Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670652 вiд 2023-08-19 21:58:05гы, хуйло таки никуда не едет. Отправил Миниханова перетереть с Эрдоганом.. https://zn.ua/ukr/POLITICS/erdohan-i-orban-zustrinutsja-iz-predstavnikom-putina-zmi.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670651 вiд 2023-08-19 21:30:27и еще - маневр по тангажу без потери подъемной силы..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670650 вiд 2023-08-19 21:27:58№ 1670649засчет аэродинамической схемы, утка. В штопор сама не входит, если сам специально не свалишь.. Берет больше нагрузки при той же площади крыла..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670649 вiд 2023-08-19 21:06:57Писали ніби Грифени трохи простіші в керуванні ніж F-16. Так чи ні ХЗ
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670648 вiд 2023-08-19 20:52:12Лунін виглядає впевнений. Врятувати там було неможливо.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670647 вiд 2023-08-19 20:43:39Про парад ппо в Сумах вже і жартом не виглядає на фоні цього
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670646 вiд 2023-08-19 20:41:25Лунин уже пустил. На 3 минуте. Там защита, конечно, вроде нашей.. НО, канечно Лунин будет виновным..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670645 вiд 2023-08-19 20:22:01№ 1670641оне таки начались пару месяцев назад. Начали учить английский..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670644 вiд 2023-08-19 20:20:05№ 1670638ни о чем, кроме стоимости часа полета..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670643 вiд 2023-08-19 20:12:56З усім написаним тут погоджуюсь
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670642 вiд 2023-08-19 20:08:442 PEPSI№ 1670633ничего особенного. Препод, мужик с высячими усами, дал какой-то текст прочитать. Я прочитал два предложения, он сказал - стоп, ты откуда? С Дальнего Востока - А, ну иди, гуляй, и больше не приходи..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670641 вiд 2023-08-19 19:45:09Навчання пілотів на F-16 вже розпочалось, — Резніков Скоро дізнаємося що вже як пару місяців.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670640 вiд 2023-08-19 19:42:49важно яке до нього дадуть (і чи дадуть) ракетне озброєння
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670639 вiд 2023-08-19 19:35:18Поляки підписали угоду з корейцями, щодо покупки та експлуатації 48 легких південнокорейських винищувачів FA-50. Кожен хто має змогу - озброюється.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670638 вiд 2023-08-19 19:31:06JAS 39 Gripen: сильні і слабкі сторони шведських винищувачів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670637 вiд 2023-08-19 19:27:07Шведи хочуть свої Гріпени продавати у світі. А як продавати військовий дітак, який ніколи не воював?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670636 вiд 2023-08-19 19:20:23Новина про те що Зеля з презом Швеції домовилися про тести, навчання на швецьких Гріпенах = офігенна. Навіть американи кажуть, що це правильний рух України.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670635 вiд 2023-08-19 19:07:37Сербія - Україна. Вчора грали у волейбол зб. України і Сербії. Жінки. Сербія перемогла, і після матчу приємно здивувала своєю поведінкою на підтримку України. Гравці суперника вишикувались і аплодували українкам. Підкреслено довго. Потім тиснули руки. Потім замість звичного тиснення рук між головними тренерами - всі тренери і масажисти Сербії пішли обійматись з українськими тренерами. Респект!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670634 вiд 2023-08-19 19:03:55В Києві на День незалежності не влаштовуватимуть масових заходів, на державному рівні на Хрещатику планується провести виставку підбитої російської військової техніки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670633 вiд 2023-08-19 18:14:20Batyi єто шо ж такое надо натворить, чтобы с первого урока выгнали и посещать запретили? :-). Ладно я, был выгнан с первого урока муз. школы, за то что устроил драку на смычках и сломал смычек. Но с урока по укр. языку, это как?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670632 вiд 2023-08-19 18:07:09Valeriy № 1670631 не хоче відставать от голови ГУР. його можно зрозуміти. Усі вдалі операції це СБУ, а на слуху тіки Буданов. Ну і от.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670631 вiд 2023-08-19 17:58:48 Дивно що Єрмак ще досі не анонсує поїздки Зеленського і Залужного. У разі прильотів завжди можно на русню спіхнути, і Лейзі з Кімом знайдуть цьому виправдання. --------------------------------------------------- А може СБУ має цім опікуватися? Спочатку Малюк якогось милого хвалиться, що то ми вантажівку разом з кацапом взірвали, в стилі літаючої жаби з казки, коли та жаба в приступі бахвальства розкрила рота та впала у болото, а потім влаштовує (або не зупиняє це) потенційно дуже небезпечний захід за 75 км від кордону.