olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670452 вiд 2023-08-17 21:58:39Луческу не молодий, але чомусь сам, без помічників виходить до команди і спілкується. Так, в Бухаресті він хоче показати себе якнайкраще, але все ж таки чому в ЛК у Будулая нема якихось молодошого помічника (ків), які могли би доносити до тих чи інших футболістів якісь вказівки і поради?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670451 вiд 2023-08-17 21:57:31Batyj № 1670447 Ці даішні знаки - до пизди, вони не завжди на реальній межі стоять. Впевнений шо ти в курсі, що межа - вона офіційними документами визначається, а не гуглмапами та дорожніми знаками/стелами
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670450 вiд 2023-08-17 21:57:05Але греки наче заморились сильніше. -------------------------------- Пять вышедших на замену устали сидеть на лавке?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670449 вiд 2023-08-17 21:55:47Диалло плохо читает игру и играет невпопад.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670448 вiд 2023-08-17 21:54:14Дотягли до додаткового часу. Захист дуже бентежить. Але греки наче заморились сильніше.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670447 вiд 2023-08-17 21:51:162 Vichny№ 1670444хочешь проехаться, посмотреть на знак граница населенного пункта?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670446 вiд 2023-08-17 21:49:16Sauron № 1670445 та да. але на одну вдалу в нього три невдалі. Ну і правда руху багато, це теж шось варте.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670445 вiд 2023-08-17 21:47:46 Voxa (м. Запоріжжя) № 1670436 Не тільки асист, були ще вдалі дії, але також до хуя відверто жахливих.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670444 вiд 2023-08-17 21:47:32Batyj № 1670433 Гуглхуєпп. Ти ж не зумер якийсь, щоби реально вважати адміністративні кордони на гуглмапі (які часто просто прямою лінією хуярять) істиною в останній інстанції. Є юридична адреса, є офіційні мапи.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670443 вiд 2023-08-17 21:46:10пендали - это не надежно, нада третий забивать..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670442 вiд 2023-08-17 21:45:25Каравай - каравай, кого хочєш вибірай!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670441 вiд 2023-08-17 21:44:11давай каравай …
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670440 вiд 2023-08-17 21:43:43Кара!!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670439 вiд 2023-08-17 21:43:18Ка-ра-ва-єв!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670438 вiд 2023-08-17 21:43:16это меняет все расклады..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670437 вiд 2023-08-17 21:42:50каравай гол
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670436 вiд 2023-08-17 21:40:55Sauron № 1670423 Сидор дратує вже давно, але гольовий пас віддав
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670435 вiд 2023-08-17 21:40:52Я не був на ст. Лівого берега, але розташування на самій околиці. Ще три-чотири кілометра їхати через село Осокорки, де навіть велосипеду важко проїхати. Це не то.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670434 вiд 2023-08-17 21:39:082 Vichny№ 1670427можешь не заздрить. Стадилн Оболонь на самом деле гораздо круче Левого берега. У вас одна нормальная центральная трибуна и старая, без козырька на другой стороне. В торцах нет. А на левом берегу только одна нормальная с козырьком за воротами, за другми воротами пол трибуны, т. е., от угла до ворот, и пару рядов с козырьком вдоль одной боковой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670433 вiд 2023-08-17 21:34:342 Vichny№ 1670428открой гуглмэп, посмотри на Киев, Осокорки. Там четко проведена граница города и внутри города обозначен стадион Левый Берег. А садовый центр Маргаритка - уже за чертой города, в области..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670432 вiд 2023-08-17 21:33:21встигай каравай…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670431 вiд 2023-08-17 21:32:24За такого Шапаренка чучуркєс ще матиме доплатити, щоб його хтось забрав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670430 вiд 2023-08-17 21:31:47Одубаджо це по нашому Адебайор
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670429 вiд 2023-08-17 21:29:43Хз, від чого більше хочеться ригати - від якості гри чи від коментажу циганєга.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670428 вiд 2023-08-17 21:28:18Batyj № 1670426 Ну я не топограф, це ж ти у всьому шариш, а я так, просто попиздіти інколи)) Але всі джерела офіційні кажуть, що то всьо - за межами Києва. https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41171620/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670427 вiд 2023-08-17 21:25:29olma № 1670422 Тому я і кажу про «Юнайтед». Бо клуб «ЛБ» - то якась підйобка, хоча стадіончику їхньому я щиро заздрю, на Оболоні б ще пару трибун… Але після Перемоги.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670426 вiд 2023-08-17 21:25:032 Vichny№ 1670419граница города через 200 м по ул. Центральная после стадиона.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670425 вiд 2023-08-17 21:24:36Ярмола умер…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670424 вiд 2023-08-17 21:24:27Сьогодні йдемо на рекорд. Шось на болотах підаРусня вирішила подратувати. Значить ми їм допекли чимось.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670423 вiд 2023-08-17 21:21:26В рез-ті дивлюсь на ютубі, бо на мегого Циганик, який сьогодні бісить навіть сильніше, аніж Сидор…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670422 вiд 2023-08-17 21:20:40Vichny № 1670421 ---- Істина десь поряд, але її не легко впіймати. Твоя правда, що спальні райони Лівобережні трохи дезинтегровані і не мають сильної ідентичності. Хіба що Троя може дати якийсь колорит. А ле був би стадік, то під нього може знайшовся клуп. А так все забудовникам на корню по продавали, тут не тошо стадіон - собачу будку хуй поставиш.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670421 вiд 2023-08-17 21:15:22olma № 1670420 Та я шо, проти хіба. Хай організовують якийсь клуп, наприклад «Дарниця юнайтед» і їбашать в Лігу Чемпіонів. Але ж нема.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670420 вiд 2023-08-17 21:13:29Старий (даруй фамільярність), на Лівому Березі живе приблизно 1.5 млн людей, яким нахуй не впало пиздувати через мости і метро на правий берег на празник регіонального футболу. У Лондоні навіть університет блять називається Університет Південного Лондона. А тут на київському Лівому березі ніхуа нема: Ні університетів (3 проти 33 на правому), ні концертних залів, ні палаців спорту. Є правда виставковий центр на Лівобережній і мультиплекси в ТРЦ і все.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670419 вiд 2023-08-17 21:11:53Batyj № 1670415 От ти нечемний. Дивись на мапу уважно. Село Гнідин. Ну і ось педовікія: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3_(%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670418 вiд 2023-08-17 21:05:25вроде так і активніше виглядали, але якось без загострення. Гол с першого удару по воротам. треба шось робить, «так ми слона не продадім»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670417 вiд 2023-08-17 21:03:14підарастізма-бурячизма
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670416 вiд 2023-08-17 21:02:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670371 швейцарський же! То ж класика!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670415 вiд 2023-08-17 20:59:222 Vichny№ 1670414да ты йобнулся головой. Открой карту и посмотри, на какой улице их стадион. И где граница города..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670414 вiд 2023-08-17 20:55:54Batyj № 1670413 Знаю, що є клуб під назвою «Лівий Берег», також знаю, що у них є новий стадіон (по картинці - симпатичний) в київській області. Власник клубу - Лавриненко, здається, з Олександрії. Ні клуб, ні стадіон, до Києва відношення не мають.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670413 вiд 2023-08-17 20:53:142 Vichny№ 1670411не кривляйся.. Можно подумать, что ты не знаешь..