🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2018.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670332 вiд 2023-08-16 20:59:35

Батий, ти дуже сильна людина.
Я не можу Жданова слухати. В мене починається нервовий тік.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670331 вiд 2023-08-16 20:55:02

В футболі справді трапляються дива.

Подивіться: 90 та 120 хвилини.



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670330 вiд 2023-08-16 20:46:03

Это про хуя из секретариата наты и его извинения..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670329 вiд 2023-08-16 20:45:25

Писец, иксперд договорился:
Мова не воробей, топором не вырубишь (с) О. Жданов..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670328 вiд 2023-08-16 20:33:44

ProstoVlizPobalakaty
№ 1670324

aвтoр мусив би рoзумiти щo китaйськi пoстaчaльники будуть слухaтись Пeкiн, a нe «тaкi умoви» …

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670327 вiд 2023-08-16 19:29:20

Batyj
№ 1670326

Щаслива людина, ти спробуй зараз з краю Оболоні виїхати хоч кудись :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670326 вiд 2023-08-16 18:48:17

проезжал сейчас Севастопольскую площадь. ЕЕ ремонтируют с мая месяца. На въезде на площадь с Лобановского простоял 40 минут. Потом по Воздухофлотскому в торону жулян с удивлением обнаружил, что экскаватор выкорчевывает бордюрные камнию Дошеол уже до Винницкой..
В общем - жопа. Объезжайте Севастопольскую кто как может. при этом имейте в виду, что от Жулян по Медовой на Народного ополчения не проехать там никого не пускают в обоих направлениях. Т. е., подъехать к определенной точку можно с двух сторон, но проехать насквозь - хуй..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670325 вiд 2023-08-16 16:41:42

Приклад Джека Ма свідчить про те, що красножопа китайська влада здатна знищити будь-який місцевий бізнес, який піде проти її волі - тому хз, як змусити китайців поставляти в Україну комплектуючі для БПЛА чи взагалі будь-що.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670324 вiд 2023-08-16 16:09:46

Feodorit
№ 1670323 вiд 2023-08-16 15:42:07

Йобнуті, це ті, хто з одної невдало підібраної фрази роблять такі висновки. Тут малося на увазі, що треба китайським постачальникам запропонувати такі умови, щоб всі їх виробничі потужності працювали на нас в цій війні. Не знаю, якщо чесно, як це зробити, не вчепившись їм буквально у горлянку і заважаючи контактувати з росіянами.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670323 вiд 2023-08-16 15:42:07

Nevropatolog № 1670322
Дуже точно - погоджуюсь…

«…то вчепитися в горлянку китайським постачальникам і зробити так, щоб їм було вигідніше продавати нам, а не росіянам…навіть якби компартія перешкодила…»

йобнуті, всі питання в житті хочуть вирішити вчепленням в горлянку

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670322 вiд 2023-08-16 15:02:28

Ось погляд людини з передка. Дуже точно - погоджуюсь…

https://t.me/silukr/110

В статті Берлінської на УП прозвучала багато тез, які мають протверезити суспільство. Не думаю, що можу щось додати до неї, але певні рефлексії «з окопа» мають право на життя. Тож якщо загалом знайомі з тезами статті, то можна обговорити.

***
Вилізти з теплої ванни пропаганди. Проста і складна водночас теза. Є відчуття, що зараз і справді пожинаємо плоди того найгіршого, що можна було зробити - повірити власним спробам самозаспокоєння. Мовляв ще трошки і скоро все, скоро Перекоп, а краще парад в Севастополі. Це самовбивчий самообман. Не скоро і не легко.

Ворог сильний і небезпечний. І це правда. В нього ресурси, досвід багатьох воєн, спадок спецслужб навіть не в десятки років, а більше. Ворог не дурний, не смішний і не слабкий. Ворог вчиться і робить висновки, змінює тактику, вибиває з наш х рук козирі. Недооцінка веде до поразки. Росіяни ведуть екзистценційну війну і вже готують до неї своїх дітей. А в нас багато хто розслабився і вважає, що ми якщо не на фініші, то на «70-ій хвилині матчу».

Вони кидають в бій не лише мобіків і кадрових військових. В їх розпорядженні зеки, іноземні найманці, приватні армії. Плюс більший а кілька разів мобілізаційний потенціал. Одна із наших стратегій має полягати в тому, щоб росіяни відчули війну в себе вдома. Сьогодні поки що цього нема. Є окремі кейси з дронами, які бʼють по їх території. Якщо будемо нарощувати, є шанси на успіх в цій справі. Думаю, це єдиний поки що шанс справді перемогти, а не просто протриматися певний час. В простому перетягуванні канату ми просто зітремося швидше, бо нас менше. Просто витіснити ворога з нашої території недостатньо. Треба змусити його визнати поразку.