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670630 вiд 2023-08-19 17:56:37«Тестові випробування Gripen за участі українців, наших пілотів, уже почались», – оголосив президент ". ------ Хз, що таке «тестові випробування» у цьому контексті, але інформація цікава.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670629 вiд 2023-08-19 17:46:34Дивно що Єрмак ще досі не анонсує поїздки Зеленського і Залужного. У разі прильотів завжди можно на русню спіхнути, і Лейзі з Кімом знайдуть цьому виправдання.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670628 вiд 2023-08-19 17:45:34у нас місцеві зелені мародери на чолі з куртеевим дуже хотіли відкрити очне навчання в школах і дітсадках. Мотив зрозумілий. Після двох останніх прильотів вирішили «спитати» у батьків, понятно шо їх усі послали нах. Але круги водили довго.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670627 вiд 2023-08-19 17:33:07А что, больше никто?Долбоебы организаторы -не? Не виноваты? А чего тада футбол идет без зрителей? Ну йобнут по стадиону, а укратнская федерация скажет, а я при чем тут? Этож кацапье..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670626 вiд 2023-08-19 17:11:48Batyj № 1670623 вiд 2023-08-19 16:46:45 Щас на 24 канале насчет, кто виновен в случившимся в Чернигове, ведущий впаривает тезисы Лобзика - как кто? Российская ракета! Российские захватчики! … А чьто? Кацапы не виноватые, или как?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670625 вiд 2023-08-19 17:08:24Кацапи в СольцЯх хряпнули фуйця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670624 вiд 2023-08-19 17:08:17Офіційно: Маліновський став гравцем Дженоа Український півзахисник Руслан Маліновський повернувся до італійської Серії А. «Дженоа» орендував півзахисника у «Марселя» з правом викупу за десять мільйонів євро. У Франції в Руслана не склалось. За «Марсель» у 23 матчах він забив лише двічі і зробив один асист. Натомість у Маліновського гарний досвід гри в Італії. Він зіграв 143 поєдинки за «Аталанту», в яких відзначився 30 голами і 28 результативними пасами.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670623 вiд 2023-08-19 16:46:45Щас на 24 канале насчет, кто виновен в случившимся в Чернигове, ведущий впаривает тезисы Лобзика - как кто? Российская ракета! Российские захватчики!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670622 вiд 2023-08-19 16:44:01№ 1670621Дрон копрерного типа, вертолетик, до туда от нас не долетит…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670621 вiд 2023-08-19 16:37:17Шо молодці, то молодці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670620 вiд 2023-08-19 16:36:41Батий, та все Ок. Подивитися на карті де ті Сольци, це видатний успіх України туди дістати. Дуже вумний хід. їбашить дронами крізь Білорусь.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670619 вiд 2023-08-19 15:47:30ну, может быть. Я украинский не учил. Десяток уроков в 6 классе в Судаке - не в счет. В Киеве выгнали с первого урока и сказали не приходить..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670618 вiд 2023-08-19 15:16:01В польській мові наприклад місто Катовіце це множина. І поляки само собою відмінюють як множина, наприклад, Ти де? Та я в Катовіцах зараз. А німецькою сілезькою мовою Katowice тут вже die Stadt - Katowitz - однина.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670617 вiд 2023-08-19 15:12:37Batyj № 1670616 --- Я в тобі бачу досвідченного технаря, який спирається на норми і правила, інакше міст чи споруда завалиться. А тут культурально соціологічний підхід. Зараз пох на правила, рулить Тік-Ток і хайп.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670616 вiд 2023-08-19 15:10:182 olma№ 1670614иностранные географические названия, наскока мне известно, не адаптируются..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670615 вiд 2023-08-19 15:08:23В Тарту батя вводил встрой Дудаева после академии, в Сольцах, это недалеко, вылеты с ним на ночную заправку..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670614 вiд 2023-08-19 15:08:02Batyj № 1670613 --- Ти теж перегрівся чи на нервах? Просто це тупо філологічна адаптація. як Черновцы - Чернівці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670613 вiд 2023-08-19 15:03:33в мое время это был аэродром СольцЫ. Какого хера по-украински пишут Сольці - непонятно…