🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2008.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670732 вiд 2023-08-20 19:39:32

LAZY
є 1670659
Карочє це або порохойоби або підараси на кацапські гроші або порохойоби-підараси на кацапські гроші.
====================
лейзіку-дурнику, зарубай собі на носі раз і назавжди, скотино жирносрака - є Українці і не українці. Перші це ті, яких ти називаєш порохойоби-підараси, з них основна, якщо не стовідсоткова частка добровольців-патріотів, що пішли спочатку на Майдан, потім в АТО, далі в тероборону. Їх не показують і не називають їх імен в телемарафонах, їх стараються обісрати на кожному кроці, і зелені придурки, сприймають генерала Кривоноса, чи Марчука, чи Таню Чорновіл, чи Луценка, чи Барну, чи сотні-тисячі інших, як «порохойобів», а зелену засрань, завдяки якій було знято майже всі заслони для взяття Києва за три дні,

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670731 вiд 2023-08-20 19:35:17

не був би Луческу таким консервативним то зіграв би проти Бешикташа в три центральні захисники.
Попов в центрі як найдосвідченіший, зліва та праворуч відповідно Сирота та Дячук.
Тимчик та Дубінчак крайні, в центрі Сидорчук, інсайди Шапаренко Ярмоленко.
І скажу крамолу - можливо на гостьовий матч краще було б вийти без Буяльського, натомість з Беніто та Ванатом.
Може з трьома центральними вигрібали б трохи менше..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670730 вiд 2023-08-20 19:24:17

Щодо інших ліній, то від Шапаренка та Буяльського дуже мало користі. Якщо перший може ще набрати, то другого можливо варто вже відпускати кудись. А у нагрузку віддати Гармаша ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670729 вiд 2023-08-20 19:17:44

Якщо дешеве ноунейм негрило розвалює весь центр захисту, то такий центр захисту справді треба у мішок і з моста у воду - бо від Бешикташа отримаємо 3-4.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670728 вiд 2023-08-20 19:11:19

центральних захисників нахуй. І Дячука, і Сироту, і Біловара. Безмозглі дуболоми.
Реально треба купувати пару ЦЗ. І Попова на підміну.
------------------------
Продали Забарного і маєте …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670727 вiд 2023-08-20 19:07:34

ну три голи це ж не 1 і не 2,
Причом усі три Чморець забивав першим, заставляючи відігруватись.

походу тут поправлять і поправлять.
Як було в давньом анекдоті часів есересер, «тут усю систему мінять надо»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670726 вiд 2023-08-20 19:07:27

И, что характерно, чиорцы могут найти на балканах мощного защитника за смешные денгьги, а Луческа делает вид, что их нет вааще..
-----------
Отож …

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670725 вiд 2023-08-20 19:06:34

центральних захисників нахуй. І Дячука, і Сироту, і Біловара. Безмозглі дуболоми.
Реально треба купувати пару ЦЗ. І Попова на підміну.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670724 вiд 2023-08-20 19:05:42

знайденей невідомо де негр
---------------------------
Знайдений в Африці…там в своїх природних умовах водяться.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670723 вiд 2023-08-20 19:04:48

И, что характерно, чиорцы могут найти на балканах мощного защитника за смешные денгьги, а Луческа делает вид, что их нет вааще..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670722 вiд 2023-08-20 19:03:54

Сирота розумний, але не біжить.
Дячук біжить, але безбашний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670721 вiд 2023-08-20 19:03:41

мнда, виходе якийсь знайденей невідомо де негр но-нейм і робе клоунів с усього захисту Динамо
шось рибиться не так.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670720 вiд 2023-08-20 18:57:28

Жесть, чморцкий негр розвалив захист Динамо
----------------------------------------
Бо біжить.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670719 вiд 2023-08-20 18:56:03

Жесть, чморцкий негр розвалив захист Динамо

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670718 вiд 2023-08-20 18:54:46

А я казав, тренер Григорчук - це з тих толкових чуків!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670717 вiд 2023-08-20 18:53:44

Хз, Сетанта аплікейшен на телевізорі.
Та, де АПЛ показують.
-------------------
В мене на Волі дві з половиною Сетанти з АПЛ та Бундесом, але УПЛ немає.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670716 вiд 2023-08-20 18:53:42

Найс!

