та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670772 вiд 2023-08-21 00:51:00про Львів можу багато що розказати, але краще би Jen, він більш незалежний в даному питанні, а заодно, може й про КСВ, де той і як зараз
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670771 вiд 2023-08-21 00:45:38Нє, переплутав я щось. Не Іштван, а Золтан! Золтан Баб'як.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670770 вiд 2023-08-21 00:44:11 Aкiм Гaлiмoв пoмиляється… нaвязувaння рузькoгo мiрa пoчaлoся щe дo 1939… https://uk.wikipedia.org/wiki/Москвофільство
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670769 вiд 2023-08-21 00:38:11Vichny № 1670762 Там, до речі мер, з абсолютно мадярським іменем і прізвищем, Іштван хтось там… =============== Імя так, і навіть по батькові, печений мадяр, але прізвище зовсім не мадярське - Іштван Шимонович Петрушка :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670768 вiд 2023-08-21 00:33:38Григорчук ще й знущається… Роман ГРИГОРЧУК: «Ми граємо з топ-клубом, контролюючи м'яч»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670767 вiд 2023-08-21 00:28:16Він не їбанувся. Він дкже чітко знає як краще окешити власний піздьож. Про гнойного підара згоден, звісно ж
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670766 вiд 2023-08-21 00:23:55LAZY № 1670764 Отжеж гнойний підар. Це майже пряме виправдовування агресії. Куди СБУ дивиться?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670765 вiд 2023-08-21 00:16:04LAZY № 1670764 вiд 2023-08-21 00:09:17 Він давно їбанувся
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670764 вiд 2023-08-21 00:09:17Арестович: - Война будет продолжаться до тех пор, пока мы не примем необходимости заглянуть внутрь себя и изменить что-то в себе и своем отношении к миру. … Ебучая люся окончательно ебанулась.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670763 вiд 2023-08-20 23:50:06Перефразовуючи Митця: «Ужгород красівий як Ужгород, а Львів - як Львів!»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670762 вiд 2023-08-20 23:49:04 та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670760 вiд 2023-08-20 23:41:48 Дякую за екскурс і за роз'яснення. Люблю Закарпаття, незважаючи на всіх балог і мертвечуків. Як було супер декілька років тому на фестивалі молодого винатв Берегово, на Шато Чізай. Там, до речі мер, з абсолютно мадярським іменем і прізвищем, Іштван хтось там, нормально так перед публікою віщав українською, хоча акцент жахливий був %)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670761 вiд 2023-08-20 23:48:53щоб багато не говорити про Львів, краще подивись:
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670760 вiд 2023-08-20 23:41:48, промисловому і демократичному розвитку, тим більше, що тут опинилось багато гнаних з Галичини польською владою українських інтелігентів-патріотів. Вони почали пропагувати українство, створювати «Просвіту», зрештою створили Закарпатську Україну. Водночас, та демократія Масарикової республіки дозволила імігрантам з росії проводити русофільську політику, від будівництва православних церков, до комуністів у парламенті республіки. Після падіння Зак. України і анекції Закарпаття мадярами у 39-у почались масові репресії тих, і до цього невеликих патріотичних груп і осередків, були масові розстріли, багато втікли до Праги. Далі до осені 44-го мадярське правління, прихід «визволителів», очистка від «нежелательних елементов» як мадярів, так і залишків прихильників України, а в основному місцева інтелігенція мала достатньо часу для евакуації в Чехію, чи й далі. Практично совєтська армія в Ужгород зайшла у пусте від влади і війська місто, майже весь збудований за чехів адміністративний квартал з помешканнями для чиновників був вільний, в якому негайно заселились «освободітєлі» і їхні нащадки дотепер там проживають, і згадують как било хорошо. Українська мова в Ужгороді до кінця 80-х була рідкість, місцеве населення звезене з сіл для розбудови міста в 50-х роках між собою розмовляло на діалекті, але з україномовним співрозмовником переходила на якийсь дивний «руський язик» - ніби слова з телевізора, але наголоси зовсім інші. По селах і містечках розмовляли на закарпатському діалекті, при чому через три -чотири села він міг істотно відрізнятися, при цьому казали, що ми говоримо по «місцевому», але українцем себе ніхто не ідентифікував, хіба, що записом національнлсті у паспорті. Але то їм було все одно - за чехів - словак, за мадярів - мадяр, за москалів - як сказали … такий тут народ. був. з Україною прийшла поступово свідомість - в усякому разі діти 85 і далі років народження можуть говорити вдомв діалектом, але між собою і в побуті на 99% українською. В побуті всюди панує українська,.. щось забагато я пишу, краще спілкуватись вживу… щодо Львова - Львів то є Львів, і цим все сказано ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670759 вiд 2023-08-20 23:10:13 та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) Ну і багато русофільства чомусь, навіть серед місцевоуроджених. Чому так? Мадярів більшість місцевих будуть говорити з напрягом кацвпською, але ж ніяк не українською (звісно ж, є виключення) А по Львову… То шо сова там зробила «ваєннапалітічєскає учіліщє», то їм хуй помогло, підарам. Львів був, є і буде українським. Як і Ужгород, як і Одеса.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670758 вiд 2023-08-20 23:03:55Vichny Закарпаття і Львів це абсолютно різні в національній орієнтації регіони, хоч і дуже близькі географічно. В першому я народився, вчився у школі і вже скоро 40 років, як повернувся після армії і навчання у Львівській політехніці. Крім того, мої батьки родом з Галичини, доля закинула їх у Закарпаття після Сибіру, і мої дитячі роки, особливо в час літніх канікул, проходили в селі, біля Дрогобича, чи біля Самбора - в татовій родині чи маминій, що була виселена з Польщі в 45-м. Це я до того, що обидва регіони знаю добре, тим більше діти вчлись і залишились у Львові, з Галичини дружина, і майже вся наша родина. Тому я можу себе визначити, як закарпатець з галичанським духом. Тепер по суті - Закарпаття не мало й долі того патріотичного духу, що мала Галичина - тут панували практично весь час мадяри, міське населення, особливо інтелігенція складались в основному з мадярів і євреїв, або навпаки, як в Мукачеві н/д. Місцевий нарід, це забиті селяни, або омадярені містяни, що з власної ідентичності мали тільки грекокатолицьку церкву підпорядковану напряму Риму, але керовану Будапештом, де більшість священників були мадяронами (вихідці з місцевих, признаючі і поклоняючісь мадярській короні). Єдина час прозріння наступив після передачі Закарпаття Чехословаччині - це були золоті часи в економічнрму, промисловому і демократичному розвитку,
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670757 вiд 2023-08-20 22:58:01Vichny № 1670755 У Львoвi в цeнтрi зрoбили рoсiйськi шкoли, нaвкoлo яких гуртувaвся руззькiй мiр. Вoни i пoрoдили Явлiнскoгo, Ярмoльнiкa, Фрiдмaнa i т. д. Вжe вiзнiшe виниклo тoвaриствo Пушкiнa i Руззькiй Дoм… цe тa сaмa гiбриднa вiйнa. Ужгoрoд мiстeчкo пo-мeншe, тo й вплив сильнiший… нeдaрeмнo тo булa вoтчинa мeртвeрчукiв
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670756 вiд 2023-08-20 22:55:12Кадато давно я по заказу Черновецкого ездил в Ужгород оценить пригодность одного недоремонтированного здания, купленого местным директором отделения бака, для банка. Здание оказалось саманным домиком какого то цыгана. Под банк не проходило по всем параметрам, в том яичле сейсмоустойчивости. Но речь не об этом.Директор строительной контры, занимающейся ремонтом, оказался по совместительству владельцем местного строительного магазина и натуральным масквичем. Хвастался, что не знает ни одного языка, кроме русского и показывал мне мадьярский и румынский паспориа на свое имя.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670755 вiд 2023-08-20 22:06:43У Львові, до речі, подібна десь картина. Але там дохуя гебні понаїхавшої і їх нашадків. Підар сєрьожа кашкін (KSV) - яскравий приклад. А в більш провінційний Ужгород (без образ) наче не так масово сова засаджувала кацапоїдними
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670754 вiд 2023-08-20 22:04:39Санкції хуянкції.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670753 вiд 2023-08-20 22:04:25та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1670737 вiд 2023-08-20 20:22:53 Згоден, ти маєш більше фактів для порівняння, але ж я чув до війни шо місцеві перегукувались між собою кацапською. Чи то напівмадяри, чи просто западло «етім сєльськім язиком» розмовляти було, хз
