Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670812 вiд 2023-08-21 11:11:02наши дебилы из министерства закордонных справ угрожают Израилю запретом заезда в Умань. Казлы не понимают, что хасиды -то такие сектанты от иудаизма, что отрицают даже возможность существования государства Израиль. Оне там могут жить, но паспорта у них преимущественно американские.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670811 вiд 2023-08-21 10:43:23сіманьянша постить фоточку падіння нашого дрону «на сусідній вулиці» хммм. раніше вони постійно розказували про червоні лінії. щось давно вони їх не згадували… раніше вони й подумати про таке не могли, зараз - нова реальність… новини по ф-16 - супер тема але якщо згадати що було з танками. довго то обговорювали, потім різко «проравало» і майже кожна країна заявила що передасть нам *** танків… до того часу як вони приїхали - хуйлостан нарив бетонних укріплень і набудував «пірамідок» протитанкових… зараз ми мінімум за пів-року анонсуємо ф-16. як хуйлостан може підготуватись до такого? і якось непомітно пройшла новина що «згорів» ту - бомбардувальник… колись писали що їх хуйлостан зараз не виробляє. використовують те що з совка залишилось. гарний тренд. ще б пару міг-ів згоріло. ті що «десь там» злітають, а у нас тривога через них…
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670810 вiд 2023-08-21 10:40:49Сам шаурма, призватизував в Зп, поки був попередній мер, все до чого зумів дотягнутись. Оформив на брата. Посеред міста переробляють лігнін на тепло - вонь стоїть :(
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670809 вiд 2023-08-21 10:37:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670805 вiд 2023-08-21 08:59:34 Batyj [Останнi 20 месаг] № 1670800 Ну формально-юридично - да, енергосистема ж не роз'єднана. Тому якшо станція працює можуть і платить. Інша справа, шо фактично станція захоплена з перших днів і чи працює вона взагалі ніхто не зна. Навіть власники, про шо самі зізнаються. Шо не відміняє зальної тези, шо шаурма ватний підар в поганому значенні. І ще цікаво, а Ахмету гроші по тарифу платять? Формально в нього станцій там більше лишилось
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670808 вiд 2023-08-21 10:15:13+№ 1670805Цікаво, чи памʼятає широкий загал геєроїццкого папашу цих шурмів - а між тим це був знаний підарас.шУрмА - ето хвірма, а шурмА - ето хвірмА.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670807 вiд 2023-08-21 09:46:22а, нє, ето не для арміі, єто Волинська обл..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670806 вiд 2023-08-21 09:03:25«Чехія домагається, щоб Україна мала повноцінного посла в Празі, оскільки вже понад рік тому останній український посол у Чеській Республіці Євген Перебійніс обійняв посаду заступника міністра закордонних справ України».-------------------Чехи поводять себе стосовно України мабуть найпристойніше з усіх центральноєвропейських країн, а у нас і досі немає там справжньої послятини.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670805 вiд 2023-08-21 08:59:34Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1670800 вiд 2023-08-21 06:39:05«…сонячні станції під російською окупацією, співвласником яких є близьке оточення заступника керівника ОП Ростислава Шурми, отримували оплату за» зеленим тарифом «до літа 2023 р., хоча, імовірно, не мали звʼязку з обʼєднаною енергосистемою України».Слово «імовірно» трохи підкошує ці звинувачення. Але дані про те, була ця фуйня підключена чи ні, мають залишатися в енергосистемі - тому слід просто підняти ті старі журнали (логи).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670804 вiд 2023-08-21 08:52:41Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1670795 вiд 2023-08-21 02:43:09Думаю, що насправді там люди вже підібрані і чекають на самальоти, щоб почати фуярити кацапню.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670803 вiд 2023-08-21 08:18:16Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1670802 Ти вже Кліщіївку «звільнив» разом кацапським пропагандонами. Не набридло?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670802 вiд 2023-08-21 07:45:43At least two Russian Telegram Channels reporting Robotyne has fallen to Ukrainian Forces Sunday evening
