Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670292 вiд 2023-08-15 20:13:54по тв во-всю обсуждение тезиса какого то хуя из наты «Нато в обмен на отказ от захваченных территорий».Напрягает..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670291 вiд 2023-08-15 20:09:48«Ще уряд Швеції вирішив передати Україні ракети класу “повітря-повітря” Jaktrobot 99 (RB 99-AMRAAM) з дальністю 75 кілометрів.» ну от, нарешті хтось розумний здогадався, якшо літаки то не скоро, то про їх зброю треба подумать
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670290 вiд 2023-08-15 20:02:262 Voxa№ 1670289…шкварили на шашлику,Гарячу мідь лили за шкуруІ розпинали на бику:Натуру мав він дуже бридку,Кривив душею для прибитку,…Без сорома, без Бога бувшиІ восьму заповідь забувши,Чужим пустився промишлять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670289 вiд 2023-08-15 19:52:15пам'ятаєте интервью Портнікова обговорювали, де гарантії від НАТО на частину території? "Керівник апарату генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Стіан Єнссен допустив, що Україна може стати членом НАТО у випадку територіальних поступок Російській Федерації. «Я вважаю, що одним із рішень може бути відмова України від території і отримання членства в НАТО в обмін на це». "
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670288 вiд 2023-08-15 19:41:43olma [Останнi 20 месаг]№ 1670286 вiд 2023-08-15 19:15:11Майор томін вже у нас, сцуко; залишились знамєнскій і кібріт ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670287 вiд 2023-08-15 19:36:28Batyj № 1670285 О, це логічно. Вони ж для цього і виходять на Каспій, щоб ракети падали в море, якщо на старті щось пішло не так. А ця напевне була особлива: заглючила не одразу після старту, а трохи згодом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670286 вiд 2023-08-15 19:15:11На початку серпня українським військовим вдалося провести цікаву операцію. Десант ЗСУ висадився на лівому березі Херсонщини та захопив у полон командира ворожого батальйону. Епопея майора Томова. Як ЗСУ захопили у полон комбата
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670285 вiд 2023-08-15 19:01:57утро дагестана пишет, что по заправке в махачкале йобнула ракета с каспийско флотилии
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670284 вiд 2023-08-15 18:26:15Shubin № 1670282 Але ж ми там грали в 1-му турі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670283 вiд 2023-08-15 18:25:482 Shubin№ 1670282ДК играет..
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670282 вiд 2023-08-15 18:18:47Аццы, я ошибаюсь или в этом сезоне на стадионе Динамо не играет никто?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670281 вiд 2023-08-15 18:06:18sk (Samsung Galaxy tab a) № 1670280 Їхня ідеологія «ми будемо жить у лайні, і ви будете жить у лайні». Їм та інфляція, курс долара, рівень доходів до одного місця
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670280 вiд 2023-08-15 17:04:31In #Russia, in December 2013 (before Russia began its first invasion of Ukraine in February 2014), the average monthly salary reached the record level of $1,210. In July 2023, the average monthly salary was $670 … Москальське вставання з колін в цифрах… Умом расійю нє панять…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670279 вiд 2023-08-15 16:47:01Внаслідок ракетної атаки по Луцьку під ранок 15 серпня загинули троє працівників шведського заводу із виробництва підшипників SKF
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670278 вiд 2023-08-15 16:04:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1670276 вiд 2023-08-15 14:32:52 Я такі висєри от таких підарасів навіть не перекладав би, на рускам така паїбєнь якось природніше звучить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670277 вiд 2023-08-15 15:08:56Макаренко забив за Ордобаси (Шимкент), а Бесєдін попав вперше в заявку, але на поле не вийшов. Цікаво що Ордобаси зараз на першому місці з значним відривом, вперше в історії команда може стати чемпіоном. Раніше в чемпіонаті Казахстана було засилля Астани та Кайрата, іноді Тобол доєднувався. Імовірно зміна влади в Казахстані, відсторонення назарбаєвського клану, позначилася і на розстановці сил в чемпіонаті Казахстана.