та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670732 вiд 2023-08-20 19:39:32LAZY є 1670659 Карочє це або порохойоби або підараси на кацапські гроші або порохойоби-підараси на кацапські гроші. ==================== лейзіку-дурнику, зарубай собі на носі раз і назавжди, скотино жирносрака - є Українці і не українці. Перші це ті, яких ти називаєш порохойоби-підараси, з них основна, якщо не стовідсоткова частка добровольців-патріотів, що пішли спочатку на Майдан, потім в АТО, далі в тероборону. Їх не показують і не називають їх імен в телемарафонах, їх стараються обісрати на кожному кроці, і зелені придурки, сприймають генерала Кривоноса, чи Марчука, чи Таню Чорновіл, чи Луценка, чи Барну, чи сотні-тисячі інших, як «порохойобів», а зелену засрань, завдяки якій було знято майже всі заслони для взяття Києва за три дні,
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670731 вiд 2023-08-20 19:35:17не був би Луческу таким консервативним то зіграв би проти Бешикташа в три центральні захисники. Попов в центрі як найдосвідченіший, зліва та праворуч відповідно Сирота та Дячук. Тимчик та Дубінчак крайні, в центрі Сидорчук, інсайди Шапаренко Ярмоленко. І скажу крамолу - можливо на гостьовий матч краще було б вийти без Буяльського, натомість з Беніто та Ванатом. Може з трьома центральними вигрібали б трохи менше..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670730 вiд 2023-08-20 19:24:17Щодо інших ліній, то від Шапаренка та Буяльського дуже мало користі. Якщо перший може ще набрати, то другого можливо варто вже відпускати кудись. А у нагрузку віддати Гармаша ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670729 вiд 2023-08-20 19:17:44Якщо дешеве ноунейм негрило розвалює весь центр захисту, то такий центр захисту справді треба у мішок і з моста у воду - бо від Бешикташа отримаємо 3-4.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670728 вiд 2023-08-20 19:11:19 центральних захисників нахуй. І Дячука, і Сироту, і Біловара. Безмозглі дуболоми. Реально треба купувати пару ЦЗ. І Попова на підміну. ------------------------ Продали Забарного і маєте …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670727 вiд 2023-08-20 19:07:34ну три голи це ж не 1 і не 2, Причом усі три Чморець забивав першим, заставляючи відігруватись. походу тут поправлять і поправлять. Як було в давньом анекдоті часів есересер, «тут усю систему мінять надо»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670726 вiд 2023-08-20 19:07:27И, что характерно, чиорцы могут найти на балканах мощного защитника за смешные денгьги, а Луческа делает вид, что их нет вааще.. ----------- Отож …
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670725 вiд 2023-08-20 19:06:34центральних захисників нахуй. І Дячука, і Сироту, і Біловара. Безмозглі дуболоми. Реально треба купувати пару ЦЗ. І Попова на підміну.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670724 вiд 2023-08-20 19:05:42знайденей невідомо де негр --------------------------- Знайдений в Африці…там в своїх природних умовах водяться.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670723 вiд 2023-08-20 19:04:48И, что характерно, чиорцы могут найти на балканах мощного защитника за смешные денгьги, а Луческа делает вид, что их нет вааще..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670722 вiд 2023-08-20 19:03:54Сирота розумний, але не біжить. Дячук біжить, але безбашний.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670721 вiд 2023-08-20 19:03:41мнда, виходе якийсь знайденей невідомо де негр но-нейм і робе клоунів с усього захисту Динамо шось рибиться не так.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670720 вiд 2023-08-20 18:57:28Жесть, чморцкий негр розвалив захист Динамо ---------------------------------------- Бо біжить.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670719 вiд 2023-08-20 18:56:03Жесть, чморцкий негр розвалив захист Динамо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670718 вiд 2023-08-20 18:54:46А я казав, тренер Григорчук - це з тих толкових чуків!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670717 вiд 2023-08-20 18:53:44Хз, Сетанта аплікейшен на телевізорі. Та, де АПЛ показують. ------------------- В мене на Волі дві з половиною Сетанти з АПЛ та Бундесом, але УПЛ немає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670716 вiд 2023-08-20 18:53:42Найс!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670715 вiд 2023-08-20 18:48:20Попов вилучився, Сирота вилучився. Ласкаво просимо, Крістіан Біловар :))))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670714 вiд 2023-08-20 18:46:11Valeriy № 1670691 вiд 2023-08-20 18:01:01 > На якій з цієї безлічи Сетант? Хз, Сетанта аплікейшен на телевізорі. Та, де АПЛ показують.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670713 вiд 2023-08-20 18:41:48Не Волошин.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670712 вiд 2023-08-20 18:40:01Волошин помиляється. Буде замінений.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670711 вiд 2023-08-20 18:35:05Бражко … напевно це добре.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670710 вiд 2023-08-20 18:30:04Бущан не дуже в формі. VVV № 1670667 вiд 2023-08-20 12:45:25 Спокуса. Вже райо валлекано керівництво заявило про підтримку України і засудження війни.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670709 вiд 2023-08-20 18:28:56Є варіант Біловара :) --------------------- Хто в команді в нас лошара? Вибираю Біловара!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670708 вiд 2023-08-20 18:26:20Освіжити фланги це правильне рішення.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670707 вiд 2023-08-20 18:25:392 Batyj№ 1670704Є варіант Біловара :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670706 вiд 2023-08-20 18:24:38Ванат - супер!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670705 вiд 2023-08-20 18:24:29ого, шось у лісі здохне - Сідор попав у ворота :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670704 вiд 2023-08-20 18:24:12В мешок и с моста - это про Дячука. Если Хачериди был не футболист, а просто легкоатлет из метателей, вышедший погонять мячик, то Дьячук даже не легкоатлет. Пока Луческа в каманде, будет ставить это недоразумение. Поэтому нехуй ловить..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670703 вiд 2023-08-20 18:22:45Винуватий Луческу, бо треба було ставити Бущана. Він вищий і має довші руки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670702 вiд 2023-08-20 18:21:42ну лошара в нас один - Дячук
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670701 вiд 2023-08-20 18:20:44Мухоморець і Григорчук це непогане комбо. Гра за такої жарищі досить прудка
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670700 вiд 2023-08-20 18:17:52І хто зараз лошара?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670699 вiд 2023-08-20 18:17:15Дячук все що можно -запоров
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670698 вiд 2023-08-20 18:15:50добре шо суддя лошара ----------------------------------- Добре шо суддя лошара, а не пєтушара?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670697 вiд 2023-08-20 18:13:09гол класний. добре шо суддя лошара і не побачив порушення на нашій половині перед гольовой атакой
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670696 вiд 2023-08-20 18:12:41Удар в дотик і вуаля.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670695 вiд 2023-08-20 18:11:27 Valeriy № 1670689 ну від'їмний рахунок якби каже, шо треба більш щільнише підходить до контролю мяча, особливо в чужій штрафній. Не втрачати. ----------------------------------------------- Щоб зовсім не втрачати м «яч, треба щоб жодний гравець суперника не вийшов на поле, бо якщо один гравець вийде на поле, то в нього буде імовірність забрати на якусь мить м» яч.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670694 вiд 2023-08-20 18:07:49Valeriy № 1670689 ну від'їмний рахунок якби каже, шо треба більш щільнише підходить до контролю мяча, особливо в чужій штрафній. Не втрачати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670693 вiд 2023-08-20 18:05:26в цьому році трави в серпні повно. Багато дощів. Все зелене стояїть. А зазвичай, да в серпні все вже жовте. Рік такий, аномальний.