Я не погоджуюся з тим, що треба брати паузу в нас упальній кампанії на Півдні. На свій «простий солдатський розум» я не беру навантаження судити про стратегію. Але ми зараз не можемо не наступати. Нам треба думати як мінімізувати втрати в першу чергу в людях. Але не наступати не можна. Треба зробити так, щоб ворог не повернув ініціативу хоча б певний час. Якщо наприклад нам дають достатню кількість снарядів (хай спеціальні люди працюють над виробництвом своїх на десятому році війни), то ми маємо ними знищувати ворога. І побільше. Але кавалерійські атаки нам ні до чого. Якщо хтось розраховував, що ми зараз виїдемо на Бредлі та Леопардах, і вони розбіжаться, то це була доостка помилка і всіх, хто так мислив треба прибирати від командування будь-чим.

Я погоджуюсь, що люди виграють час на те, щоб підтягнути технологічні рішення. Програємо війну дронів - програємо існування нації. Людські жертви поки що відтягують цей момент. Проблема в тому, що фахівці, які мають бути хедлайнерами цього процесу, в більшості своїй і слухати не хочуть про те, щоб працювати на державу. Це багато говорить. Це все говорить.

Якщо говорити про ті ж таки «весільні дрони», то тільки лінивий не штурхнув за це Рєзнікова. І я теж. Хоча я був досить стриманий. Я просто сказав, що міністр помиляється. Хоча все ще складніше, він і правий і ні. На Мавіках справді тримається перша лінія. Я сам працюю з Мавіками і знаю про що йде мова. І що живуть вони недовго, але ми даємо з їх допомогою результат. Проте, Мавік - цивільний дрон, хоч і дуже технологічний, а нам треба військове рішення. Захищене зокрема і від свого РЕБ, який гасить і своїх також. Так щоб можна було вручну налаштувати частоти, взаємодіяти з РЕБ, визначити ці коридори, які дадуть можливість сміливо працювати і щоб дрони боялися своїх не менше, ніж чужих. А якщо ні, то вчепитися в горлянку китайським постачальникам і зробити так, щоб їм було вигідніше продавати нам, а не росіянам. Так, щоб єдиним хто міг це змінити була компартія, яка їм просто заборонить це робити. Тоді ми принаймні зможемо сказати, що зробити все що змогли. Думаєте американці нас насварять, що ми китайські дрони купуємо? Вони все прекрасно розуміють. Це прагматичні люди. Те саме стосується комплектуючих для fpv дронів, які виробляють китайці. Треба робити свої, так.

Але поки необхідних обсягів нема, треба було розірватися, але спробувати отримати доступ до китайських потужностей і купити все, що можна. Знову ж таки, навіть якби компартія перешкодила, зробити треба було все можливе.

Я погоджуюся з головним, як на мене. Сьогодні наші люди, виробники, західні виробники і уряди, волонтери, іноземці, які нам допомагають, всі і все відтягує час. За цей час, ми або забезпечимо технологічну і виробничу базу для того, щоб виграти життя своїй нації, або зникнемо. Це те, чого велика частина суспільства, яка перебуває в теплій ванні, не розуміє. І чого тим більше не розуміють ООН, Міжнародний червоний хрест та інші. Це не їх війна. Це наша війна. Час іде. Треба використовувати його раціонально і вкладатися в людський та технологічний потенціал. Альтернатва сумна.

п. с. неприємно бачити, як взагалі-то розумні люди вперто відстоюють думку «fpv не зроблять різниці» і все таке. І при цьому шукають та наводять думку будь-якого автора статті в західних змі, які цю думку також просувають. Вони зроблять різницю якщо в нас буде критичне відставання в цьому компоненті. Тому така вперта публічна позиція людей, які серйозно впливають на громадську думку і важливі резонансні групи, дуже шкідлива і працює проти нашої справи, а не за неї.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670321 вiд 2023-08-16 13:34:57

Таких як соломатін треба вбивати як пропагандистів руснявого нацизму.
Вони небезпечні, бо за ними йдуть інші.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670320 вiд 2023-08-16 13:33:57

Таких довбойобів-нацистів мало.
Основна маса - за гроші або «я нікто і мєня мабілізовалі».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670319 вiд 2023-08-16 13:30:15

це ж як повинно бути насрано в голові, шоб отак все кинуть і добровольно піти воювать в іншу країну. Причом незрозуміло за шо.
ну понятно найманці за гроші, то їх хліб, чи проф військові, яким наказали, чи там зеки яких амністують.
А оце вот? «от нехуй делать»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670318 вiд 2023-08-16 13:18:24

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1670316 вiд 2023-08-16 12:14:41

Якщо цей підар здох, то мабуть повідомлять - все ж таки грав за збірну кацапії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670317 вiд 2023-08-16 13:07:21

https://www.epravda.com.ua/news/2023/08/16/703272/ штати розробляють альтернативні шляхи для вивозу зерна

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670316 вiд 2023-08-16 12:14:41

Андрій Соломатін, який ставав чемпіоном росії з ЦСКА і виступав за Оболонь, вирушив на війну проти України у складі угруповання «Еспаньола».