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670276 вiд 2023-08-15 14:32:52Тим часом, кацап норишкєн боїться, що як приїде у Європу, то його біомеханоїд трахне у жопу:---------------------«Людина створена за образом і подобою божою, а західники прагнуть підмінити її всілякими трансгендерами та біомеханоїдами. Сьогодні вже колеги згадували одіозний вислів високого представника Європейського Союзу із закордонних справ Жозепа Борреля, в якому він порівняв Європу з квітучим садом, а решта світу – із джунглями. Так от хочеться розплющити очі головному європейському дипломату: здоровій у духовному і фізичному відношенні людині насправді неприємно, а часом страшно приїжджати до Європи: така кількість збочень там розплодилася», – заявив цей знаний підар, та за сумісництвом керівник Служби зовнішньої розвідки РФ ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670275 вiд 2023-08-15 11:51:16Nycolas № 1670274 ---- Та да, я інколи думаю, що американці в зернотрейдерстві не останнє місце займають, і часто їм прибуток і 'продовольча безпека' а насправді їхні заробіток на біржевих фьючерсах - часом розбігаються з інтересами суверенітету України.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670274 вiд 2023-08-15 11:38:08Міністерство сільського господарства США (USDA) покращило прогноз врожаю пшениці в Україні на 3,5 млн тонн до 21 млн тонн та кукурудзи – на 2,5 млн тонн до 27,5 млн тонн у 2023/2024 маркетинговому році (МР) (липень 2023 - червень 2024). Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), передають Українськi Новини. При цьому, обсяги експорту залишаються без змін: пшениця – 10,5 млн тонн, кукурудза – 19,5 млн тонн.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670273 вiд 2023-08-15 11:30:36Nycolas № 1670271 ------ Я гадаю на тисячах квадратних кілометрів рідної України вся земля або замінована, або зруйноване житло, ферми, техніка. Або йдуть щоденні бої та обстріли. Приблизно 1/5 частина України. Тут не до сільського господарства і фермерства.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670272 вiд 2023-08-15 11:27:16Nycolas № 1670271 ---- Я виростав до 19 років в Луганській області, і тільки у 1970- 1980-х були такі дощовиті роки, коли Луг за Донцем заливало, і після сходу води з стояла в ямах біля озер до серпня. Були роки коли буркун (донни желтый) виростав заввишки 2 метра в більш вологих ділянках степової балки. Ми робили в дитинстві цілі містечка в буркуні, шалаші, грали в схованки і у войнушку. А тут натуральна войнушка. з касетними, фосфорними та іншими ужасами.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670271 вiд 2023-08-15 11:06:53olma № 1670270 Писали, що і так рекордні врожаї
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670270 вiд 2023-08-15 11:02:56Підрозділ армії РФ тікає із Макарівки на Донеччині. ВIДЕО безпілотника Джерело: https://censor.net/ua/v3437497 https://censor.net/ua/video_news/3437497/pidrozdil_armiyi_rf_tikaye_iz_makarivky_na_donechchyni_video_bezpilotnyka Переглядаючи відоси з лінії фронту з літа 23 року, мушу сказати, що цьогоріч маємо унікально дощовиту весну і літо. Серпень місяць, а все практично зелене, там де раніше вигоряло ще наприкінці червня і так вже до зими стояло жовте і сухе. А тут трава в два метра, буркун виріс - піпец. Якби не повномасштабна війна, мали б рекорди врожаїв по багатьох с\г культурах
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670269 вiд 2023-08-15 10:29:29Полкан сидів у пункті прінятія рєшеній. Але рєшеніє прийняти не встиг, бо самовиїбався за допомогою ракети.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670268 вiд 2023-08-15 10:13:53Коли наші кажуть, що уразили пункт управління, то так воно і є. :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670267 вiд 2023-08-15 09:43:23отігуд! --------- Денис Казанський @den_kazansky · 29m Вчерашний удар по командному пункту российских войск в Юрьевке под Мариуполем оказался точным. Пошли некрологи погибших высокопоставленных офицеров. Среди ликвидированных - полковник ВС РФ Виктор Ковалев. https://twitter.com/den_kazansky/status/1691332236711165952?s=20
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670266 вiд 2023-08-15 08:48:562 Voxa№ 1670260Так це недолік нашого світу.Щоб чогось досягнути, мало вміти щось робити. Треба ще вміти комерціалізувати своє вміння.Як підрозділ відомий знімає, так додати збираються. І прямо з тим, як підрозділ воює, воно не корелюється. Навіть тут не виключення