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670752 вiд 2023-08-20 21:46:54Танкер Yannis P. с российской нефтью, который сломался в Балтийском море у побережья Германии, будет отремонтирован в Гданьске. Судно, следовавшее в Индию, остановилось из-за поломки двигателя возле острова Рюген. На борту судна находится приблизительно 100 тысяч тонн нефти. Топливо перегрузят у калининградского крулевецкого побережья, затем судно отбуксируют в Гданьск для ремонта.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670751 вiд 2023-08-20 21:44:30Ну oт хтo знoву нaлив Стeпaну? Люди якiсь бeз жaлю…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670750 вiд 2023-08-20 21:44:28Стерлінг - найкращий в Челсі сьогодні був. В 1му таймі просто розривав, в 2му - вже наївся.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670749 вiд 2023-08-20 21:43:32Scooter № 1670740 Його ігнорували в його 2й грі в Челсі, бо активно відкривався, а зараз він ховається від м'яча. Може його пиздять? :)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670748 вiд 2023-08-20 21:29:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 167074 яке ж ти гівно зелене
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670747 вiд 2023-08-20 21:13:22Дивлюся, кротівня теж цікаво гуляє.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670746 вiд 2023-08-20 21:09:27 З прeсс-кoнфeрeнцiї: - Чи ви гoтoвi oбмiняти тeритoрiї нa члeнствo в НAТO? - Тaк, гoтoвi oбмiняти Бeлгoрoд нa члeнствo в НAТO.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670745 вiд 2023-08-20 21:05:23 Чудoвa вiдпoвiдь всяким «джeрeлaм»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670744 вiд 2023-08-20 20:58:06olma № 1670733 a Нiдeрлaнди щe 42… цe вжe виглядaє дoсить сeрйoзнo
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670743 вiд 2023-08-20 20:55:502Olma - одна кацапська тушка
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670742 вiд 2023-08-20 20:55:49Стeпaну бiльшe нe нaливaти!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670741 вiд 2023-08-20 20:46:50Sauron № 1670739 нeпрaвдa - був мoмeнт кoли вiн рoзлючeнo вeрнувся в зaхист i вiдiбрaв мяч у супeрникa бo вжe нe булo сил дивитися нa бeрдaрний зaхист Чeлсi… прoстo Чeлсi нe йoгo кoмaндa. вoни нe знaють як йoгo викoристoвувaти…
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670740 вiд 2023-08-20 20:44:14Sauron № 1670739 Я дивитися лише другий тайм: Мудрика ігнорують. Всі атаки лише правим флангом де Стерлінг зіпсував все. Челсі-- це жах.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670739 вiд 2023-08-20 20:31:29На Мудрика неприємно дивитись. Ходить пішки 90% часу. Поведінка, як він вже чемпіон світу на пенсії, боять. Цікаво було б глянути скільки км він набігає, бо відчуття, в рази 2-3 менше ніж середній гравець.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670738 вiд 2023-08-20 20:23:09olma № 1670736 Фото справжне. Осінтери місцевість підтвердили. Так, в'єбали підарський ту22м
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670737 вiд 2023-08-20 20:22:53Vichny № 167073 ти чув там, де ти ходив, як турист, я зараз чую її всюди, і, напевно, маю більше фактів для порівняння. в місті народу стало в рази більше, бідних, як у перші місяці, що приходили за обідами і допомогою в центри підтримки біженців майже не видно, зато багате, нагле бидло, на кожному кроці і жодного!!! разу я не бачив, і не чув, щоб якийсь патруль їх перевіряв.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670736 вiд 2023-08-20 20:15:12А скажіть, оце фото типа з аеродрому в Сольцах, там щось горить, можливо резервуар з паливом, чи це постановочне фото, типа як у нас таке недавно щось робили для зовнішнього користування, чи реально наші влучили аж туди?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670735 вiд 2023-08-20 20:13:11Та ж не москаль, Справедливості ради, в Ужгороді кацапську я чув дохуя, шо до лютого 2022, шо до березня 2014. Та тм сам в курсі ж.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670734 вiд 2023-08-20 19:56:00завдяки якій було знято майже всі заслони для взяття Києва за три дні, і підписання акту капітуляції арахаміями, що повивозили наперед родини за кордон, а сотні тисяч, якщо не мільйони людей лишились своїх рідних хат, поневіряються по світу, дякуючи боневтіку, а винуваті в цьому порохоботи? не на часі? - на часі, суки, ще й як на часі! села Західної УКраїни мобілізовані, кожен день когось з Героїв ховають, в той же час по містах куча мажорів на АА, АІ, АЕ, ВХ і т. п., в місті чуєш москальську повсюди, особливо в місцях розваг. На фронті гинуть «порохойоби», а ці замість них приносять «руський мир». здохніть тварі зелені
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670733 вiд 2023-08-20 19:39:53Принц Данський (гамлет) дарує Україні аж 19 штук F-16