Екс-футболіст пишається тим, що знаходиться в зоні СВО, а саме так ганебно в росії називають війну в нашій країні, і не сумнівається у правильності свого вибору.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670315 вiд 2023-08-16 12:09:28

Знищили роту піхоти, причому це був такий „фанатський спецназ“ — „Еспаньйол“ — це фанати ЦСКА», — сказав Бородін в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670314 вiд 2023-08-16 10:56:01

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1670310 вiд 2023-08-16 04:22:59

«Тувінскій дегенерат» (с) лисий пєтух, здається.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670313 вiд 2023-08-16 10:15:13

З Одеси вирушив 16 серпня контейнеровоз під прапором Гонконга, який знаходився в порту Одеса з 23 лютого 2022 року

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670312 вiд 2023-08-16 08:16:22

Урожайне звільнено! Офіційно підтверджено Міноьорони. ЗСУ закріплюються на рубежах.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670311 вiд 2023-08-16 05:51:53

PEPSI (Merkury)
№ 1670310

Бo 80% вiйськoвoпoлeнeних нe хoчуть пoвeртaтися :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670310 вiд 2023-08-16 04:22:59

Сегодня Шойгу заявил, что «целью спецоперации - является освобождение тех военнопленных, которые стали военнопленными по причине проведения спецоперации».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670309 вiд 2023-08-16 00:53:40

ironbelly (LMW28IF)
№ 1670301

кeрiвник Привaтнoгo oфiсу гeнeрaльнoгo сeкрeтaря… цe звичaйний сeкрeтaр у сeкрeтaря… тaки фуй :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670308 вiд 2023-08-16 00:12:33

Еще одного торговца чебуреками в подземном переходе назначили в правительство. Зам. министра Стратегпрома..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670307 вiд 2023-08-16 00:02:34

хто такий єрмак? - послухайте перші 30 сек від
klirik
№ 1670247 вiд 2023-08-14 22:05:18

Анекдот про Зеленського

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670306 вiд 2023-08-15 23:48:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1670305
якшо купив, то шо заваде клініці дать любу другу, від іншого пацієнта, де все є.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670305 вiд 2023-08-15 23:23:03

Цьому старому підару очевидно робили кардіограми; хай суд проведе експертизу - якщо інфаркт є, то його там має бути видно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670304 вiд 2023-08-15 23:16:55

Пишут, паша мерседес купил себе инфаркт и прекращение уголовного дела.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670303 вiд 2023-08-15 23:15:41

Ермак, это фурункул на жопи Украины.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670302 вiд 2023-08-15 22:59:35

ironbelly (LMW28IF) [Останнi 20 месаг]
№ 1670301 вiд 2023-08-15 22:55:15

Єрмак - це фуй у жОПі.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670301 вiд 2023-08-15 22:55:15

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670297
Тобто, керівник апарату генерального секретаря НАТО - якийсь фуй. Тоді, хто такий Єрмак? ;)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670300 вiд 2023-08-15 22:22:06

2 Voxa
№ 1670293
Малюнки шикарні, але і слова соковиті.
Мені, наприклад, опис нокауту дуже подобається:
З очей аж іскри полетіли,
І очі ясні соловіли,
Сердешний об землю упав.
Чмелів довгенько дуже слухав
І землю носом рив і нюхав,
І дуже жалібно стогнав.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670299 вiд 2023-08-15 21:22:38

Batyj
№ 1670296 вiд 2023-08-15 20:40:44
2 Voxa
№ 1670295
Подоляк прокоментував це…
Коротко: хуй із нато

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670298 вiд 2023-08-15 21:21:30

Средняя цена на российскую нефть Urals за последние 30 дней, с 15 июля по 14 августа, составила $513.4 за тонну или $70.33 за баррель.

Хз як працює обмеження а 60 баксів. Про яке до речі давно ніхто не згадує…
Можливо коли згадають то і рубль задвухсотиться?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670297 вiд 2023-08-15 20:44:09

Той фуй із нати - ніхто і звати його ніяк; але такі гнилі базари там (у наті себто) ймовірно що ведуться.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670296 вiд 2023-08-15 20:40:44

2 Voxa
№ 1670295
нет, корень не один. Этот хуй из наты говорит, что Украина должна отказаться от своих территорий, подписать бумагу, гарантию для наты, чтоне начнет воевать с парашкой..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670295 вiд 2023-08-15 20:23:12

Batyj
№ 1670294
да, я помню. Він цю тезу ще пару раз повторював і в інших вью і на ТБ, він на Еспрессо по суботах ввечері передачу веде.
Корінь в ідеї один.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670294 вiд 2023-08-15 20:18:57

2 Voxa
№ 1670289
Портников не так говорил.
Он говорил, что НАТО могло БЫ дать гарантии безопасности, фактически «принять в нато» часть территории. Закрыть небо, установить свои средства ПВО со своим персоналом. А Украина будет продолжать освобождение своих временно захваченных территорий…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1670293 вiд 2023-08-15 20:16:00

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1670290
все шо там гарне, то малюнки Базилевіча :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.