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670801 вiд 2023-08-21 07:06:36Дерибан страны идет полным ходом..Яйца для армии уже не по 17 грн/шт, а по 50.., а вы собирайте тут на дроны..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670800 вiд 2023-08-21 06:39:05Облажался очередной высокопоставленный зеленожоп.. — Це не просто скандал і не просто корупція, а торгівля на крові і державна зрада. Так народна депутатка «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко прокоментувала інформацію про те, що фірми заступника голови ОП Шурми продають електроенергію росіянам, так ще й отримують за це кошти з бюджету за зеленим тарифом. https://www.5.ua/amp/polityka/tse-ne-prosto-skandal-i-ne-prosto-koruptsiia-a-torhivlia-na-krovi-i-derzhavna-zrada-herashchenko-pro-soniachni-stantsii-brata-yermaka-311934.html
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670799 вiд 2023-08-21 03:49:19LAZY № 1670797 вiд 2023-08-21 03:08:04 За Зе голосували 73% з 38% виборців (себто мінус молодь), які доперлися до виборчих дільниць. Я гадаю, що треба усім трохи загальмувати цю фігню до перемоги. Тьху, розквецав собі ногу об меблю, поки писав.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670798 вiд 2023-08-21 03:45:38Трохи голландського попу. Окрім Ф16, звісно: https://open.spotify.com/track/2FNwzESowVeqcFo17og2h5?si=AzOm_AztQyuvRLyWEEWaZw
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670797 вiд 2023-08-21 03:08:04Геть (Геть) № 1670793 вiд 2023-08-21 02:40:26 … Ну так цю нескладну ідею треба донести до цього пихатого довбойоба, який вигадав про себе хуйзна що. Це головний діагноз порохойобів - марення, що тільки вони рятують країну та планету, без них станеться неминучий піздець, всі інші тільки псують усе, 75% населення України - гандони та підараси і тільки паства сивочолого гетьмана здатна зробити диво.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670796 вiд 2023-08-21 02:59:18Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1670792 Та сам ржу блядь з цих развалів.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670795 вiд 2023-08-21 02:43:09Резніков запросив іноземних пілотів доєднатися до ініціативи Ф16. Як ще інженерів для наземних операцій підтримки наберуть, у кацапні загорить у сраці на пару місяців раніше.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670794 вiд 2023-08-21 02:41:19Срач - справжній український спорт. Саме тому Динамо не виграло Лігу Чемпіонів у 99му)). Окрім ляпів СаШо)))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670793 вiд 2023-08-21 02:40:26Блядь ви тут зовсім їбанулися? :) Воюють усі у однакових пропорціях, фігня робиться в однакових пропорціях усіма супортерами усіх партій. Ті, що при владі видніше, але у % усе однаково :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670792 вiд 2023-08-21 02:22:31LAZY № 1670791 нaгaдaлo :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670791 вiд 2023-08-21 02:13:36та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670782 вiд 2023-08-21 01:55:58 LAZY № 1670776 лейзік, сам стиль твого посланія, твої епітети, не кажучи вже про саму його суть, вказують на походження твоє з типового кацапського бидла … І ще одне. Ти собі, підар йобаний, заруби десь на чомусь - на носі, на прутні, на сраці, байдуже - в мені немає ані краплі кацапської крові, ані по батьку, ані по матері, ніде й ніколи, ні пів-відсотка, жодного шансу сука сторіччями не було, так що блядь я тобі при зустрічі, якщо вона раптово відбудеться, цю хуйню точно пригадаю. Якщо не забуду, звісно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670790 вiд 2023-08-21 02:12:07«Уряд прискорить терміни проєктування Національного військового меморіального кладовища. Прийняли документ, який врегульовує процедуру проєктування такого меморіального кладовища на території Гатненської громади Фастівського району Київської області.» щo скaжуть знaючi люди?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670789 вiд 2023-08-21 02:03:47А так подивимось, буде цікаво, якщо що :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670788 вiд 2023-08-21 02:03:24та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670787 вiд 2023-08-21 02:01:45 Нє, більше боюсь щоб ти в процесі не крякнув. Нахуя мені такий гріх на душу. Живи собі, дурню.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670787 вiд 2023-08-21 02:01:45лейзік, а не боїшся, що я тобі єбало набю, десь так при нагоді?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670786 вiд 2023-08-21 02:01:22 щoдo мaйбутньoї вiдбудoви крaїни: https://espreso.tv/navit-cherez-10-rokiv-ukraina-bude-bidnoyu-krainoyu-akademik-ella-libanova
