:28:56olma № 1670829 якшо озброення чіплять в Польщі, нашо аеродром тут? там вже в дозаправлять, шо там вже мелочиться :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670840 вiд 2023-08-21 20:26:23Dimar Ну, Люся тоді працював в ГУР України, був на завданні. Це цілком можливо так і було.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670839 вiд 2023-08-21 20:21:12Був мабуть у ті роки дрібний 3.143дунішко, якого крім дружини чи якихось інших родичів ніхто й не слухав. А виріс потужний 3.143дунище з 1,7 млн підписників ;)
Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670838 вiд 2023-08-21 20:07:24LAZY є 1670764 Sauron Геть Ебучая люся окончательно ебанулась. Тю. А ви шо, не бачили його виступ на «прес-конференції» про «роль Запада в украинскай аранжевай ревалюции»? Так, ще тоді це було - молоденький такий сидить у "президії - разом з корчинським й дугіним за одним столом!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670837 вiд 2023-08-21 19:57:032 toreo№ 1670817наші ж пхали послом у чехію гусєва. чехи не дали агреман.За що велика їм наша vděčnost
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670836 вiд 2023-08-21 19:51:142 Batyj№ 1670801От ти розумієш, що ти в останньому реченні хуйню написав?Якщо ми не збиратимемо на дрони через те, що хтось краде з бюджету, оті все одно з бюджету вкрадуть. Але на додачу десь наші хлопці ще й без дрона лишаться. Або будуть з дроном, якщо назбираємо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670835 вiд 2023-08-21 19:37:01Bobb № 1670834 це вже регулярна новина.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670834 вiд 2023-08-21 19:24:08Радио Свобода @SvobodaRadio Власти США призвали своих граждан немедленно покинуть Беларусь
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670833 вiд 2023-08-21 18:23:19У роботу запустили першу нитку магістрального водогону, яку почали будувати на третій день після підриву Каховської ГЕС. У понеділок, 21 серпня, було запущено першу нитку магістрального водогону на ділянці Інгулець — Кряжеве, який почали будувати на третій день після підриву росіянами Каховської ГЕС. Нова нитка водопроводу забезпечить водою чверть населення Кривого Рогу. Проєкт магістрального водогону складається з трьох ділянок загальною протяжністю майже 150 км. Попереду — запуск ще двох ділянок Марганець — Нікополь — Покров (довжина 40,9 км) і Запоріжжя — Томаківка — Марганець (76,7 км). Для запуску першої ланки вода з річки Інгулець подається насосною станцією в підземний трубопровід. Далі вода відкритим каналом потрапляє в Південне водосховище і подається жителям Кривого Рогу. Цей процес триватиме до 10 днів. Для прозорості будівництва на кожній ділянці залучені інженери-консультанти та незалежний технагляд. Роботи на будівництві водогону тривають цілодобово. Впровадженням проєкту займається Державне агентство відновлення за сприяння місцевої та обласної влади. У Мінвідновлення нагадують, що через підрив росіянами Каховської ГЕС, перебої з водопостачанням мають близько мільйона українців. У деяких населених пунктах воду підвозять цистернами, а питну воду люди купують у пляшках.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670832 вiд 2023-08-21 18:17:41Також Ігнат: 2-3 ескадрілʼї змінять перебіг війни.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670831 вiд 2023-08-21 18:13:29Речник ППО Ігнат каже, що нам мінімально треба стопісят Ф-16. Це звісно велика розкіш, шоб так на шару дали. Тож треба дуже багато працювати в організаторському плані. І вчити англійську мову 24/7
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670830 вiд 2023-08-21 18:12:50есть мнение:Перший реальний результат європейського турне Зеленського - прем’єр-міністр Крістерссон «Швеція поки не буде передавати Україні винищувачі, вони потрібні для власної оборони».Переговори з Туреччиною, яка не пускає Швецію в НАТО - це погана ідея. Агентурі РФ в черговий раз вдалось переграти Україну.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670829 вiд 2023-08-21 17:54:15Ті Ф-16, шо данці з нідерландцями дають, начебто в 2000-х змодернізовані. На них багато сучасного озброєння можна повісити. Їхні радари чують противника за 150 км! Треба працювати, вчити пілотів, персонал, управління польотами і все таке. Треба дуже багато працювати в плані використання літаків як ППО і як ударні для фронту, тобто складні схеми переміщення по аеродромах, де треба організувати там підвоз палива. Теоретично, спеціальні бомби і всякі ракети повітря----земля можна чіпляти десь в хабі в Польщі. А потім перелетіти на летовища десь ближче до русні, щоб робити бойові вильоти.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670828 вiд 2023-08-21 17:36:21Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Берлін виділив додатково 100 мільярдів євро на потреби Бундесверу. -------- до речі. а ті 100 ф-16 про які ігнат говорить, петріотів нам теж повинні видати на всі аеродроми базування ф-16? а ще краще ракети на 1к км. щоб якщо з хуйлостану щось прилетить - можна було у відповідь щось відправити… до речі давно не було чутно німців з їх таурасами на 500 км… чи як заговорили за ф-16 то німці вирішили що з літаками без ракет обійдемось?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670827 вiд 2023-08-21 16:48:30Enot № 1670822 вiд 2023-08-21 14:58:31 Ти хоч трохи думаєш перед написанням ахінеї, чи вона просто вільно у тебе тече? Який Ізраїль блядь пострадянська країна??
