🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2007.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670772 вiд 2023-08-21 00:51:00

про Львів можу багато що розказати, але краще би Jen, він більш незалежний в даному питанні, а заодно, може й про КСВ, де той і як зараз

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670771 вiд 2023-08-21 00:45:38

Нє, переплутав я щось. Не Іштван, а Золтан! Золтан Баб'як.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670770 вiд 2023-08-21 00:44:11

Aкiм Гaлiмoв пoмиляється… нaвязувaння рузькoгo мiрa пoчaлoся щe дo 1939…

https://uk.wikipedia.org/wiki/Москвофільство

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670769 вiд 2023-08-21 00:38:11

Vichny
№ 1670762
Там, до речі мер, з абсолютно мадярським іменем і прізвищем, Іштван хтось там…
===============
Імя так, і навіть по батькові, печений мадяр, але прізвище зовсім не мадярське - Іштван Шимонович Петрушка :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670768 вiд 2023-08-21 00:33:38

Григорчук ще й знущається…

Роман ГРИГОРЧУК: «Ми граємо з топ-клубом, контролюючи м'яч»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670767 вiд 2023-08-21 00:28:16

Він не їбанувся.
Він дкже чітко знає як краще окешити власний піздьож.
Про гнойного підара згоден, звісно ж

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670766 вiд 2023-08-21 00:23:55

LAZY
№ 1670764

Отжеж гнойний підар.
Це майже пряме виправдовування агресії.
Куди СБУ дивиться?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670765 вiд 2023-08-21 00:16:04

LAZY
№ 1670764 вiд 2023-08-21 00:09:17

Він давно їбанувся

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670764 вiд 2023-08-21 00:09:17

Арестович: - Война будет продолжаться до тех пор, пока мы не примем необходимости заглянуть внутрь себя и изменить что-то в себе и своем отношении к миру.

Ебучая люся окончательно ебанулась.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670763 вiд 2023-08-20 23:50:06

Перефразовуючи Митця: «Ужгород красівий як Ужгород, а Львів - як Львів!»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670762 вiд 2023-08-20 23:49:04

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1670760 вiд 2023-08-20 23:41:48

Дякую за екскурс і за роз'яснення.
Люблю Закарпаття, незважаючи на всіх балог і мертвечуків.
Як було супер декілька років тому на фестивалі молодого винатв Берегово, на Шато Чізай. Там, до речі мер, з абсолютно мадярським іменем і прізвищем, Іштван хтось там, нормально так перед публікою віщав українською, хоча акцент жахливий був %)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670761 вiд 2023-08-20 23:48:53

щоб багато не говорити про Львів, краще подивись:



та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670760 вiд 2023-08-20 23:41:48

, промисловому і демократичному розвитку, тим більше, що тут опинилось багато гнаних з Галичини польською владою українських інтелігентів-патріотів. Вони почали пропагувати українство, створювати «Просвіту», зрештою створили Закарпатську Україну. Водночас, та демократія Масарикової республіки дозволила імігрантам з росії проводити русофільську політику, від будівництва православних церков, до комуністів у парламенті республіки.
Після падіння Зак. України і анекції Закарпаття мадярами у 39-у почались масові репресії тих, і до цього невеликих патріотичних груп і осередків,
були масові розстріли, багато втікли до Праги.
Далі до осені 44-го мадярське правління, прихід «визволителів», очистка від «нежелательних елементов» як мадярів, так і залишків прихильників України, а в основному місцева інтелігенція мала достатньо часу для евакуації в Чехію, чи й далі. Практично совєтська армія в Ужгород зайшла у пусте від влади і війська місто, майже весь збудований за чехів адміністративний квартал з помешканнями для чиновників був вільний, в якому негайно заселились «освободітєлі» і їхні нащадки дотепер там проживають, і згадують как било хорошо.
Українська мова в Ужгороді до кінця 80-х була рідкість, місцеве населення звезене з сіл для розбудови міста в 50-х роках між собою розмовляло на діалекті, але з україномовним співрозмовником переходила на якийсь дивний «руський язик» - ніби слова з телевізора, але наголоси зовсім інші. По селах і містечках розмовляли на закарпатському діалекті, при чому через три -чотири села він міг істотно відрізнятися, при цьому казали, що ми говоримо по «місцевому», але українцем себе ніхто не ідентифікував, хіба, що записом національнлсті у паспорті. Але то їм було все одно - за чехів - словак, за мадярів - мадяр, за москалів - як сказали …
такий тут народ. був. з Україною прийшла поступово свідомість - в усякому разі діти 85 і далі років народження можуть говорити вдомв діалектом, але між собою і в побуті на 99% українською. В побуті всюди панує українська,.. щось забагато я пишу, краще спілкуватись вживу…