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670785 вiд 2023-08-21 01:59:11та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670782 Тобі, тупорилий хуєсос, не про депутатів було написано, а про звичайних людей. Тупорила скотина, деградант на своєму домашньому гівношмурдяку. Йди нахуй, інфузорія.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670784 вiд 2023-08-21 01:58:41LAZY № 1670776 йoму вaртo булo би пoцiкaвитися якoю мoвoю рoзмoвляють в сiмї йoгo кумирa. мoжe б прoтвeрeзiв :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670783 вiд 2023-08-21 01:57:08 LAZY № 1670781 нe всe тaк oднoзнaчнo. з oднoї стoрoни eтичнi i мoрaльнi питaння, a з другoї є eкoнoмiкa i пoдaтки якi пoзвoляють плaтити вoїнaм. нaпeвнo трeбa мaти якийсь бaлaнс.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670782 вiд 2023-08-21 01:55:58LAZY № 1670776 лейзік, сам стиль твого посланія, твої епітети, не кажучи вже про саму його суть, вказують на походження твоє з типового кацапського бидла і сподіватись на твоє прозріння у мене немає жодного сподівання. але, на всякий випадок завдай собі питання і порівняй -скільки з 25 % «уберменшів» і скільки 73% зелених на фронті, зокрема з депутатів, скільки втікли за кордон і скільки порушили закон, і скільки … дурне ти є і ніколи мудрим не будеш.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670781 вiд 2023-08-21 01:47:59Це якесь їбуче космозоо. Всі ці висери як під копирку. Таке враження, що там якась секта. Навіть пишуть однаково. Шо автор хуячить три крапки через кожні три слова, що його істероїдні дописувачі. А ще згадується ось це: «психічно хвору людину можуть видати три крапки, якщо вона використовує короткі нескладні речення, що рясніють цим знаком пунктуації. Довгі й химерні речення, у яких замість інших знаків пунктуації людина активно використовує три крапки, також говорять про психічний розлад.» … Лиана Коваль Так прикро аж серце щимить… як бачу розваги - думаю що зі мною не так бо я того не розумію! А ще не розумію як ми терпимо крадіїв при владі ….. тримайтесь! (легко говорити) ….. не знаю як підтримати …але дуже хочеться …. Reply 2h Helena Żurawska Ви ще дуже культурно і стримано написали… Вірніше ще не все, що хотіли сказати… Теж рве…а далі …немає просто слів… … і такий там кожний третій коментарій. Єбанаріум.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670780 вiд 2023-08-21 01:40:55Про заміські комплекси, де нема місць - також йобаний булщіт. Люди спокійно собі їздять, якщо треба. Не знаю, нахуя й кому треба про це пиздіти. Каменти на фб у цього Костянтина - це адіще. Істеричні ридання та обмазування пик трагічним лайном. Нахуя взагалі так жити? І на що взагалі здатнє таке кодло плаксивих нитиків?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670779 вiд 2023-08-21 01:37:21*Гутман
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670778 вiд 2023-08-21 01:37:06А, не винороб, а засновник винарні! Генадій Йосипович Гутмвн, ось! Вінчік чудовий, до речі, Шато Чізай, сузий Мускат - просто блаженство!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670777 вiд 2023-08-21 01:23:45та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670774 вiд 2023-08-21 01:12:04 Трохи автор тойво… Про заміські комплекси, де за 5000 грн/доба нема номерів - не коментуватиму, бо самому не до того, щоб по ним катати, але то шо в Києві в центрі нема місць, де «салатик з'їсти і води випити» - то немилосердний піздьож. Отже і іншим твердженням автора віри нема