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670826 вiд 2023-08-21 16:34:07A few days ago, the Russian Navy was going to hold an exercise in Norway's EEZ. There was nothing much the Norwegian government could do. But - Norwegian fishermen there refused to leave. The Russians couldn't hold their exercise. ------- норвежськи рибалки - молодці. пам'ятаю коли служив у сєвєродвінську, там коли оголошували навчання (зазвичай це прибережна зона, де купа рибалок-одиначок на лодках), то ті зйобували аж бігом. якщо хтось «не заховався» - пвінічному флоту пох… стріляти будуть при б-яких обставинах…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670825 вiд 2023-08-21 16:32:53Шок!!! Сенсація!!! Якийсь хуй погано математику в школі вчив, чи калькулятор тицьнув не так, і, відповідно, десь в порядках цифр помилився на великій кількості. Батий, ти от ніколи хибодруків не робив і не робиш, навіть на обсілфі?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670824 вiд 2023-08-21 15:55:582 Vichny № 1670816https://focus.ua/economics/586965-pereplyunuli-minoborony-poselkovyj-sovet-na-volyni-planiroval-zakupit-yajca-po-50-griven-foto
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670823 вiд 2023-08-21 15:31:41Австралія в рамках найбільшої модернізації армії закупить крилаті ракети Tomahawk на 830 мільйонів доларів. Ці ракети є на озброєнні лише у США і Великобританії. ------------ в «дикі» часи кінця 19 початку 20го століття, розвинені країни світу витрачали ледь не під 10% свого ввп на армію… після 2х світових воєн, створення оон, хельсінських домовленостей і купи міжнародних угод, світ знову повертається в ті «дикі» часи… потрібно приймати міжнародні рішення що як тільки якийсь підарас переходить кордони іншої держави - йому на голови летять ті ж томагавки. телєрастія - пох, тому що західні медія пишуть по пів-мільйона жертв з двох сторін… а так томагавки відмінусуть пару десятків москалів - і все… він-він ситуація… і китайці б придазумались…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670822 вiд 2023-08-21 14:58:31Якщо є звинувачення, то імовірно є інформація що ізраїльська влада передала секретну інформацію Росії. Це цілком можливо - Ізраїль це великою мірою пострадянська країна з величезною кількістю російської агентури на всіх рівнях, починаючи з найвищого.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670821 вiд 2023-08-21 14:19:54Feodorit № 1670815 закид наших був що через зустрічі в рамштайні через ізраїль якась інфа зливається в хуйлостан… з таким же підходом можна сказати що б-яка країна може злити інфу. крім тих кого ти назвав, молдова, якщо у нас до сих пір йде чистка силовиків з хуйло-паспортами, то у молдован з цим порядок? катар, декілька країн африки… я б більше переживав що витік від них буде, або, наприклад, австрія-угорщина ж теж в «рамштайні» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670820 вiд 2023-08-21 14:08:02Почеттіно став на захист Мудрика після невдалого матчу з Вест Хемом Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував гру Михайла Мудрика у матчі другого туру АПЛ проти «Вест Хема» (1:3). – Він відіграв 45 хвилин. Я думаю, що він молодий гравець, якому ми маємо довіряти. Тренерам та команді потрібно вибудовувати стосунки з ним. У нього незвичайна якість та талант. Йому потрібен лише час, щоб налаштуватися на краще з командою та знайти спосіб виступати так, як ми очікуємо. У наших гравців є проблеми з реалізацією своїх моментів? Ні. Нічого подібного я не бачу, - сказав Почеттіно.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670819 вiд 2023-08-21 13:45:47Журналіст Володимир Звєров повідомив, що «Шахтар» хоче перехопити у «Сандерленда» гравця «Зорі» Назарія Русина.