щодо Львова - Львів то є Львів, і цим все сказано ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670759 вiд 2023-08-20 23:10:13

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)

Ну і багато русофільства чомусь, навіть серед місцевоуроджених. Чому так? Мадярів більшість місцевих будуть говорити з напрягом кацвпською, але ж ніяк не українською (звісно ж, є виключення)
А по Львову… То шо сова там зробила «ваєннапалітічєскає учіліщє», то їм хуй помогло, підарам.
Львів був, є і буде українським. Як і Ужгород, як і Одеса.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670758 вiд 2023-08-20 23:03:55

Vichny
Закарпаття і Львів це абсолютно різні в національній
орієнтації регіони, хоч і дуже близькі географічно. В першому я народився, вчився у школі і вже скоро 40 років, як повернувся після армії і навчання у Львівській політехніці. Крім того, мої батьки родом з Галичини, доля закинула їх у Закарпаття після Сибіру, і мої дитячі роки, особливо в час літніх канікул, проходили в селі, біля Дрогобича, чи біля Самбора - в татовій родині чи маминій, що була виселена з Польщі в 45-м. Це я до того, що обидва регіони знаю добре, тим більше діти вчлись і залишились у Львові, з Галичини дружина, і майже вся наша родина. Тому я можу себе визначити, як закарпатець з галичанським духом.
Тепер по суті - Закарпаття не мало й долі того патріотичного духу, що мала Галичина - тут панували практично весь час мадяри, міське населення, особливо інтелігенція складались в основному з мадярів і євреїв, або навпаки, як в Мукачеві н/д. Місцевий нарід, це забиті селяни, або омадярені містяни, що з власної ідентичності мали тільки грекокатолицьку церкву підпорядковану напряму Риму, але керовану Будапештом, де більшість священників були мадяронами (вихідці з місцевих, признаючі і поклоняючісь мадярській короні). Єдина час прозріння наступив після передачі Закарпаття Чехословаччині - це були золоті часи в економічнрму, промисловому і демократичному розвитку,

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670757 вiд 2023-08-20 22:58:01

Vichny
№ 1670755

У Львoвi в цeнтрi зрoбили рoсiйськi шкoли, нaвкoлo яких гуртувaвся руззькiй мiр. Вoни i пoрoдили Явлiнскoгo, Ярмoльнiкa, Фрiдмaнa i т. д.
Вжe вiзнiшe виниклo тoвaриствo Пушкiнa i Руззькiй Дoм… цe тa сaмa гiбриднa вiйнa.

Ужгoрoд мiстeчкo пo-мeншe, тo й вплив сильнiший… нeдaрeмнo тo булa вoтчинa мeртвeрчукiв

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670756 вiд 2023-08-20 22:55:12

Кадато давно я по заказу Черновецкого ездил в Ужгород оценить пригодность одного недоремонтированного здания, купленого местным директором отделения бака, для банка.
Здание оказалось саманным домиком какого то цыгана. Под банк не проходило по всем параметрам, в том яичле сейсмоустойчивости. Но речь не об этом.
Директор строительной контры, занимающейся ремонтом, оказался по совместительству владельцем местного строительного магазина и натуральным масквичем. Хвастался, что не знает ни одного языка, кроме русского и показывал мне мадьярский и румынский паспориа на свое имя.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670755 вiд 2023-08-20 22:06:43

У Львові, до речі, подібна десь картина.
Але там дохуя гебні понаїхавшої і їх нашадків.
Підар сєрьожа кашкін (KSV) - яскравий приклад.
А в більш провінційний Ужгород (без образ) наче не так масово сова засаджувала кацапоїдними

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670754 вiд 2023-08-20 22:04:39

Санкції хуянкції.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670753 вiд 2023-08-20 22:04:25

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1670737 вiд 2023-08-20 20:22:53

Згоден, ти маєш більше фактів для порівняння, але ж я чув до війни шо місцеві перегукувались між собою кацапською. Чи то напівмадяри, чи просто западло «етім сєльськім язиком» розмовляти було, хз

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670752 вiд 2023-08-20 21:46:54

Танкер Yannis P. с российской нефтью, который сломался в Балтийском море у побережья Германии, будет отремонтирован в Гданьске. Судно, следовавшее в Индию, остановилось из-за поломки двигателя возле острова Рюген. На борту судна находится приблизительно 100 тысяч тонн нефти. Топливо перегрузят у калининградского крулевецкого побережья, затем судно отбуксируют в Гданьск для ремонта.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670751 вiд 2023-08-20 21:44:30

Ну oт хтo знoву нaлив Стeпaну?