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670776 вiд 2023-08-21 01:23:09та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670732 вiд 2023-08-20 19:39:32 Ти блядь типовий, найтиповіший представник тих пихатіх вузьколобих 25-відсоткових порохойобів - самоназваних уберменшей, страждальців за долю країни, істероїдних рятівників вітчизни. Для тебе блядь новина, що в ЗСУ служать та гинуть люди усіх націй, віросповідань, яки мають різні прізвища - російських там дохуя!, тих, у кого рідна мова - російська? В армії не служать ті, хто голосував за Зеленського? Там блядь сука 100% симпатиків Пороха? Ти йобаний хуторянин, такі підараси, як ти, завжди просирали Україну, довбойоби, яки блядь не можуть зрозуміти, що всі люди безкінечно різні і в кожній політичній течії - і в тій що за Пороха і в тій що за Зелю - серед ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ є ДОХУЯ різних особистостей, і ти сука не маєш жодного права казати, що воюють виключно порохоботи, а ті, хто голосував за Зелю - всі шаройобяться по Львовах та Ужгородах. В одному окопі гинуть і Тарас і сука Ваня, і з Рівного і з Ізмаїлу, і російськомовний і україномовний. Чи може тобі показати відосики, як люди стоять на колінах та зустрічають труни в Одеській області, в селах біля Ізмаїлу, як ховають хлопців із найватнішого регіону країни, які загинули на фронті? Ти тупуватий довбень, вибачай, піздьож на рівні сільского шинку. Типовий просиратель України. Скільки вас таких вже було в історії. Тим не менш я, звісно, бажаю тобі, дурню, та усім твоїм рідним та дорогим людям, пережити цю йобану хуйню живими та цілими та побачити смерть хуйла та палаючий гівнокремль та розвал кацапстану. Щиросердно, чесно. Сподіваюсь, ми все це побачимо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670775 вiд 2023-08-21 01:19:12та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670773 Напевно так, листопад 2019. Вже була «зелена банда»? Але то було просто кайф, незважаючи, що Оболонь злила якось тупо Минтаю, 1:4. Останній матч Ковальця як тренера О. Після матчу він розповідав нам шо з тими гравцям, що є, складно, а тих кого він хоче, не купують, типовий Ковалець, карочє, любив він понити)) Ночівля в Ужгороді, де готель-пивоварня, Унґвар, здається, потім той матч, в перерві контрабандний Будвар, Золотий Фазан і Пілзнер Урквелл %) Після матчу афігенні туси по барам У., знайомства з чудовими людьми :) Ще ніч. На ранок - виїзд в Шато Чізай, фест молодого вина, першу бочку відкривав отой Золтан і головний винороб Шато Чізай з єврейським іменем-прізвищем, не пам'ятаю вже. Але круто все зробили, ми так норм надегустували винця гарного, ще й з собою у бокалі потім у пивному великому взяли, і пили по дорозі до ресто, а потім на вокзал, але з іншим вином))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670774 вiд 2023-08-21 01:12:04Konstantin Terletsky Вітаю, Панство… Цей допис буде злий та жорсткий… емоційним людям читати не рекомендовано… Пост про П’ятий Елемент буде завтра… але це не точно… Настрою нема писати про це… А самі розумієте, що цей елемент - ключовий…? А чому нема? А тому. Мій побратим зібрався провести коротку відпустку (5 діб) зі своєю коханою… Ну зібрався, то й зібрався… скажете ви… Такі да… але є одне «але» … Оскільки ця відпустка в нього за півтора роки тільки третя (перші дві також були по п’ять діб), вирішив він порадувати себе та свою жінку… провести пару діб в якомусь заміському комплексі… згадати молодість, так би мовити? Так ось. В ЖОДНОМУ КОМПЛЕКСІ… НЕМА ВІЛЬНИХ МІСЦЬ… Шукали разом… І не тільки під Києвом, а й під Чорниговом, й під Житомиром… НЕМА. БЛЯ. ВІЛЬНИХ. МІСЦЬ Ані за 2к за добу, ані за 5к… Знайшли аж за 12к… але, звісно, ми такі ціни не то що не потягнемо… западло такі гроші під час війни витрачати, навіть на таку святу справу…? Рожеві, сука, поні… відпочивають, мля.. від війни відпочивають… мать їх в душу так!!! І тут я згадав, коли тільки но повернувшись із Бахмута… я не міг найти вільне місце на гігантській парковці під одним із молов… поїсти хтів купити в супермаркеті… коли я півтори години виїзджав їз Києва… тому що п’ятниця (я і забув за цей «день звільнення Києва») … коли в середині дня в центрі Києва я не міг знайти вільного столика, щоб попити холодної водички та з’їсти салатика (було дуже жарко, а мені у справах потрібно було одну людину чекати біля години).., Я згадав це… А ще. Я. Згадав. Іще щось… ? Сон в калюжі із суцільною рідкої донбаської багнюці… ? Зловонний смрад дохлих «асвабадітєлєй», лежачих в одному з … https://www.facebook.com/profile.php?id=100089962748606
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670773 вiд 2023-08-21 00:54:58Vichny № 1670771 ну Золі Бабяк то вже з зеленою бандою прийшов, але прізвище теж, зовсім не мадярське. до нього Іштван Петрушка мером був.