Новий головний тренер команди Патрік ван Леувен хоче грати за схемою 4-3-3 та використовувати колишнього футболіста «Динамо» на позиції лівого крайнього форварда.Головний тренер гірників особисто телефонував Русину.Шанси того, що донецький клуб перехопить Русина в англійського оцінюються як високі.Найближчими днями ситуація може просунутися.Русин працював під керівництвом ван Леувена у «Зорі».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670818 вiд 2023-08-21 13:42:56Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров оголосив склад команди, яка візьме участь у підготовчому зборі та кваліфікаційних матчах Євро-2024 проти Англії (9 вересня у Вроцлаві) та Італії (12 вересня в Мілані). В оголошеному переліку — 25 гравців. Ще п'ятеро виконавців увійшли до резервного списку. Склад національної збірної України Воротарі: Георгій Бущан («Динамо» Київ), Анатолій Трубін («Бенфіка» Лісабон, Португалія), Андрій Лунін («Реал» Мадрид, Іспанія). Захисники: Микола Матвієнко, Юхим Конопля (обидва — «Шахтар» Донецьк), Денис Попов, Олександр Тимчик (обидва — «Динамо» Київ), Віталій Миколенко («Евертон» Ліверпуль, Англія), Ілля Забарний («Борнмут», Англія), Сергій Кривцов («Інтер» Маямі, США), Богдан Михайліченко («Динамо» Загреб, Хорватія). Півзахисники: Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, Микола Шапаренко (усі — «Динамо» Київ), Тарас Степаненко, Олександр Зубков, Георгій Судаков, Єгор Назарина (усі — «Шахтар» Донецьк), Олександр Зінченко («Арсенал» Лондон, Англія), Віктор Циганков («Жирона», Іспанія), Михайло Мудрик («Челсі» Лондон, Англія). Нападники: Роман Яремчук («Брюгге», Бельгія), Артем Довбик («Жирона», Іспанія), Владислав Ванат («Динамо» Київ). Резервний список: Олександр Караваєв («Динамо» Київ), Олександр Сваток, Олександр Піхальонок (обидва — «Дніпро-1» Дніпро), Арсеній Батагов («Зоря» Луганськ), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670817 вiд 2023-08-21 12:34:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670806 наші ж пхали послом у чехію гусєва. чехи не дали агреман. ситуація не тривіальна, м. яко кажучи. враховуючи, що чехія є збройовим хабом для україни, очевидно, діяльність гусєва в укроборонпромі дала їм підстави
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670816 вiд 2023-08-21 11:35:26Batyj № 1670801 вiд 2023-08-21 07:06:36 Це неправда. По 510! А хліб - по 118 гривень кілограм!!!1
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670815 вiд 2023-08-21 11:32:42sk (здалеку…) № 1670813 а в тому рамшнайні є купа країн які хуйостан не визнали агресором і спокійно допомагають обходити санкції… Грузія зрозуміло. Туреччина можливо, але все ж таки допомагає нам зброєю. А які ще країни в цій «купі»?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670814 вiд 2023-08-21 11:31:04Думаєцца, що ізраїльський уряд зовсім не буде проти, якщо хасили не поїдуть до Умані. Хто точно буде проти - так це мешканці Умані, які на хасидах піднімають чимале бабло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670813 вiд 2023-08-21 11:23:19Batyj № 1670812 думаю що не через хасідів наші замутили цю тему. але, дійсно, виглядає «стрьомно». портніков в своєму суботньому політклубі аналізував це… всі аргументи з нашої строни - «дитячі» хасиди - у яких майже 100% американські паспорти виключення ізраїлю рамштайну, а в тому рамшнайні є купа країн які хуйостан не визнали агресором і спокійно допомагають обходити санкції… якщо копнути глибше - то у штатах велике про-ізраїльське лоббі… і якщо ми зайдемо сильно «далеко» - то хз як воно може повернутись… танки нам ніхто не давав поки штати підтвердили що нададуть абрамси… зараз ф-16 з'являються… теж після ок від штатів…