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670715 вiд 2023-08-20 18:48:20

Попов вилучився, Сирота вилучився. Ласкаво просимо, Крістіан Біловар :))))

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670714 вiд 2023-08-20 18:46:11

Valeriy
№ 1670691 вiд 2023-08-20 18:01:01

> На якій з цієї безлічи Сетант?

Хз, Сетанта аплікейшен на телевізорі.
Та, де АПЛ показують.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670713 вiд 2023-08-20 18:41:48

Не Волошин.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670712 вiд 2023-08-20 18:40:01

Волошин помиляється. Буде замінений.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670711 вiд 2023-08-20 18:35:05

Бражко …
напевно це добре.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670710 вiд 2023-08-20 18:30:04

Бущан не дуже в формі.

VVV
№ 1670667 вiд 2023-08-20 12:45:25
Спокуса. Вже райо валлекано керівництво заявило про підтримку України і засудження війни.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670709 вiд 2023-08-20 18:28:56

Є варіант Біловара :)
---------------------
Хто в команді в нас лошара?
Вибираю Біловара!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670708 вiд 2023-08-20 18:26:20

Освіжити фланги це правильне рішення.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670707 вiд 2023-08-20 18:25:39

2 Batyj
№ 1670704
Є варіант Біловара :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670706 вiд 2023-08-20 18:24:38

Ванат - супер!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670705 вiд 2023-08-20 18:24:29

ого, шось у лісі здохне - Сідор попав у ворота :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670704 вiд 2023-08-20 18:24:12

В мешок и с моста - это про Дячука. Если Хачериди был не футболист, а просто легкоатлет из метателей, вышедший погонять мячик, то Дьячук даже не легкоатлет. Пока Луческа в каманде, будет ставить это недоразумение. Поэтому нехуй ловить..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670703 вiд 2023-08-20 18:22:45

Винуватий Луческу, бо треба було ставити Бущана.
Він вищий і має довші руки.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670702 вiд 2023-08-20 18:21:42

ну лошара в нас один - Дячук

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670701 вiд 2023-08-20 18:20:44

Мухоморець і Григорчук це непогане комбо. Гра за такої жарищі досить прудка

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670700 вiд 2023-08-20 18:17:52

І хто зараз лошара?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670699 вiд 2023-08-20 18:17:15

Дячук все що можно -запоров

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670698 вiд 2023-08-20 18:15:50

добре шо суддя лошара
-----------------------------------
Добре шо суддя лошара, а не пєтушара?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670697 вiд 2023-08-20 18:13:09

гол класний.

добре шо суддя лошара і не побачив порушення на нашій половині перед гольовой атакой

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670696 вiд 2023-08-20 18:12:41

Удар в дотик і вуаля.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670695 вiд 2023-08-20 18:11:27

Valeriy
№ 1670689
ну від'їмний рахунок якби каже, шо треба більш щільнише підходить до контролю мяча, особливо в чужій штрафній. Не втрачати.
-----------------------------------------------
Щоб зовсім не втрачати м «яч, треба щоб жодний гравець суперника не вийшов на поле, бо якщо один гравець вийде на поле, то в нього буде імовірність забрати на якусь мить м» яч.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670694 вiд 2023-08-20 18:07:49

Valeriy
№ 1670689
ну від'їмний рахунок якби каже, шо треба більш щільнише підходить до контролю мяча, особливо в чужій штрафній. Не втрачати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670693 вiд 2023-08-20 18:05:26

в цьому році трави в серпні повно. Багато дощів. Все зелене стояїть.
А зазвичай, да в серпні все вже жовте. Рік такий, аномальний.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.