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670265 вiд 2023-08-15 06:52:30Да, єто датчики с Али с указаніем номера запчастини конкретно моей, а есть напрімер на Пежо, дик вааще по 29 грн, можно брать десяток, подработать напільніком і вибірать. Но ето на любітеля паять..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670264 вiд 2023-08-15 06:40:55Кетайська россипуха елєктронікі - ще той підпіздець..Лічно протестував, хоч і нє радіолюбітель..Жена заметила, датчик наружней тємпєратури начал брехать на 5 градусов в минус. Посмотрел скока стоіт новий орігинал -1200 грн. Проверіл налічіе на Алі - есть дохера, 120 грн и меньще, доставка 30 грн, 2 месяца. Заказал, где било больше отзивов, пл 150 грн, 3 шт.Пришли. Померял сопротивлегие при комнатной температуре, разное, но вроде в диапазон вкладиваются.Разобрвл зеркало, отрезал старий, припаял новий, собрал. Блять, теперь занижает на 9 градусов!2 недели поездил, клмат в машине напрягает, не так пашет.Поставил втррой новий, завишает температуру на 6 градусов.Поставил третий - занижает на 4 градуса. Пока стоит. Собіраюсь купить оригинал за 1200..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670263 вiд 2023-08-15 06:19:45Геть (Геть) № 1670262 мoрдoрськa кoрупцiя - висoкo нeлiнiйнa систeмa :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670262 вiд 2023-08-15 05:01:55https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02mvdMtotLqv5a4mdy7v3q2t1Z9t81KPYWr8dS6Ge6z5KFNyhxzUTydkih64SckD8ul&id=100010869428369&mibextid=Nif5oz За компоненти до неряхи. ІМХО реальність ще гірше, тому що контрагенти та велика нестача усього для усіх по світу дає великий пиздець у країнах без санкцій. На болотах повний їблись.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670261 вiд 2023-08-15 01:38:57AlMat № 1670238 вiд 2023-08-14 Очікував подібного висєра, дякую ХD
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670260 вiд 2023-08-14 23:33:46m1919(Київ - чемпіон!) № 1670259 так в тому то ж і справа, коли дивися-чуєш про людей у яких купа ідей і шось би зробили, але нема за шо, чи стара бюрократія заважає, бо «так завжди було» - і ось інструкція. І в той же час купа грошей тупо витрачаються на всяку фігню :( Чи з тими ж нещасними ВПО ніякого ладу.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670259 вiд 2023-08-14 23:26:382 Voxa№ 1670254Думаю, не менш ніж у половині випадків, ті хто крадуть і ті, хто хоче перемогти і оголошує збори - різні люди.Ми у тотальній війні, потрібна мобілізація всіх засобів і ресурсів. І, якщо проблематично негайно задіяти гроші, що пиляють, цілком виправдано влаштувати збір донатів, щоб швидше було. Час - теж ресурс.Не до тебе особисто.Не люблю дурне питання «чому я маю щось, коли отой…» Та тому, що, як ти не зробиш, цього не буде, а «той» все одно буде паскудити, поки не прихоплять, і наша міць зменшиться рівно на твоє, що ти не маєш робити, але можеш.І по краплиночці це може нас довести до прірви.Тому, хоч головою, хоч руками, не зважаючи на отих, «Вперед, чмо японське!»;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670258 вiд 2023-08-14 23:25:10Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1670255 та да. Як тіки вона премьер, то як не світова фінансова криза, то епідемія, то ще шось. Так совпало :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670257 вiд 2023-08-14 23:23:17Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1670255 ну це точно вона. я пам'ятаю. і надру також вона, а може і дельту. не треба недооцінювати :)
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670256 вiд 2023-08-14 23:23:08Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1670255 Світова криза розпочалася, але до нас ще не дійшла. А юв з телевізора розказувала що ми такі розумні, і під правильним керівництвом все розрулимо…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670255 вiд 2023-08-14 23:20:112 Voxa№ 1670210Ну не треба все ж таки перебільшувати таланти Юлії Володимирівни. Світовий економічний кризис все ж не вона :))))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670254 вiд 2023-08-14 23:13:37m1919(Київ - чемпіон!) № 1670253 :) та да, як подивися - грошей кури не клюють, всім роздають без рахунку. А як до діла, то на зарплату нема, чомусь збори на ці дрони оголошують. Сьогоднійшній дискус з чого почався, подивись. Як все так добре, навішо збір оголосили?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1670253 вiд 2023-08-14 23:03:192 Voxa№ 1670251Ти точно Зе не любиш за «прості рішення»? :)Майже все, що ти пропонуєш, вже зроблено.Але є мабуть певні моменти, що гальмують таке фінансування для дрібних дронів.