Люди якiсь бeз жaлю…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670750 вiд 2023-08-20 21:44:28

Стерлінг - найкращий в Челсі сьогодні був. В 1му таймі просто розривав, в 2му - вже наївся.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670749 вiд 2023-08-20 21:43:32

Scooter
№ 1670740

Його ігнорували в його 2й грі в Челсі, бо активно відкривався, а зараз він ховається від м'яча.
Може його пиздять? :)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670748 вiд 2023-08-20 21:29:17

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 167074
яке ж ти гівно зелене

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670747 вiд 2023-08-20 21:13:22

Дивлюся, кротівня теж цікаво гуляє.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670746 вiд 2023-08-20 21:09:27

З прeсс-кoнфeрeнцiї:

- Чи ви гoтoвi oбмiняти тeритoрiї нa члeнствo в НAТO?
- Тaк, гoтoвi oбмiняти Бeлгoрoд нa члeнствo в НAТO.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670745 вiд 2023-08-20 21:05:23

Чудoвa вiдпoвiдь всяким «джeрeлaм»



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670744 вiд 2023-08-20 20:58:06

olma
№ 1670733

a Нiдeрлaнди щe 42… цe вжe виглядaє дoсить сeрйoзнo

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670743 вiд 2023-08-20 20:55:50

2Olma
- одна кацапська тушка

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670742 вiд 2023-08-20 20:55:49

Стeпaну бiльшe нe нaливaти!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670741 вiд 2023-08-20 20:46:50

Sauron
№ 1670739

нeпрaвдa - був мoмeнт кoли вiн рoзлючeнo вeрнувся в зaхист i вiдiбрaв мяч у супeрникa бo вжe нe булo сил дивитися нa бeрдaрний зaхист Чeлсi… прoстo Чeлсi нe йoгo кoмaндa. вoни нe знaють як йoгo викoристoвувaти…

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670740 вiд 2023-08-20 20:44:14

Sauron
№ 1670739

Я дивитися лише другий тайм: Мудрика ігнорують. Всі атаки лише правим флангом де Стерлінг зіпсував все.
Челсі-- це жах.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670739 вiд 2023-08-20 20:31:29

На Мудрика неприємно дивитись.
Ходить пішки 90% часу.
Поведінка, як він вже чемпіон світу на пенсії, боять.
Цікаво було б глянути скільки км він набігає, бо відчуття, в рази 2-3 менше ніж середній гравець.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670738 вiд 2023-08-20 20:23:09

olma
№ 1670736

Фото справжне. Осінтери місцевість підтвердили. Так, в'єбали підарський ту22м

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670737 вiд 2023-08-20 20:22:53

Vichny
№ 167073
ти чув там, де ти ходив, як турист, я зараз чую її всюди, і, напевно, маю більше фактів для порівняння. в місті народу стало в рази більше, бідних, як у перші місяці, що приходили за обідами і допомогою в центри підтримки біженців майже не видно, зато багате, нагле бидло, на кожному кроці і жодного!!! разу я не бачив, і не чув, щоб якийсь патруль їх перевіряв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670736 вiд 2023-08-20 20:15:12

А скажіть, оце фото типа з аеродрому в Сольцах, там щось горить, можливо резервуар з паливом, чи це постановочне фото, типа як у нас таке недавно щось робили для зовнішнього користування, чи реально наші влучили аж туди?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670735 вiд 2023-08-20 20:13:11

Та ж не москаль,

Справедливості ради, в Ужгороді кацапську я чув дохуя, шо до лютого 2022, шо до березня 2014.

Та тм сам в курсі ж.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670734 вiд 2023-08-20 19:56:00

завдяки якій було знято майже всі заслони для взяття Києва за три дні, і підписання акту капітуляції арахаміями, що повивозили наперед родини за кордон, а сотні тисяч, якщо не мільйони людей лишились своїх рідних хат, поневіряються по світу, дякуючи боневтіку, а винуваті в цьому порохоботи? не на часі? - на часі, суки, ще й як на часі!
села Західної УКраїни мобілізовані, кожен день когось з Героїв ховають, в той же час по містах куча мажорів на АА, АІ, АЕ, ВХ і т. п., в місті чуєш москальську повсюди, особливо в місцях розваг. На фронті гинуть «порохойоби», а ці замість них приносять «руський мир». здохніть тварі зелені

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670733 вiд 2023-08-20 19:39:53

Принц Данський (гамлет) дарує Україні аж 19 штук F-16


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.